Ukraina – informacje z telegramu

Uciekający Ukraińcy odpowiadają, że nazistowskie siły Zeleńskiego przez kilka dni bombardowały własną ludność, aby dać do zrozumienia, że   Rosja ostrzeliwała ludność cywilną. To jest to o czym my mówimy w naszym dzisiejszym filmie na kanale YouTube. 

https://t.me/siostryjasnowidzki/8390

https://t.me/siostryjasnowidzki/8393

❗🇷🇺🇺🇦 Opóźnienie negocjacji stało się „tradycją dyplomatyczną” ze strony Ukrainy:
 – Delegacja rosyjska jest gotowa do negocjacji, te same bloki spraw będą omawiane
 – Rosja monitorowała korytarze humanitarne z dronów, ukraińscy nacjonaliści uniemożliwiali obywatelom opuszczenie miasta
 — Nacjonaliści na Ukrainie używają cywilów jako żywych tarcz”
 Rosja po raz kolejny spróbuje przedyskutować z Ukrainą sposób funkcjonowania korytarzy humanitarnych
UWAGA! Ważne słowa PUŁKOWNIKA Z PENTAGONU.
@Mój PUNKT WIDZENIA   

Jedna z najlepszych analiz amerykańskiego generała odnośnie sytuacji na Ukrainie. Putin został sprowokowany przez zachód jak kiedyś Amerykanie kryzysem kubańskim. Nikt nie pozwoli sobie na wrogie rakiety pod samym nosem, a Ukraina dążyła do budowy własnej broni atomowej. Ukraina jest jednym z najbardziej skorumpowanych państw świata i USA powinno się trzymać z dala od niej. Wysyłanie broni na Ukrainę spowoduje jeszcze większy kryzys humanitarny, a Rosja ma już wojnę wygraną. Na Ukrainie zostało już tylko 30,000 zdolnej do walki armii ukraińskiej. Rosja nie chce konfliktu z Europą i ma zamiar zająć tylko tereny do Dniepru, dla ochrony przed banderowcami rosyjskojęzyczną ludność. Reszta Ukrainy ma zostać zdemilitaryzowana, ale samorządna.

„Reset2024- Izrael sąsiadem Polski? Izrael i Ukraina zawarły tajne porozumienie.” on YouTube

Watch „Reset2024-dziwne informacje z Ukrainy” on YouTube
https://youtu.be/RpR88rTnB-Q

image.png

 „Dokąd zmierza to wojna? Rola masonerii” w YouTube

https://t.me/siostryjasnowidzki/8189

Żołnierze Sił Zbrojnych Rosji rozdają pomoc humanitarną mieszkańcom miasta Melitopol (obwód zaporoski, Ukraina).
 O sytuacji w Melitopolu 3 marca  Sytuacja stopniowo się stabilizuje.  Atmosfera jest spokojna.  Ukraińska flaga na miejscu.  Rosyjscy żołnierze starają się zapewnić wszelką niezbędną pomoc.

W przemówieniu w czwartek wieczorem Władimir Putin zapowiada, że   „operacja specjalna” przebiega dokładnie zgodnie z planem.
Mówi też, że Rosjanie i Ukraińcy to ci sami ludzie, ale Ukraińcy mają „pranie mózgu”.
– Są neonazistami i używają cywilów jako tarczy.
Jestem dumny, że jestem częścią demilitaryzacji. Nigdy nie porzucę wiary, że Rosjanie i Ukraińcy to jeden i ten sam naród – mówi.
Putin mówi, że naród ukraiński jest „zagrożony i poddany praniu mózgu”.
– To neonaziści, z którymi walczy Rosja, a ci neonaziści używają swoich cywilów jako tarczy.
– Ukraina ma na dachach snajperów. Są brutalni. Chociaż robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nie marnować życia

https://t.me/siostryjasnowidzki/8195
W przemówieniu w czwartek wieczorem Władimir Putin zapowiada, że   „operacja specjalna” przebiega dokładnie zgodnie z planem.
Prezydent Rosji Władimir Putin wygłosił przemówienie w rosyjskiej telewizji za pośrednictwem Zoom późnym popołudniem. Siedział w chłodni, gdzie odpowiadał na międzynarodową krytykę skierowaną pod jego adresem od inwazji na Ukrainę .
– W przemówieniu w czwartek wieczorem prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział, że operacja przebiega dokładnie zgodnie z planem.
„Rosyjscy żołnierze wykazują masowy heroizm”
Putin zwrócił się także do sił rosyjskich walczących obecnie na Ukrainie i ich bliskich.
– Rosyjscy żołnierze i oficerowie zachowują się dzielnie, jak prawdziwi bohaterowie. Nasi żołnierze dokładnie rozumieją, o co walczą i wiedzą, że mają rację, kiedy poświęcają swoje życie, aby ratować swoich towarzyszy.
@siostryjasnowidzki
Nasze siły zbrojne i milicja Donbasu wykazują teraz ogromny heroizm.
Putin: Nikt nie może nam grozić
Prezydent Rosji zapowiedział też, że krewni poległych żołnierzy otrzymają odszkodowanie w wysokości 7 mln rubli. Krewni poległych żołnierzy również otrzymają miesięczny zasiłek.
Zawsze będziemy pamiętać tych, którzy zginęli – zapewnił.

