Dlaczego „szczepionki” Cow ID -19 są niebezpieczne?

KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ 13/05/2021

Ci, którzy ośmielają się kwestionować oficjalną narrację, są oczerniani w mediach.

Wywiad Alex Kingston z Sucharit Bhakdi.

Szantaż to paskudny biznes. Człowiek staje w obliczu jakiejś groźby i zgadza się przekazać pewną sumę pieniędzy, aby groźba została oddalona.

Widzimy to głównie w sytuacjach, w których ofiara już skompromitowała się w jakiś sposób i nie może liczyć na pomoc organów ścigania. Niecodziennie spotykamy je w sytuacji, gdy ofiara wykonuje zupełnie normalne czynności i w każdej chwili może wezwać policję na interwencję.

Jednym z najbardziej bezczelnych przykładów takiego postępowania był system claque, który nękał włoską operę po II wojnie światowej. Znany sopranista lub tenor był kontaktowany przez chef de claque przed rozpoczęciem sezonu i proszony o przekazanie sporej sumy pieniędzy lub zmuszony do znoszenia fali okrzyków i niepokojących hałasów podczas występu.

Wydaje się, że wszyscy wielcy śpiewacy, tacy jak Callas, Tebaldi i Gobbi, płacili sumy żądane przez tych rekieterów. Podczas głośnego incydentu w Neapolu, po tym jak Caruso odmówił zapłaty, podczas wykonywania słynnej arii Donizettiego był syczany i wygwizdywany.

Dziś mamy do czynienia z ogólnoświatową formą szantażu i wyłudzeń. Miliony niewinnych ludzi są zmuszane do zaprzestania pracy, przyjmowania szczepionek, noszenia masek i poniżania się w najbardziej odrażający sposób, aby udobruchać przemysł farmaceutyczny i jego paskudne marionetkowe organizacje, takie jak WHO i CDC.

Rząd każdego kraju działa jako chef de claque, wymuszając wymaganą reakcję w zamian za obietnicę przywrócenia normalności. W efekcie mówią: Rób, co ci każemy, albo sprawimy, że twoje życie będzie nie do zniesienia.

Podobnie jak w przypadku włoskich klakierów, ich liczba jest niewielka, ale ich złośliwa gra jest bardzo skuteczna, głównie dlatego, że większość społeczeństwa – „publiczności” – nie jest jeszcze w stanie wykryć wyłudzaczy w swoim otoczeniu.

Wyjaśnianie zagrożeń

Ci, którzy ośmielają się kwestionować oficjalną narrację, są oczerniani w mediach. Mamy szczęście, że kilku wysoko wykwalifikowanych insiderów, z dogłębną wiedzą na temat epidemiologii, nadal bije na alarm.

Nie ma wątpliwości, że przez ich jawne potępienie tej szajki, co najmniej dwóch – dr Sucharit Bhakdi i dr Mike Yeadon – jest na celowniku kryminalnych masterminds, którzy zaprojektowali to światowe oszustwo Covi*

W naszym niedawnym artykule podaliśmy kilka cytatów ze znakomitego wywiadu, którego dr Yeadon udzielił 7 kwietnia Lifesite News. W niniejszym artykule pragniemy zwrócić uwagę na niezwykle pouczający wywiad jakiego dr Bhakdi udzielił 20 kwietnia Alexowi Newmanowi z The New American.
Link: https://brandnewtube.com/watch/microbiologist-sucharit-bhakdi-quot-largest-experiment-ever-performed-in-the-history-of-mankind-qu_yt2E8l79M79Wt3E.html

Zachęcamy czytelników, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości co do zagrożeń stwarzanych przez te szczepionki do wysłuchania wywiadu z dr Bhakdi. Aby pomóc w rozpowszechnianiu jego poglądów, na następnych stronach zamieściliśmy streszczenie jego głównych punktów. Zamieszczamy również rozdział z jego przyszłej książki, Corona Unmasked, która została napisana w języku niemieckim wraz z jego żoną, dr Kariną Reiss.

Rozdział ten został udostępniony przez wydawcę w tłumaczeniu na język angielski. Ponieważ jednak tłumaczenie to wydaje się być przygotowane w pośpiechu i jest trudne do zrozumienia, przygotowaliśmy dla naszych czytelników jego poprawioną wersję

patrz załączony dodatek C.
(Czytelnicy, którzy woleliby zapoznać się z wersją wydawcy, mogą ją znaleźć na stronie https://www.goldegg-verlag.com/titel/corona-fehlalarm/).

Zaczniemy od kilku cytatów z dr Bhakdi, które ujawniają jego stosunek ogólnie do „pandemii” Covida:

„Uważam, że pandemia jest fałszywa. Opierała się ona na teście PCR, który był niebezpiecznie niedokładny, dając fałszywie pozytywne dane, które niestety przyjęto jako główne kryterium diagnostyczne.”

„Ten biznes z Covi*-19 jest całkowicie szalony. Ludzie, którzy nie są chorzy, którzy nie mają żadnych objawów, są badani testem, który przez większość czasu kłamie.”

[Odnośnie kwarantanny, masek, dystansu społecznego itp]: „To absolutnie niedorzeczny nonsens”.

Dlaczego test Covid jest fałszywy?

Dr Bhakdi podaje bardzo pomocną analogię ze świata finansów, aby pokazać, dlaczego test PCR jest bez znaczenia, gdy jest używany do celów diagnostycznych. Jeśli zaczynasz z jednym dolarem i podwajasz tę kwotę co minutę, ile minut potrzeba, aby osiągnąć 1 mln dolarów? Odpowiedź: 20 minut.

Zamiast tego zacznij od 1c. Ile minut potrzeba, aby ten jeden cent zamienił się w milion dolarów w tym samym procesie? Odpowiedź: 27 minut.

Laurel i Hardy wyjaśniają, jak działa ich test Covid. Wskazówka: jest lepszy niż ten zalecany przez WHO].

Teraz dolar odpowiada wirusowi. Test PCR przechodzi przez 20 cykli, aby wyprodukować wystarczającą ilość materiału wirusowego, aby wykazać, że wirus jest obecny i że dana osoba jest zakażona. Jednak jeden cent nic nie kupuje. Odpowiada on kawałkowi wirusa, fragmentowi, który nigdy nie będzie stanowił zagrożenia dla niczyjego zdrowia. Wzmacniając go przez 27 cykli w teście PCR niczego się nie nauczyliśmy, a już na pewno nie udowodniliśmy obecności wirusa.

Próg cyklu jest kluczowym czynnikiem w teście. Jeśli próg wynosi 20 lub mniej, wirus jest obecny, ale jeśli trzeba przeprowadzić dodatkowe cykle powyżej 20, wirus nie jest obecny. Dlatego test PCR może działać tylko wtedy, gdy próg cyklu jest (a) znany i (b) nie jest przekroczony. Niestety, jak wykrzykuje dr Bhakdi: „Próg ten nigdy nie został ustalony dla tak zwanego testu PCR Covid-19!”.

Niezliczone fałszywie pozytywne wyniki testu są spowodowane przez progi cyklu powyżej 20 [lub krytyczną liczbę, która nigdy nie została określona], które wykrywają tylko część koronawirusa, w tym te, które nie pochodzą z Covi*-19. Jak mówi, test „zapala się” ze wszystkich niewłaściwych powodów.

Następnie wyjaśnia, do czego to prowadzi:

„Jeśli amerykańscy lekarze nie zapomnieli [swojego podstawowego szkolenia medycznego], to dlaczego, u licha, nie wstaną i nie powiedzą, że to nonsens?”.
„Wy [Amerykanie] zmierzacie do największej katastrofy w waszej historii”.
„Izrael został zamieniony w żywe piekło…Mój kraj urodzenia, Ameryka, będzie [również] żywym piekłem”.

