W Rosji kilka minut po „szczepieniu” młody człowiek pożegnał się z życiem. (!!!!!!!)

admin 4 lipca 2021

[od mg: chazarskie youtube ocenzurowało powyższe nagranie, tu jest kopia tego nagrania]

Władze Moskwy ogłosiły, że firmy powinny wysyłać pracowników, którzy nie chcą się „szczepić”, na przymusowe bezpłatne urlopy.

Teraz coraz częściej sięgają po przymus. Jak informuje agencja AP obecnie już co najmniej 14 regionów – od Moskwy i Petersburga po Sachalin – wprowadziło jakieś formy przymusu „szczepionkowego”. Zwykle polegają na tym, że urzędnicy państwowi, pracownicy budżetówki oraz branż wysokiego ryzyka, jak handel, opieka zdrowotna, edukacja czy restauracje, nie będą mogli pracować jeśli się nie „zaszczepią”.

https://niezalezna.pl/401061-dotarli-do-sciany-nie-maja-juz-wyboru-rosja-wprowadza-przymus-szczepien

Ludzie błądzący w swej fascynacji słowiaństwem jeszcze rok temu podziwiali Rosję za ich niezależność od zachodu.

Iwan Komarenko był zachwycony brakiem lockdownu.

Ludzkość w końcu musi zrozumieć słowa Biblii:

CAŁY ŚWIAT POGRĄŻONY JEST W ZŁYM.

JAK CAŁY TO CAŁY.

na podstawie: http://detektywprawdy.pl/2021/07/04/w-rosji-kilka-minut-po-szczepieniu-mlody-czlowiek-pozegnal-sie-z-zyciem/

Przymus „szczepień” w “budżetówce” na całym świecie przyspiesza segregację z Apokalipsy 13.

admin 6 lipca 2021

Nigdy tak jak dziś 13 rozdział Apokalipsy nie był tak klarowny i jasny jak obecnie.

System biblijnej bestii zmusza ludzi do makabrycznych wyborów: albo eksperyment medyczny, którego nie chcą ubezpieczać firmy ubezpieczeniowe, albo musisz porzucić od kilku lat do kilku dekad swój rozwój zawodowy, lata doświadczeń, stabilizację, wiedzę.

Paradoksalnie dotyka to najpierw tej grupy zawodowej, która przez lata musiała być na usługach BIG FARMY.

Teraz już każdy nienawrócony antystemowiec wie dzięki stronom biblijnym, że farmakeia oznacza z greckiego czary.

Drugą grupą będzie grupa urzędników i tutaj również przyjdzie dysonans i konsekwencja.

Urzędnicy pracujący dla systemu bestii, posługujący się jej „prawem” będą musieli wybrać: albo praca albo zmiana profesji.

Praca w urzędach państwowych zwalnia z dobrej jakości obsługi, czy raczej ob-sługi.

Oni nie służą a rządza i wymagają. Pomimo regulaminów, zapisów prawnych przysiąg o służebnej roli jest całkowicie odwrotnie. To petent przychodzi na kolanach a urzędnik jest panem na włościach…

Popatrzcie sobie w jakimkolwiek mieście na ocenę urzędów w google. Ja wybrałem Urząd Miasta w Kielcach, do którego nic osobiście nie mam:

Ocena petentów – 2,6 na 5.

Tak będzie w większości urzędów. Najlepsza ocena jaką możecie spotkać to ledwo powyżej 3 gwiazdek.

Teraz ta grupa jest zmuszana do dźgania.

Nie zrozumcie mnie źle, mam braci i siostry pracujących w urzędach, ale  mówimy tu o większości.

Jeśli zobaczycie ocenę przeciętnej firmy to będzie oscylować między 4 a 5 gwiazdek, dlatego, że tam MUSZĄ  dbać o dobrą jakość obsługi.

Gdyby usługi urzędów były wystawione na allegro, to mieliby większość negatywów.

Nepotyzm robi swoje. Obsadzanie kolesiami z partii też.

Choć szczerze pisząc spotykałem się także z wieloma życzliwymi urzędnikami. Wszystko leży w sercu.

Teraz jednak przychodzi przymus od tych komu oni służyli i służą. Część urzędników przejrzy na oczy.

Ale jakie są trendy na świecie?

O tym, że w stolicy satanizmu Watykanie wymagają „szczepień” to już pisałem kilka miesięcy temu.

Tadżykistan i Watykan należą do nielicznych krajów, w których „szczepienia” dotyczą wszystkich dorosłych. JEST TO WIELCE WYMNOWNE, ALE KTÓREGO KATOLIKA TO INTERESUJE?

W byłym sowieckim Tadżykistanie oficjalna agencja informacyjna opublikowała dekret rządowy nakazujący „szczepienia” wszystkich osób powyżej 18 roku życia, bez podawania dalszych szczegółów. W Watykanie, najmniejszym państwie świata, w lutym wprowadzono „obowiązek” „szczepień” dla mieszkańców i pracowników, a ci, którzy odmawiają, mogli zostać zwolnieni.

Polska będzie drugim Tadżykistanem jak wygra PO – Hołownia – SLD.

Włochy

Kilka regionów lub terytoriów nałożyło „szczepienia” na określone grupy ludności. Włoscy lekarze i  pracownicy służby zdrowia w sektorze publicznym i prywatnym muszą zostać „zaszczepieni” lub grozi im zakaz bezpośredniej pracy z pacjentami. Grupa 300 włoskich pracowników służby zdrowia udała się do sądu, aby starać się o uchylenie „obowiązku”, a rozprawa jest wyznaczona na 14 lipca.

