Pielęgniarka z OIOMu Morgan Wallace: „Każdy, kto umarł z powodu COVID, powinien być uznany za zamordowanego”.

admin 17 stycznia 2022

Pielęgniarka przemawiała w Radzie Zwyczajnej NHCS, dzieląc się swoim świadectwem na temat c19, szczepień i leczenia.

Morgan Wallace, była pielęgniarką OIOM, która zrezygnowała z pracy z powodu nakazu szczepienia związanego z COVID-19, przemawiała na spotkaniu rady szkolnej hrabstwa New Hanover w Wilmington w Karolinie Północnej.

Wallace skorzystała z okazji, aby wymazać z głównego nurtu narrację o COVID i przekazać trochę wiedzy swojej społeczności.

W swoim przemówieniu Wallace ujawniła autorytety medyczne, które  powodowały zgony związane z COVID, nie promując wczesnych metod leczenia wirusa.

Wallace jest członkiem FLCCC Alliance i zna protokoły MATH+, I-MASK+, I-MASS i I-RECOVER.

W  sekcji Worldwide Associates możesz wyszukać firmę Morgan Wallace, AGAC-NP z Wilmington w Północnej Karolinie w Stanach Zjednoczonych.

 

Oto jej wypowiedź:

Jestem Morgan Wallace. Jestem 10-letnim pracownikiem New Hanover County [szpital].

Byłam Twoją ostatnią linią obrony przed Covidem.

Przeprowadziliśmy Twoje serce i płuca na zewnątrz ciała z otwartą klatką piersiową, kiedy krwawiłeś na podłodze, i zdałam sobie sprawę, że pacjenci niepotrzebnie umierali z powodu zabronionych przez rząd zasad leczenia Covid.

Każdy, kto zginął z Covidem, powinien zostać uznany za zamordowanego. Wczesne leczenie zawsze było skuteczne.

Wyszłam ze szpitala w dniu nakazu. Prowadzę własną praktykę i jestem jedyną osobą w mieście leczącą pacjentów z Covid przed hospitalizacją.

Obserwowałam również, jak cały personel w szpitalu, w tym w moim oddziale, został zaszczepiony, a następnie dostał Covid.

Wśród wszystkich innych rodzajów dolegliwości, teraz załadowałeś swoje ciało milionami białek kolczastych i jesteś tykającą bombą zegarową na raka, skrzepy krwi i wszelkiego rodzaju dolegliwości, które mogą pojawić się w Twoim ciele.

I jestem zmęczona słuchaniem ludzi, którzy pytają lekarzy, czy mogą być leczeni z powodu Covid, a ich jedyną opcją jest szczepionka, albo pójście do domu, albo pójście do szpitala, gdzie nie da się z tego wyzdrowieć.

Przed pójściem do szpitala z przyjemnością wyleczę każdego z Was z powodu Covida, ponieważ wczesne leczenie zawsze działało. Jestem członkiem FLCCC Alliance, NC Physicians for Freedom oraz Medical Freedom Summit.

I proszę Was wszystkich, abyście przestali wybierać strach i nakładać maski na nasze dzieci.

Szczepionka nie zadziała, wczesne leczenie zawsze działało, a złe zarządzanie pacjentami przez rząd jest przyczyną śmierci ludzi.

I rodziny zdały sobie z tego sprawę, podnoszą się i będą ścigać rządy i szpital.

Byłam bardzo szanowana w New Hanover. Byłam doskonałym pracownikiem w listopadzie 2020 r. W tym roku miałam możliwość pracy od naczelnego dyrektora medycznego w tym szpitalu i zdecydowałem się wyjść i stanąć w obronie tego, co słuszne.

Tak więc nakładanie tych masek na nasze dzieci nie pomoże, podobnie jak szczepienie i wszyscy musimy zdać sobie z tego sprawę.

Kot wyszedł z worka, a ludzie mówią na całym świecie, w tym wynalazca szczepionki.

Przemówienie poniżej w 2:25:00

Jak widać po tej pielęgniarce i wielu lekarzach przeciwnicy eksperymentu mającego na celu zaaplikowanie białek kolczastych są pośród szanowanych pracowników służby zdrowia.

Prawda na tym etapie jest nie do powstrzymania.

Niestety ma ona swoją cenę. W tym przypadku jest to praca.

Na całym świecie trwa walka i ci, którzy oczekują 3 wojny światowej nie wiedzą nawet, że teraz trwa wojna ale na poziomie informacyjnym, i w tejże wojnie są prawdziwe ofiary i o tym zeznawała pielęgniarka.

Biblia w tym momencie jest najbardziej wiarygodną księgą na świecie, gdyż twierdzi, że cały świat tkwi w SZATANIE:

Po powyższym obrazku, który umieszczam już jakieś 8 lat, czyli jeszcze przed PLANdemią, widać dobitnie, iż  to szatan rozdaje karty na całym świecie i dlatego całym światem rządzą ludzie mu poddani.

Pielęgniarka wyraźnie powiedziała, że każda osoba zmarła na c19 powinna zostać zakwalifikowana jako zamordowana.

Dodajmy do tego jeszcze eksperyment medyczny zwany szczepionką i można również powiedzieć, że każdy, kto zmarł po “szczepionce” powinien być uważany za zamordowanego.

Tylko kogo interesuje prawda?

Jedynym sposobem wyjścia z tego więzienia jest ratunek (zbawienie) w Bogu przez Jezusa Chrystusa czego każdemu życzę.

Chwała Jezusowi Chrystusowi.

za: https://detektywprawdy.pl/2022/01/17/pielegniarka-z-oiomu-morgan-wallace-kazdy-kto-umarl-z-powodu-covid-powinien-byc-uznany-za-zamordowanego/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s