Diana Wojtkowiak: Wimpy i zimna synteza w organizmie człowieka

 
(…)
 
 
Diana Wojtkowiak
śr., 4 sie 23:38
 
 
Panie Piotrze

Myślę, że mnogość broni globalnego rażenia wynika z istnienia kilku pretendentów do władzy nad ludzkością. Miłość kartelu farmaceutycznego do telekomunikacyjnego nie jest większa niż Związku Radzieckiego do Niemiec hitlerowskich mimo, że współdziałają. Kartel telekomunikacyjny, który mógł być przechwycony przez Chiny po cenach dumpingowych, nie wykorzystał swoich pięciu minut, ponieważ Trump wychlapał, że 5G to broń strategiczna i skośnooki lis nie wśliźnie się już łatwo na rynek amerykański. Kartel farmaceutyczny pracował na swoją przewagę badawczą, wydając dużą część kasy na najlepszych naukowców, kilkadziesiąt lat. Po to aby teraz wykorzystać panowanie nad niezrozumiałymi dla plebsu i profesorków magicznymi możliwościami ludzkiego ciała na własny rachunek. Zamiast przyklejania łyżeczek można w jesiennej szczepionce zrobić topienie w palcach łyżek aby zaszczepiony nieszczęśnik nie mógł łyżką skonsumować zupy. To wyższy stan ogłupienia tych którzy tego doświadczą. Nie wiadomo, czy już nie myślą jak by tu zrealizować przekleństwo króla Midasa, który co dotknął stawało się złote.

Jak zachodzi samopropagacja zarazy szczepionkowej nie wiem, prawie wszystko co do nas dociera to opowieści dziennikarskie. Do tematu dołączyło zagadnienie różnych prionów. Czy można je propagować za pomocą cząstek pola torsyjnego? Pewnie tak. To by były nowe magiczne choroby zakaźne. Magiczne, ponieważ chodzi o białka których efekty widzimy tylko wyjątkowo u osób o zdolnościach paranormalnych.

Za kilka dni podeślę lipcowe wyniki moich badań.

Oczywiście wszystko co piszę nadaje się do upublicznienia.

Pozdrowienia

Diana Wojtkowiak

(…)

Diana Wojtkowiak


W dniu 2021-08-04 o 05:54, Piotr Bein pisze:


https://piotrbein.net/2021/07/31/odmienny-glos-ws-5g-i-grafenu-w-bio-broni/

Okazuje się, że „hiszpańskie badania” grafenu w fiolce Pfizera to oszustwo, wygląda na pharmafijne. Dali się nabrać żanująco, bo fakty były łatwe do weryfikacji, m.in. prof. Chossudovsky i Mike Adams, chwaleni tu przez podsyłaczy materiałów.
Pod powyższym linkiem dodałem o tym, oto najważniejsze urywki:

Znów namiętne przeklejanie, gorzej z główkowaniem. Polski artykuł oparł się na materiale z LaQuintaColumna (LQC), w serii nt grafenu z różnych źródeł u człowieka oraz skutków na zdrowie. Wg sensacji z LQC, wykryto dużą proporcję grafenu i nieco mRNA w fiolce covido-scypionki Pfizera. Grafen wg nich ma znaczenie w obserwowanym magnetyzmie zascypionych i w domniemanym wpływie 5G na wywoływanie i szerzenie się “covida”. 
Rozplakatowana po Internecie, sensacja okazała się oszustwem. Zmyleni zostali publikatorzy, a ruchom przeciw covidiotyzmowi i 5G podłożono tykającą bombą dyskredytacji. Publika dostaje kręćka — chronić się od białka kolczastego, czy od grafenu? 

Stratedzy wśród nas zgadują: czy chodzi o podważenie przeciwdziałań i od którego prawdziwego zagrożenia bio-bronią scypionkową — białka kolczastego, grafenu, może obu, czy od czegoś innego? 

Pierwsza sensacja LQC zapowiedziała, że raport badawczy udowodnił grafen w fiolce Pfizera. Kolejne wystąpienia wzmacniają to przesłanie, obiecując więcej badań. Fajnie, ale te pierwsze badania nie świadczą dobrze o LQC. Powstaje pytanie o agenturalność. Czemu “grupa” LQC (dwie osoby stałe) zmonopolizowała temat? Czy informacje od nich nadają się na naukową publikację i przegląd przez niezależnych? Czy może są podłożoną przez plandemistów dezinformacją w jakimś celu?

