MEDYCZNY DOWÓD NAUKOWY ŻE „SZCZEPIENIA” MRNA COVID-19 SĄ MORDERSTWEM – INFORMUJE CZASOPISMO MEDYCZNE NR 1 NA ŚWIECIE

By Nowe Ateny — 2021-11-24

Renomowany lekarz brytyjski dr Vernon Coleman w krótkim wystąpieniu wideo dotyczącym dowodów medycznych na programową zbrodnię szczepień covid-19.

Jest 22 listopada 2021 roku i to jest ten moment, w którym szczepienia covid-19 muszą się skończyć. 

Kilka godzin temu Darren Smith, redaktor znakomitego The Light Paper, przysłał mi artykuł z czasopisma medycznego Circulation, który dowodzi, że eksperyment szczepienia covid-19 musi się dzisiaj skończyć. Uważam, że każdy lekarz lub pielęgniarka, którzy po dzisiejszym dniu podadzą jeden z zastrzyków mRNA, zostaną w odpowiednim czasie wykreśleni z odpowiedniego rejestru i aresztowani. 

Czasopismo Circulation jest szanowaną publikacją. Ma 71 lat, jego artykuły są recenzowane, a w jednym z przeglądów zostało uznane za czasopismo nr 1 na świecie w kategorii układu sercowo-naczyniowego. 

Zacytuję ostatnie zdanie streszczenia, które pojawia się na początku artykułu. To wszystko, co ja, ty – lub ktokolwiek inny – potrzebujemy wiedzieć. 

„Konkludujemy, że szczepienia mRNA radykalnie zwiększają stan zapalny śródbłonka oraz infiltrację komórek T do mięśnia sercowego i mogą odpowiadać za obserwowane zwiększenie zakrzepicy, kardiomiopatii oraz innych zdarzeń naczyniowych będących skutkiem szczepienia”. 

Otóż ​​to. To jest alarm śmierci dla szczepień mRNA covid-19. 

Śródbłonek to warstwa komórek wyściełająca naczynia krwionośne i naczynia limfatyczne. Limfocyty T są rodzajem białych krwinek. 

Zawsze wiedzieliśmy, że te szczepienia są eksperymentalne. Mój film z grudnia 2020 r., niecały rok temu, ostrzegał przed tymi konkretnymi zagrożeniami. Przeczytałem wówczas listę możliwych zdarzeń niepożądanych opublikowaną oficjalnie przez rząd amerykański. 

Ale teraz mamy dowód na powiązanie szczepień (z ich tragicznymi skutkami). 

Pamiętajmy o tym, że szczepienie mRNA nie zapobiega zarażeni się covidem. I wiadomo, że nie zapobiega również rozprzestrzenianiu wirusa. Nie sądzę, by ktokolwiek kwestionował te fakty. Ponadto, pośród osób, które zostały zaszczepione doszło do ogromnej liczby zgonów i poważnych powikłań. Spójrz na pozycję zatytułowaną „Aktualizacja: ile osób zabijają szczepionki?” na moich stronach internetowych. 

Teraz mamy dowód na to, aby powstrzymać program szczepienia. 

W badaniu cytowanym w Circulation przebadano łącznie 566 pacjentów w wieku od 28 do 97 lat. Zostali równo podzieleni na mężczyzn i kobiety. 

„W momencie powstawania tego raportu” – mówi autor – „zmiany te utrzymują się przez co najmniej 2,5 miesiąca po podaniu drugiej dawki szczepionki”. 

Najwyższy czas zaprzestać tych szczepień. Natychmiast, aż do wykonania dalszych testów długoterminowych. 

Gdyby w mediach głównego nurtu pozostali jeszcze jacyś dziennikarze, ta wiadomość byłaby głównym tematem wszystkich programów telewizyjnych i radiowych i znalazłaby się na pierwszych stronach wszystkich gazet. 

Dzięki niebiosom za platformy wolności słowa, takie jak BNT, dzięki którym mogę przekazać wam tę wiadomość. 

Od roku mówię, że te szczepienia są eksperymentem – na pewno będą zabijały i okaleczały. 

Od zawsze wiedzieliśmy, że eksperymentowanie na ludziach bez ich pełnej zgody i zrozumienia – po ujawnieniu wszystkich zagrożeń i potencjalnych skutków ubocznych – jest przestępstwem. 

Teraz istnieją dowody, które muszą przerwać ten eksperyment. 

Jeśli eksperyment szczepienia covid będzie kontynuowany po dniu dzisiejszym dniu, wtedy możemy powiedzieć z całą pewnością, że to nie jest leczenie medyczne, lecz (rytualna) rzeź.

Proszę, udostępnijcie ten film niezwłocznie wszystkim, których znacie. Dziękuję Wam.

za: https://noweateny.pl/International/details/427/MEDYCZNY-DOWD-NAUKOWY-E-SZCZEPIENIA-MRNA-COVID-S-MORDERSTWEM-INFORMUJE-CZASOPISMO-MEDYCZNE-NR-NA-WIECIE-

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s