Kazachstan z pierwszej ręki, czyli przejęcie państwa, przez ludzi od rządowych terrorystów

Opublikował/a VIGILINCLINAVERAT BY LIGA ŚWIATA dnia 

Kazachstan z pierwszej ręki, czyli przejęcie państwa, przez ludzi od rządowych terrorystów.

Kazachstan, tak zwany pokazowy dom iluminatów w rękach świadomych obywateli (16) …

Przesłanie:

Ludzie, jeśli już odbierzecie komukolwiek władze nad Wami, nikomu jej nie oddawajcie, tylko zatrzymajcie ją w swoich rękach, dla własnego dobra.

Dydymus

Każdy z Was, może z natłoku panoszących się tu i ówdzie informacji, wybrać faktyczną prawdę wynikająca z logiki lub narracje odgórnie skonstruowanego kłamstwa, osadzonego na tezie i antytezie (17) rządowego podziału tworzonego przez media (2) i ekspertów.

W Kazachstanie – służby specjalne wyłączyły Internet (3), aby ludzie na całym świecie – nie dowiedzieli się, że ideologia fetyszu (4) rządu, policji i armii oraz urzędu, jest słaba i nieporadna, w walce ze świadomym swych praw – człowiekiem, który nie zaakceptowały eksperymentu depopulacyjnego, nakazu szczepień, segregacji sanitarnej (5), paszportów (6) oraz innych obostrzeń (7), stworzonych do zwalczania, nigdy nie wyodrębnionego wirusa (8).

Rządy, media, instytucje, nie chcą, abyś znał prawdę, która mogłaby Cię rozjuszyć i wyzwolić, spod jarzma hierarchicznej utopii i kontroli

Pomimo całej tej nieobliczalnej gry (9), prawda prędzej, czy później zweryfikuje przez pryzmat logiki, każde kłamstwo stworzone przez hierarchię.

Kazachstan płonie, informacje pochodzą od ludzi związanych z Ligą Świata, którzy zinfiltrowali jakiś czas temu Komitet Bezpieczeństwa Narodowego (CzK – OGPU – NKWD – NKGB – MBP – KGB), czyli służby specjalne Kazachstanu.

(Zanim na dobre zaczniesz czytać, zaakceptuj zasady panujący w kręgu mojego domu (1 – oznacza link pod tekstem), lub opuść moje domostwo, strzeżone przez prawo naturalne. Jeśli korzystasz, korzystaj z całości wraz z linkami, ponieważ cytat, może być zastosowany w złej intencji.)

Potyczki ludzi, z prawie nie istniejąca już policją oraz rozproszoną armią, położyły kres władzy w ciągu 24 godziny, ponieważ prezydent i premier Kazachstanu uciekli w popłochu z kraju, a rząd został całkowicie rozbity – płoną budynki rządowe, punkty szczepień oraz wille prominentów, polityków i lekarzy, tworzących faszystowską ideologie segregacji sanitarnej (5) …

Członkowie parlamentu, próbują uciekać – eskortowani przez KBN. KBN, było do tej pory rządzone, przez syna zbiegłego prezydenta, który również zbiegł jak jego ojcuec z państwowego obalonego właśnie – teatru (9).

Specjalne oddziały FSB, CIA i Służba Wywiadowcza Barłau (Wywiad) podporządkowana bezpośrednio prezydentowi i równa rangą KNB, nadal kreuje międzynarodową dezinformacje i broni wyłącznych niedawno nadajników oraz cenzuruje przepływ ludzi i informacji przez granice.

Od wczoraj dowództwo, jak i wojsko – próbują zbiec z kraju, ponieważ społeczne grupy interwencyjne, już ich zatrzymują – aresztują i rozliczają z popełnionych uprzednio przestępstw, na dzień dzisiejszy – nie istnieje już żadne dowództwo policji.

Niebezpieczeństwo dla wyzwolonych już obywateli – rodzi na granicach, gdzie gromadzą się amerykańskie i rosyjskie siły specjalne, gotowe do prowadzenia wojny hybrydowej i zamachów fałszywej flagi, które będę ogłaszane w międzynarodowych mediach oficjalnego nurtu, co może skutkować wprowadzeniem międzynarodowych sił wojskowych, dlatego apeluję:

Stwórzcie płaską strukturę społeczną, tworząc jednocześnie – senat ogólnospołeczny, który przejmie role prezydenta, sejmu i senatu, tworząc powyższym enklawę opartą na prawie naturalnym (18).

Stosując odpowiednie do sytuacji – prawo oporu (18), trzeba powrócić do normalności, za pomocą prawa naturalnego, nie na innego wyjścia, jeśli chciecie być wolni i równi względem siebie.

