BUM! ROSJA POWRACA DO STANDARDU ZŁOTA DLA SWOJEJ WALUTY!!!!!

NEWSDESK 03 MARCA 2022 R.

Gold-Backed-Rubles_large[1]

BUM! ROSJA POWRACA DO STANDARDU ZŁOTA DLA SWOJEJ WALUTY!!!!!
Rosja powraca do standardu złota – rząd chce zlikwidować podatek VAT od kruszcu. Projekt ustawy zostanie przedłożony Dumie Państwowej 4 marca. . . .

Hal Turner Uwagi redakcyjne

Za jednym zamachem Rosja właśnie uczyniła rosyjskiego rubla najbardziej stabilną walutą na świecie.

Co więcej, właśnie tak bardzo rozpieprzyła dolara amerykańskiego i euro, że żadna z tych walut nie ma szans na przetrwanie.

Nikt na całym świecie nie będzie preferował dolara amerykańskiego, nie popartego niczym, zadłużonego na 30 bilionów dolarów, w porównaniu z Rublem opartym na złocie.

Rosja właśnie całkowicie zmiażdżyła Stany Zjednoczone i Strefę Euro.

Myślisz, że żartuję? Pomyśl jeszcze raz.

Kiedy Muammar Kaddafi w Libii planował wprowadzenie w całej Afryce waluty opartej na złocie, Zachód wkroczył do Libii i obalił go.

Kiedy Saddam Husajn w Iraku ogłosił, że zacznie sprzedawać ropę w walutach innych niż dolar amerykański, dwa miesiące później wybuchła druga wojna w Iraku – i go powiesili!

Dolar amerykański, będący jedyną walutą rezerwową na tej planecie, jest powodem, dla którego toczą się wojny, a teraz Rosja całkowicie, całkowicie go zniszczyła.

Proszę spojrzeć. USA, które mówiły „żadnej wojny nuklearnej”, a wczoraj nawet Sekretarz Obrony Lloyd Austin powiedział: „Całe to gadanie o wojnie nuklearnej jest niebezpieczne, przestańcie z tym”, zmieni się niemal z dnia na dzień. Stany Zjednoczone znajdują się obecnie w kryzysie egzystencjalnym. Nasza waluta została właśnie całkowicie rozbita przez decyzję Rosji o zastąpieniu rubla złotem.

Od tej chwili należy obserwować retorykę dotyczącą Rosji. Zauważysz, że jest ona zaostrzona do poziomu szkalowania, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś. Prawdopodobnie zaczną oskarżać rosyjskie wojska o wyrzucanie niemowląt z inkubatorów w ukraińskich szpitalach (tak jak oskarżano Irak), aby uzasadnić wojnę z Rosją.

Moim zdaniem, wojna z Rosją jest już przesądzona. USA i Europa nie mają wyboru. Jeśli dolar i euro mają przetrwać, Rosja musi zginąć.

Mam nadzieję, że się przygotowaliście. Żywność, woda, lekarstwa itd.

Teraz pojednaj się z Bogiem. Mówię poważnie. Gówno zaraz uderzy w wentylator tak mocno, że będziemy mieli szczęście, że przeżyjemy.

UPDATE 8:45 AM EST FRIDAY MARCH 4 — Dwa dni temu, 2 marca 2022 roku, pamiętam, że widziałem JEDNĄ informację, która brzmiała po prostu: „UE zabroniła sprzedaży i importu banknotów UE do Rosji”. Pamiętam, że pomyślałem, że to dziwne. Jak ktoś może ograniczać przepływ gotówki i dlaczego miałby to robić? Teraz już wiemy.

Najwyraźniej Unia Europejska (UE) dowiedziała się, że Rosja zamierza wesprzeć swoją walutę złotem i chciała się upewnić, że nikt w Europie nie będzie mógł sprzedać ani nawet wwieźć do Rosji swoich euro w gotówce, aby wymienić je na walutę opartą na złocie! UE wiedziała, że to nadchodzi, a przynajmniej bardzo się tego obawiała.

Tak więc teraz ludzie w Europie są skrępowani; nie mogą użyć WŁASNYCH PIENIĘDZY, aby kupić inny rodzaj pieniądza, bez uprzedniej zamiany tych pieniędzy na cudze, które nie mają zakazu wjazdu do Rosji. Trzeba się natrudzić, żeby użyć własnej gotówki. Ci bankierzy są tyranami. Bezwzględnie bezwzględnymi tyranami.

źródło: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/boom-russia-returns-to-the-gold-standard-for-its-currency


od mg: przetłumaczono za pomocą DeepL (wersja darmowa)

Jedna myśl w temacie “BUM! ROSJA POWRACA DO STANDARDU ZŁOTA DLA SWOJEJ WALUTY!!!!!

 1. Mariusz,
  sprawdź dobrze tę „informację”. Myślę, że to fejk. Mam nadzieję, że władze Rosji takie bezmyślne nie będą.
  Nie zapominaj – największy kryzys gospodarczy usraela z roku 1929 wybuchł, gdy dolar miał pełne pokrycie w złocie. I jakoś to nie uratowało usraela przed katastrofalnym kryzysem gospodarczym i finansowym.
  Są tacy, którzy ślepo wierzą, że parytet złota co cudowne panaceum na gospodarką i finanse. Ale to bzdura.
  A atak na Libię miał kilka innych powodów – ale nie parytet złota.


  od mg: podałem informację i jej źródło

  Publisher Info:
  HAROLD TURNER
  Post Office Box 421
  North Bergen, NJ 07047
  E-mail: Hal.Turner@HalTurnerRadioShow.com
  Tel. 201-484-0900 (Office)
  LISTEN-BY-PHONE: 351-999-5116
  SPEAK ON-THE-AIR: 201-771-3013

  Contact Us:
  Post Office Box 421
  North Bergen
  NJ
  07047
  United States
  Phone:
  201-484-0900
  https://HalTurnerRadioShow.com

  może ktoś z branży finansowej jest w stanie tę informację zweryfikować? niech tu napisze o wyniku swoich poszukiwań

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s