NANO-LOKALIZATORY

Świadomość44 Mateusz Boniecki

Sporo się mówi i pisze o nano-lokalizatorach. Warto poświęcić tej sprawie nieco miejsca. Najpierw trochę historii. Wszystko zaczęło się w latach 70-tych ubiegłego wieku. Służby specjalne, przede wszystkim amerykańskie, wykorzystując liczne w tamtym czasie porwania polityków, członków rodzin elity, podjęły starania opracowania chipa jaki pozwalałby na bezprzewodową lokalizację jego nosiciela.

Przeczesano rynek najnowszych technologii i dotarto do wynalazcy który opracował; chip wszczepiany koniom pod skórę. Niestety, technologia była siermiężna, chip odpowiadał na sygnał z odległości 500 metrów. CIA dalej penetrując rynek trafiła na pewnego profesora który zaprojektował chip litowo-niobianowy, o niewielkich rozmiarach. To był przełom, chip odpowiadał na sygnał z satelity, podając swój unikalny, przypisany tylko jemu numer. Zainwestowano w tę technologię. W Dolinie Krzemowej wyprodukowano 5-6 miliardów tych maleńkich chipów. Kupił je koncern Siemens. Co się z nimi stało nie wiadomo do dziś. Można podejrzewać że były wszczepiane nieświadomym zaszczepionym. Wniosek – od lat 80-tych ubiegłego wieku na wielką skalę testowano technologię lokalizacji tysięcy, a może nawet milionów ludzi.

Od tamtej pory minęło sporo czasu, w branży nano przeskoczono kilka epok. W 2021 roku oficjalnie podano, że inżynierowie z Columbia University w Nowym Jorku zbudowali najmniejszy na świecie w pełni funkcjonalny system jednoukładowy, widoczny tylko pod mikroskopem. Objętość czipu nie przekracza jednej dziesiątej milimetra sześciennego i można go wszczepić w zwykłym zastrzyku.
Do bezprzewodowego zasilania i komunikacji z czipem wykorzystano ultradźwięki. Zaprojektowano specjalną „antenę” odbierającą i wysyłającą fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości i umieszczono ją bezpośrednio na mikroczipie.

Zastosowano materiały piezoelektryczne, takie, które zamieniają energię akustyczną w energię elektryczną i na odwrót. Teraz możecie zrozumieć dlaczego w takim tempie rozwija się technologia 5G. To nadajniki i odbiorniki bardzo wysokich częstotliwości zdolne zasilać układy elektryczne nano- elementów wszczepionych w ludzki organizm i odbierać oraz przetwarzać tysiące, miliony sygnałów pochodzących od ludzkiej populacji.
Warto się zastanowić nad tym czy satelity Elona Muska mogą pełnić funkcje śledzenia posiadaczy nano-lokalizatorów, z których każdy będzie posiadał tylko jemu przypisany unikalny numer identyfikacyjny.

Inżynierowie Muska opracowali metodę wykorzystania sygnałów nadawanych przez satelity usługi internetowej Starlink do dokładnego zlokalizowania pozycji na Ziemi, podobnie jak robi to GPS. Po raz pierwszy system Starlink został wykorzystany przez naukowców spoza SpaceX do nawigacji. To oznacza że musi istnieć współpraca pomiędzy urządzeniem wysyłającym sygnał a urządzeniem odbiorczym. StarLink miał być podobno jedynie platformą do pokrycia planety sygnałem pozwalającym na odbiór internetu pod każdą szerokością geograficzną. W bliźniaczy sposób uzasadniono budowę instalacji HAARP, przekonując że służy ona do podziemnej tomografii Ziemi, poszukiwania bogactw, zaginionych statków, świadectw zaginionych cywilizacji, łączności z łodziami podwodnymi. To nic że HAARP pracuje w przedziale niskich częstotliwości w jakich pracuje nasz mózg, zbieg okoliczności.

źródło: https://t.me/MateuszBoniecki44/181

Czym naprawdę są WIRUSY? 🧠🗝️↙️
https://t.me/MateuszBoniecki44/78

I kolejna teoria spiskowa okazała się prawdziwa!