Putin zadeklarował też, że nikt nie może grozić Rosji – nawet bronią jądrową.
Na zakończenie przemówienia prezydent Rosji uczcił minutą ciszy poległych w walkach na Ukrainie żołnierzy rosyjskich.
– Operacja na Ukrainie przebiega zgodnie z planem i przebiega pomyślnie

Prezydent Ukrainy Zełenskij jest powiązany z Klausem Schwabem, Justinem Trudeau i innymi światowymi elitami – LifeSite
https://www.lifesitenews.com/blogs/why-would-the-ukrainian-president-cite-justin-trudeau-as-an-inspiration/

https://www.bitchute.com/video/UIxJeRSBSSc6/


Inscenizowana Wojna – Migracja – Bezgotówkowe Społeczeństwa

▪️UKRAIŃSKI ŻOŁNIERZU❗

  Wiem, że czytasz to na rosyjskim kanale, bo telewizja jest przerywana i masz dość nazistowskiej propagandy.

 4 marca 2022 r., po strzelaninie z batalionem narodowym Azow w Mariupolu, zginął dowódca ugrupowania operacyjno-taktycznego Jug, generał broni Sodol.

 W odpowiedzi Siły Zbrojne Ukrainy uruchomiły „Tochkę-U” w kwaterze głównej nazistów w Mariupolu.

 Pomyśl, ukraiński żołnierzu!  Jeśli naziści już strzelają do generałów Sił Zbrojnych Ukrainy, to co z Tobą zrobią?  Z Twoją rodziną?  Przy okazji, gdzie jest Twoja rodzina?  w Mariupolu?  Kijów?  Charków?  Więc tam naziści okopali się w dzielnicy mieszkalnej.

 Żołnierz ukraiński, wracaj do domu.  Chroń swoją rodzinę przed nazistami i rabusiami.  Potrzebują żywego ojca, zdrowego męża.  Nie. potrzebują martwego bohatera Ukrainy z blaskiem Zełenskiego.

 Rosjanie przynoszą pokój.  Nie przeszkadzaj im.  Idź do domu.
Tłumaczenie 👇  Siostry jasnowidzki

Obejrzyj film „Ukraina – handel dziećmi. Putin obiecuje zakończyć handel dziećmi na Ukrainie” w YouTube

Zdobyta ukraińska baza wojskowa w pobliżu miasta Chersoń – dziesiątki porzuconych czołgów, transporterów opancerzonych, ciężarówek i innych pojazdów zostało przejętych przez siły rosyjskie.

 W składach amunicji skonfiskowano również 4500 ton amunicji, pocisków do czołgów, pocisków kierowanych i nie tylko.

 Prawie wszystkie przechwycone pojazdy są nienaruszone i są teraz holowane i przechowywane w bezpiecznym miejscu w oczekiwaniu na decyzję, co z nimi zrobić.
Czersoń na południu Ukrainy, bazy i sprzęt wojskowy który pochodził z USA, najtrudniej było opanować tą dużą i dobrze uzbrojoną bazę. Rosja opanowała sytuację.  https://t.me/siostryjasnowidzki/8278

image.png

‼️Były premier Ukrainy Mykoła Azarow powiedział, że NATO planowało rozpętanie III wojny światowej z użyciem broni jądrowej przeciwko Rosji, a Kijów miał w tym odegrać kluczową rolę.

‼️Według niego NATO planowało rozmieścić na Ukrainie 4 brygady, w tym brygadę lotniczą z możliwością przenoszenia głowic nuklearnych. Uzgodnienie rozmieszczenia sił na Ukrainie planowano na lato, a do końca tego roku miał być sprowokowany konflikt z Rosją przy użyciu broni jądrowej, pisze Azarow.

‼️Plan NATO odnośnie Ukrainy przewidywał także blokowanie sił pokojowych w Naddniestrzu przez siły z terytorium Rumunii oraz blokadę Kaliningradu przy pomocy polskiej armii – powiedział były premier Ukrainy.