Policjanci, którzy nie dołączają do protestujących w Kazachstanie, są wtrąceni do więzień, a urzędy i szpitale realizujące korzystną dla kolaborujących lekarzy – ideologię C19 już płoną, tak jak i domy polityków, a ci, którym nie udało się zbiec, są wyłapywani i aresztowani.

Lekarze i dziennikarze, którzy byli przekupywani, przez państwo i eksperymentowali na ludziach, są wyciągani ze szpitali, łóżek, redakcji i z punktów strzałów genetycznych i transportowani do więzień.

Społeczeństwo przejęło magazyny z bronią i jedzeniem, dobrze wyposażone w broń i moździerze grupy – kontrolują ulice i poszukują tych, którzy doprowadzili Kazachstan do ruiny genetycznej.

Wszystkie banki zostały obrabowane, a ludzie idą z bestiami (10) i bandytami po całości, nie słuchajcie mediów tzw: oficjalnych źródeł i dezinformacji (2/3) w Internecie, kreowanej, przez międzynarodowe agencje informacyjne (2/3) i ludzi walczących z fake newsami (2/3), którzy tworząc jednocześnie – jeden wielki fake news, na zlecenie owych agencji i rządów.

Kazachstan zapłoną nie dlatego, że spekulacja doprowadziła do celowego wzrostu cen żywności, paliwa i gazu, lecz protesty, są wymierzone w ludzi, którzy wykreowali panike związana z C19 oraz wytworzyli zabójczy dla narodu – nakaz szczepienny, segregacje i podział społeczny, co miało sprowokować wytworzenie – Wielkiego Resetu (11), dążącego do uzależnienia człowieka od polityki wykreowanej, przez banki, rządy i korporacje (19), dążące do zarobkowania na transhumanizmie (12) i wirtualnej kontroli społecznej – wspartej prawem (prawem silniejszego) zwierząt.

Ludzie, którzy nie mogli wejść normalnie do sklepu, banku, czy wyjść na ulice oraz nie mogli podjąć pieniędzy z konta bez paszportu – mieli dość faszyzmu (13), terroru i eksperymentów na żywej i zdrowej tkance – wypaczonej, przez eksperymenty genetyczne, dążące do śmierci i choroby większości społeczeństwa (20).

Dziś, ten sam ruch rodzi się w Bułgarii, Polsce, Niemczech, Austrii, czy Hiszpanii … a służby specjalne już manipulują opinią publiczną, tworzyć spekulacje, na temat terrorystów, którzy chcą zniszczy ład społeczny, co nazywane jest dniem X.

W owej akcji, nie będą uczestniczyć zwykli ludzie, ale służby specjalne prowadzące naiwnych, których zadaniem jest wytworzenie licznych prowokacji i dążenie do odwrócenia kota ogonem, na potrzeby mediów i zależnych od rządów – sądów.

Wojna Europy z Azją, jest zaplanowana, za pomocą próby celowego nastawienia ludzi, przeciwko rządom (21), które wykonują rozkazy udziałowców firm narodowych (państw (15)), co ma zniszczyć dotychczasowy ład i powołać nowy porządek.

Przesłanie: Ludzie, jeśli już odbierzecie komukolwiek władze nad wami, nikomu jej nie oddawajcie, tylko zatrzymajcie ją w swoich rękach, dla własnego dobra.

Każda rewolucja, czy to w Kazachstanie, Bułgarii (tam też jest ostro), Polsce, czy USA i Rosji, nie potrwa dłużej niż 24 godziny, ponieważ każda władza, to iluzja siły i kontroli, której żaden rząd i żadna armia nie posiada, a każde wymuszenie prawne i medyczne, jest możliwe, przez wasz strach, obojętność i kolaboracje obywateli z władzami państwowego obozu, narzucającemu społeczeństwu swoje (hierarchiczne) racje.

Mam nadzieje, że ludzie, którzy odbiorą władze z rąk przestępców, już nikomu jej nie oddadzą i nie cofną się przed działaniami niezgodnymi z prawem naturalnym !

Jeśli metoda procesów nie zadziała (gotowiec, o który pytacie, będzie dostępny za kilka dni), warto pomyśle o wariancie Kazachstańskim, a następnie zamknąć granice i dostosować państwo do wymagań wolnych ludzi, bez rządów, za pomocą ogólnospołecznego senatu i płaskiej struktury społecznej (14).

Dążcie do płaskiej struktury, w której nie będzie istniała spekulacja, lichwa, hierarchia i prawo stanowione, a będziecie szczęśliwi, krocząc ścieżką prawa naturalnego …

Zamordyzm w stylu Australijski, Izraelski, czy Niemieckim … ukazuje do czego prowadziły w istocie – eksperyment genetyczny, które pochłonęły już miliony istnień ludzkich (20).

