Kabul drugim Sajgonem – światowy bandyta i terrorysta nr 1 wpadł w dołek, który kopał pod innymi…

 BY OPOLCZYKPL

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27461351,te-obrazy-wyryja-sie-w-pamieci-swiata-na-dlugo-katastrofa-zachodu.html

W dobie narastającego kowidowego terroru mało jest okazji do uciechy. A jednak…
Jako nastolatek oglądałem w tv w 1975 roku migawki pokazujące paniczną ucieczkę żołdactwa i personelu ambasady usraela oraz ich południowo-wietnamskich kolaborantów z Sajgonu. Opisane jest to tu:
http://menway.interia.pl/historia/news-amerykanie-uciekali-w-poplochu,nId,449055

A tu migawka filmowa z tamtych wydarzeń:

 

Jeszcze niedawno Bida zapewniał, że w Afganistanie do powtórki z historii nie dojdzie i że Kabul nie będzie drugim Sajgonem:
http://vnexplorer.net/te-slowa-wypomina-bidenowi-juz-niemal-caly-swiat-nie-bedzie-powtorki-z-sajgonu-er2021550310.html

A tu masz babo placek:
http://www.wprost.pl/swiat/10480625/afganistan-dantejskie-sceny-na-lotnisku-w-kabulu-nagrania-w-sieci.html
http://opinie.wp.pl/to-koniec-swiat-patrzy-na-drugi-sajgon-za-te-katastrofe-zaplaca-tez-polacy-opinia-6672512494688768a
http://www.tysol.pl/a70185-Nieprawdopodobne-upokorzenie-i-wstyd-dla-Ameryki-Komentatorzy-wstrzasnieci-sytuacja-w-Afganistanie

Okupacja Afganistanu przez usrael i jego wasalskich przydupasów zaczęła się 20 lat temu. Pretekstem do niej była przeprowadzona 11 września 2001 operacja fałszywej flagi, w której CIA wspomagana przez Pentagon zwaliła trzy wieżowce WTC. Dwa z nich najpierw staranowano zdalnie sterowanymi  samolotam, ale zawaliły się od podłożonych wcześniej ładunków wybuchowych zawierających nanotermit. Ma on właściwości błyskawicznego cięcia stali. Ładunki założono na wszystkich stalowych filarach nośnych co kilka pięter. Po staranowaniu dwóch najwyższych wież samolotami odczekano jakiś czas, po czym odpalano ładunki od góry do dołu w sekundowych odstępach. Dlatego te wieże zawaliły się od góry do dołu.

Trzeci z zawalonych wieżowców,  WTC 7, nawet nie został „trafiony” samolotem, a i tak się zawalił. Wysadzono go „klasycznie”, podcinając od dołu wszystkie filary nośne prawie równocześnie. Przy czym największą wpadką z nim było to, że krótko po godzinie 17:00 czasu lokalnego dziennikarka telewizyjna BBC poinformowała o zawaleniu wieżowca WTC 7. Pech chciał, że stała tak, iż za jej plecami widać było nadal stojący  WTC 7. Zawalił się kilka minut później. Pytane o tę wpadkę kierownictwo BBC powiedziało, że informację o zawaleniu WTC7 otrzymało tuż po 17:00 od agencji Reutera, Ciekawe – skąd agencja Reutera wiedziała wcześniej, że WTC 7 ma zostać wysadzony?

A tu filmik co wysadzeniu WTC7

Zaatakowano też sam Pentagon. Ale nie stanowiska dowodzenia, a dział księgowy, w którym akurat trwała kontrola poszukująca iluś tam miliardów, które „wyparowały” z kasy Pentagonu. Zniszczenie tych biur i znajdujących się w nich dokumentów uniemożliwiło dalszą kontrolę, przez co sprawców malwersacji nie wykryto. Winę za te zamachy zwalono na bin Ladena i Al Kaidę, po czym napadnięto Afganistan, by łapać tych wrednych „terrorystów”. O operacji fałszywej flagi z 11 września 2001 pisałem na blogu:
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/11/11-wrzesnia-2001-banksterski-zamach-na-wolnosc-swiata/

Trudno jest dzisiaj obliczyć, ile ofiar ludzkich, cierpień, łez, strachu, zniszczeń – i pieniędzy – kosztowała ta 20 letnia okupacja Afganistanu:
http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8227500,afganistan-interwencja-koszt-wyliczenia-dolary-usa.html

I ile pozostawiła po sobie wdów, sierot, kalek, także psychicznych. I to zarówno w Afganistanie, jak i wśród wszystkich okupantów. Cynicznie okupacja Afganistanu nazywana była od lat „misją pokojową”.

