Ekspert WHO: Zaszczepieni na COVID-19 są zagrożeniem dla niezaszczepionych!

Wolni Słowianie Opublikowano12 grudnia, 2021

Członek Europejskiej Grupy Doradczej WHO ds. immunizacji prof. Christian Perrone powiedział, że wszyscy zaszczepieni ludzie muszą być poddani kwarantannie w miesiącach zimowych, bo inaczej ryzykują poważnym zachorowaniem.

Perrone specjalizuje się w patologiach tropikalnych i pojawiających się chorobach zakaźnych. Był przewodniczącym Komisji Specjalistycznej ds. Chorób Zakaźnych Naczelnej Rady Zdrowia Publicznego.

Potwierdzając szybko pogarszającą się sytuację w Izraelu i Wielkiej Brytanii ekspert ds. chorób zakaźnych stwierdził: „Zaszczepieni ludzie powinni zostać poddani kwarantannie i być odizolowani od społeczeństwa”.
Następnie powiedział: „Niezaszczepieni ludzie nie są niebezpieczni, zaszczepieni są niebezpieczni dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu, jestem w kontakcie z wieloma lekarzami w Izraelu – mają duże problemy, ciężkie przypadki w szpitalach są wśród osób zaszczepionych, podobnie jest w Wielkiej Brytanii – tam gdzie jest największy program szczepień (chyba należy to rozumieć jako największy odsetek zaszczepionych w kraju – przyp. WS) tam są także problemy”.

Obecna grupa robocza ds. pandemii COVID-19 we Francji została jak doniesiono „całkowicie spanikowana” po otrzymaniu tej wiadomości, obawiając się pandemonium jeśli zastosuje się do wskazówek ekspertów.

Izraelski lekarz Kobi Haviv powiedział Channel 13 News: „95% ciężko chorych pacjentów jest zaszczepionych. W pełni zaszczepieni stanowią 85-90% pacjentów szpitali. Otwieramy kolejne nowe oddziały COVID. Skuteczność szczepionek spada lub zanika”.

źródło: https://americasfrontlinedoctors.org/2/frontlinenews/immunization-expert-unvaccinated-people-are-not-dangerous-vaccinated-people-are-dangerous-for-others/

za: https://wolnislowianie.wordpress.com/2021/12/12/ekspert-who-zaszczepieni-na-covid-19-sa-zagrozeniem-dla-niezaszczepionych/

Jedna myśl w temacie “Ekspert WHO: Zaszczepieni na COVID-19 są zagrożeniem dla niezaszczepionych!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s