PILNE! Bezkarność Plus ponownie w sejmie

7 MARCA 2022

maxresdefault 6 e1646684762500

Zmylenie przeciwnika działa a przeciwnik robi swoje. Zastępczy temat konfliktu, jakim teraz karmi Polaków telewizja pozwala władzy na procedowanie ustaw, jakie wśród milionów Polaków wzbudzały wielkie oburzenie. Obecna euforia zdecydowanej większości Polaków w niesieniu pomocy uchodźcom im na to pozwala.

LICHO NIE ŚPI

Jak donosi poseł Konfederacji Grzegorz Braun na swoim profilu w aplikacji Facebook do sejmu powróciła #Bezkarnośćplus czyli przepisy o zwolnieniu z odpowiedzialności karnej dla urzędników i polityków pod pretekstem „walki z Covid” została przez rządzących dodana do projektu ustawy o wspieraniu uchodźców z Ukrainy.

Z informacji przekazanych przez posła Grzegorza Brauna projekt ustawy ma być procedowany w Sejmie już jutro. Próba wykorzystania takiego momentu do przepchnięcia bodaj najbardziej skandalicznych przepisów, jakie polski parlament widział na oczy, jest czymś skrajnie haniebnym i antypolskim – dodaje poseł Braun.

W poście posła jest też apel do Polaków: „Drodzy Rodacy, udostępniajcie gdzie możecie!”
https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgrzegorz.michal.braun%2Fposts%2F514814326670230&show_text=true&width=500

Polaku pamiętaj, że PiS wykorzysta każdy krok po to, aby dopiąć swego. Teraz ma na to dobry czas, ponieważ euforia wielu Polaków jest porównywalna do euforii niesienie pomocy medykom z początku pandemii. W czasie kiedy władza chciał procedować #BezakrnośćPlus wielu Polaków było już przebudzonych i wiedziało, że pandemia COVID jest mistyfikacją globalistów, jaka ma na celu wprowadzenie AGENDY 2030. W konsekwencji spowodowało odstąpienie władzy procedowania ustawy. (…)

źródło: https://legaartis.pl/blog/2022/03/07/pilne-bezkarnosc-plus-ponownie-w-sejmie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s