Na tej okupacji zarobiły natomiast banki i ich właściciele – usrael jest wszak bankrutem i prowadził tę okupację na kredyt. Zarobił też przemysł zbrojeniowy. No i kartele narkotyczne płacące CIA ogromny haracz za ich proceder. CIA dorabia sobie na boku w różny sposób, ale największy dochód ma z narkotyków i nielegalnego handlu bronią. Przy czym po kilku wpadkach sama nie trudni się już bezpośrednio handlem dragami. Głośno było o historii w Meksyku, gdzie przymusowo z powodu braku paliwa lądować musiał samolot CIA wracający z Ameryki Południowej do usraela. Załoga po przymusowym lądowaniu uciekła. Wojskowi meksykańscy znaleźli na pokładzie 4 tony kokainy. Do CIA przylgnęła wtedy nazwa: CIA – Cocain Import Agency:
http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2007/09/cia-cocain-import-agency.html

Już wcześniej w aferze Iran-Contra wyszło na jaw, że CIA maczała palce w przemycie narkotyków do usraela:
http://de.wikipedia.org/wiki/Iran-Contra-Aff%C3%A4re#Drogenschmuggel

Po tych przykrych wpadkach kierownictwo CIA zmieniło taktykę – zamiast samemu brudzić sobie łapy narkotykami, narzucało kartelom narkotycznym ogromny haracz. Posłuszne kartele mogły bezpiecznie przemycać narkotyki. Odmawiające haraczu były zwalczane. Z Afganistanu do Europy zachodniej heroina transportowana była m.in. przez Kosowo, gdzie partnerem handlowym CIA była okrzyczana „armią wyzwoleńczą” UCK, będąca w rzeczywistości kartelem terrorystyczno-narkotycznym:
http://pl.wikipedia.org/wiki/U%C3%87K#Oskar%C5%BCenia_o_handel_narkotykami

Afganistan produkuje obecnie ok 90 % światowej heroiny. Pisze o tym wiele gazet. Ale ani jedna nie wspomina o tym, że odbywa się to pod patronatem CIA.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/afganistan;znow;pobije;rekord;produkcji;heroiny,193,0,249537.html
http://www.o2.pl/artykul/nikt-ich-nie-powstrzymuje-ten-kraj-produkuje-90-swiatowej-heroiny-6046745195861121a

Co zrobi ta biedna CIA po ucieczce usraelskich żołdaków z Afganistanu? Może znów skoncentruje się na kokainie? A może dogadała się już z talibami? Im też kasa jest potrzebna. A po opłaceniu haraczu dla CIA i dla nich kasy wystarczy.

Tu zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem talibów, nie kocham muzułmanów, nie cierpię jakichkolwiek religijnych fundamentalistów. Ale cieszy mnie paniczna ucieczka usraelskiego okupanta z Afganistanu. Wpadli usraelici w dołek, który kopali pod Rosjanami. Otóż w czasach prezydętury szabas-goja Reagana usraelskie władze wydały kilkadziesiąt milionów na podręczniki dla afgańskich dzieci, których treść miała je radykalizować, wręcz fanatyzować:

„Jednym z głównych pól bitewnych, na którym trwała zastępcza wojna, był Afganistan. W tym czasie armia Stanów Zjednoczonych szkoliła i zbroiła w Afganistanie bojowników, by wykorzystać ich przeciwko Sowietom, którzy również mieli w tym regionie swoje polityczno-strategiczne interesy.

Taktyki stosowane przez rząd amerykański wychodziły daleko poza tradycyjne formy walki, wkraczając w sferę wojny psychologicznej. Od okresu Zimnej Wojny aż do niedawna rząd Stanów Zjednoczonych wydał miliony dolarów na podręczniki dla dzieci w wielu szkolnym, zawierające propagandowe treści – ilustracje z brutalnymi scenami bądź nawiązujące do używania przemocy oraz nauki bojowników dżihadu. Motywem stojącym za tą propagandą było de facto odpowiednie zradykalizowanie afgańskich dzieci, aby, gdy dorosną, były bardziej skłonne do walki z Sowietami.

Według dziennika Washington Post owe podręczniki zostały wydane w dwóch dominujących w Afganistanie językach: dari i paszto, a we wczesnych latach 80. przeznaczono na ten cel 51 milionów dolarów.
(…)
Wielu ekspertów twierdzi, że książki te nadal są w użyciu w afgańskich szkołach, pomimo wysiłków, jakie UNICEF podjął w celu ich zniszczenia i zastąpienia nowszymi wersjami.

W niedawnym raporcie dziennika Washington Post, Dana Burde, adiunkt na wydziale edukacji międzynarodowej Uniwersytetu Nowy Jork, mówiła o tym, że talibowie wciąż powielają i wykorzystują stare, sponsorowane przez Stany Zjednoczone podręczniki o dżihadzie, by przy ich pomocy oddziaływać na dzieci w regionach, gdzie bojownicy wciąż utrzymują kontrolę. Burde powiedziała, że w pakistańskim mieście Peszewar znalazła wiele kserokopii niektórych tekstów, w tym wydanie z 2011 roku.

