Jesteśmy teraz świadkami wczesnych oznak przerażającej apokalipsy zombie „szczepionek”: zmiany osobowości, gwałtowne zachowanie i zwierzęce szaleństwo

miziaforum, 2022/01/08

Ta historia opowiada o rzeczywistości zombie szczepionek, ale aby się tam dostać, musimy najpierw omówić podstawowy idiotyzm, który zmusił ludzi do zapisania się na szczepionki covidowe, które teraz zjadają ich mózgi. Aby to wszystko zrozumieć, musimy najpierw przyjrzeć się, jaki rodzaj osoby jest wystarczająco łatwowierny, aby wziąć szczepionkę i kontynuować przyjmowanie ich nawet po tym, jak dowody szkody są oczywiste. Są inteligentni ludzie, którzy wzięli pierwsze dwa ciosy, a następnie zdali sobie sprawę, jak niebezpieczne to było. Zatrzymali się. Ale nieświadomi wciąż błagali o więcej…

Świat jest pełen kretynów, którzy są w bardzo realny sposób upośledzeni poznawczo. Część tego opóźnienia pozbawia te osoby zdolności rozumienia podstawowych pojęć z matematyki, prawdopodobieństwa lub oceny ryzyka. To dlatego tak łatwo dają się nakłonić do myślenia, że „zmiana klimatu” zabije wszystkich, lub że ryzyko szczepionki covid jest zerowe.

Niektóre z charakterystycznych nawyków tych matematycznych kretynów obejmują:

  • Łatwo ulegają wpływom zwodniczych twierdzeń w mediach głównego nurtu i szybko doprowadzają ich do strachu.
  • Często kupują losy na loterię, ponieważ nie rozumieją matematyki.
  • Mają tendencję do jedzenia dużej ilości wysoko przetworzonej śmieciowej żywności i myślą, że oszczędzają pieniądze, kupując przetworzoną żywność z kuponami, zamiast kupować nierafinowaną, nieprzetworzoną żywność, która w rzeczywistości dostarcza znacznie więcej składników odżywczych.
  • Ich domy są wypełnione markowymi produktami śmieciowymi, takimi jak detergent do prania Tide, przetworzone zboża General Mills, makaron w puszkach Chef Boyardee, butelki Pepsi itp. Są w 100% produktem reklamy telewizyjnej i propagandy medialnej. Lubią kupować wiele produktów „Swiffer”, które są po prostu drogimi ściereczkami do czyszczenia i mopami gąbczastymi.
  • Mają bardzo słabe umiejętności zarządzania finansami i są wiecznie „spłukani”, często doświadczają katastrof lub wydarzeń kryzysowych, które zawsze twierdzą, że „nigdy nie są ich winą”.
  • Marnują pieniądze na wyjątkowo niskie odliczenia za ubezpieczenie samochodu, ponieważ nie rozumieją, jak wyceniane są produkty ubezpieczeniowe.
  • Myślą, że potrzebują ubezpieczenia na wszystko i mają obsesję na punkcie kupowania większej liczby polis ubezpieczeniowych na wszystko, co można sobie wyobrazić, w tym czasami kupowanie „podróżnego ubezpieczenia na życie”, gdzie zakładają się, że umrą podczas nadchodzącego lotu.
  • Są o wiele bardziej zainteresowani nabyciem ubezpieczenia zdrowotnego niż dbaniem o swoje zdrowie. Często są w bardzo złym stanie zdrowia, ale odmawiają zmiany nawyków w celu poprawy zdrowia.
  • UWIELBIAJĄ zastrzyki przypominające i szczepionki! Są też wielkimi fanami masek. Są „Karenami” covida.
  • Wreszcie, ponieważ nie mają władzy nad sobą, pragną władzy nad innymi.

Wszyscy żyjemy w świecie, który jest gęsto zaludniony przez tych kretynów / Karenów, ale to się zmieni z powodu szczepionki covidowej.

W tej chwili około 100 000 osób przyjmujących szczepionki w Ameryce umiera każdego miesiąca z powodu samej szczepionki(patrz liczby tutaj). To dramatycznie przyspieszy do 2022 roku i później. W ciągu następnej dekady przeżyjecie „masowe ofiary” zaszczepionych lekarzy, dziennikarzy, naukowców, pracowników Big Tech, pracowników Wall Street, menedżerów miast, nauczycieli szkolnych i innych, wszyscy umierający z powodu zastrzyków szczepionkowych, które głupio uważali za bezpieczne i zatwierdzone. Ci ludzie spadną i albo stracą przytomność, albo umrą, tak jak ten 36-letni reporter z Brazylii, który publicznie chwalił się, że wziął szczepionkę covidową, a następnie zemdlał i stracił przytomność przed kamerą podczas transmisji wiadomości:

Powodem, dla którego prezenter telewizyjny stracił przytomność i doznał pięciu zawałów serca, jest to, że jego krew zamieniła się w półstałą z powodu zastrzyków z białka kolca.

Oczywiście, kiedy twoja krew przestaje funkcjonować jako płyn i zaczyna zamieniać się w ciało stałe, nie może już przepływać przez układ krążenia. W ciągu kilku sekund twój mózg traci tlen i tracisz przytomność. Dlatego tak wiele osób, które przyjmują zastrzyki z covidowego „skrzepu”, umiera lub traci przytomność.

Gdy zaszczepieni ludzie spadają z „normalnego” statusu do MARTWEGO, przechodzą przez podobną do zombie fazę szaleństwa i zmian osobowości.

Prawdopodobnie widziałeś to u wielu swoich przyjaciół, członków rodziny lub współpracowników, którzy zrobili zdjęcia skrzepu. Przed ujęciami byli normalnymi, zdrowymi, szczęśliwymi ludźmi. Potem zrobili zdjęcia i wszystko poszło w dół.

