A. Łukaszenka ograł syjonistyczny reżim III RP

BY RZECZPOSPOLITAPOLSKA | 27 MAJ 2021 · 16:09

Wielkie brawa dla prezydenta A.Łukaszenki i jego służb za perfekcyjną akcję aresztowania antybiałoruskiego, syjonistycznego, dywersanta i agenta, Romana Protasewicza.

Romana Protasewicz – współtwórca antybiałoruskiego blogu Nexta, który służył syjonistom do organizowania marszów przeciwko słowiańskim władzom Białorusi.

Oto, w czyjej obronie staje syjonistyczna banda żydowskiego reżimu IIIRP oraz powszechne w IIIRP żydo-media

Twitter – Piotr Panasiuk: Roman Protasiewicz służył w neofaszystowskim batalionie AZOW w Donbasie. To kanalia nie bohater…(zdjęcie powyżej) informacja już nie jest dostępna, właściciel Twittera ją usunął.

Rządzącej w IIIRP reżimowej bandzie faszyzm nie przeszkadza, jeśli tylko jest dobrze ukierunkowany, np. przeciw Białorusi, Rosji, przeciw Polakom, a więc musi to być faszyzm funkcjonujący w symbiozie z syjonizmem.

Syjonistyczna reżimowa banda IIIRP jest wściekła i pluje sobie w brodę. Otóż reżimowi decydenci IIIRP nie chcieli udzielić Protasewiczowi azylu politycznego. Obawiali się, że to podstępna gra prezydenta Białorusi, A.Łukaszenki, który w ten sposób chce syjonistycznej IIIRP podesłać swojego agenta, a teraz patałachy rozpaczają, że A.Łukaszenka zmusił do lądowania ich samolot i aresztował syjonistycznego draba. (https://oko.press/roman-protasiewicz-bez-azylu/)

Żeby potępić perfekcyjną akcję białoruskich służb, które skutecznie wyłapują dywersantów i agentów na żołdzie światowego syjonizmu, uparcie dążącego do obalenia białoruskich władz, żydowski reżim IIIRP sięgnął po swoich czołowych syjonistów.

Warto tu przywołać wypowiedź jednego z nich, wasalnego terrorysty zachodniej demokracji, R.Sikorskiego, z 2010r. Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle (szef MSZ NRF), złożyli prezydentowi A.Łukaszence w listopadzie 2010r., na miesiąc przed wyborami prezydenckimi, „propozycję nie do odrzucenia”. Sikorski pochwalił się w TVP1, że przedstawili prezydentowi Białorusi bardzo demokratyczną propozycję:

w wypadku, gdy Łukaszenka umożliwi któremuś z jego konkurentów wygranie wyborów, odejdzie z polityki jako zamożny i żyjący w bezpieczeństwie obywatel Europy. Ale w wypadku gdy na ten „odważny” krok się on nie zdecyduje, to winien oczekiwać losu Miloszwicia w Jugosławii, Nadżbullacha w Afganistanie lub Saddama Husseina w Iraku…

Ot i zachodnia demokracja co się zowie – Polakatolik nie powinien zapominać, że ta demokracja ma w IIIRP błogosławieństwo Kościoła.

za: https://radeksikorski.eu

A tu jeszcze inne kreatury broniące syjonistycznego zbira, Protasewicza. 24 maja 2021r. w programie „Gość Wydarzeń” B.Rymanowskiego o zatrzymaniu na lotnisku antybiałoruskiego dywersanta wypowiadali się: syjonista Stsiapan Putsila, założyciel kanału Nexta, wicemarszałek Senatu, Marek Pęk (PiS) oraz poseł aktualnej, IX kadencji kne-sejmeu IIIRP, Władysław Teofil Bartoszewski (PSL) – posiada obywatelstwo polskie i brytyjskie, a więc zachodni demokrata pełną gębą. Kto chce może ich wysłuchać – link poniżej.

https://www.polsatnews.pl/wideo-program/gosc-wydarzen-stsiapan-putsila-marek-pek-i-wladyslaw-teofil-bartoszewski_6790384/