Odór oszustwa

Oszustwo LQC obnażyła Whitney Webb w wywiadzie z TheLastAmericanVagaboind (Ryan Cristie). Doświadczona w analizie publikacji, Webb zna się na biologii i medycynie, dobrze włada hiszpańskim. Delgado Martin z LQC obstalował u prof. Madrida na U. Almaria badania “Wykrycie grafenu w próbce zawiesiny w wodzie”. Martin ma wykształcene bio-medyczne, nie może zaslaniać się, że niezrozumiał expertyzy prof. Madrida, który wywnioskował: […]

Chossudovsky zmylił

Początkowo Chossudovsky okazał entuzjazm i aprobatę wobec pod-standardowego badania, mimo karygodnego wypaczenia wniosków Madrida przez Martina. Widać to w wywiadzie opublikowanym 17.7.2021: Chossudovsky jest podekscytowany hiszpańskim odkryciem. Tę pierwszą wersja artykułu uchwyciła przeklejka na TattyJournal z 18.7.2021. Wersja zostala zmieniona 28.7.2021). Chossudovsky skończył ratowaniem twarzy, gdy do pierwotnej publikacji dopisał […]

Chossudovsky pisze w l. mnogiej, tj. w imieniu własnym i współautora tego artykułu, Martina. Dziwnie zatem brzmi sformułowanie “potwierdzić lub odrzucić wyniki badania hiszpańskiego”. W wywiadzie obaj fałszują wniosek z expertyzy prof. Madrida, który nie znalazł grafenu definitywnie i odnotował potrzebę dalszych badań. 

Nie ma kontrowersji, wniosek jest zgodny z prawdą, gdyż nie ma dowodu bez wątpliwości, że fiolka zawiera grafen i jest produkcji Pfizera. Nawet gdyby, to niewiadome pochodzenie fiolki nie pozwalają przypisywać wniosku Madrida fiolce Pfizera. Niech spróbuje to zrobić oszołom jeden z drugim oficjalnie ze ścigalnej prawem pozycji, dostanie słuszną sprawę sądową o oszczerstwo. 

Chossudovsky opublikował expertyzę Madrida nie wiedząc, że Martin w swych wystąpieniach zmienił wnioski profesora? Nie przeczytał ich w oryginal anii w tłumaczeniu angielskim? Może nie powinien był opublikować tego, czego nie zna lub nie pojmuje. Uszkodził sobie reputację. Swym autorytetem pomógł zmylić miliony ludzi. Jeśli była to ustawka agenturalna, użyteczni epomógł w jej realizacji na szkodę ruchom przeciw 5G i scypieniom oraz edukacji publicznej ws. picdemii. 

Konfabulacje Adamsa

Mike Adams pisze o prof. Madridzie “zespół z Uniwersytetu Almeri” — czyli jak Chossudovsky nie potrafi weryfikować. Madrid pisze w raporcie, że jego uniwersytet nie ma z tą expertyzą nic wspólnego. 

Adams konfabuluje: ci hiszpańscy badacze stwierdzili, że każda dawka szczepionki Pfizera jaką zbadali zawiera ok. 747 nanogramów tlenku grafenu. Tzn. ponad 99% wakcyny Pfizera jest tlenkiem grafenu. Adams wtopił tu link do przeklejki zajawki z GlobalResearch z 7.7.2021, .gdzie re-publikowana przez Chossudovsky’ego autorka Alexandra Bruce pisze:

Raport [ekspertyza prof. Madrida — PB] jest kontrowersyjny, oparty na odkryciach badaczy hiszpańskich. Pozostaje go w pełni sprawdzić. Potrzeba ustalić dokładne szczegóły skladu szczepionki mRNA z jednej lub więcej jej próbek, także zidentyfikować tzw. cyfrowy mikroczip. […] Hiszpańskie badanie trzeba przyjąć do wiadomości i potraktować poważnie. 