Do wejścia do sklepu IKEA w Izraelu wymagany jest paszport szczepionkowy („Green Pass”).

Niektórym formom infekcji nie da się zapobiec

Przedstawił on szereg punktów, opartych na udowodnionej nauce medycznej, aby pokazać, dlaczego podejście przyjmowane przez nasze rządy i Światową Organizację Zdrowia jest całkowicie irracjonalne:

1. Szczepionki mają za zadanie pobudzić nasz układ odpornościowy do produkcji przeciwciał, które zaatakują i zneutralizują wirusa. Niestety większość z nich znajduje się w naszym krwiobiegu. Sama infekcja przychodzi przez drogi oddechowe i atakuje nasze płuca: „Jest praktycznie niemożliwe, aby zapobiec infekcji, która pochodzi z dróg oddechowych”. Wirus atakuje komórki w naszych płucach i wykonuje tam swoją niszczycielską pracę, nie napotykając na żaden opór ze strony przeciwciał indukowanych szczepionką w naszym krwiobiegu. Myślenie, że jest inaczej „jest całkowitą naiwnością”.

2. „Jeśli masz mniej niż 70 lat i nie cierpisz na wcześniej istniejące schorzenia, będzie ci naprawdę trudno umrzeć z powodu Covid-19. Jest to praktycznie niemożliwe. „Wśród każdych 10.000 osób, które zachorują na wirusa, umrze maksymalnie 5.

To jest udowodniony fakt: „To nie jest zabójczy wirus”.

Jak więc przemysł może twierdzić, że szczepionka jest skuteczna?

Aby to zrobić, wskaźnik śmiertelności musi spaść poniżej 5 na 10 000. „Uwierzcie mi, nie da się zaprojektować badań klinicznych, które by to wykazały.”

Musiałby Pan zaszczepić dziesiątki milionów ludzi i mieć grupę kontrolną o podobnej wielkości złożoną z osób nieszczepionych. Następnie musiałbyś wykazać, że w grupie nieszczepionej była większa liczba ofiar śmiertelnych niż w grupie zaszczepionej. Tego nie da się zrobić.

3. Jedyną grupą, która mogłaby odnieść korzyści ze szczepionki (gdyby była skuteczna, a nie jest) są starsi ludzie z istniejącą chorobą. Ale to właśnie ci ludzie umierają z powodu szczepionek! Świadczą o tym raporty z licznych domów opieki.

Co więcej, nigdy nie była ona testowana na osobach starszych przed uzyskaniem zezwolenia na stosowanie w nagłych wypadkach: „To jest przestępstwo”.

‚Zielona przepustka’ (dowód szczepienia), Izrael.

Szczepionki spowodują śmiertelne zakrzepy

Dr Bhakdi przechodzi następnie do wykazania, dlaczego szczepionki są nie tylko bezużyteczne, ale i niebezpieczne. Zwraca on uwagę na bardzo dużą liczbę niepożądanych reakcji, które już zostały zgłoszone. Mogą się one pojawić po pierwszym strzale, ale najczęściej po drugim.

Powszechnie zgłaszane objawy to bóle głowy, nudności, wymioty, zawroty głowy, utrata przytomności, paraliż, utrata kontroli motorycznej (np. szarpane ruchy) i bóle mięśni. Wszystkie one mają wspólny mianownik, mówi: „Są to typowe oznaki, że krew krzepnie w żyłach twojego mózgu”.

W normalnych warunkach taki zakrzep jest niezwykle rzadki: „Częstość występowania zakrzepicy żył mózgowych wynosi jeden na milion rocznie. Oznaczałoby to, że w normalnym przebiegu, w Ameryce w ciągu roku byłoby około 300 takich przypadków.”

Niewiarygodnie, zarówno EMA (Europejska Agencja Medyczna) jak i FDA przyznają, że to może mieć miejsce. Jednak EMA oświadczyła: „Ale korzyści z tej szczepionki znacznie przewyższają ryzyko.” FDA mówi teraz to samo.

Według dr Bhakdi taka postawa jest szaleństwem. Dla każdej osoby, która już zmarła z powodu zakrzepicy w mózgu w wyniku przyjęcia szczepionki, sto kolejnych dozna urazu i może umrzeć później w wyniku tego: „Każde tworzenie się skrzepu jest potencjalnie śmiertelne…W żyłach nóg mogą tworzyć się skrzepy krwi, które, jeśli się uwolnią, mogą stać się zatorami płucnymi, które również cię zabiją…Dlaczego ludzie o tym nie myślą?”.

W swojej nadchodzącej książce wyjaśnia on, dlaczego powstawanie skrzepów jest nieuniknione – patrz Dodatek C. W dalszej części przedstawiamy nasze rozumienie tego, o co chodzi, opierając się w dużej mierze na przypadku przedstawionym przez dr Bhakdi:

Szczepionki” nie są szczepionkami

Szczepionki” nie są szczepionkami we właściwym znaczeniu tego słowa. Normalnie szczepionka wprowadza do naszego organizmu kompletnego lub nienaruszonego wirusa, który może zaatakować komórki, do których został przyciągnięty, uwalniając swój materiał genetyczny do każdej komórki i zamieniając ją w fabrykę wirusów. Jednak w tych szczepionkach Covi* zakodowana jest tylko informacja dla małej części wirusa, tzw. białka spike.

Naturalna infekcja dróg oddechowych (wywołana przez całego wirusa) dotyka zwykle tylko samych dróg oddechowych. Jeśli, w najgorszym przypadku, dojdzie do śmierci komórki, uszkodzenie jest lokalne i może być stosunkowo łatwo naprawione. Wirusowa informacja genetyczna ze szczepionki Covi* jest jednak wstrzykiwana do mięśnia. Z tego powodu wielu błędnie uważa, że wirusowe geny pozostają w miejscu wstrzyknięcia, czyli w samym mięśniu.

Te wirusowe geny powinny zostać przejęte – jak się twierdzi – tylko przez komórki w miejscu wstrzyknięcia, w wyniku czego większość „fabryk wirusów” powstałaby w miejscu wstrzyknięcia. Dlatego też przejściowe efekty uboczne, takie jak obrzęk, zaczerwienienie i ból, byłyby spodziewane tylko w miejscu wstrzyknięcia. Ale to rozumowanie jest poważnie błędne i popełniono fatalny błąd!

Standardowa wiedza medyczna mówi, że wszystkie substancje rozpuszczalne wstrzyknięte do tkanki mięśniowej dostają się do krwiobiegu i w bardzo krótkim czasie są rozprowadzane po całym organizmie. Dlatego właśnie wstrzykuje się do mięśni substancje lecznicze, które mają działać natychmiast.

Wstrzyknięte pakiety genowe dostają się do krwiobiegu

Wstrzyknięte pakiety genowe, takie jak te stosowane w szczepionkach Covi*, również przedostaną się do krwiobiegu. Musimy wiedzieć, jakie typy komórek je pobiorą, przetworzą i wyprodukują białko wirusa. Niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie.

Wszystkie infekcje koronawirusowe produkują „śmieci molekularne”. Nasze limfocyty, czyli białe krwinki, mają pamięć długotrwałą i potrafią rozpoznać, jak te śmieci wyglądają. Śmieci koronawirusowe wyglądają prawie tak samo, bez względu na to, od którego członka rodziny koronawirusów pochodzą. Nasze układy odpornościowe zostały z czasem wytrenowane, poprzez wcześniejsze infekcje, do rozpoznawania koronawirusów na podstawie produkowanych przez nie śmieci.

Podczas pierwszej konfrontacji, gdy wirus atakuje układ odpornościowy, limfocyty w naszej krwi zareagują. Jednak w naszych organach limfoidalnych znajdują się dodatkowe oddziały, które mogą zostać zmobilizowane w krótkim czasie. Wyruszą one do walki z wrogiem. Ich główne zadanie? – Wytępić fabryki wirusów.

