III posiedzenie Poselskiej Komisji Śledczej Norymberga 2.0

19 STYCZNIA, 2022 AUTOR: EMJOT

Czy rybnicki szpital fałszuje dokumenty? Rybnicki szpital rozłączył się z komisją Norymbergi 2.0 w momencie, kiedy Grzegorz Braun zauważył, że dokument podpisany przez pracowników tego szpitala różni się od tego który posiada szpital, a ten który posiada komisja (od 3:30:30).

Podczas dzisiejszego posiedzenia w Sejmie *grupy Norymberga 2.0 pracownik rybnickiego szpitala pokazał na wizji Zarządzenie numer 70/2021 z dnia 17 maja 2021, według którego pewien zapis umożliwia lekarzowi odstąpienie od procedur związanych z testowaniem w niektórych przypadkach.

Co ciekawe, dokument który posiada komisja różni się brakiem tego istotnego zapisu, a także podpisami. Zobaczcie sami! Poniższy fragment wideo rozpoczyna się ok 3:30:30.

Wszystkie screeny dotyczą zarządzenia nr 70/2021 z dnia 17.05.2021

Dokumenty różnią się zapisem widocznym pod tabelą, dokument z dopiskiem został pokazany przez pracownika rybnickiego szpitala.

W tekście zarządzenia kierownictwa szpitala z maja 2021 r., który pokazał do kamery pracownik szpitala, znalazł się akapit, że testowanie pacjentów przed przyjęciem do szpitala jest zaleceniem. W tekście zarządzenia, który posiada komisja, nie ma tego akapitu.

Na dokumencie z komisji jest pieczątka przy podpisie. Na dokumencie pokazanym przez dyrektora szpitala tej pieczątki nie ma. No ciekawe, który dokument jest sfałszowany

+

screeny z Twittera

za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2022/01/19/iii-posiedzenie-poselskiej-komisji-sledczej-norymberga-2-0/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s