Świadek: ukraińskie czołgi strzelają do ukraińskich wiosek w Donbasie. Oto jak się preparuje „rosyjskie zbrodnie”.

Wolni Słowianie
Opublikowano 14 marca, 2022

Niezależny dziennikarz Patrick Lancaster pojechał na Ukrainę do Donbasu i przeprowadził tam wywiady ze świadkami, którzy powiedzieli mu co się tam faktycznie dzieje. Poniżej nagranie z rozmowy z jedną z kobiet (mówi po rosyjsku, są napisy po angielsku). Dowiadujemy się, że ukraińskie czołgi dokonują prowokacji i strzelają do wiosek z terenu który kontrolują. Nie ma tam żadnego wojska ani wyposażenia wojskowego tylko domy. Potem oskarżają o zbrodnie Rosję i Putina.

Helter Stelter
First published at 05:05 UTC on March 12th, 2022.

źródło: PATRICK LANCASTER UKRAINE WAR UPDATE – WITNESS EXPOSES FALSE FLAG OPERATION IN UKRAINE MAR.11.2022

za: https://wolnislowianie.wordpress.com/2022/03/14/swiadek-ukrainskie-czolgi-strzelaja-do-ukrainskich-wiosek-w-donbasie-oto-jak-sie-preparuje-rosyjskie-zbrodnie/

5 myśli w temacie “Świadek: ukraińskie czołgi strzelają do ukraińskich wiosek w Donbasie. Oto jak się preparuje „rosyjskie zbrodnie”.

 1. Kolejna ukraińska zbrodnia w Donbasie. Zginęło kilkudziesięciu niewinnych i bezbronnych ludzi

  Wolni Słowianie
  Opublikowano 15 marca 2022

  Niezależny dziennikarz Patrick Lancaster, który zna język angielski i rosyjski pojechał na Ukrainę, aby sprawdzić co tam naprawdę się dzieje i przedstawia relację z tego co widzi i co mu powiedzieli świadkowie.
  Dzisiaj znalazłem film, w którym Patrick Lancaster jest w Doniecku i przedstawia to co się tam wczoraj wydarzyło. Ukraińskie, a może raczej neonazistowskie wojsko wystrzeliło rakietę Toczka-U z amunicją kasetową. Rosjanie przechwycili rakietę w powietrzu zmniejszając znacznie liczbę ofiar. Mimo to zginęło kilkadziesiąt osób. Gdyby nie to zginęłoby prawdopodobnie kilka tysięcy. W promieniu 500 m od miejsca wyrzutu amunicji kasetowej nikt nie przeżyłby. Bomby kasetowe są zakazane przez prawo międzynarodowe. Zasada ich działania i konstrukcja jest taka, że w momencie eksplozji uwalnia się mnóstwo twardych, metalowych odłamków które mając duży pęd zabijają wszystko co się wokół znajduje. Takie bomby zatem służą nie do niszczenia obiektów wojskowych czy innych tego typu celów, ale do zabijania jak największej liczby ludzi. Ich używanie jest zbrodnią wojenną.
  Na filmie Patrick Lancaster pyta ludzi co się tu stało, kto do nich strzelał. Jedna z bardzo wystraszonych i zrozpaczonych kobiet powiedziała mu „No jak to kto? Faszyści. Strzelają do nas, a my nie jesteśmy niczemu winni, jesteśmy tylko cywilami”. Na filmie widać wiele ciał (m. in. 4 w autobusie, 2 samochodzie osobowym Audi). Widać też pozostałości pocisku i amunicji. Na filmie mamy też wypowiedź rosyjskiego żołnierza, który potwierdził, że to był pocisk Toczka-U.
  Jeśli ktoś wie jak to niech ściągnie ten film z You Tube i wrzuci na Bitchute albo na Rumble, bo cenzura You Tube już zakwalifikowała film jako „kontrowersyjny” i „mogący być obraźliwy” czy jakoś tak. Najprawdopodobniej za parę dni filmu już nie będzie, a dowód takiej zbrodni nie powinien zniknąć. Ja próbowałem i nie udało mi się ściągnąć tego filmu.

  źródło: https://wolnislowianie.wordpress.com/2022/03/15/kolejna-ukrainska-zbrodnia-w-donbasie-zginelo-kilkudziesieciu-niewinnych-i-bezbronnych-ludzi/


  od mg: kopie tego nagrania można ściągnąć stąd: https://www.y2mate.com/youtube/ANNhDKGjNK8

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s