Będą zabijać komórki naszego ciała, które produkują cząsteczki wirusa.
Istotne jest to, że zabiją wszystkie takie komórki, bez względu na to, w którym miejscu naszego ciała się znajdują.

Śmiertelne implikacje

Przyjrzyjmy się konsekwencjom, jakie to będzie miało dla szczepionek Covi*. Wstrzyknięte pakiety genów zostaną pobrane lokalnie w komórkach mięśniowych (w miejscu wstrzyknięcia), ale duża ich liczba dotrze najpierw do lokalnych węzłów chłonnych, a po przejściu przez nie do samego krwiobiegu.

Kiedy gen wirusowy zostanie pobrany przez którąś z komórek w węzłach chłonnych, rozpoczyna się produkcja białka spike. Białko spike jest markerem molekularnym, który informuje nasz układ odpornościowy, że właśnie pojawił się potencjalnie szkodliwy wirus. Limfocyty zabijające wirusa w węzłach chłonnych wkraczają do akcji i rozpoczyna się walka! Zaatakują one i zabiją komórki w węźle chłonnym, które posiadają białko spike, powodując obrzęk węzła chłonnego i ból. Następnie limfocyty masowo wychodzą z węzłów chłonnych i szukają innych komórek zawierających marker, czyli komórek w całym ciele, które posiadają nowo wyprodukowane białka spike.

W tym momencie zaczyna się prawdziwy koszmar. Kiedy pakiety genów zawarte w szczepionkach dostaną się do naszego krwiobiegu, będą krążyć w nieskończoność w zamkniętej sieci naszych naczyń krwionośnych, wraz z naszymi komórkami krwi.

Wiele z nich dostanie się do komórek śródbłonka, które tworzą wyściółkę naszych naczyń krwionośnych i w każdej komórce, do której się dostaną, założą „fabrykę wirusów”. Najłatwiej będzie się to działo tam, gdzie przepływ krwi jest najwolniejszy, czyli w naczyniach włosowatych (małe, wąskie naczynia krwionośne), gdzie pakiety genów zetkną się z wyściółką śródbłonka.

Po wchłonięciu pakietów genów, komórki śródbłonka będą produkować wirusowe białko spike i umieszczać produkty odpadowe tego procesu przy „drzwiach” komórki obok krwiobiegu. Kiedy nasze białe krwinki przybędą, aby usunąć odpady, zabójcze limfocyty (które rezydują w naszych białych krwinkach) wykryją obecność białka spike w odpadach pozostawionych przy „drzwiach”. Ponieważ uważają one białko spike za obcego najeźdźcę, którego należy wyeliminować, zaatakują i zabiją samą komórkę.

Z pewnością powstaną skrzepy krwi

Stoimy przed przerażającą perspektywą, że gdy duża liczba komórek śródbłonka zostanie w ten sposób zabita, wzdłuż wyściółki naczynia krwionośnego powstaną skrzepy.

Biorąc pod uwagę, że pakiety genów będą przenoszone w całym organizmie przez nasz krwiobieg, „fabryki wirusów” z pewnością powstaną w komórkach śródbłonka znajdujących się w dowolnym miejscu naszego układu naczyniowego. Zabójcze limfocyty będą atakować i zabijać takie komórki, gdziekolwiek się one znajdują. Dotyczy to między innymi naszego mózgu, a w przypadku kobiety ciężarnej – łożyska, które chroni jej nienarodzone dziecko. Uszkodzenie łożyska może spowodować poważne uszkodzenie dziecka lub wywołać poronienie [Uwaga: Poniżej przeanalizujemy przykłady z życia wzięte].

Najwyraźniej jest to coś, co może się zdarzyć w każdej chwili każdemu, kto jest zaszczepiony – jutro, za tydzień lub za rok.

Limfocyty mają pamięć jak słoń. Komórki zainfekowane wirusem produkują śmieci, które limfocyty są w stanie rozpoznać. Potrafią też rozpoznać fragmenty śmieci, które są wspólne dla kilku koronawirusów. Kiedy to zrobią, zaatakują również te komórki. I to jest bardzo niepokojące. Dlaczego? Ponieważ zaostrzenie postępu choroby wywołane przez limfocyty mogłoby prawdopodobnie wystąpić w przypadku każdego zakażenia pokrewnym wirusem.

Tak się składa, że kilka powszechnych, ale łagodnych chorób układu oddechowego jest wywoływanych przez członków rodziny koronawirusów, które cały czas krążą w społeczeństwie. Osoba, która otrzymała szczepionkę Covi*, może w późniejszym czasie zostać zakażona jednym z tych skądinąd nieszkodliwych koronawirusów i doświadczyć poważnej lub śmiertelnej reakcji autoimmunologicznej.

Jeśli ten mechanizm kiedykolwiek zadziała – a są wszelkie powody, by wierzyć, że tak się stanie – to szczepionki Covid z pewnością zabiją lub zranią dziesiątki milionów ludzi.

Zdrowi młodzi ludzie będą umierać

Dr Bhakdi ostrzega, że paradoksalnie proces ten będzie bardziej wyraźny u osób z silnym układem odpornościowym. Intensywność reakcji i zakres szkód, jakie wyrządzi, będzie zależał od liczby limfocytów danej osoby. Ktoś z bardzo silnym układem odpornościowym będzie miał limfocyty, które zareagują bardziej agresywnie, gdy wykryją odpady produkowane przez białko spike. Młodsze osoby będą miały bardziej nasilone objawy. Z drugiej strony, osoby starsze, bez wcześniejszych schorzeń, których układ odpornościowy jest znacznie bardziej pasywny, odniosą mniejsze szkody.

Zjawisko to znane jest jako „wzmocnienie immunologiczne choroby”. Ponieważ dana osoba otrzymuje kolejne zastrzyki szczepionki, jej limfocyty będą jeszcze bardziej stymulowane, co spowoduje większe działania niepożądane: „To dlatego druga szczepionka [przypominająca] zawsze okazuje się gorsza od pierwszej…Nie sięgaj po trzecią, ani czwartą, ani piątą, bo jeśli to zrobisz, przyczynisz się do zdziesiątkowania światowej populacji”.

Ostatnie komentarze dr Yeadona

Czy powstająca sytuacja jest rzeczywiście tak niebezpieczna, jak twierdzi dr Bhakti? Inny wysoko wykwalifikowany naukowiec z dużym doświadczeniem w dziedzinie wirusologii jest równie zaniepokojony potencjalnym żniwem śmierci.

W wywiadzie z 21 kwietnia [bitchute.com/video/dbNjNS3Lfcl0/] dr Yeadon zadał pytanie, które jego zdaniem każdy musi zadać w tym czasie: „Czy może pan wymyślić łagodne wyjaśnienie, dlaczego chciałby pan podać eksperymentalną szczepionkę dopuszczoną do użytku w sytuacjach awaryjnych dziesiątkom milionów ludzi, którzy nie mogliby prawdopodobnie umrzeć, gdy natkną się na wirusa?”

Jego odpowiedź jest stanowcza: Nie można. Nie ma w tym nic łagodnego. Mówi on, że „kryminalni ludzie pracujący dla lub wokół rządu” bardzo utrudniali uzyskanie zgody na stosowanie alternatywnych form leczenia, takich jak iwermektyna, hydroksychlorochina, witamina D i kortyko-sterydy, z których wszystkie są znane jako bezpieczne i skuteczne. Jest to dowód na to, że agenda jest złośliwa i że dąży się do znacznie większego celu. „To wszystko jest kłamstwem. Nie sądzę, że jeden podstawowy czynnik napędzający tę epidemię został przedstawiony prawidłowo.”