Warto na chwilę zatrzymać się przy żydowskim syjoniści W.T.Bartoszewskim. Jego ojcem był niejaki W.Bartoszewski, a jak to zwykle bywa „nie daleko pada jabłko od jabłoni” zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z antypolskim Żydostwem. Otóż tate posła IIIRP, W.T.Bartoszewskiego, w 1986r. w NRF, na 36 kongresie pn. „Kościół w potrzebiekwestionował polskość Ziem Odzyskanych, co z nieukrywaną radością odnotowała niemiecka prasa, „Die Welt” i „Frankwurter Allgemeine” (z 4 sierpnia 1986r.). W IIIRP nie stanowiło to żadnej przeszkody dla powierzenia W.Bartoszewskiemu funkcji szefa MSZ i to aż dwukrotnie, w rządzie J.Oleksego (był desygnowany na szefa MSZ przez L.Wałęsę) i w rządzie J.Buzka. Z kolei ta ostatnia kreatura, J.Buzek, także marzy o zachodniej demokracji na Białorusi.

Tak się zastanawiam, czy żydowscy szowiniści z syjonistycznej Otwartej Rzeczpospolitej doniosą do prokuratury na wyżej wymienionych o ściganie ich za uprawianie faszyzmu? A może i znajdzie się prokurator, jakiś M.Młynarczyk, który postawi zarzuty i nakaże przeszukania mieszkań tych ewidentnych w końcu syjonistów-faszystów? W telefonicznej rozmowie ze mną imć Młynarczyk chwalił się, że przeszedł szkolenie na okoliczność faszyzmu i muszę przyznać, że faszystowskie metody terroru politycznego opanował na piątkę z plusem. Osobnik ten oprócz szantażowania mnie, postawił mi m.in. zarzut propagowania faszyzmu, a przecież w sprawie z R.Protasewiczem i z działaniami przeciwko Białorusi i przeciwko jej władzom, mamy do czynienia nie tyle z propagowaniem, co z oczywistym uprawianiem faszyzmu.

Dariusz Kosiur

WYBRANE KOMENTARZE

  1. markglogg

   Aby było ciekawiej, to palestyński HAMAS powiadomił lotnisko w Mińsku, ze w samolocie z Aten do Wilna jest bomba, która wybuchnie
   gdy samolot będzie podchodził do lądowania w Wilnie. Usłyszawszy to ostrzeżenie, pilot przez 15 minut próbował wyprosić awaryjne lądowanie i w Wilnie i w Warszawie i w Kijowie, ale mu odmówiono. Poleciał zatem do Mińska, który na nie się zgodził. Palestyńczycy twierdzili, że w samolocie leciała litewska ekipa, która wracała ze spotkana „Delfickiej Grupy ekonomicznej”.

   Czytać więcej: https://www.km.ru/world/2021/05/26/aleksandr-lukashenko/888182-lukashenko-potreboval-ot-zapada-kompensatsii-za-intside

  1. Sławobor

   Polska powinna stać się kolejnym państwem, które rosyjskie władze dodadzą do listy nieprzyjaznych krajów. Powiedział to w wywiadzie dla NSN Aleksiej Chepa, zastępca szefa komisji spraw międzynarodowych Dumy Państwowej.

   W ten sposób poseł skomentował słowa Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który zarzucił Rosji agresywne działania i łamanie prawa międzynarodowego. Podczas wizyty w misji obserwacyjnej UE w Gruzji polski przywódca powiedział, że Rosja nie jest normalnym krajem.

   „Prezydent Polski to tania marionetka w rękach Amerykanów i powie, co tylko zechce, by dostać kolejną darowiznę z Zachodu” – powiedział Chepa.

   Według posła, ekonomiczne dźwignie wpływu na Polskę są mało przydatne, bo dotykają przede wszystkim nie polityków, ale zwykłych ludzi.

   Chepa uważa, że ​​na obywateli Polski występuje pewien wpływ ze strony państwa i że są „wlewani do uszu niezrozumiałymi bzdurami”.

   Dlatego, jego zdaniem, odpowiedzieć ekonomicznie – to jest to pod wieloma względami przeciwko zwykłym ludziom, których nie można winić za to, że ich przywódcy nie prowadzą polityki w interesie swojego państwa i krajów ościennych.

   „Jeśli chodzi o wpisanie Polski na listę krajów nieprzyjaznych, to początkowo myślałem, że oczywiście Polska powinna się w niej znaleźć” – podsumował Chepa.
   https://ren.tv/news/v-rossii/839096-v-gosdume-prizvali-vnesti-polshu-v-spisok-nedruzhestvennykh-stran?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  1. MatkaPolka

   Samolot Ryanair, lecący z Aten do Wilna 23 maja, wylądował awaryjnie na lotnisku w Mińsku z powodu doniesienia o podłożeniu bomby.