Brytania

16 czerwca rząd brytyjski ogłosił, że wszyscy pracownicy domów opieki w Anglii będą musieli zostać w pełni „zaszczepieni”. W przypadku zatwierdzenia przez parlament nowe przepisy oznaczają, że każda osoba pracująca w domu opieki musi otrzymać dwie dawki „szczepionki” od października, chyba że ma zwolnienie lekarskie. Zasady będą miały zastosowanie do wszystkich pracowników zatrudnionych bezpośrednio przez  dom opieki, a także do pracowników agencyjnych i wolontariuszy.

Stany Zjednoczone

Miasto San Francisco ogłosiło, że będzie wymagało „zaszczepienia” wszystkich pracowników miejskich, w przeciwnym razie mogą zostać narażeni na kary, włącznie ze zwolnieniem z pracy. Nowa zasada nie wejdzie w życie, dopóki „szczepionki” nie uzyskają pełnej aprobaty od amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków, która do tej pory dała zielone światło na ich zastosowanie w nagłych wypadkach z powodu pandemii. Ponad 150 pracowników w Houston Methodist Hospital w Teksasie zostało już zwolnionych po tym, jak nie zastosowali się do rozkazu oddania strzału…

Rosja

16 czerwca burmistrz Moskwy Siergiej Sobianin zarządził „obowiązkowe” ciosy dla mieszkańców stolicy Rosji pracujących w branży usługowej. Około 60 procent wszystkich  pracowników przemysłu usługowego w Moskwie – nieco ponad dwa miliony osób – otrzymało rozkaz pełnego „zaszczepienia” do 15 sierpnia. Od tego czasu inne miejscowości podjęły podobne działania, w tym mocno dotknięty Sankt Petersburg.

Kazachstan

Kazachstan 1 lipca zarządził „obowiązkowe” „szczepienia” „przeciwko koronawirusowi” dla szerokiego grona pracowników, którzy mają kontakt z innymi. Ci, którzy odmówią, nie będą mogli pracować twarzą w twarz z innymi ludźmi.

Francja

Francuski minister zdrowia Olivier Veran powiedział, że „obowiązkowe” „szczepienia” nie są jeszcze konieczne dla wszystkich. Ale rząd pracuje nad projektem ustawy, która ma zmusić pracowników służby zdrowia do dźgnięcia.

Arabia Saudyjska

W wielu miejscach, choć nie ma formalnego wymogu „szczepień”, ograniczenia dla „nieszczepionych” oznaczają de facto „obowiązek”. Rijad zadecydował, że każdy, kto korzysta z  transportu publicznego lub wchodzi do rządowego, prywatnego zakładu lub obiektu sportowego, musi być „szczepiony” od 1 sierpnia. Tylko „zaszczepieni” pracownicy sektora publicznego i  prywatnego  mogą wchodzić do swoich miejsc pracy.

Pakistan

Południowo-pakistańska prowincja Beludżystan 1 lipca wprowadziła zakaz wstępu „nieszczepionych” osób do urzędów państwowych, parków publicznych, centrów handlowych i transportu publicznego. Prowincja Sindh twierdzi, że odmówi płacenia pracownikom rządowym, którzy nie zostali „zaszczepieni” od lipca, a sąsiedni Pendżab zapowiedział, że zablokuje telefony komórkowe osób, które odmawiają „szczepień”.

Spokój i stabilizacja wynikająca z pracy w urzędach i służbie „zdrowia” stały się przekleństwem.

(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

Jesteśmy o kroczek od 17 wersu Apokalipsy…

Ludzie budowali i budują nadal system bestii.

na podstawie: http://detektywprawdy.pl/2021/07/06/przymus-szczepien-w-budzetowce-na-calym-swiecie-przyspiesza-segregacje-z-apokalipsy-13/

Jedna myśl w temacie “W Rosji kilka minut po „szczepieniu” młody człowiek pożegnał się z życiem. (!!!!!!!)

 1. Bez kodu QR już za rok nic nie kupisz, nie wejdziesz do sklepu. Prototyp znaku bestii.

  DetektywPrawdy
  Opublikowany 5 lip 2021

  Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość.

  Żyjemy w czasach tuż przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza „plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

  Mój kanał jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych, ale niebiblijnych mediów (new age) lub katolickich.


  linki:

  http://www.abc.net.au/news/2021-07-01/act-mandatory-covid-check-in-cbr-app-in-stores-public-transports/100258688

  http://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-prezes-polskiej-rady-ekumenicznej-zacheca-szczepmy-sie-dla-d,nId,5336578

  http://ekumenia.pl/kim-jestesmy/struktura-polskiej-rady-ekumenicznej/

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alians_Ewangeliczny_w_RP

  http://pch24.pl/nie-masz-unijnego-certyfikat-covid-nie-wezmiesz-udzialu-w-kursie-przedmalzenskim-tak-dominikanie-z-rzeszowa-dbaja-o-bezpieczenstwo/

  https://www.bitchute.com/video/ZFw6NiUa0Qs7/


  Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

  Odbiorca: Piotr
  W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
  PKO, nr konta: 03102026290000910204005278

  Dziękuję serdecznie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s