Rządy świata współpracują ze sobą w celu narzucenia totalitarnego systemu kontroli społecznej. Paszporty szczepionkowe będą centralnym elementem tego systemu, umożliwiając każdą formę ludzkiej aktywności, która będzie w jakiś sposób regulowana przez rząd.

System paszportów szczepionkowych to nonsens, mówi. Jeśli jesteś zaszczepiony, jesteś chroniony i nie musisz znać statusu szczepień nikogo wokół ciebie. A jeśli nie jesteś zaszczepiony, nikt, kto jest zaszczepiony, nie musi znać twojego statusu szczepień: „Dzieje się coś bardzo złego i robi się coraz ciemniej”.

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku zawierała symboliczną inscenizację katastrofy medycznej z udziałem dużej liczby dzieci.

Potępił on jako całkowicie fałszywe całe pojęcie „bezobjawowego przenoszenia”. Osoba jest zakaźna tylko wtedy, gdy ma dużą ilość wirusa w swoim organizmie (znaną jako „wiremia”). A jeśli masz wysoki ładunek wirusowy, „niemożliwe jest, aby nie mieć objawów”. Osoba z niską wiremią nie może nikogo zarazić.
„…ponieważ odrzuciłeś wiedzę, odrzucę również ciebie…”
– Ozeasz 4:6

Zdementował również twierdzenie, że „warianty” Covida stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego. Tak zwane warianty są „nonsensem”. Różnią się one od oryginalnego wirusa tak niewielką ilością, że nasz system odpornościowy może je łatwo rozpoznać. Zachowuje on 20 lub 30 obrazów nowego wirusa i może go wykryć, gdy pojawi się on kilkadziesiąt lat później w nieco innej formie. Jeśli więc przemysł farmaceutyczny produkuje nową partię szczepionek, aby poradzić sobie z tymi tak zwanymi wariantami, to co dokładnie produkuje? „Jestem tym przerażony” – powiedział.

Co więcej, firmy farmaceutyczne są w rzeczywistości zwolnione z prowadzenia jakichkolwiek badań bezpieczeństwa nad tymi „nowymi wariantami” szczepionek, ponieważ są one tak podobne do wcześniejszej szczepionki, z której się wywodzą: „Miliardy ludzi mogą w końcu przyjąć szczepionkę, która nie została poddana żadnym badaniom bezpieczeństwa”.

Zabijanie nienarodzonych dzieci

CDC prowadzi coś, co nazywa bazą danych „v-safe”, która rejestruje niepożądane reakcje na szczepionki Covid. Różni się ona od bazy danych VAERS (która jest nadzorowana przez CDC i FDA) tym, że zgłaszanie jest obowiązkowe. Zgodnie z „pozwoleniem na użycie w nagłych wypadkach”, które umożliwiło podanie szczepionek Covid przed przeprowadzeniem odpowiednich badań, wszystkie przypadki niepożądanych reakcji muszą być zgłaszane.

Zespół naukowców wykonał kopię wszystkich danych zarejestrowanych w bazie danych v-safe w odniesieniu do kobiet zaszczepionych między 14 grudnia (2020) a 28 lutego (2021). Wśród nich zidentyfikował 827 przypadków kobiet, które były w ciąży w momencie otrzymania szczepionki, a następnie urodziły („ukończyły ciążę”) wkrótce potem. (Badanie jest niejasne, jeśli chodzi o odsetek kobiet w każdym trymestrze ciąży w momencie otrzymania szczepionki. Jest również nieprzejrzyste w odniesieniu do kryteriów użytych do wyboru ostatecznej grupy uczestników badania).

Jaka część z tych zakończonych ciąż zakończyła się urodzeniem zdrowego dziecka? Proszę zatrzymać się na chwilę i zadać sobie pytanie, ile porodów z 827, które osobiście spodziewałabyś się zaliczyć do tej kategorii. Czy 820 brzmiałoby normalnie? A może 810?

Badania wykazały, że tylko 712 z tych ciąż zakończyło się żywym urodzeniem. Spośród nich 16 miało poważne wady wrodzone. Ponadto, wśród 712 żywych urodzeń, 60 było wcześniakami, a 23 były małe w stosunku do wieku ciążowego.

Wyniki te są bardzo niepokojące. Z 827 zakończonych ciąż, 115 dzieci zmarło (głównie, jak się wydaje, w wyniku poronień). Jak wiele z tych nieszczęsnych matek wiedziało, że bierze udział w loterii? Ile z nich zostało poinformowanych przed przyjęciem szczepionki, że może ona mieć negatywny wpływ na ich nienarodzone dziecko?

Moglibyśmy potencjalnie wysterylizować całe pokolenie”. – Dr J C Lindsay
[Patrz załącznik A]

Można by pomyśleć, że 21 naukowców, którzy przeprowadzili to badanie, określiłoby je, co najmniej, jako katastrofę medyczną, która uzasadnia oficjalne dochodzenie. Wyniki zostały opublikowane kilka tygodni temu w prestiżowym New England Journal of Medicine pod tytułem Preliminary Findings of mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons. Niewiarygodnie, chociaż autorzy uznali, że wyniki te były niezwykłe (delikatnie mówiąc), uznali za stosowne skomentować je tylko w następujący sposób w sekcji „Wnioski”:

„Wstępne wyniki nie wykazały oczywistych sygnałów bezpieczeństwa wśród osób w ciąży, które otrzymały szczepionki mRNA Covi*-19. Jednakże, bardziej długoterminowa obserwacja, w tym obserwacja dużej liczby kobiet zaszczepionych wcześniej w ciąży, jest konieczna, aby uzyskać informacje na temat wyników matek, ciąży i niemowląt.”

Jak oni mogą mówić, że nie ma oczywistych sygnałów bezpieczeństwa? To jest niewiarygodne! Musimy sobie przypomnieć, że przemysł farmaceutyczny posiada i kontroluje wpływowe czasopisma medyczne, takie jak NEJM i jest w stanie, kiedy chce, ignorować lub przeinaczać wyniki badań, które są sprzeczne z jego agendą.

Komentarz dr Mercoli do badania NEJM, 3 maja 2021 r.

„Wskazówkę, że ogromna ilość danych dotyczących wyników ciąży jest pomijana lub ukrywana, można dostrzec w fakcie, że praca dotyczyła jedynie 11% całkowitej liczby ciąż zgłoszonych do V-Safe. Podczas gdy w analizie podano, że łącznie uwzględniono 35 691 kobiet w ciąży, w rzeczywistości przyjrzano się tylko 3 958 z nich. Oto jak brzmi treść artykułu:9
„Łącznie 35,691 uczestników v-safe w wieku od 16 do 54 lat zidentyfikowanych jako ciężarne … Wśród 3 958 uczestniczek zapisanych do rejestru ciąż v-safe, 827 miało zakończoną ciążę, z czego 115 (13,9%) zakończyło się utratą ciąży, a 712 (86,1%) zakończyło się żywym urodzeniem (głównie wśród uczestniczek zaszczepionych w trzecim trymestrze).”

Jeśli było 35,691 ciężarnych uczestniczek V-Safe, to dlaczego przyglądają się tylko 11% z nich?”
– Dr Mercola, CDC oficjalnie zaleca COVID Jab dla kobiet w ciąży, 3 maja 2021 r.
https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/03/

‚Demon choroby’ goni przerażone dzieci – Olimpiada w Londynie 2012.

Artykuł w NEJM został opublikowany tuż po wywiadach udzielonych przez dr Bhakdi i dr Yeadon, więc nie byli oni w stanie odnieść się do jego ustaleń. To przerażające żniwo śmierci wśród tak wielu nienarodzonych dzieci, potwierdzone przez zespół naukowców i opublikowane w wiodącym czasopiśmie medycznym, jest dowodem na to, że tragiczne przewidywania dr Bhakdiego i dr Yeadona się sprawdzają.