Być może zauważyłeś zmiany osobowości, zwiększoną agresywność i zwrot w kierunku zachowań zwierzęcych / podobnych do zombie.

Są to oznaki, że skrzepy krwi zaczynają tworzyć się w ich mózgach, odcinając tlen do części mózgu odpowiedzialnych za przetwarzanie wyższych funkcji poznawczych. Zasadniczo przekształcają się w zombie szczepionei nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

Ważne jest, aby zrozumieć, że im bardziej ekstremalne zmiany osobowości, tym więcej skrzepów krwi wpływa na ich mózg. W związku z tym tym tym mniej czasu pozostało im do życia. Więc kiedy widzisz szczepionkowe zombie tracące rozum i zachowujące się w sposób, który wydaje się odbiegać od ludzkości, zdaj sobie sprawę, że nie mają już wiele do życia. Innymi słowy, wiele „mask Karens” wkrótce stanie się „wygasłymi Karenami”, ponieważ białka kolców odcinają ostatnie funkcjonujące części ich uszkodzonych mózgów.

Zdając sobie z tego sprawę, gospodarz The New American Ben Armstrong zapytał niedawno:Czy ludzie, którzy nadal noszą maski, cierpią na chorobę psychiczną?” Jest na dobrej drodze, ale myślę, że w rzeczywistości cierpią na neurologiczne uszkodzenie mózgu z powodu skrzepów krwi i nanocząstek białka kolczastego.

Gdy proces ten w pełni się rozegra, ludzie ci umrą z powodu katastrofalnych urazów mózgu, udarów, zawałów serca lub ataków limfocytów na ich narządy. Pamiętaj tylko, że podczas przejścia do tej śmierci, przekształcą się w szalone szczepionkowe stworzenia zombie, które atakują wszystkich wokół nich, wykazując zwierzęce części ich mózgu, które nadal funkcjonują (niższa funkcja pnia mózgu, mózg „gadzi”).

Szczególnie demonstracyjnym tego przykładem jest poniższy film z Melbourne w Australii, gdzie biegacz o imieniu „Simone” został brutalnie zaatakowany przez wściekłego mężczyznę, który twierdził, że biegacz nie utrzymywał wystarczającego dystansu społecznego od swojej rodziny.

Poza psychozą masowego formowania: To szczepionkowa apokalipsa zombie

Wszystko to wyjaśnia, dlaczego tak wielu lewicowych dziennikarzy zamieniło się w zwierzęcych szaleńców, którzy nie potrafią już nawet przetworzyć rzeczywistości otaczającego ich świata. To również dlatego lewicowi pracownicy technologiczni – z których większość zrobiła zdjęcia skrzepów – są „wyzwalani” przez rzeczywistość i muszą cenzurować wszystkie wypowiedzi zakorzenione w rzeczywistości. Muszą chronić swoją kruchą psychikę przed nawiązaniem kontaktu z prawdziwym światem, w przeciwnym razie cały ich urojony światopogląd zostanie zniszczony.

Ogólnie rzecz biorąc, proces przebiega mniej więcej tak:

Krok 1: Zaczynają jako nieświadomi kretyni, którzy nie rozumieją zbyt wiele na temat liczb, ryzyka i rzeczywistości.

Krok 2: Biorą zastrzyki skrzepów (i dawki przypominające), ponieważ są łatwo namawiani do samobójstwa szczepionkowego przez „władze” depopulacji.

Krok 3: Strzały skrzepów zaczynają działać, uwalniając skrzepy krwi, które gromadzą się w mózgu i odcinają tlen z części mózgu.

Krok 4: Tracąc wyższą funkcję mózgu, pogrążają się w zwierzęcym zachowaniu „pnia mózgu”, powodując zmiany osobowości i bardzo agresywne wybuchy przeciwko innym.

Krok 5: Gdy uszkodzenie mózgu pogarsza się, przekształcają się w „maskę Karens” i zombie szczepionkowe, ostatecznie będąc nierozpoznawalnymi dla ludzi, którzy kiedyś je znali.

Krok 6: Skrzepy krwi i białka kolców w końcu wykańczają ich mózgi, prowadząc do ostatecznego katastrofalnego zdarzenia, które odbiera im życie: masywny udar, krwotok mózgowy itp.

W tym momencie kolejna maska Karen gryzie kurz, a świat jest nieco mniej szalony. Problem polega oczywiście na tym, że prawdopodobnie miliardy zombie szczepionkowych przejdą przez ten proces, ponieważ białka kolców zjadają ich układ naczyniowy i mózgi.

Pamiętaj, że ponad 4,7 miliarda ludzi zostało do tej pory wstrzykniętych z tymi uszkadzającymi mózg, niszczącymi serce strzałami skrzepowymi, zgodnie z OurWorldInData.org. I każda z tych osób będzie ścigana i zmuszana do przyjmowania większej liczby zastrzyków przypominających, w kółko, dopóki nie zostanie osiągnięty globalny program depopulacji (lub powstrzymamy to szaleństwo, zatrzymując wszystkie szczepionki covidowe, kończąc w ten sposób pandemię).

Oznacza to, że dla tych z nas, którzy nie są zombie, jednym z naszych największych wyzwań będzie przetrwanie apokalipsy zombie szczepionek.

We are now witnessing the early signs of the dreaded vaccine zombie apocalypse: Raging “mask Karens,” personality changes, violent behavior and animalistic lower brain stem lunacy – NaturalNews.com

za: https://miziaforum.com/2022/01/08/jestesmy-teraz-swiadkami-wczesnych-oznak-przerazajacej-apokalipsy-zombie-szczepionek/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s