Pismo do Posłów od Stowarzyszenia STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom: Prośba o zajęcie stanowiska w sprawie mikrofal

   Organizacja STOPZET

Toruń dn. 15-06 -2021r.

Stowarzyszenie STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom

Prośba o zajęcie stanowiska w sprawie mikrofal


Szanowne Panie Posłanki,

Szanowni Panowie  Posłowie,

Stowarzyszenie STOPZET (STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom) wielokrotnie zawiadamiało instytucje rządowe o tragicznej sytuacji tysięcy ofiar kontroli umysłu, elektronicznych tortur, testowania broni energii skierowanej oraz Gang stalkingu, czyli metod stosowanych od dekad do niszczenia ludzi w Polsce, za cichym przyzwoleniem władz najwyższych.

Z uwagi na brak reakcji  rządzących, wystosowaliśmy ostatnio swój apel w formie Listu Otwartego do Prymasa Polski (w załączniku) z prośbą o interwencję do rządzących, z wyraźnym żądaniem przerwania tortur psycho-fizycznych na Polakach.

Natomiast  do Państwa zwracamy się o wystąpienie do Prezydenta RP wzorem Kongresu amerykańskiego, który wystąpił z takim wnioskiem do prezydenta Bidena:

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-pracownicy-rzadu-usa-atakowani-bronia-mikrofalowa-tajemnicze,nId,5254243#crp_state=1

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kongres-apeluje-o-zbadanie-atakow-na-Amerykanow-bronia-mikrofalowa-8119465.html

https://www.o2.pl/informacje/pacjenci-slysza-i-widza-zmarlych-tajemnicza-choroba-atakuje-mozg-lekarze-bezradni-6647459222612544a

W naszym przypadku należy także jak najszybciej doprowadzić do:

– ochrony ludności cywilnej przed atakami energią skierowaną,

– powołania Komisji Śledczej wyjaśniającej, kto stoi za procederem inwigilowania i prześladowania różnymi metodami operacyjnymi, doprowadzając do rozstroju zdrowia i utraty życia polskich obywateli?

Ponadto oczekujemy od Państwa:

– Odpowiedzi, czy weźmiecie Państwo udział w Konferencji z udziałem specjalisty od mikrofal (dr fizyki Barrie Trower)? który  potwierdzi, że to, na co skarżą się nasi członkowie jest faktem, gdyż wymieniony dr Barrie Trower jest w stanie to udowodnić i zmierzyć się argumentacją przeciwników w tym temacie.

Dlatego dobrze by było, aby przedstawiciele rządu (sceptycy, przeciwnicy) powołali swoich specjalistów od mikrofal i przedstawili swoją argumentację, jeśli nasze problemy, przedstawione na stronie stopzet i w obszernych zawiadomieniach do organów ścigania, ich zdaniem nie mają uzasadnienia w faktach, do czego szanownych Państwa zobowiązujemy.

Aczkolwiek, wydaje się to zbyteczne, gdyż prezydent RP Andrzej Duda uczestniczył w tym cyrku  Forum G-7 we wrześniu 2020r. gdzie błazen Boris Johnson właśnie z ogromnym entuzjazmem wypowiadał się o możliwościach nowoczesnych technologii, które to jego zdaniem są jak „ZBAWICIEL i przemienią świat cudownie i dobrodziejsko”. Ale  jakoś nasze życie nie wygląda z tego powodu różowo, a wręcz przeciwnie, zostało zamienione w piekło.

B.J. rozwodzi się nad nanotechnologią, „która zrewolucjonizuje medycynę produkując roboty mniejsze od czerwonych krwinek, zdolne do pływania wewnątrz naszych ciał, aplikując substancje medyczne”.

Tak, aplikując w obowiązkowych szczepionkach messenger mRNA, który zmieni ludzi w cyborgi. Taka jest wizja świata wg szaleńców.

Dla przypomnienia załączam art. z Newsweeka z 2016r. , w którym już  prawie 6 lat  temu   nagłaśnialiśmy ten problem… Objawy tożsame, co u amerykańskich dyplomatów czy żołnierzy.

https://www.newsweek.pl/polska/ofiary-broni-elektromagnetycznej-pisza-do-ministerstwa-sprawiedliwosci/eq65vj9

Nasza gorąca prośba o jak najszybsze zajęcie stanowiska w tej bulwersującej sprawie, bo czasu jest naprawdę bardzo mało na obronę przed tym NWO, czy jak kto woli Nowym Ładem, Nową Rzeczywistością ,Zrównoważonym Rozwojem, itp. …

W załączeniu List Otwarty  do Prymasa Polski.”

źródło: https://stopzet.pl/2021/08/25/pismo-do-poslow-prosba-o-zajecie-stanowiska-w-sprawie-mikrofal/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s