   PILOT ZADEKLAROWAŁ BEZPOŚREDNIE ZAGROŻENIE ŻYCIA I STATKU POWIETRZNEGO – Mayday, Mayday, Mayday – zadeklarował awaryjne lądowanie w mińsku – nie było żadnego przechwycenia przez myśliwce białoruskie; – po czym w zachodnich mediach ogalasza sie uprowadzenie samolotu.

   Mayday (wym. /ˈmeɪ.deɪ/) – komunikat o bezpośrednim zagrożeniu życia używany w łączności radiotelefonicznej i teleksowej; odpowiednik sygnału SOS w radiotelegrafii. Wywodzi się z francuskiego m’aider oznaczającego „pomocy”.

   Aby zasygnalizować bezpośrednie zagrożenie życia ludzi statku powietrznego lub wodnego w komunikacji głosowej, słowo „mayday” należy wypowiedzieć trzykrotnie – „mayday, mayday, mayday”. Zwykle podaje się również znaki rozpoznawcze statku, jego pozycję i powód zgłoszenia sygnału. Używany także w lotach wahadłowców kosmicznych, kiedy narażone jest życie załogi.

   ROZMOWA PILOTA samolotu z wieżą kontrolną – stenogram lacznosci zalogi samolotu z wieza kontrolna lotniska Minsk

   .https://i.postimg.cc/cCVQc3FD/maydayminsk.jpg

   Pitot: Radar, RYR 1TZ
   ATC: RYR 1TZ advise your decision please.
   Pitot; 09:44:52:1 need answer the question what is the code of the (unreadable) green, yellow or amber red.
   ATC: Standby.
   ATC:09:45:09 RYR 1TZ they say code is red.
   Pilot: Roger that, in that case we request holding at present position.
   ATC: RYR 1TZ Roger, hold over your position, maintain FL39O turns at own discretion.
   Pilot; Ok holding at our discretion at present position maintaining FL390 RYR 1TZ.
   Pilot : 09:47:12: RYR 1TZ we are declaring an emergency MAYDAY. MAYDAY. MAYDAY RYR 1TZ. our intentions would be to divert to Minsk airport
   ATC: RYR 1TZ MAYDAY. Roger. Standby for vectors.
   Pitot: Standby RYR 1TZ .
   Pitot: 09:48:10 RYR 1TZ request descent to 10000 feet
   ATC: RYR 1TZ . descend FL100.

  1. paziem

   „Roman Dmitriewicz Protasewicz, ur. 05.05.1995, administrator kanału telegramu NEXTA.
   W maju 2011 r. dołączył do młodzieżowej radykalnej grupy nacjonalistycznej „Młody Front” (MF). Został członkiem Rady Miejskiej, a następnie pod patronatem D. Daszkiewicza i R. Wasiliewa do naczelnego organu MF – „Uprawu”.
   Latem 2014 r. wyjechał na Ukrainę, aby uczestniczyć w działaniach wojennych w Donbasie po stronie sił ATO. Na Ukrainie spotkał się z szefem ultraprawicowego „Sojuszu Narodowego” i aktywnym uczestnikiem Majdanu Igorem Guzem. Za namową Guza Protasewicz wstąpił do neonazistowskiego batalionu „Azow”, gdzie przeszedł specjalne szkolenie w walce wręcz, strzelaniu z broni palnej, akcjach szturmowych, dywersyjnych i wywrotowych. Zimą 2015 roku awansował do stopnia zastępcy dowódcy łączności 2. kompanii uderzeniowo-szturmowej. Brał udział w pozyskiwaniu finansowania polskiego i amerykańskiego na potrzeby Azowa.
   W 2017 roku został zatrudniony przez „Radio Swoboda”, odbył staż w Pradze, a następnie w USA. Zimą 2020 roku poprosił o azyl polityczny w Polsce. Od stycznia 2020 – administrator Telegram kanału NEXTA. Obecnie Roman Protasewicz mieszkał w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie, za które płaci 650 euro miesięcznie ”.

   za: https://diana-mihailova.livejournal.com/6519271.html?fbclid=IwAR3XQGS8ZXopiZDieGdMpJRO1rkZD0X5H0wR64MHywvJ9IZc2i5M1XpuTbo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s