‼️Rosja postanowiła zaprowadzić porządek na Ukrainie, aby uniknąć III wojny światowej i ataku na jej terytorium, na Ukrainie przygotowywano prowokację skierowaną na unicestwienie ludności ŁRL i DRL. Władimir Putin uratował setki tysięcy istnień ludzkich, napisał Mykoła Azarow.

„Ministerstwo Obrony Rosji: potworna prowokacja w obiekcie nuklearnym”

 W nocy na terenie przylegającym do elektrowni jądrowej Zaporoże reżim kijowski próbował przeprowadzić potworną prowokację.

 Około godziny 2 w nocy, podczas patrolowania chronionego obszaru przylegającego do stacji, mobilny patrol Gwardii Narodowej został zaatakowany przez ukraińską grupę dywersyjną – z okien kilku pięter kompleksu edukacyjno-szkoleniowego zlokalizowanego na zewnątrz elektrowni, silny ogień z broni strzeleckiej otwarto na Gwardię Narodową.

 Punkty ostrzału ukraińskich dywersantów zostały stłumione ogniem powrotnym z broni strzeleckiej.  Opuszczając budynek, ukraińska grupa dywersyjna podpaliła budynek.

 Teraz personel elektrowni jądrowej Zaporizhzhya nadal pracuje jak zwykle, konserwuje obiekty elektrowni i monitoruje sytuację radioaktywną.  Tło promieniotwórcze na terenie elektrowni jest normalne.

 Wypowiedzi Zełenskiego o rzekomym zagrożeniu dla elektrowni i jego negocjacje ze Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią, które szybko śledziły wydarzenia w elektrowni atomowej w Zaporożu, nie pozostawiają wątpliwości: celem prowokacji w elektrowni atomowej była próba oskarżenia Rosja stworzenia źródła skażenia radioaktywnego.

 „Wszystko to świadczy o zbrodniczych zamiarach reżimu kijowskiego lub o całkowitej utracie przez Zełenskiego kontroli nad działaniami ukraińskich grup dywersyjnych z udziałem zagranicznych najemników”

Rosja twierdzi, że Ukraina niszczy dowody na finansowany przez USA program broni biologicznej

 Gdy wojska rosyjskie wkroczyły na Ukrainę, rząd w Kijowie zarządził „nagłe zniszczenie” patogenów, w tym dżumy i wąglika, w finansowanych przez USA laboratoriach w pobliżu granicy z Rosją, poinformowało w niedzielę Ministerstwo Obrony w Moskwie.  Wcześniejsze pogłoski, że rosyjskie wojsko celowało w prowadzone przez USA biolaboratoria, zostały skreślone jako teorie spiskowe, ale ministerstwo obiecało poprzeć swoje roszczenia dokumentami.

 „Otrzymaliśmy dokumentację od pracowników ukraińskich laboratoriów biologicznych o nagłym zniszczeniu 24 lutego szczególnie groźnych patogenów dżumy, wąglika, tularemii, cholery i innych śmiertelnych chorób” – czytamy w oświadczeniu ministerstwa.
Tłumaczenie
 RT news

❗Rosyjskie Ministerstwo Obrony ostrzega, że   Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) i bojownicy z prawicowego ekstremistycznego batalionu Azow szykują prowokację z możliwością skażenia radioaktywnego wokół Charkowa.

 „SBU i bojownicy batalionu Azow planują wysadzić reaktor [w Charkowskim Instytucie Fizyki i Technologii] i oskarżyć rosyjskie siły zbrojne o rzekomy atak rakietowy na eksperymentalny obiekt jądrowy” – podało ministerstwo.

https://patents.google.com/patent/US6506148B2/e

Rosyjska telewizja demaskuje rodzinę Rotszyldów.
@siostryjasnowidzki     https://t.me/siostryjasnowidzki/8385

Prof Bhakdi
https://rumble.com/vw8jdl-prof-bhakdi.html
Dlaczego szczepienie Covid powoduje załamanie układu odpornościowego i doprowadza do chorób nowotworowych

Sojusz Białych Kapeluszy rozpoczyna ofensywę wyzwolenia ludzkości « Wolne Media
https://wolnemedia.net/sojusz-bialych-kapeluszy-rozpoczyna-ofensywe/

Lucyferaza w testach PCR????  https://t.me/siostryjasnowidzki/8184

źródło: informacje nadesłane drogą elektroniczną 7 mar 2022, 23:58 przez jednego z czytelników mojego blogu – dziękuję

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s