Pytacie, co się stało ze mną na Facebooku, zgodnie z rozporządzeniem iluzorycznych władz, czynnik tworzący kontent sprzeczny z ideologiamą poprawności politycznej rządu, ma być zablokowany pod byle jakim pretekstem, na jak najdłuższy okres czas, aby zasięgi spadły, zapraszam na moje blogi, kanały rezerwowe na fb (np: tu (23)), strony, czy do subskrypcji na telegramie (22) lub przez maila …

Prawda zwycięża, lód zamordyzmu się kruszy, władza upada, a wy, jeśli uda wam się uzyskać w miarę sporą swobodę, nie wybierajcie już sobie prezydentów, rządów i przedstawicieli, reprezentujecie samych siebie, poprzez siebie, bez żadnych pośredników.

Bądźcie Lahami – Pani Samych Siebie (22), dzięki Sobie i poprzez Siebie …

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa https://pomagam.pl/wdd

Zbiórka na działanie prawne:

PL27 1090 0004 7335 8000 0004 4283 https://pomagam.pl/RaElIs

Liga Świata | Samostanowienie i Samoograniczenie

Coin: 3DYD6cfuNwQvHdCMZNAfpNDbAgWgTwXVM1

Korzystaj z subskrypcji mailowej: RaElIs@protonmail.com https://t.me/ligaswiata

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/13/jesli-wchodzisz-do-mego-domu-i-kregu-badz-swiadom-regul-i-praw-w-nich-panujacych/

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/03/fake-fakty-od-afp-czyli-weryfikacja-poprawnosci-politycznej-na-facebooku/
https://iluzjawladzy.wordpress.com/2020/12/12/demagog-czyli-poprawnosc-polityczna-na-bazie-oficjalnej-listy-klamstw/
https://iluzjawladzy.wordpress.com/2019/12/05/czarno-na-bialym-czyli-oficjalny-swiat-fake-newsow-i-poprawnosci-politycznej/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/03/lifelog-to-facebook/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/tag/xcheck/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/03/17/instytut-kosciuszki-kolejny-narzedzie-dezinformacji-w-oparciu-o-ideologie-poprawnosci-politycznej/
https://ligaziemi.wordpress.com/2017/02/08/cenzura-pod-przykrywka-falszywych-wiadomosci/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/22/moj-front/
https://wojciechdydymskicytaty.wordpress.com/2020/04/14/wojna-logiczna-z-cenzura-poprawnosci-politycznej/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/07/24/twitter-polityczny-kreator-cenzury/

3. https://obserwatorprawdy.wordpress.com/2020/02/20/utylitaryzm-i-likwidacja-social-mediow/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/02/01/czy-zgasnie-plomyk-wolnosci-czyli-zamach-falszywej-flagi-na-prawo-naturalne-i-internet/

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/04/wyznawcy-fetyszyzmu/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/17/fetyszyzm-i-faszyzm/

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/12/29/segregacja-czyli-odwieczny-problem-podzialu/
https://app.box.com/s/ow1rjbb4o273a5nup8ymqighc8txcsg8

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/02/kiedy-grypa-stala-sie-symbolem-strachu-a-pass-port-elementem-kontroli/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/04/16/lockdown-zaprogramowane-samobojstwo-i-zabojstwo/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/11/20/gra-wszechobecnym-strachem-czyli-zabawa-w-blackdowny-lockdowny-i-eksperymenty/

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/25/agenda-2030-czyli-ujawnienie-rzadu-swiatowego-przy-pomocy-ideologii-koronawirusa/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/29/syndykat-i-wymuszenie-dzialania-sprzecznego-z-regulami-prawa-naturalnego/

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/11/18/proponuje-wyjsc-z-teatru-jaskini-platonskiej/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/04/24/czarna-magia-czyli-kto-wykorzystuje-persone-za-pomoca-negatywnego-okultyzmu/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/04/lekliwa-iluzja-zycia/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/08/05/zasada-trzech-sekretne-nauczanie-podstawa-wladzy-czlowieka-nad-czlowiekiem/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/07/27/teatr-i-aktorstwo-kult-ur-owe/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/10/teatr-groteski-dnia-codziennego-w-ujeciu-logiki/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/18/manipulacja-erystyczna-czyli-filozoficzny-teatr-rozmow-o-niczym/
https://tinyurl.com/jz7chnwa
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/08/kim-jest-profesjonalista/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2018/03/29/dekonstrukcja-faktow-logicznych-przez-sztuki-teatralne/
https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

10. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/12/03/ludzie-bio-negatywni-czyli-degenerat-i-syjonistyczny-antysemita/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/28/bestia-drzemie-w-kazdym-z-nas/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku/

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/12/reset-czyli-zabojstwo-wolnosci-i-wlasnosci-lub-uzdrowienie-kreacji-ekonomicznej/m
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/12/28/re-set/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2022/01/13/human-2-0-transhumanizm-2/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/13/memetyzm-transhumanizm-i-utylitaryzm-depopulacji-czyli-slow-kilka-do-ministra-zdrowia/
https://obserwatorprawdy.wordpress.com/2020/06/08/symulacja-nowy-wymiar-transhumanizmu/
https://obserwatorprawdy.wordpress.com/2020/11/16/transhumanizm-czy-transshamanizm/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/17/fetyszyzm-i-faszyzm/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/10/demokracja-widzow-czyli-postepujacy-projekt-zezwierzecenia-rasy-ludzkiej/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/10/09/geneza-przestepstwa/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/21/dwa-swiaty/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/15/prowadzenie-roju/

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/10/16/co-mozemy-osiagnac-w-swiecie-prawdziwego-istnienia/
https://embed.tumblr.com/embed/post/j6UCe6YpL8CxAjBj-0A-Jw/156227579919?width=542&language=en_US&did=18276ecece620ba4b0528fd60d7774b031024d1c

15. https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz?fbclid=IwAR2HxyLutfGb29XcF4g-aA9W8H843JSAzoK8X8j8UjnXq-4omzKdQb2G0Sc
https://app.box.com/s/rodumtw5enfck17rnqt1kcj0ze7zqyln
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/17/juz-oficjalnie-polska-s-a-i-spolki-corki/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/12/14/prawie-nietykalni/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/21/norymberga-dla-zorganizowanych-grup-przestepczych-o-charakterze-politycznym-czyli-o-problemie-zycie-niegodnego-zycia/

16. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/11/26/swiadomosc-jako-wyzszy-obserwator/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/21/swiadomosc-wyzszego-rzedu/
https://dydymuswojciech.wordpress.com/2018/08/10/swiadomy-sen/

17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/09/08/naruszenie-reliktu-prawa-naturalnego-i-umiejetnosc-przelozenia-prawa-naturalnego-na-rzeczywistosc/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/07/prawo-naturalne-i-prawo-oporu-jednosc-czlowieczenstwa-ponad-prawem-zwierzat/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/11/11/wolna-wola-i-prawo-naturalne/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/08/26/globalizm-i-niszczenie-naturalnego-prawa-do-wolnosci-i-rownosci/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/07/22/relikt-i-precedens/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/01/nieprzekraczalne-granice-wladzy-i-prawa/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/16/przywrocmy-prawo-naturalne/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/27/personalny-trybunal-prawa-naturalnego/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/08/20/prawo-naturalne-i-wirus-prawa-zwierzat-w-aspekcie-prawa-morskiego-i-ideologi-koronawirusa/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/10/16/zasada-slusznosci-i-prawo-naturalne-czyli-sposob-na-walke-z-ideologia-nierzadu-spolecznego/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/12/obronca-pokoju-swiatowy-apel-o-wdrozenie-prawa-naturalnego-i-prawa-oporu/
https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/08/20/prawo-oporu-i-proces-tworzenia-drogi-do-kola-wolnosci/

19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/04/27/cztery-bestie-czarna-szlachta-i-biale-rekawice-czyli-do-kogo-nalezy-materialny-swiat-fetyszu-pieniadza-i-ludzkiego-kapitalu/

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2022/01/04/powrot-czarnej-zarazy-czyli-szalenstwo-psychopatow/

21. https://ligaswiatanews.wordpress.com/2021/10/08/absolutyzm-wladzy-poczatkiem-konca-wolnego-czlowieczenstwa-ebook/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/05/obudzcie-sie-mesjasze-dam-wam-tarcze-i-bron-niepokonana-prawde-i-magie-intencyjna/
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/04/29/jedna-sila-676-i-lah-czyli-pan-samego-siebie/
https://wojciechdydymskicytaty.wordpress.com/2021/01/28/lah-czyli-samodzierzca/
https://ligaziemi.wordpress.com/2021/10/30/lah-i-nieograniczone-istnienie/

23. https://m.facebook.com/profile.php?lst=100076717694706%3A100076717694706%3A1642245148

źródło: https://globalclou.wordpress.com/2022/01/16/kazachstan-z-pierwszej-reki-czyli-przejecie-panstwa-przez-ludzi-od-rzadowych-terrorystow/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s