WŁOCHY: To wojna domowa! – Dyktatura ogłasza, że „szczepionki” „są obowiązkowe” dla wszystkich!

 AUTOR: EMJOT

Screenshot_2021-05-24 W itera – Szukaj w Google(2)

Warunki tego dekretu dyktatorskiego zobowiązują każdego mieszkańca Włoch do przyjęcia Vaxx, bez względu na jakikolwiek status, wyznanie lub sumienie.

Z naruszeniem wszelkich postanowień włoskiej Konstytucji, Karty Praw Człowieka UE, Karty Praw Człowieka ONZ oraz wszelkich medycznych, naukowych i religijnych norm moralnych, dyktatura sanitarna zatwierdziła przekształcenie w prawo administracyjne Dekret rządu Mario Draghiego DL 44/2021.

Warunki tego dekretu dyktatorskiego zobowiązują każdego mieszkańca Włoch do przyjęcia Vaxx, bez względu na jakikolwiek status, pozycję, wyznanie lub sumienie.

Tym, którzy odmówią, ODMÓWI się wszelkiej pomocy medycznej we wszystkich szpitalach i klinikach, publicznych i prywatnych.

Tutaj jest bezpośredni link do Italian Gazette, oficjalnej publikacji Republiki Włoskiej dotyczącej praw – https://www.gazzettaufficiale.it/eli/id/2021/04/01/21G00056/sg. Dekret z 1 kwietnia 2021 r. został przekształcony w „ustawę” w głosowaniu w Parlamencie w zeszłym tygodniu. Kluczowe sformułowanie znajduje się w art. 5, gdzie każdy, kto jest uważany za „pozbawionego obecnie swoich naturalnych zdolności” — tj. w śpiączce — może zostać „zaszczepiony” przez personel medyczny, ponieważ jego zgoda jest DOMNIEMANA.

To jest barbarzyństwo.

Rząd Draghi kontynuuje swój program masowych „szczepień” z wyrachowaniem. Już w ostatnich tygodniach widzieliśmy dysydentów politycznych, którym grożono lub przyjmowano TSO (do szpitala psychiatrycznych) za odmowę podporządkowania się dekretom dyktatury sanitarnej. Teraz każdy opór można uznać za przemoc, przemoc za oznaki szaleństwa, szaleństwo za oznakę „nieposiadania naturalnych zdolności”, i drzwi dla „szczepień” są otwarte!

Osobiście znam kilkoro biednych ludzi, którzy są zobowiązani do „szczepień”, aby nadal otrzymywać pomoc socjalną. Chociaż wykracza to poza literę prawa, tak naprawdę Włochy są już w stanie bezprawia. Każda niesprawiedliwość zostanie teraz popełniona z powodu pandemii.

Ale zgodnie z 44/2021, wcześniejszą akceptacją „Zielonego Paszportu” jako warunku podróżowania między dwoma dowolnymi regionami Włoch lub korzystania z miejsc publicznych, praktycznie „szczepionka” staje się wymogiem, a normalne życie nabiera nowego zagrożenia. Odmowa zastosowania się teraz daje „legalny” sposób na wymuszenie „szczepień”.

Wiele grup opozycyjnych deklarowało w poprzednich tygodniach i miesiącach, że gdyby rząd Draghiego podjął ten krok, ogłosiliby walkę zbrojną przeciwko rządowi.

Czy wojna domowa wybuchnie teraz we Włoszech, Bóg jeden wie, ale naprawdę z takim posunięciem włoska dyktatura wypowiedziała wojnę swoim obywatelom: wojnę eksterminacyjną, wojnę ludobójstwa, wojnę przeciwko chrześcijaństwu, wojnę na zniszczenie całego ludzkiego życia  na terytorium byłej Rzeczypospolitej.

Nadchodzące dni obfitują w ciemność i konflikty. Błagam o waszą modlitwę (…) za naród włoski!

by Br. Alexis Bugnolo

26 maja 2021

http://www.fromrome.info/2021/05/26/italy-its-civil-war-dictatorship-declares-vaxx-obligatory-for-all/

na podstawie: http://forumdlazycia.wordpress.com/2021/05/27/wlochy-to-wojna-domowa-dyktatura-oglasza-ze-szczepionki-sa-obowiazkowe-dla-wszystkich/


od mg: tak się dzieje gdy ludzie nie rozliczają „władzy” i na wszystko się zgadzają

Jedna myśl w temacie “WŁOCHY: To wojna domowa! – Dyktatura ogłasza, że „szczepionki” „są obowiązkowe” dla wszystkich!

  1. Ja mieszkam we Włoszech, takie rzeczy się jeszcze nie dzieją jest nacisk ale na razie umiarkowany, od 3 czerwca mogą się zapisywać wszyscy i co najgorsze mogą być szczepione dzieci, pozdrawiam serdecznie


    od mg: dzięki za informację z Włoch
    w Polsce pojawiają się pierwsze przecieki o możliwości wprowadzenia przymusu

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s