USA🇺🇸

Ten wniosek patentowy firmy Pfizer został zatwierdzony 31 sierpnia 2021 roku i jest pierwszym patentem, który pojawia się na liście ponad 18500 do celów zdalnego śledzenia kontaktu wszystkich zaszczepionych ludzi na całym świecie, którzy będą lub są obecnie podłączeni do „internetu rzeczy” za pomocą kwantowego łącza pulsujących częstotliwości mikrofalowych 2,4 gHz lub wyższych z wież komórkowych i satelitów bezpośrednio do tlenku grafenu przechowywanego w tkankach tłuszczowych wszystkich osób, które miały zastrzyk śmierci.

Przeczytaj to jeszcze raz!

Plik dokumentu opisującego patent w .pdf poniżej…
Subskrybuj kanał https://t.me/+n5qqY_mYK85hMDc8
I dołącz do grupy https://t.me/+H8_F-GlQn9Q5YTA0

źródło: https://t.me/MateuszBoniecki44/54

2 myśli w temacie “NANO-LOKALIZATORY

 1. Świadomość44 Mateusz Boniecki, [06.01.2022 20:32]

  [ Wideo ] https://mega.nz/file/9c0wnLwS#tZcJCqoqbtQZLHBjyipETx1X8df9OE6Lv82rLTYrRx4

  Nano struktury grafenu w ciele zaszczepionych łączą się w układzie krwionośnym, tworząc sieć, czyniąc z człowieka chodząca ANTENĘ GRAFENOWĄ

  UŚWIADOM WSZYSTKICH

  UDOSTĘPNIJ

  (…)

  źródło: https://t.me/MateuszBoniecki44/185


  od mg: kopia pliku: https://chomikuj.pl/mgrabas/IMG_5288,7966987337.MP4(video)

  Polubienie

 2. Nowe, niesamowite ZDJĘCIA: Mikrotechnologia w “szczepionce” firmy Pfizer

  Chciałbym, żebyście przyglądnęli się temu, co widać na ekranie. To, co widać pod mikroskopem przyprawiło mnie o ciarki. Powinniśmy to masowo potępić. Wszyscy powinni natychmiast wyjść na ulice i ujawnić to, czym zaszczepiona została cała populacja świata. Wszyscy wasi sąsiedzi, wszyscy wasi krewni zostali zaszczepieni tym, co teraz zobaczycie. To są obwody. To jest mikrotechnologia umieszczona wewnątrz ludzkiego ciała.

  To jest jedna z kropel preparatu, które pozostały z poprzedniego tygodnia. Kiedy hydrożel wysechł, utworzyły się takie oto kształty, które teraz pokażemy. Spójrzcie na materiał, który znaleźliśmy w szczepionce Pfizera.

  Widać tam cztery dziwne narożniki. Cztery perfekcyjnie prostokątne kształty, a w środku układy scalone. To są elementy elektroniczne. To jest to, co jest umieszczone w podstawie. Wygląda na to, że są to kondensatory ceramiczne lub inny rodzaj komponentu lub obwodu elektronicznego. Jak już mówiłem, jest to część zawartości szczepionki Pfizer. Oto kolejny perfekcyjny, sztucznie wyprodukowany narożnik. Skorygujmy trochę ostrość obrazu. To jest mikro-technologia. To jest prawdopodobnie mikro-router.

  To jest to, co powoduje, że ludzie generują adresy MAC (Bluetooth). https://en.wikipedia.org/wiki/MAC_address

  Innymi słowy, mikrotechnologia wprowadzana jest do ciał członków naszych rodzin, do wnetrza ludzi, którzy totalnie dali się oszukać.

  Jakim cudem ma to nie powodować zakrzepów? – Jak ma to nie powodować wszelkiego rodzaju chorób układu krążenia i ataków serca? – Jak ma to nie powodować arytmii? – Błagam całą społeczność medyczną, aby natychmiast zastopowała owo skryte ludobójstwo.

