Apel do Polaków

Odezwa

Zwracam się do Polaków czyli moich rodaków, którzy zamieszczają na swoich profilach a nawet domach flagi Ukrainy. Wiem, że to robicie w geście współczucia i pomocy. Proszę Was abyście przeczytali z uwagą i ze zrozumieniem to co do Was powiem.

Otóż przed tak zwaną ,,rewolucją” na Majdanie która była finansowana przez obce służby, rządy jakie tam były wcześniej nie pozwalały na legalne zakładanie organizacji nacjonalistycznych oraz banderowskich. Owszem one tam były, działały nielegalnie i musiały się pewnie konspirować.

Po wydarzeniach na Majdanie w których działali także agitatorzy z Polski, do władzy doszli nacjonaliści, zwolennicy UPA i sympatycy założyciela tejże zbrodniczej organizacji Stiepana Bandery.

Te niebezpieczne i groźne organizacje bardzo szybko się rozmnażały i rosły w siłę. Zaczęto stawiać pomniki tym ,,bohaterom” i ich imieniem dawać nazwy placom, ulicom itp.

Jak wielu z nas pamięta z lekcji historii wschodnia część Ukrainy należała kiedyś do Rosji, tam zawsze żyli i mieszkali Rosjanie. W czasach Związku Radzieckiego została ona dana w prezencie Ukrainie wraz z ludnością. Przez lata żyli oni w zgodzie i były dwa języki Ukraiński i Rosyjski.

A gdy do władzy doszli Nacjonaliści, wydali oni zakaz używać ich rodowitego języka. Chciano im także wprowadzić też inne ograniczenia. Wtedy ci obywatele ukraińscy narodowości rosyjskiej postanowili zaprotestować i zrobić zgodnie z obowiązującym prawem, w tej sprawie referendum.

Było to 2 maja 2014 roku w Odessie na organizatorów demokratycznego referendum ruszyła rozwścieczona spora grupa młodych Banderowców z XXI w. żądnych krwi. Po drodze puste butelki po piwie napełniano benzyną i uzbrajali się w ostre narzędzia, między innymi siekiery i tasaki do mięsa.

Próbował ich powstrzymać komendant policji, choć Ukrainiec ale go nie usłuchali i musiał się sam ratować. Gdy rozwścieczony tłum dotarł na miejsce, to co robili nie jestem w stanie opisać. Ludzi palono żywcem, zarębywano, stosowano różnego rodzaju tortury za nim w męczarniach ci biedni ludzie poumierali. Nie zważano na nic , czy to kobiety czy też dzieci, czy mężczyźni . Okrutnie zamordowano lub spalono kilkadziesiąt ofiar. Media przekazały do nas szczątkowe informacje i wmawiano ,że to są potyczki kibiców.

Prezydent Putin wtedy nic oficjalnie i legalnie nie mógł zrobić, mógł tylko na to zaciskać zęby gdy zaczęto systematycznie mordować jego rodaków, Rosjan. W końcu wysłał na pomoc tak zwanych ,,zielonych ludzików”.

Po tym ludobójstwie ruch Banderowców rósł w siłę. W Polsce w ramach ,,przyjaźni” były szkolone oddziały bardzo zbrodniczej grupy Azow i być może jeszcze innych.

Kiedy u nas organizacje ,,Wołyń Pamiętamy”, /której obecnie zakazano działalności/ zwracały się do władz Ukrainy z prośbą by pozwolono godnie pochować ofiary rzezi wołyńskiej, to im odmówiono.

W międzyczasie nacjonaliści ukraińscy wykopywali szczątki poległych członków oddziałów SS Galizien i z wielką pompą z nabożeństwem prawosławnym robiono im pochówki. Przy okazji zrobiono wystąpienia różnych współczesnych aktywistów banderowskich.

Od wydarzeń z 2 maja 2014, oficjalne media nie podawały nam prawdziwych informacji o tym co się tam działo, tylko mieliśmy cały czas szczucie na Rosję i Prezydenta Putina. Systematycznie grupy Banderowców napadały na rodziny rosyjskie i mordowano je w okrutny sposób tak jak niegdyś Polaków na Wołyniu . Wymordowano tysiące niewinnych ludzi, mężczyzn, kobiety dzieci.

Przed śmiercią znęcano się nad ofiarami.

Nie wszyscy o tym wiedzą, być może się tym nie interesowali, że w Kijowie oraz we Lwowie, nacjonaliści banderowscy do których wciągnięto większą część młodzieży, urządzali wiece i głośne groźne marsze przy świetle pochodni. Na tych marszach wznoszono okrzyki ,,Śmierć Lachom”, czyli nam Polakom, ,,będziemy Lachów rżnąć” oczywiście po ukraińsku /nie znam ich języka/.

W szkołach od najmłodszych klas jeszcze do niedawna dzieciom wpajano nienawiść do Polaków i był kult Bandery.

Rok 2022 jeszcze przed interwencją Rosjan, ogłoszono Rokiem Bandery i ,,bohaterskiej” armii UPA.

Miały się odbywać wiece rożne uroczystości, nadanie medali jeszcze żyjącym zbrodniarzom lub ich potomkom.

Czy jesteście świadomi na co się więc tam zanosiło? Szykował się na ten rok następny pogrom ludności mającej Polskie Korzenie. Czyli znowu mordowano by Polaków we Lwowie i okolicy.