PODSUMOWANIE

Przez ostatnie pięćdziesiąt lat lub więcej, Zachód dryfował tak daleko od boskich wartości i tak głęboko pogrążyło się w niemoralności, że tylko niewielki procent populacji potrafi jasno rozróżnić dobro od zła.

To pozostawia społeczeństwo szeroko otwarte na oszustwo, gdzie niegodziwe plany mogą być ukryte pod płaszczykiem szacunku i fałszywych wyznań szczerości. Nieprzyjaciel nie musi już przeprowadzać frontalnego ataku na cywilizację, aby zniewolić ludzkość, lecz może pracować cicho za kulisami, jak rój termitów powoli zjadający belki i dźwigary, które trzymają nasze społeczeństwo razem.

Dzieło rozpadu pozostanie niezauważone aż do krytycznej godziny, kiedy wszystko się rozpadnie. Tego właśnie jesteśmy świadkami dzisiaj, gdy pozornie rozsądni ludzie słuchają z beznamiętną biernością obrzydliwych kłamstw tyranów i wyobrażają sobie, że słyszą kojące słowa troskliwej matki.

Dla tych, którzy studiowali Księgę Objawienia, scenariusz, który się przed nami rozgrywa, nie jest nieoczekiwany. Być może nie wiedzieliśmy, kiedy przepowiedziane wydarzenia w końcu nadejdą, ale wiedzieliśmy, że nadchodzą. Kiedy badamy to, co Słowo Boże mówi o czasach ostatecznych, musimy stosować dosłowną hermeneutykę (metodę interpretacji). Wydarzenia, które ono opisuje, są rzeczywiste.

Bezwzględni tyrani są prawdziwi, plagi są prawdziwe, wojny są prawdziwe, technologia jest prawdziwa, a masowe żniwo śmierci jest prawdziwe. Powinnością wszystkich, którzy kochają Boga jest uważne studiowanie tej książki, z pilnością i pokorą.

Kto może powiedzieć, jak wiele szkód spowoduje początkowe wprowadzenie szczepionek? Co więcej, kiedy liczba zgonów wzrośnie, ilu z nich połączy zaburzające odporność właściwości tych szczepionek z mnogością chorób, które z pewnością spowodują?

Gdy cały świat znajdzie się na tej medycznej bieżni – otrzymując świeżą dawkę szczepionki co 6-12 miesięcy, wykonując wszystkie polecenia swoich rządów pod groźbą utraty „przywilejów”, jakie daje przestrzeganie szczepionek, i mając każdy swój ruch i wszystkie swoje transakcje finansowe śledzone w czasie rzeczywistym przez potężne komputery – szatański system zniewolenia będzie prawie kompletny. Jedynym brakującym elementem będzie wojna na tyle duża, aby obalić Stany Zjednoczone i zniszczyć wszelkie pozostałe ogniska oporu w zachodnim społeczeństwie.

Dziękujemy dr Bhakdi i dr Yeadon za zabranie głosu w tej sprawie. Dziękujemy również dr Mercoli za jego świetny artykuł z 3 maja. Stwierdza on w nim, że jeśli wskaźnik poronień wynosi normalnie 5% i spada po 6. tygodniu, to wskaźnik poronień wynoszący 13,9% [V-Safe] lub 29% [VAERS] przed 13. tygodniem jest „wyraźnie zawyżony”. Jego zdaniem to, co robi CDC, twierdząc, że szczepionki są bezpieczne dla kobiet w ciąży, jest „naganne ponad wszelką miarę… Nie mam wątpliwości, że w pewnym momencie w przyszłości skończy się to drugim procesem norymberskim.”

Na koniec zwracamy uwagę na krótką prezentację, którą dr J C Lindsay wygłosił w CDC 23 kwietnia. Oto raport dr Mercoli na temat poważnego ostrzeżenia wydanego przez dr Lindsay:

Ekspert ds. toksykologii wzywa do natychmiastowego wstrzymania szczepionek Covi*

„Wyróżnione wideo na górze tego artykułu jest nagraniem publicznego komentarza Janci Chunn Lindsay, Ph.D., dyrektor toksykologii i biologii molekularnej dla Toxicology Support Services LLC, udzielonego Komitetowi Doradczemu CDC ds. Praktyk Immunizacyjnych (ACIP), 23 kwietnia 2021 roku.

„Specjalnością Lindsay jest analiza farmakologicznych reakcji na dawkę, biologii mechanistycznej i złożonej dynamiki toksyczności. W swoim komentarzu Lindsay opisuje, jak pomagała w rozwoju szczepionki, która spowodowała niezamierzoną autoimmunologiczną destrukcję i bezpłodność u zwierząt, czego, pomimo starannej analizy wstępnej, nie przewidziano.

„Wzywa ona do natychmiastowego wstrzymania szczepionek mRNA i DNA COVI*-19 z powodu obaw o bezpieczeństwo na wielu frontach. Zauważa, że istnieją wiarygodne obawy, że będą one reagować krzyżowo z syncytiną (białko otoczki retrowirusowej) i genami reprodukcyjnymi w spermie, komórkach jajowych i łożysku w sposób, który może „upośledzać płodność i wyniki reprodukcyjne”.
– Dr Mercola, CDC oficjalnie zaleca COVI* Jab dla kobiet w ciąży, 3 maja 2021 [https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/03/].

Załączamy w Dodatku A transkrypcję krótkiej prezentacji dr Lindsay. Już samo jej zeznanie stanowi wystarczającą podstawę do natychmiastowego zakończenia programu szczepień Covi*.
Przypis: Dr Mercola poinformował swoich czytelników 4 maja, że jest zmuszony do wycofania wszystkich swoich artykułów związanych z Covid – patrz jego raport w Dodatku B:

,,Ci szaleńcy są niebezpiecznie niezrównoważeni”.

Te szczepionki są niebezpieczne. Zostały one opracowane i narzucone przez niektórych bardzo złych ludzi, aby osłabić, a jeśli to możliwe, wyeliminować wszelki opór wobec nadchodzącego Nowego Porządku Świata. Społeczeństwo śledzone przez technologię mikroprocesorową, sparaliżowane strachem, pogrążone w korycie społeczno-ekonomicznego rozkładu, osłabione chorobami i zapaścią populacji, będzie kitem w rękach dobrze ubranych totalitarnych bandytów, którzy maskują się jako nasze „rządy”.
_____________
„Rozbijają na kawałki lud Twój, o PANIE, i trapią dziedzictwo Twoje.
Zabijają wdowę i przybysza, i mordują bez ojca.
A jednak mówią: Pan nie widzi, ani Bóg Jakuba nie zważa na to.” – Psalm 94:5-7
Ale ich godzina nadejdzie! Możemy być tego pewni – „albowiem napisano: Pomsta jest moja; Ja odpłacę, mówi Pan.” (Rzymian 12:19)
________________________

DODATEK A

Prezentacja dr Janci Chunn Lindsay przed CDC w dniu 23 kwietnia 2021 r. VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=6Vj3xGT6izE
Witam, nazywam się dr Janci Chunn Lindsay. Posiadam doktorat z biochemii i biologii molekularnej Uniwersytetu w Teksasie i ponad 30 lat doświadczenia naukowego, głównie w dziedzinie toksykologii i biologii mechanistycznej.

W połowie lat 90-tych pomagałam w opracowaniu tymczasowej szczepionki antykoncepcyjnej dla ludzi, która w końcu spowodowała niezamierzone autoimmunologiczne zniszczenie jajników i bezpłodność w zwierzęcych modelach testowych – pomimo wysiłków, aby temu zapobiec i analiz sekwencji, które tego nie przewidywały.

