Jak dochodzić sprawiedliwości za łamanie praw człowieka?

Wolni Słowianie
Opublikowano 17 stycznia, 2022

Jeśli jakiś urzędnik lub funkcjonariusz III RP czy firma łamie nasze prawa możemy dochodzić odszkodowania zgodnie z Międzynarodową Taryfą Odszkodowawczą IP66. Taryfa ta jest ukrywana przed polskim narodem, bowiem nie ma jej wersji oficjalnej w języku polskim. Została przetłumaczona z języka niemieckiego na język polski przez Marię Bejdę.

Taryfa ta jest załącznikiem do Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych z 19.12.1966 r. Została ratyfikowana przez Sejm PRL wraz z paktem w 1977 roku i jest obowiązującym aktem prawnym. W ISAP (Internetowy System Aktów Prawnych) Sejmu można ją znaleźć następująco: Dziennik Ustaw z 1977 r., nr 38, poz. 167.

Tutaj treść paktu: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19770380167/T/D19770167L.pdf

A tutaj dowód ratyfikacji tego dokumentu przez PRL: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19770380167/O/D19770167.pdf

UWAGA !
Taryfa jest zawsze związana z każdym „pojedynczym przypadkiem” złamania prawa, obok podana w pierwszej pozycji kwota-ryczałt odszkodowania od pomocnika, a w drugiej kwota-ryczałt od szefa firmy dopuszczającej się przestępstwa, ustalana w zależności od indywidualnego przypadku. Odpowiadają oni prywatnie własnym majątkiem do trzeciego pokolenia włącznie ! Każdy człowiek ma prawo posługiwać się tą Międzynarodową Taryfą, w Polsce i na świecie, bez żadnych ograniczeń, w każdej sytuacji, do każdej instytucji, do każdego sądu. „Za złamanie moich praw ludzkich przysługuje mi odszkodowanie zgodnie z Międzynarodową Taryfą Odszkodowawczą, która jest załącznikiem do Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych z 19.12.1966 r. , ratyfikowana przez Sejm PRL w 1977 r.„.

Treść taryfy: miedzynarodowataryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-czlowieka

 

źródło: https://wolnislowianie.wordpress.com/2022/01/17/jak-dochodzic-sprawiedliwosci-za-lamanie-praw-czlowieka/

mgrabas 

adres komentarza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s