Jako że obrazy, na których widać jak ISIS ścina ofiary ubrane w pomarańczowe kombinezony, są pokazywane w amerykańskiej telewizji w każdym zakątku tego kraju oraz wiedząc o tym, że takich rzeczy uczą dzieci właśnie Amerykanie, obietnice instytucji potępiających te czyny są jak widać gołosłowne, pozostają bez echa.

Każdy rząd, który wykorzystuje niewinne dzieci jako pionki w swej brudnej grze i uczy je tego, jak stać się bezwzględnymi mordercami, dla osiągnięcia swoich osobistych celów, jest nie tylko karygodną organizacją przestępczą, jest… złem w czystej postaci.”
http://pracownia4.wordpress.com/2016/01/19/stany-zjednoczone-wydaly-miliony-dolarow-na-podreczniki-z-brutalnymi-tresciami-indoktrynujacymi-afganskie-dzieci-do-swietej-wojny-sa-tego-efekty/

Tak więc usraelici z premedytacją radykalizowali afgańskie dzieci – przeciwko Rosjanom. A teraz dostają od nich wpierdol. I dobrze – tym bandytom należało się lanie.

W marzeniach wielu usraelitów ich banksterski folwark powinien być najpotężniejszy na świecie. I wszyscy powinni się ich bać. Slogan wyborczy szabas-goja Reagana w 1980 roku brzmiał: uczyńmy usrael znów wielki (Let’s Make America Great Again).

36 lat później ten slogan zmałpował Trampek:

Marzyli o takim usraelu:

Zwłaszcza członkowie PNAC:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century

Wielu z nich miało żydowskie pochodzenie. Kilku było w administracji Busha zbrodniarza juniora. W ich projektach usrael miał stać się światowym hegemonem, także militarnym. Pisali, że potrzebny jest im „nowy Pearl Harbor” bo zacząć realizację „nowego wieku usraela”. Krótko po tym, gdy Bush junior został prezydętem, zdarzył się ów „nowy Pearl Harbor” – zamachy na WTC i Pentagon, które dały pretekst do agresji na Afganistan, a później na Irak. Tak właśnie zaczęło się „nowe stulecie usraela” – zamachami z 11 września 2001 zwalonymi na „islamistów”. A takim jest usrael 20 lat później po ucieczce usraelitów z Kabulu:

Marzenia neokonów o usraelskim stuleciu i hegemonii nad całym światem legły w gruzach.

Na pohybel światowemu bandycie i terroryście nr 1. Gdy on padnie, prędzej czy później padnie i banksterski globalizm, a także i sam banksteryzm. No i banksterski kowidowy totalitaryzm i całe to zafajdane NWO…

opolczyk

 

PS

 

Nie zapominajmy – walczmy o wolność!

 

źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2021/08/18/kabul-drugim-sajgonem-swiatowy-bandyta-i-terrorysta-nr-1-wpadl-w-dolek-ktory-kopal-pod-innymi/

2 myśli w temacie “Kabul drugim Sajgonem – światowy bandyta i terrorysta nr 1 wpadł w dołek, który kopał pod innymi…

 1. „admin 18 sierpnia 2021

  Samolot zrzucający ludzi w Afganistanie miał numer 1109

  Omawiałem to w filmie, ale w związku z tym, że już dwa kanały mam usunięte będę także archiwizował wiadomości na blogu.

  Przypadek?

  Najpierw tłum biegnie po pasie startowym lotniska w Kabulu, na którym próbuje wystartować samolot należący do armii USA, a następnie z klecącego już samolotu wypadają ludzie…

  Oczywiście przypomina to jak najbardziej WTC i 11.09. w USA, kiedy to samolot uderzył w drapacz chmur…

  Czyżby masoneria dawała światu ponownie znać, że będzie wojna?

  Jak podają media, Talibowie przejęli władzę w Afganistanie, zajmując największe miasta. W niedzielę, dużo szybciej niż spodziewali się eksperci, wkroczyli do stolicy – Kabulu. Prezydent Aszraf Ghani uciekł. Talibowie zapowiedzieli już przejęcie władzy. Szczególnie obawiają się tego mieszkańcy, którzy wcześniej współpracowali z Amerykanami oraz kobiety.

  Jak widać eksperci nie są w stanie wszystkiego przewidzieć, a to dlatego, że w systemie bestii nie rządzi logika i przewidywalność ale szachownica.

  Tak zaplanowano i tak ma być.

  „Polski rząd” wysłał we wtorek w kierunku Afganistanu trzy wojskowe samoloty, które mają prowadzić ewakuację Polaków oraz afgańskich współpracowników naszego kraju i ich rodzin.

  Inne kraje zrobiły to samo. Biden rozpętał piekło i jest to jeden z elementów światowego chaosu, pośród którego ma się wyłonić antychryst.

  na podstawie: http://detektywprawdy.pl/2021/08/18/samolot-zrzucajacy-ludzi-w-afganistanie-mial-numer-1109/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s