Jestem głęboko przekonany, że wszystkie szczepionki terapii genowej muszą zostać natychmiast wstrzymane ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa na kilku frontach.
Po pierwsze, istnieją wiarygodne powody, by sądzić, że GT [szczepionki terapii genowej] będą reagować krzyżowo z syncytiną i białkami reprodukcyjnymi w spermie, komórkach jajowych i łożysku, co doprowadzi do upośledzenia płodności i wyników reprodukcyjnych.

Szanowany neurolog dr Bill Gallagher przedstawił doskonałe argumenty, dlaczego można oczekiwać reakcji krzyżowej ze względu na podobieństwo konformacji arkusza beta między białkami kolców a syncytiną-1 i syncytiną-2.

Nie widziałem jeszcze ani jednego badania immunologicznego, które by to obaliło, pomimo faktu, że przeprowadzenie tych badań nad syncytinami zajęłoby producentom dosłownie jeden dzień, aby to stwierdzić.

Minął już ponad rok od czasu, gdy po raz pierwszy pojawiły się zapewnienia, że tak się stanie.
Widzieliśmy 100 przypadków utraty ciąży zgłoszonych w VAERS od 9 kwietnia. Pojawiły się również doniesienia o upośledzonej spermatogenezie i wynikach badań łożyska zarówno w przypadku naturalnej infekcji, szczepienia, jak i modeli zwierzęcych pozbawionych syncytyny, które mają podobną patologię łożyska, co sugeruje rolę syncytyny w tych wynikach.

Dodatkowo, słyszeliśmy wiele doniesień o nieprawidłowościach w miesiączkowaniu u osób zaszczepionych. Należy to zbadać.

Po prostu nie możemy zaszczepić tymi GT naszych dzieci, u których ryzyko śmiertelności z powodu Covida wynosi 0,002, jeśli zostaną zakażone, ani żadnej innej osoby z populacji w wieku rozrodczym, bez dokładnego zbadania tej sprawy.

Moglibyśmy potencjalnie wysterylizować całe pokolenie.

Spekulacje, że tak się nie stanie i kilka niepotwierdzonych doniesień o ciążach w trakcie badań nie są wystarczającym dowodem na to, że nie ma to wpływu na skalę całej populacji.

Po drugie, wszystkie terapie genowe powodują koagulopatie [problemy z krzepliwością krwi]. Nie jest to odosobnione w przypadku jednego producenta i nie jest to odosobnione w przypadku jednej grupy wiekowej. Obserwujemy przypadki zgonów z powodu koagulopatii u zdrowych młodych dorosłych bez wtórnych chorób współistniejących. Do dnia 9 kwietnia w systemie raportowania VAERS odnotowano 795 zgłoszeń związanych z zaburzeniami krzepnięcia krwi, z czego 338 dotyczyło małopłytkowości.
[Transkrypcja do 2.25 z 3-minutowej prezentacji. Pozostała część podaje dalsze techniczne dowody na to, że szczepionki powodują niebezpieczne zakrzepy krwi].

DODATEK B

Artykuł na stronie internetowej Dr Mercola, 4 maja 2021 r.
https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/04/removing-articles-related-to-vitamin-d-c-and- zinc.aspx?ui=8d2aae124eccafe41b9af9c97b47e032c7d654a83118df3e0179243db34ca466
____________________
Dlaczego usuwam wszystkie artykuły związane z witaminami D, C, cynkiem i COVID-19
Analiza Dr. Joseph Mercola 04 maj 2021

Historia w skrócie

W ciągu ostatniego roku, badałem i pisałem tak dużo jak tylko mogłem, aby pomóc wam przejąć kontrolę nad waszym zdrowiem, ponieważ media szerzące strach i skorumpowani politycy niszczyli życie i środki do życia, aby ustanowić globalną kontrolę nad populacją świata, używając pandemii COVI*-19 jako swojego uzasadnienia.

Przez to wszystko, odmówiłem poddania się tym nieustannym atakom. Byłem pewny siebie i gotowy do obrony w sądzie.
Niestety, groźby stały się teraz bardzo osobiste i nasiliły się do tego stopnia, że nie mogę już dłużej zachować wielu informacji i badań, które do tej pory wam dostarczyłem. Tak więc, z dniem dzisiejszym, wiele informacji na mojej stronie internetowej zostanie trwale usuniętych.

Przez ostatni rok badałem i pisałem tak dużo, jak tylko mogłem, aby pomóc wam przejąć kontrolę nad waszym zdrowiem, ponieważ media szerzące strach i skorumpowani politycy niszczyli życie i środki do życia, aby ustanowić globalną kontrolę nad populacją świata, używając pandemii COVI*-19 jako swojego uzasadnienia.

Informowałem was również o wspieranych przez miliarderów grupach frontowych, takich jak Center for Science in the Public Interest (CSPI), partner Alliance for Science Billa Gatesa, które prowadziły kampanie mające na celu zniszczenie mojej reputacji i cenzurowanie informacji, którymi się dzielę.

Do innych atakujących należy HealthGuard, która klasyfikuje strony internetowe dotyczące zdrowia w oparciu o pewien zestaw „kryteriów wiarygodności”. Dążyła ona do zdyskredytowania mojej strony internetowej, zapewniając pojawianie się ostrzeżeń przy każdym wyszukiwaniu moich artykułów lub wpisywaniu mojej strony do wyszukiwarki internetowej.

Utworzyły się dobrze zorganizowane partnerstwa do ataku

HealthGuard, niszowa usługa NewsGuard, jest finansowana przez finansowaną przez farmację firmę Publicis Groupe, zajmującą się public relations. Publicis z kolei jest partnerem Światowego Forum Ekonomicznego, które kieruje wezwaniem do „Wielkiego Resetu” globalnej gospodarki i całkowitej zmiany naszego stylu życia.

HealthGuard współpracuje również z firmą Microsoft Gatesa oraz z portalami reklamującymi leki, takimi jak WebMD i Medscape, a także z Center for Countering Digital Hate (CCDH) – postępowym przywódcą cancel-culture z rozległymi powiązaniami z rządem i globalnymi think tankami, który niedawno nazwał ludzi kwestionujących szczepionkę COVI*-19 zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego.

CCDH opublikowało listę przebojów, na której wymieniło mnie jako jedną z 12 osób odpowiedzialnych za 65% szczepionkowej „dezinformacji” w mediach społecznościowych, i które w związku z tym muszą zostać zdeplasyfikowane i uciszone dla dobra publicznego. W liście z 24 marca 2021 roku1 do prezesów Twittera i Facebooka, 12 stanowych prokuratorów generalnych wezwało do usunięcia naszych kont z tych platform, w oparciu o raport CCDH.

Dwóch z tych stanowych prokuratorów generalnych opublikowało również 8 kwietnia 2021 r. artykuł op-ed2 w The Washington Post, wzywający Facebooka i Twittera do zablokowania „anty-szczepionkowców” zidentyfikowanych przez CCDH. Twierdzą oni, że brak akceptacji dla nowej technologii terapii genowej wynika z tego, że mała grupa osób obecnych w mediach społecznościowych – w tym ja – skutecznie wprowadza opinię publiczną w błąd kłamstwami o nieistniejącym ryzyku związanym ze szczepionkami.
„Rozwiązanie nie jest skomplikowane. Nadszedł czas dla prezesa Facebooka Marka Zuckerberga i prezesa Twittera Jacka Dorseya, aby zakręcić ten toksyczny kurek i całkowicie usunąć małą garstkę.

Finansowani przez farmację politycy i opanowane przez farmację agencje zdrowia również nieustannie atakowały mnie i wywierały presję na monopolistów technologicznych, aby mnie cenzurowali i deplatformowali, usuwając moją zdolność do wyrażania opinii i swobodnego wypowiadania się w ciągu ostatniego roku.

