Interesująca hipoteza dotycząca „szczepionek” covid

27 maja 2021

… Czy prawdopodobna? – moim zdaniem – jak najbardziej. Faktem jest, że już tysiące zaszczepionych ludzi wykryły i ujawniły na filmach, że słabe magnesy przyczepiają się do ich niedawno zaszczepionych ramion. Autor poniższego tekstu, p. Piotr Bein, sugeruje, że nanocząstki zawarte w szczepionkach (nanoboty) uszkadzają naczynia krwionośne (co udowodnione) i ściągają żelazo hemoglobiny w jedno miejsce, żeby wytworzyć paramagnetyczne konstrukty, służące potencjalnie do zdalnego magnetycznego sterowania ludzkim zachowaniem. Ten mechanizm może też leżeć u podłoża nietypowych, groźnych skrzepów, które tworzą się u wielu osób zaszczepionych. Hipoteza ta jest zgodna z faktem, że rentgenolodzy zaobserwowali i opisali duże anomalie przy badaniu MRI osób zaszczepionych na covid i odradzają im takie badania.

Aby sprawdzić tę hipotezę powinno się zidentyfikować i wyizolować te hipotetyczne paramagnetyczne konstrukty z ciała, i zbadać.

Hipoteza ta staje się tym bardziej prawdopodobna, że wiemy, iż głównymi osobnikami promującymi szczepienia covid i zarabiającymi na nich grube miliardy są tacy socjo-psychopaci jak Bill Gates i Klaus Schwab, którzy od dawna głoszą konieczność fizycznego zintegrowania ludzi z robotami i uczynienia ich cyborgami pokornie wykonującymi rozkazy ich silikonowych panów. Niezależnie od tego, czy ta hipoteza się potwierdzi czy nie, pewnym jest, że „szczepionki” na covid nie dają żadnego zabezpieczenia przed covidem czy podobną chorobą wirusową, natomiast silnie zwiększają ryzyko ciężkich, trwałych okaleczeń i zgonów, dlatego trzeba podchodzić do nich z największą nieufnością.

 

https://piotrbein.net/2021/05/16/jim-stone-nanobots-in-vax-take-iron-from-hemoglobin-to-build-something-at-the-injection-site-that-attracts-magnets/

 

na podstawie: wiadomość mailowa od Marii Majewskiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s