Powikłania, zgony, i choroby neurologiczne po „szczepieniach” covid (4.6.2021)

Po rozpoczęciu „szczepień” na covid dzieci i nastolatków odnotowano wśród nich tysiące powikłań i zgonów poszczepiennych. W tabelach i na wykresach zamieszczonych poniżej znajdują się aktualne dane o powikłaniach i zgonach po tych „szczepieniach” zgłoszonych do baz VAERS i Vigiaccess, głównie w USA i Europie.  Liczby te są bardzo niedoszacowane, bo wiadomo, iż zgłaszanych jest ok. 1% wszystkich powikłań, których może być ok. 100 razy więcej.

W Tabeli 1 umieszczono liczby powikłań po „szczepieniach” covid w różnych grupach wiekowych zgłoszonych do VAERS.  Razem zgłoszono tu 294801 powikłań. Widzimy tysiące powikłań u dzieci w wieku 6-17 lat oraz dziesiątki tysięcy wśród osób w wieku 18-29 lat.  Podobnie dziesiątki tysięcy powikłań zgłoszono w pozostałych grupach wiekowych, najwięcej w grupie 65-79 lat.  Widzimy też dziesiątki powikłań wśród niemowląt i dzieci do 5 roku życia, ewidentnie „zaszczepionych” nielegalnie.

W Tabeli 2 umieszczono liczby zgłoszonych zgonów po „szczepieniach” covid w różnych grupach wiekowych. Razem do VAERS zgłoszono 5165 zgonów po tych „szczepionkach”. Widzimy tu dziesiątki zgonów w grupach 19-29 lat i 30-39 lat, setki w grupach 40-64 lata i tysiące w grupach 65-79 oraz 80+ lat.

Wykres 3 ilustruje rozkład zgonów po „szczepieniach” covid w odstępach czasowych od „szczepienia”.  Wczesny szczyt zgonów występuje w ciągu pierwszych 3 dni po szczepieniu i drugi oddalony – w dniach 10-60 dni po „szczepieniu”. 

Wykres 4. pokazuje rozkład powikłań po „szczepieniach” covid w różnych grupach wiekowych z uwzględnieniem płci.   Generalnie wśród kobiet we wszystkich grupach wiekowych zarejestrowano znacznie więcej powikłań, niż wśród mężczyzn, natomiast mężczyźni częściej umierali po „szczepieniach” covid, niż kobiety (wykres 5).  Podobne zjawisko obserwuje się w odniesieniu do wszystkich szczepionek – kobiety mają więcej powikłań, lecz mężczyźni częściej po nich umierają.     

Wykresy 6 i 7 ilustrują systematyczny wzrost powikłań i zgonów po „szczepieniach” covid, zgłoszonych do europejskiej/WHO bazy Vigiaccess.  Do 3.6.2021 zgłoszono prawie 1 milion powikłań i 5593 zgony po tych „szczepieniach”. (I to też zapewne tylko ok. 1% wszystkich prawdopodobnych przypadków).   Wykres 8 pokazuje dramatyczny wzrost zaburzeń neurologicznych, które stanowią ok. 50% wszystkich powikłań po „szczepieniach” covid –  łącznie  zgłoszono 460068 takich przypadków.   

Lista 9.  Pokazuje sumaryczne liczby powikłań z różnych kategorii klinicznych zgłoszonych do Vigiaczess. Do 4.6.2021 zgłoszono 975559 przypadków powikłań po „szczepieniach” covid.  Lista 10 zawiera szczegółowy spis powikłań neurologicznych zgłoszonych do Vigiaccess po „szczepieniach” covid (razem było ich dotąd 460068).  Ogromne liczby tego typu powikłań pozwalają prognozować, że niedługo będziemy mieć potop poszczepiennych chorób neurologicznych i zgonów w krajach zachodnich.  Istotnie, już pojawiają się epidemie dotąd niespotykanych chorób neurologicznych. W Kanadzie, w silnie wyszczepionej populacji prowincji New Brunswick pojawiła się nowa tajemnicza choroba neurologiczna, której etiologii lekarze i naukowcy nie rozumieją. (https://www.cbc.ca/news/canada/new-brunswick/new-brunswick-brain-disease-1.6032413https://globalnews.ca/news/7859939/nb-mystery-brain-disease-research/.)  

Władze kanadyjskie ukrywają przed społeczeństwem informacje dotyczące tej choroby. Takie zachowanie sugeruje, że mogą wiedzieć, iż jest to powikłanie po „szczepieniach” covid, lecz nie chcą tego ujawnić.  Z analogiczną sytuacją mamy do czynienia w przypadku autyzmu.  Światowe instytucje medyczne wiedzą, że autyzm jest powikłaniem poszczepiennym, ale dla celów komercyjnych, politycznych i korupcyjnych nie chcą tego przyznać.  W rezultacie cierpią i są spisane na straty całe pokolenia okaleczonych „szczepionkami” dzieci.  Dziś już wiadomo, że głównym patogennym czynnikiem w powikłaniach po „szczepieniach” covid jest białko kolcowe koronawirusa, którego produkcja w komórkach osób „zaszczepionych” jest aktywowana przez wszystkie zachodnie „szczepionki” covid (Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson i Astra-Zeneca).  Mimo to władze nadal agresywnie wmuszają ludziom te okaleczające i zabójcze „szczepienia”.

na podstawie: wiadomość mailowa od Marii Majewskiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s