W jakiś sposób CCDH uzyskało również pozwolenie na publikację4 w czasopiśmie Nature Medicine, wzywając do „demontażu” przemysłu „antyszczepionkowego”. W artykule założyciel CCDH Imran Ahmed powtarza kłamstwo, że „uczestniczył i nagrywał prywatne, trzydniowe spotkanie najbardziej prominentnych antyszczepionkowców na świecie”, podczas gdy w rzeczywistości chodziło mu o publiczną konferencję online otwartą dla międzynarodowej publiczności, której wszyscy mieli dostęp do nagrań w ramach opłaty za uczestnictwo.

CCDH jest również partnerem innej niejasnej grupy o nazwie Anti-Vax Watch. Poniższe zdjęcie pochodzi z demonstracji Anti-Vax Watch przed salami Kongresu. Jak na ironię, podczas gdy CCDH twierdzi, że jest antyekstremistyczna, trudno byłoby znaleźć

osoby rozprzestrzeniające tę oszukańczą dezinformację” – napisali.
Bardziej przejrzysty przykład rzeczywistego ekstremizmu niż ten dziwaczny duet.

Lekarz finansowany przez Gatesa żąda, by eksperci od terroryzmu zaatakowali mnie

Ostatnio, dr Peter Hotez, prezes Sabin Vaccine Institute, który posiada
7,8,9
„Dokładne, ukierunkowane przeciwdziałanie ze strony globalnej społeczności zdrowotnej jest ważne, ale niewystarczające, podobnie jak publiczny nacisk na firmy zajmujące się mediami społecznościowymi. Organizacja Narodów Zjednoczonych i najwyższe szczeble rządowe muszą podjąć bezpośrednie, a nawet konfrontacyjne działania w stosunku do Rosji, a także dążyć do likwidacji grup antyszczepionkowych w Stanach Zjednoczonych.

Wysiłki należy rozszerzyć na sferę bezpieczeństwa cybernetycznego, egzekwowania prawa, edukacji publicznej i stosunków międzynarodowych. Międzyagencyjna grupa zadaniowa wysokiego szczebla, podlegająca sekretarzowi generalnemu ONZ, mogłaby ocenić pełny wpływ agresji antyszczepionkowej i zaproponować twarde, wyważone środki.

W skład grupy zadaniowej powinni wejść eksperci, którzy zajmowali się złożonymi globalnymi zagrożeniami, takimi jak terroryzm, ataki cybernetyczne i zbrojenia nuklearne, ponieważ antynauka zbliża się obecnie do podobnego poziomu zagrożenia. Staje się coraz bardziej jasne, że postępująca immunizacja wymaga kontrofensywy.”

Otrzymał on dziesiątki milionów dolarów od Fundacji Billa i Melindy Gatesów, fundusze z tej fundacji zostały ostatnio wykorzystane do stworzenia raportu zatytułowanego „Meeting the Challenge of Vaccine Hesitancy „10,11 – powołał się również na CCDH w artykule w Nature, w którym wzywa do zaangażowania ekspertów od cyberwojny w wojnę przeciwko zwolennikom bezpieczeństwa szczepionek i ludziom, którzy „wahają się przed szczepionkami”.

Dlaczego Hotez wzywa do stosowania taktyki wojennej wobec obywateli amerykańskich, którzy nie zrobili nic nielegalnego? W moim przypadku może to być spowodowane tym, że pisałem o teorii, że SARS- CoV-2 jest wirusem zmodyfikowanym, stworzonym w wyniku badań nad zyskaniem funkcji, i że jego uwolnienie było przewidziane przez globalne elity, co zostało udowodnione w Wydarzeniu 201?

Być może tak jest. Przynajmniej to są niektóre z moich rzekomych „grzechów”, wyszczególnionych na stronie 10 raportu CCDH, „Disinformation Dozen: The Sequel. „13 Tak się składa, że czasopismo Nature pomogło ukryć badania gain-of-function prowadzone w Wuhan Institute of Virology, publikując tandetne badania pochodzenia odzwierzęcego, na których opierają się moje media głównego nurtu
14,15

Tak więc, to nie dezinformacji się boją. Oni boją się, że prawda wyjdzie na jaw. Wszyscy oni starają się ukryć chińskie wojsko i niebezpiecznych szalonych naukowców prowadzących prace w ramach gain-of-function.

Być może zauważyliście, że nasza strona internetowa była ostatnio niedostępna; było to spowodowane bezpośrednimi cyberatakami skierowanymi przeciwko nam. Mamy kilka warstw mechanizmów ochronnych, aby zabezpieczyć stronę, ponieważ przewidzieliśmy takie ataki ze strony złośliwych organizacji.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dzięki tym stopniowo rosnącym rygorystycznym środkom, odmówiłem poddania się tym rządowym i farmaceutycznym bandytom i ich nieustannym atakom. Byłem pewny siebie i gotowy do obrony w sądzie, ponieważ wszystko zostało sprawdzone przez najlepszych adwokatów w kraju.

Niestety, groźby stały się teraz bardzo osobiste i nasiliły się do tego stopnia, że nie mogę już zachować wielu informacji i badań, które do tej pory wam dostarczyłem. Te groźby nie są natury prawnej i mam ograniczoną zdolność do obrony przed nimi. Jeśli możecie sobie wyobrazić, do czego zdolni są miliarderzy i ich grupy frontowe, mogę was zapewnić, że byli kreatywni w rozmieszczaniu swoich aktywów, aby usunąć te treści.

Niestety, muszę również usunąć moje recenzowane badania opublikowane16 na „Evidence Regarding Vitamin D and Risk of COVI*-19 and Its Severity.” Pozostanie ono jednak na stronie internetowej szanowanego czasopisma Nutrients, gdzie nadal można uzyskać do niego bezpłatny dostęp.

Protokół leczenia szpitalnego MATH+ dla COVI*-19 oraz protokół profilaktyki iMASK+ i wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVI*-19 – oba oparte na stosowaniu witamin C, D, kwercetyny, cynku i melatoniny – są dostępne na stronie internetowej Front Line COVI*-19 Critical Care Alliance. Sugeruję, abyście zarezerwowali sobie te zasoby na przyszłość.

Z ciężkim sercem oczyszczam moją stronę internetową z cennych informacji. Jak zauważył dr. Peter McCullough podczas ostatniego przesłuchania Komisji Zdrowia i Usług Społecznych Senatu Stanu Teksas.
Zdrowia i Usług dla Ludzi, dane pokazują, że wczesne leczenie mogło zapobiec aż do 85% (425,000) i innych, która była najeżona problemami zgonów spowodowanych przez COVI*-19.

Jednak wczesne leczenie było silnie cenzurowane i tłumione.

McCullough, oprócz tego, że jest kardiologiem i profesorem medycyny w Texas A&M University Health Sciences Center, ma również zaszczyt opublikować najwięcej prac z wszystkich osób w historii swojej dziedziny, a także być redaktorem dwóch głównych czasopism medycznych. Pomimo tego, jego wideo, w którym przeszedł przez papier, który opublikował, wyszczególniając skuteczne wczesne leczenie, zostało całkowicie zakazane przez YouTube w 2020 roku.

„Nic dziwnego, że mieliśmy 45 000 zgonów w Teksasie. Przeciętna osoba w Teksasie myśli

nie ma leczenia!” McCullough powiedział senackiemu panelowi.
więcej informacji o tym, jak mogą chronić swoje zdrowie, a nie mniej. Ale tylko tyle mogę zrobić, aby ochronić się przed obecnymi strategiami ataku.

Minęli się z cenzurą. Tylko jak nazwać ludzi, którzy popierają kontrataki ekspertów od terroryzmu i cyberwojny? Można by pomyśleć, że moglibyśmy prowadzić debatę i być chronieni w ramach wolności słowa, ale nie, nie wolno nam. Ci szaleńcy są niebezpiecznie niepoczytalni.