Ostatnie zdanie świadczy, że już na początku lipca Chossudovsky był podniecony “hiszpańskim badaniem”, gdyż nie zdementował autorki. Normalnie nie ma oporów komentować re-publikowanego materiału. W (późniejszym?) wywiadzie z Chossudovskym, Martin łże, jakoby prof. Madrid dał “jasne dowody” i wykonał spektroskopię na domniemanej próbce Pfizera. Chossudovsky nie sprostował tych istotnych nieścisłości, a nad filmikiem pisze: Wyniki ich analizy mikroskopią elektronową i spektroskopem […] Madrid nie analizował otrzymanej próbki spektroskopem. Kropka.

Adams dołożył inny wymysłW swym raporcie hiszpańscy badacze także odkryli znaczne ilości tlenku grafenu w wacikach wymazowych do testów PCR i antygenowych. W którym “raporcie”? Ekspertyza Madrida nie zawiera żadnych takich informacji, a zlecenie od Martina objęło wyłącznie fiolkę Pfizera.
Adams odsyła m.in. do NaruralHealth365, gdzie popuszczono wodze fantazji jeszcze bardziej:

Zespół badaczy z Hiszpanii użył ostatnio analizy spektroskopowej i mikroskopu elektronowego w ocenie zawartości fiolek zastrzyku na covida. Wewnątrz znaleźli “ogromne dawki” nano-cząstki tlenku grafenu.  Zidentyfikowano go w próbkach ze wszystkich głównych graczy Big Pharmys, w tym AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen i Johnson & Johnson.  Niektóre fiolki zastrzyku na covida zawierały aż 99% tlenku grafenu.

Z jednej jedynej fiolki Pfizera, autorka namnożyła próbek na “wszystkie główne” marki. Z sytuacji Janssena, producenta scypionki dla J&J, zrobiła dwóch producentów. W jej śródtytule “zespól” dostał polit-poprawny przymiotnik “zróżnicowany”. ]…]

(p)ozdrawiam myślących
Piotr Bein

Ach to wszystko gadacze. Doświadczenia obala się doświadczeniami a nie ekwilibrystyką domysłów. Co się dzieje? Siedem miliardów ludzi nie potrafi sprawdzić czy w „preparacie metalurgicznym” jest grafen?. Setki tysięcy spektroskopów, analitycznych mikroskopów elektronowych, cudów techniki, a my tu mamy dylemat czy Hiszpanie mają rację. Dlaczego nie wykonano setek lub tysięcy badań, właściwie bezkosztowych. Traktuje sytuację jako ogłupienie całej ludzkości. W szczepionce wykryłam grafen, miedź, cynk, żelazo i jestem przy rtęci, jeszcze wczoraj nie doszłam do końca wykresu spektrum cząstek pola torsyjnego. Wszystko w bardzo dużym stężeniu. Grafen, miedź i cynk są dla stymulacji białka prionopodobnego, które wytwarza pole przyciągające niemetale. Najnowsza zabawa: Próbujemy przyklejać łyżeczki do każdego napotkanego zaszczepionego, działa w większości przypadków, dużo śmiechu i dysonansu poznawczego, jak to? I nie jest to pole magnetyczne, ale nowe oddziaływanie skrywane przez lobby globalistyczne instytuty wojskowe i kartel farmaceutyczny.

PozdrowieniaDiana Wojtkowiak
Załączniki
18 sie 2021, 21:30

Dzień Dobry Państwu

Przesyłam obiecany artykuł doświadczalny, w którym staram się doganiać tajne badania kręgów wojskowych i kartelu farmaceutycznego. To nie jest zwykły artykuł. Nazywam go perełką. Z podróży w daleki kosmos trafiamy do naszego organizmu, żeby zobaczyć co tam robi ciemna materia i jak ją wykorzystuje kartel farmaceutyczny w wojnie o władzę nad światem.

Artykuł jest do rozpowszechniania, może ktoś by wiedział, kto by mógł ten artykuł tanio przetłumaczyć na angielski.

Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich i miłej lektury

Diana Wojtkowiak

tel. +48 600954458

www.torsionfield.eu


Wimpy i zimna synteza w organizmie człowieka


źródła: wiadomości nadesłane drogą e-mailową


od mg: https://7777777blog.wordpress.com/2017/03/17/adam-slodowy-nasz-polski-macgyver/#comment-65900

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s