„W punkcie 5 poniższego tekstu jest prawdziwy cel powstania konfliktu wojennego i zamieszania nie tylko wokół naszej granicy, ale i konfliktu na Tajwanie itp.”

admin 17 listopada 2021

Stało się. Fauci zapowiedział 5 fazę kowikomuny: przymusowe „szczepienia” dla wszystkich.

Przypominam plan kowikomuny, który zdradził Mike Yeadon, gdyż właśnie jesteśmy u progu 5 fazy, której jednym z elementów jest Obowiązkowe dźganie dla wszystkich.

Mike Yeadon, były naukowiec firmy Pfizer: „Zbliżamy się do fazy 5”. Dlaczego wojna? Kowi-komunizm.

Wiele elementów idzie zgodnie z planem i ktoś mógłby zarzucić to, iż ów plan powstał po tym wszystkim co się wydarzyło. Jednak groźba stanu wojennego jest jak najbardziej realna w najbliższym czasie a słowa, które wypowiedział Fauci mają wg tego planu dopiero się zrealizować.

Co takiego proroczego powiedział neo dr Mengele?

„Z każdym miesiącem odporność coraz bardziej słabnie. Z biegiem czasu zobaczymy, że więcej zaszczepionych osób staje się bardziej podatnych na wirusa.

Uważam, że bardzo ważne jest, aby ludzie dostawali dźganki (mój slogan) i mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy sytuację, w której nie będzie zamieszania co do tego, kto powinien, a kto nie powinien otrzymywać dźganki” – powiedział Fauci dodając:

Moim zdaniem dźganki ostatecznie staną się częścią standardowego schematu, a nie tylko premią

Zwłaszcza z ostatniego zdania wynika, że dźgania staną się przymusowe, ale oni potrzebują do tego stanu wojennego.

To jest rzeczywistość, która spotka nie tylko USA ale cały świat.

Ludzie teraz żyją jakby taka rzeczywistość miała być zawsze. Ale na głupotę nie ma szczepionki.

Każdy człowiek o poglądach lewicowych zapłaci osobiście rachunek za swą bezmyślność tak jak to już zrobili niektórzy lekarze czy niedawno zmarły dziennikarz.

Ludzie mają wykształcenie, czasem nawet są oczytani, ale nie mają rozumu.

Wszystkich uratować się nie da.

Pisząc to mam na myśli teraz konkretnie niezbawionych. Jedna sprawa to dźgania, a druga to ratunek nie przed eksperymentem medycznym, a przed śmiercią drugą.

Jest masa stron antysystemowych prowadzących do piekła. Na części z nich wmawia się odbiorcom, że biblia jest inspirowana tekstami Sumerów. Może być tak ale na odwrót, gdyż teoria z Sumerami zakłada, że historia ST była kopiowana od powstania świata do Sodomy. Problem w tym, że po Sodomie wypełniło się kilkaset proroctw innych, których teksty sumeryjskie nie zawierają.

Podobnie jak nie znajdziemy obecnej apokalipsy w tekstach sumeryjskich! Słynny 13 rozdział Apokalipsy właśnie się realizuje.

Nigdy nie było takiego czasu, ażeby nie można było kupować lub sprzedawać.

Wierzysz tekstom Sumerów, to licz nie na Boga a na Sumerów i panów to propagujących, którzy prawdopodobnie są agentami.

Tego sezonu wszystko przyspieszy. To będzie kolejna istotnie faza kowikomunizmu i to od Polaków zależy na ile kowifaszystom pozwolą.

Walka realna to walka informacyjna i każdy powinien być w nią zaangażowany. Wystarczy bierność ludzi dobrych by zwyciężyło zło.

Po to gromadzę oficjalne informacje o wpływie dźganek abyście mogli przesyłać to dalej. Ja walczę. ale czy Ty walczysz? Nieważny jest zasięg. Każdy ma inny. Nawet jes.li 4 osoby poinformujesz to już jest walka. Z tych czterech jedna może zobaczy kłamstwa kowifaszyzmu.

Zastanówcie się nad tym.

źródło:

https://www.yahoo.com/news/americas-lackluster-booster-rollout-could-100018262.html

Updated: 17 listopada 2021 — 08:46

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s