Teresa Thompson: APEL do Ambasady kanadyjskiej w Polsce o wyjaśnienia sytuacji związanej z uwięzieniem Pastora Artura Pawłowskiego, kluczowego lidera Konwoju Wolności w Ottawie stolicy Kanady.

13 lutego 2022, 12:45

Należy dołożyć szczególnych bezzwłocznych starań aby wyjaśnić sytuację odnośnie Pastora Artura Pawłowskiego w Kanadzie oraz pomoc mu JUŻ – masowy apel skierowany do Ambasady Kanadyjskiej w Polsce: dlaczego itd.

Pastor Pawłowski jest duchowym liderem wspaniałego zrywu wolnościowego truckerów w Ottawie – oczywiście, że ten FREEDOM CONVOY jest przesączony prowokatorami, ale wymyka się spod kontroli psychopatów globalistycznych.

W Polsce Sebastian Nadolski na swoim kanale Lach Chwat Tv. wraz z Bogdanem Morkiszem (a wcześniej i z Jerzym Ziębą, później Zięba zmienił zdanie) zaleca bierność i obrzydza słuchaczom polską w tym przede wszystkim początkową wspaniałą Solidarność – wszystko wrzuca do jednego wora tej Solidarności już przejętej przez komuchów, agenturę, zwałęsowioną, etc.
A ileż Nadolski miał wówczas lat? – Pan Walerian Dąbrowski jako uczestnik wydarzeń grudnia ’70 i sierpnia ’80 oraz jako mózg obydwu JEST wspaniałym źródłem do uzyskania rzetelnego przekazu – należy do niego sięgnąć!!!!! I to JUŻ!!!

Nadolski – w ostatnim programie ok. 2.5 godz. sączył wraz z Morkiszem (a i była tam Fabiola z Japonii) truciznę bierności i walił w Solidarność jako rzekomą przyczynę wszelkiego zła w Polsce – i również bardzo odradzał poparcie kanadyjskiego konwoju wolności mówiąc, że to wszystko zorganizowane i pod kontrolą NWO.

Prawda jest odwrotna – psychopaci z NWO są w panice i należy teraz mocno nacisnąć na nich i nieustannie stąpać im po piętach aż do pełnego zwycięstwa. Odzew całego uciemiężonego świata jest przeogromny!!!
Nie wolno dawać „im” spokoju aby ochłonęli i zmajstrowali dalsze przepodłe „sztuczki” unicestwiające ludzkość wszędzie łącznie z anglosaskimi wrednymi posunięciami wobec Ukrainy, Polski itp.

Jakże marnie wygląda rozwlekła, nieudolna dywersyjna gadanina-ględzenie z zafałszowaniami w wykonaniu Nadolskiego w porównaniu z krótką, zwięzłą, treściwą wypowiedzią Majora Stefana Chledowskiego jasno wykazującego terroryzm w działaniach rządów wszystkich szczebli wobec społeczeństwa – i temu terrorowi bezprawia należy się natychmiast czynnie przeciwstawić TERAZ! Nie wolno zmarnować siły i uniesienia tego spontanicznego międzynarodowego odruchu wolności – i Polska jako kolebka prawdziwej międzyludzkiej Solidarności nie może pozostać w hańbie bierności oraz nie wolno nam Polakom pozbawić się pierwszeństwa w szerzeniu takiej Solidarności na świecie od dawna – a Pułaski, a inni, a nasze wojska/armie/lotnictwo/marynarka, bijące się i wykrwawiające na niemal wszystkich frontach świata?!

BIERNOŚĆ z nawoływaniem do jej kontynuacji jest nikczemną ZDRADĄ interesów Polski i wszystkich ludzi dobrej woli gdziekolwiek, szczególnie wobec naszych dzieci (wzięli się nawet na najcenniejszy skarb – za dzieci!), a więc na co czekać?!!! Na co!!!!! Aż dopełnią zła, do nieodwracalnego zła?!!!

źródło: wiadomość od Autorki tego apelu (nadesłana mi pocztą elektroniczną z prośbą o jej opublikowanie na blogu, co niniejszym czynię)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s