Wywiad Rosyjski jest jednym z najlepszych na świecie dysponują pełnymi listami członków organizacji banderowskich, oraz wiedzą z imienia i z nazwiska kto brał udział w mordach ludności rosyjskojęzycznej we wschodnich regionach na Krymie i w Odessie, i nie tylko.

Ponadto wywiad wykrył na terenie Ukrainy w różnych miejscach tajne laboratoria biologiczne oraz z bronią biologiczną. Ponad dwa lata Putin prosił stronę Ukraińską by je zlikwidować oraz powstrzymać ludobójstwa na wschodzie.

Idolem i wzorem do naśladowania dla ich psychopatycznego prezydenta Żeleńskiego, jest zbrodniarz Bandera i jego zbrodnicza armia UPA. Normalni politycy nie powinni się nawet przyjaźnić z takim człowiekiem.

Kiedy cierpliwość Prezydenta Putina się skończyła, wpadł na pomysł by uznać wschód jako niepodległe nowe państwa . Dzięki temu mógł tam wkroczyć by powstrzymać mordy na Rosjanach.

Większość banderowców i bandytów uciekła wraz z rodzinami do Polski.

Teraz szukają schronienia u tych co im się nie tak dawno odgrażali.

A tu jest wielu naiwnych Polaków, którzy pod wpływem propagandy, zamiast zachować neutralność tak jak Węgrzy, przyjmują ich z otwartymi ramionami i jeszcze biorą do swoich domów.

Wkrótce przekonacie się, że nie jest to takie proste ich wymeldować czy też wyprosić . Oni mają większe prawa od nas więcej przywilejów itp. W Sejmie flaga Ukrainy jest z prawej strony czyli przed flagą Polski. Jest ona ważniejsza, tak jak by to oni byli gospodarzami a my gośćmi. Czyż to nie jest ZDRADA RACJI STANU?!!

Ukraina ma także swój hymn narodowy, my także . Ale oni mają bodajże trzy wersje, przetłumaczcie je sobie a będziecie w szoku! Wszystkie mówią, że Ukraina ma być poza San a nawet pod Kraków czy Wrocław. W którejś wersji jest mowa, że wrogów trzeba rżnąć, odnosi się to do nas.

Gdyby władze które są w Polsce sprawdzały dokładnie tychże uchodźców, bo wielu ucieka przed odpowiedzialnością za zbrodnie, gdyby dawano im schronienie skromne w postaci ośrodków, kwatery w skromnych barakach czy kontenerach, bez sporych zasiłków i przywilejów to wtedy byłoby tych ludzi może ponad dziesięć razy mniej . Byliby tacy którym warto współczuć i pomagać.

Ale to co się dzieje jest chore i ta cała pomoc jest do przesady. Lepiej pomagać naszym biednym bezdomnym i ,,pijaczkom” naszym alkoholikom, którzy z rozpaczy i biedy by zapomnieć o swym nieszczęściu szukają zapomnienia w alkoholu. Gdzie my jesteśmy w Polsce czy na Ukrainie co rusz widzę tylko flagi Ukrainy. POLACY, RODACY WSTYDŹCIE SIĘ i opamiętajcie pozdejmujcie te symbole. Zróbcie to więc i to czym prędzej.

Nasi Ojcowie oddawali życie za BIAŁO-CZERWONĄ. Na Wołyniu przewracają się kości naszych Rodaków widząc jak się poniżacie. Jeszcze trochę a zrobią nam zakaz wywieszania flagi POLSKI i naszego GODŁA.

Czy na Was tak mocno podziały szczepionki z grafenem, że odebrało Wam myślenie? Załączam ciekawe linki do obejrzenia, tylko nie dla dzieci.

https://babylonianempire.wordpress.com/2022/03/01/video-amerykanin-w-kijowie-opowiada-o-tym-co-robia-rosjanie-i-dlaczego-to-robia/

źródło: wiadomość nadesłana mailem

4 myśli w temacie “Apel do Polaków

 1. Sporo lat już żyję na tym świecie a historią od zawsze się interesowałam, polityką również. Ta sytuacja panująca w Polsce ,przeraża mnie. Na razie jest hura optymizm, ale to minie i nadejdzie szara rzeczywistość, z którą będziemy zmagali się przez lata. Będziemy zepchnięci do drugiej kategorii. Dziwie się swoim rodakom, że zapomnieli już co zgotowali Ukraińcy na Wołyniu. Ja nigdy im tego nie zapomnę, nigdy. Wiem jakiej zbrodni dopuścili się w Odessie. Owszem pomagam, ale materialnie, natomiast nigdy nie przyjmę ich pod swój dach. Wiem jedno, że gdyby sytuacje się odwróciły i to my bylibyśmy na ich miejscu, to jestem pewna, że w niczym by nam nie pomogli a wręcz zaszkodzili.

  Polubione przez 1 osoba

   1. taki oto komentarz dziś przeczytałem na jednym z mediów społecznościowych:

    „Byłoby jeszcze pół biedy, gdyby to tylko rząd robił. Nawiedzone matoły myślą, że są tacy nowocześni i ludzcy, tacy miłosierni, a tak naprawdę są zdrajcami i dewastują kraj.”

    nie mógłbym tego lepiej ująć… :(

    Polubienie

 2. Ukraina nie jest i nigdy nie była państwem niezależnym . Po rozpadzie ZSRR jej powinnością było zgłoszenie granic do ONZ. Nie
  zrobiła tego więc według prawa międzynarodowego należy do Rosji czyli nadal ZSRR.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s