  To jest to, co znajduje się wewnątrz szczepionki Pfizer. Jest to widoczne po czterech lub pięciu dniach oczekiwania na wyparowanie wody z próbki preparatu.

  Nie możemy pozwolić, aby ci ludzie zaordynowali kolejny zastrzyk, zwłaszcza naszym dzieciom. To jest to, co znajduje się w fiolce. I to jest to, co należy potępić. Proszę, podzielcie się tym filmem z całym światem. Udostępnijcie ten film na wszystkich swoich portalach społecznościowych i udajcie się z tymi zdjęciami do sądu, aby złożyć skargę. Ja, Ricardo Delgado Martín, pójdę z tym do sądu. I wezmę ze sobą tę próbkę. Albo po prostu zatrzymamy tych ludobójców już teraz i wsadzimy ich do więzienia, czy też powiesimy ich na jakimś placu publicznym, albo oni wykończą całą rasę ludzką. Czy rozumiecie to? – Spróbujmy to zrobić.

  Zwracam się z apelem do wszystkich sędziów i prokuratorów w naszym kraju. Albo zrobicie coś z tym natychmiast, albo pójdziemy bezpośrednio do sądów i wywrócimy je do góry nogami. Musimy, bo tego nie można dłużej tolerować. Albo zaakceptujecie raport dr Campry, który udowodnił to wszystko i jeszcze inne kwestie, albo podejmiemy innego rodzaju działania, ponieważ w żaden sposób nie można pozwolić na to, co sie dzieje.
  https://www.notonthebeeb.co.uk/post/breaking-dr-campra-proves-graphene-in-vaccine https://www.orwell.city/2021/11/special-program.html

  Proszę wezwać mnie do złożenia zeznań. Po prostu wezwijcie mnie. Powtarzam. ja, Ricardo Delgado Martín, stawię się przed każdym prokuratorem, czy sędzią w naszym kraju – i w każdej innej części świata – aby pokazać, co znajduje się wewnątrz szczepionek. Aby udowodnić, co znajduje się wewnątrz fiolek. To jest prawdziwe ludobójstwo. Prawdziwe ludobójstwo. Zbrodnia przeciwko ludzkości. I nie możemy na to pozwolić, ponieważ jest to robione z wykorzystaniem ludzkiej ignorancji, analfabetyzmu i nieświadomości.

  Proszę zanieście te zdjęcia do przychodni i szpitali publicznych. Proszę, zróbcie mi przysługę. I wezwijcie mnie! – Wezwijcie mnie, żebym zeznawał. Proszę mnie wezwać. I proszę o natychmiastowe usunięcie z urzędu tego oszusta, który nazywa siebie szefem rządu. Natychmiast!

  Weźcie te zdjęcia i zanieście je bezpośrednio do sądu. Podałem wszystkie swoje dane osobowe (w oryginale artykułu), a ja wezmę ze sobą próbkę (którą będę starannie przechowywał) szczepionki Pfizera. Wraz z numerem partii, który otrzymałem od pracownika służby zdrowia, a który podał mi go na spotkaniu w Sewilli. Zdenuncjujmy wszyscy to autentyczne ludobójstwo. Nie powinniśmy tolerować tego okrucieństwa ani minuty dłużej.

  VIDEO i ZDJĘCIA pod linkami:

  https://www.orwell.city/2022/01/microtechnology.html

  https://odysee.com/@laquintacolumna:8/M%C3%81SIM%C3%81GENESDEPATRONESARTIFICIALESYMICROTECNOLOG%C3%8DAENLAVACUNAPFIZER:4

  https://odysee.com/@laquintacolumna:8/M%C3%81SIMAGENESVACUNAPFIZER:f https://odysee.com/@laquintacolumna:8/IM%C3%81GENESDELCONTENIDODELAVACUNADEPFIZER:a

  https://www.orwell.city/2021/12/nano-network.html

  źródło: https://babylonianempire.wordpress.com/2022/01/02/nowe-niesamowite-zdjecia-mikrotechnologia-w-szczepionce-firmy-pfizer/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: