Refleksje biochemika na kolejny dzień „pandemii”

drnowopolskiblog 05.06.2021 15:23

Już od ponad roku żyjemy w ‘ciekawcyh czasach’, będąc świadkami globalnych zmian, które jeszcze dwa lata temu wydawałyby się niemożliwe.

Przy całym zatrzęsieniu profesjonalnych ocen i opinii, zarówno prawdziwych, jak i zakłamanych, wynurzenia Corneliusa Bulika (https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=235409) wyróżniają się profesjonalnym spojrzeniem na sytuację, przy jednoczesnym socjologicznym jej opisie. Stąd też uznałem za celowe zaprezentować poniżej polskojęzyczną parafrazę jego artykułu: 

Już od ponad roku żyjemy w ‘ciekawcyh czasach’, będąc świadkami globalnych zmian, które jeszcze dwa lata temu wydawałyby się niemożliwe.

Jak zwykle, większość ludzi nie ma zielonego  pojęcia o realiach i podporządkowuje się tym, którzy wydają rozkazy.

Powiedziano nam, że jesteśmy stadem, które musi nosić na twarzy kawałek szmaty i osiągnąć ‘odporność stada’ poprzez szczepienie przeciw zabójczemu koronawirusowi, który ciągle mutuje w coraz to niebezpieczniejsze formy, nigdy dotąd nie obserwowane w dotychczasowej biologii.

Każdy profesjonalny wirusolog powiedziałby wam, że wirus adoptuje się i staje mniej złośliwy w miarę przenoszenia się z jednego osobnika na kolejnego. Jednak politycy twierdzą coś dokładnie odwrotnego. Jeszcze w zeszłym roku dzieci wydawały się być odporne nań…ale już nie dziś! Muszą nosić maski i dostać szprycę, jak każdy z nas!

Koncepcję „przeludnienia” wprowadzili do naszego naukowego leksykonu tacy osobnicy jak Malthus, Darwin, Galton, jako ‘eugenikę’ (https://pl.wikipedia.org/wiki/Eugenika_polska), a obecnie Rockefeller, Turner, Gates, jako ‘ubój stada’; tak, tak, ciebie i mnie, nie ich!

W celu urzeczywistnienia tego ‘uboju’ Gates w programie TEDTALK wymienił ‘szczepienia’ jako jedną z metod, a barany zgromadzone na widowni przyjęły to….oklaskami! Tak, trucizna, którą zwą szczepionką, nie jest nią, a jedynie genetycznym interwencyjnym narzędziem do produkcji toksycznego GMO w organizmie szczepionego, jak to opisuje profesor wirusologii Uniwersytetu Guelpf Ontario (https://www.bitchute.com/video/ElfrRr4bl7PN/). 

Efekty tej trucizny znane były długo przedtem, podczas badań na zwierzętach, które wszystkie po zaszczepieniu zdechły w krótkim czasie. A dzisiaj wstrzykują to ludziom, młodym, starym, dzieciom. To jest zbrodnia! 

Możemy więc założyć, że jest to czynione z premedytacją, by dokonać ’uboju’ ludzkiego stada, nieprawdaż?!

Co więc czynić?

Przede wszystkim nie dać się szprycować! Natomiast w przypadku, gdy już się ‘zaszczepiło’ spodziewać się śmierci w przeciągu dwu lat.

Można zneutralizować działanie zastrzyku przy pomocy kwasu szikimowego i suraminy. Są one zawarte w igłach białej sosny i po przygotowaniu (1/2 godziny) naparu w gorącej wodzie z dodatkiem oleju kokosowego. Następnie odcedzić pastę od ekstraktu, który należy zażywać dwa razy dziennie po pół szklanki, w celu neutralizacji toksyn.

Natomiast w celu zapobieżenia zakrzepom krwi należy zażywać co 8 godzin łyżeczkę Natto. Ważne by były to całe Natto, a nie oczyszczona Nattokinaza.

Od siebie dodam tylko uwagę, że najskuteczniejszą metodą obrony jest pozbycie się światowych oligarchów i ich siepaczy na całym świecie! 

 Usunę Twój komentarz, usunę Twoją książkę, usunę Twoje wideo, a ja usunę Ciebie!

na podstawie http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/162186,refleksje-biochemika-na-kolejny-dzien-pandemii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s