Od 22 lutego żołnierze USA, UK i Kanady mogą na terenie Polski używać siły fizycznej, kajdanek.

admin 23 lutego 2022

Podesłano mi postanowienie Prezydenta RP, które obowiązuje od 22.02.2022:

Sprawdziłem i jest takie: https://monitorpolski.gov.pl/MP/2022/274

“§ 2. 1. Komponentom wojsk obcych, o których mowa w § 1, w czasie ich pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w celu wzmocnienia wojskowego Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, będą przysługiwać następujące uprawnienia:

1) w przypadkach, o których mowa w art. 11 pkt 2–5 ustawy z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 2418 oraz z 2021 r. poz. 2447), żołnierze komponentów wojsk obcych będą mogli użyć środków przymusu bezpośredniego, o których mowa w art. 12 ust. 1 pkt 1–2, pkt 12 lit. a, pkt 13 i pkt 18–20 tej ustawy, lub wykorzystać te środki;
2) w przypadkach, o których mowa w art. 45 pkt 1 lit. a–c oraz w art. 47 ustawy z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej, żołnierze komponentów wojsk obcych będą mogli użyć broni palnej lub ją wykorzystać.

2. Użycie i wykorzystanie środków przymusu bezpośredniego i broni palnej, o których mowa w ust. 1, oraz dokumentowanie tego użycia i wykorzystania odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej.”

Ktoś powie, że jest czymś naturalnym w obliczu zagrożenia wojną nadanie takich uprawnień wojskom sprzymierzonym, ale po pierwsze wojska NATO stacjonują w Polsce od dawna, a po drugie Postanowienia nie mogą być źródłem prawa w Polsce. Zgodnie z Konstytucją źródłami prawa powszechnie obowiązującego są Konstytucja ustawy ratyfikowane umowy międzynarodowe.

Istnieje zatem podejrzenie, że ta akcja na Ukrainie ma również na celu wprowadzenie stanu wojennego w krajach Europy, aby spacyfikować protestujących o czym pisałem już dużo wcześniej.

Przypominam fazy wprowadzenia kowi-komunizmu:

Mike Yeadon, były naukowiec firmy Pfizer: „Zbliżamy się do fazy 5”. Dlaczego wojna? Kowi-komunizm.

Część jeszcze nie wprowadzona:

 Aresztować liderów opozycji.

– Wprowadź tożsamość cyfrową dla wszystkich (kod QR): akt urodzenia, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, kartę ubezpieczenia zdrowotnego…

Wprowadzenie stanu wojennego, aby pokonać opozycję.

Rezultat, drugi etap sterowania cyfrowego. Uwięź lub wyeliminuj przeciwników.

To jest prawdziwy cel spektaklu pt. wojna.

Chciałem jeszcze dodać, że Chazarowie specjalizują się w grze aktorskiej. Wielu znanych aktorów i reżyserów jest tego pochodzenia.

źródło: https://detektywprawdy.pl/2022/02/23/od-22-lutego-zolnierze-usa-uk-i-kanady-moga-na-terenie-polski-uzywac-sily-fizycznej-kajdanek/

4 myśli w temacie “Od 22 lutego żołnierze USA, UK i Kanady mogą na terenie Polski używać siły fizycznej, kajdanek.

 1. Grzegorz Braun: Wojska OBCE będą mogły użyć OSTREJ AMUNICJI na terenie Polski! Duda to podpisał!

  Wolność i Niepodległość – WinTV
  Opublikowany 23 lut 2022

  Polubienie

 2. Nazwisko Dra Yeadona w angielskim oryginale artykułu o planie picdemii to gruba prowokacja. Samo to podważa autentyczność i cel tego materiału, bezkrytycznie tłumaczonego na polski i kolportowanego wśród naiwnych Polaków.
  Szczegóły zmyłki: „Nazwisko Dra Yeadona w artykule o planie picdemii to gruba prowokacja”
  https://piotrbein.net/2022/02/28/nazwisko-dra-yeadona-w-artykule-o-planie-picdemii-to-gruba-prowokacja/
  Co nie znaczy, że podobnego planu uny nie mają jako A, B, czy C obok „wojny” na Ukrainie. Należy jednak atrybucję Yeadonowi wyraźnie zdementować publikując ten materiał.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s