Certyfikat Urodzenia – Twoja Posagówka – Twój Majątek – Twoje Zasoby Naturalne

KrąG
Opublikowany 14 lip 2022

Akceptacja pod względem wartości: https://freedom-school.com/law/accepted-for-value.pdf

Przez wiele lat cwaniactwo chwytało się Twojego nadanego chrześcijańskiego nazwiska handlowego, tak jak nauczono cię drukować je w pierwszej klasie z imieniem, drugim imieniem i nazwiskiem pisanym wielkimi i małymi literami w ten sposób: Jan Marian Gapek

Ich franczyza federalna miała strukturę funduszu powierniczego Cestui Que Vie ESTATE działającego pod tą samą nazwą pisaną wielkimi literami: JAN MARIAN GAPEK

Ostatnio cwaniactwo próbowało zmienić conieco i zamiast tworzyć swoje fikcyjne OSOBY, jako zaufanie Cestui Que Vie ESTATE, tworzyły franczyzy Public Transmitting Utility nazwane Twoim imieniem.

Wszystkie fundusze powiernicze ESTATE mają pełne imię, drugie imię i nazwisko pisane wielkimi literami: JAN MARIAN GAPEK. Wszystkie NARZĘDZIA DO PRZEKAZYWANIA PUBLICZNEGO mają tylko środkowy inicjał, ale wciąż wielkimi literami: JAN M. GAPEK. Należy pamiętać, że jakiekolwiek imię w jakimkolwiek stylu, które zawiera tylko inicjał środkowy, nie jest imieniem i nazwiskiem prawnym. Jest bez znaczenia i nieważne z powodu braku konkretności.

Zawsze można to nazwać cwaniactwem, ponieważ brak konkretności niszczy istnienie jakiejkolwiek jurysdykcji rzeczywistej lub fikcyjnej. Roszczenie przeciwko tak nazwanemu podmiotowi może być uzasadnione tylko wtedy, gdy po prostu założysz, że to Twoje imię i zaakceptujesz zarzuty bez sprzeciwu.

Ta technika nie jest istotą problemu ani Twoją najsilniejszą obroną. To tylko po to, by wskazać, że to, co robią, jest rażąco, oczywiście wprost nielegalne, i nie potrzebujesz żadnej nauki o rakietach, żeby to udowodnić, ani żadnego innego powodu do sprzeciwu. Jeśli wniesiesz ten sprzeciw, a oni wystąpią przeciwko Tobie, są martwym korpusem po odwołaniu – fakt, który może nie być Ci znany, ale jest wyryty w kamieniu nad ich głowami: Jeśli nie zidentyfikujesz prawidłowo stron,  nie masz żadnych roszczeń.

Teraz, gdy wiesz, czym jest ŚWIADECTWO URODZENIA i jakie są jego funkcje, bardziej zrozumiałe będzie, że powinieneś zweryfikować go jako autentyczny dokument.

Zastrzeżenie dotyczące praw autorskich Zgodnie z sekcją 107 ustawy o prawie autorskim z 1976 r. dopuszcza się „dozwolony użytek” w celach takich jak krytyka, komentarze, donoszenie wiadomości, nauczanie, stypendium i badania. Dozwolony użytek to użycie dozwolone przez ustawę o prawach autorskich, które w przeciwnym razie mogłoby naruszać prawa. Użytek non-profit, edukacyjny lub osobisty przechyla szalę na korzyść dozwolonego użytku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s