Rząd federalny USA podąża za globalnym planem Wielkiego Resetu (promowanym jako „budowanie od nowa lepiej”), ale ten plan nie zbuduje niczego poza technologicznym więzieniem. To, czego potrzebujemy, to masowa kampania na rzecz zachowania praw obywatelskich i przegłosowania pionków, którzy niszczą naszą wolność, koncentrując jednocześnie bogactwo i władzę.

Koniec artykułu (przypisy nie zostały uwzględnione)]
nie ma leczenia!” McCullough powiedział senackiemu panelowi.
więcej informacji o tym, jak mogą chronić swoje zdrowie, a nie mniej. Ale tylko tyle mogę zrobić, by ochronić się przed obecnymi strategiami ataku.

DODATEK C
Jest to rozdział przed publikacją w przyszłej książce „Corona Unmasked”, autorstwa Sucharita Bhakdi i Kariny Reiss.
_____________________________________

SZALEŃSTWO SZCZEPIEŃ
Czy dobre rzeczy przychodzą tylko do tych, którzy czekają?
Do tej pory większość społeczeństwa akceptowała i wspierała rozwój szczepionek bez wątpliwości i wahań. I słusznie, ponieważ szczepienia mogą uratować życie. Ale żadna szczepionka nigdy nie będzie doskonała i wolna od skutków ubocznych. Przydatne szczepionki muszą spełniać dwa ważne warunki: (1) szczepionka musi zapewniać ochronę przed poważną lub zagrażającą życiu chorobą; oraz (2) jej skutki uboczne muszą mieścić się w tolerowanych i akceptowalnych granicach.

W sumie, korzyść musi być znacznie większa niż ryzyko. Brzmi to logicznie, prawda? W końcu kto zaszczepiłby się przeciwko zwykłemu przeziębieniu, gdyby wiązało się to z ryzykiem poważnych skutków ubocznych?

Ponadto nie każde szczepienie musi być stosowane przez wszystkich. Mieszkając na przykład w Niemczech, nie potrzebujemy szczepienia przeciwko żółtej febrze, ponieważ nie występuje ona u nas.

Wiemy już, że COVI*-19 stanowi zagrożenie dla jasno określonej grupy osób – mianowicie osób powyżej 70. roku życia z poważnymi wcześniejszymi schorzeniami. Dla tych osób szczepienie przeciwko SARS-Co*-2 może mieć sens. Oczywiście przed rozpoczęciem takich szczepień należałoby bardzo dokładnie zbadać skuteczność szczepionki i potencjalne zagrożenia. Niestety, przeprowadzone do tej pory badania kliniczne wykluczyły właśnie tę grupę pacjentów (powyżej 70 roku życia), tak więc skuteczność i ryzyko pozostają nieznane, nawet gdy szczepionka jest wprowadzana na rynek.

Czy „zabójczy koronawirus” usprawiedliwia wyjątki?

W połowie października 2020 r. prezes Instytutu Roberta Kocha, Lothar Wieler, powiedział stacji telewizyjnej Phoenix: „Wszyscy zakładamy, że szczepionki zostaną zatwierdzone w przyszłym roku. Nie wiemy jeszcze dokładnie, jak będą działać, jak dobrze będą działać, co będą robić; ale jestem bardzo optymistycznie nastawiony, że będą szczepionki.” Miał rację we wszystkim. Szczepionki są tutaj i są podawane wszystkim – a jednak nie wiemy, czy działają, jak dobrze działają, ani co robią!

Dlatego właśnie szczepionki nie otrzymały regularnego zatwierdzenia przez UE, a jedynie „warunkowe zatwierdzenie” do stosowania w nagłych wypadkach. W ciągu najbliższych dwóch lat zostanie przeprowadzony przegląd, aby ustalić, czy korzyści przewyższają ryzyko, czy też nie. Każda osoba, która się teraz szczepi, jest częścią tego wielkiego eksperymentu. I, oczywiście, eksperyment ten odbywa się bez żadnej odpowiedzialności dla tych, którzy czerpią z niego zyski! Zgodnie z przepisami dotyczącymi sytuacji nadzwyczajnych, producenci nie oferują żadnych gwarancji.

We wszystkich przypadkach poważnych reakcji, w tym śmierci, przemysł farmaceutyczny jest wolny od wszelkiej odpowiedzialności.
W przypadku nowatorskich szczepionek opartych na genach – takich jak szczepionki mRNA przeciwko SARS-Co*-2 – szczególnie ważne jest przeprowadzenie dokładnego badania możliwych zagrożeń, zgodnie z obecnym stanem wiedzy naukowej, ponieważ można sobie wyobrazić wiele poważnych skutków ubocznych.

Zadziwiające jest zatem, że nie istnieją żadne sensowne badania dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa tych nowych szczepionek! Mimo to rządy europejskie zamówiły ogromne ilości tych szczepionek dla swoich społeczeństw. Eksperci twierdzili, że przeprowadzenie sensownych badań w tak krótkim czasie jest niewykonalne.

Trzy firmy farmaceutyczne stały na czele szaleńczego wyścigu po bardzo lukratywne pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w trybie nagłym: Biontech/Pfizer i Moderna ze swoimi szczepionkami mRNA oraz AstraZeneca ze swoją szczepionką zawierającą wektor DNA. W dniu 21 grudnia 2020 roku Komisja Europejska zatwierdziła szczepionkę firmy Biontech/Pfizer, a wkrótce potem, 6 stycznia, szczepionkę firmy Moderna. Szczepionka firmy AstraZeneca uzyskała aprobatę UE 29 stycznia.

Podczas gdy wcześniej wiadomo było, że dokładne badania kliniczne nowej szczepionki trwają co najmniej 7-10 lat, obecnie cały proces został skrócony do zaledwie kilku miesięcy. Czy w tak krótkim czasie można było udostępnić wiarygodne dane, które pozwoliłyby społeczeństwu rozważyć ryzyko i korzyści? Oczywiście, że nie. Niemniej jednak władze w Europie zaakceptowały i kupiły wszystko, nie widząc niczego. Z kolei indyjskie władze sanitarne powiedziały „nie!” szczepionce Biontech/Pfizer, ponieważ nie gwarantowała ona bezpieczeństwa ich populacji.

Czy obecne szczepionki chronią przed ciężkim zakażeniem SARS-Co*-2?

Kiedy producenci szczepionek próbowali przetestować je na małpach, napotkali na poważny problem. Żadna z małp zakażonych wirusem Covi*-19 nie zachorowała poważnie. Oznaczało to, że nie będzie możliwe przetestowanie ciężkich lub zagrażających życiu aspektów choroby przy użyciu małpich modeli.
Producenci zdecydowali się na przeprowadzenie prób na ludziach.

Niestety, media głównego nurtu rozpowszechniały informacje dostarczone przez firmy farmaceutyczne w ich komunikatach prasowych, nie zadając żadnych krytycznych pytań. Zachwycone media wmawiały nam, że ochrona zapewniana przez szczepionki jest wyjątkowa – na przykład poziom ochrony po szczepionce Biontech/Pfizer miał wynosić 95 procent!

Jednak zdrowi ludzie bardzo rzadko chorują na zagrażającą życiu chorobę COVI*-19, jak więc wyliczono te liczby? Po bliższym zbadaniu okazuje się, że spośród ponad 40.000 uczestników badania przeprowadzonego przez Biontech/Pfizer, wystąpiło tylko 170 „przypadków” COVI*-19 (około 0,4%)! Spośród nich, 8 było w grupie zaszczepionych.

Biorąc pod uwagę bardzo małą liczbę przypadków, twierdzenie, że szczepionka zapewni ochronę 95% populacji jest po prostu niedorzeczne. Z naukowego punktu widzenia bezwzględne zmniejszenie ryzyka wyniosło mniej niż 1%.

Musimy również zapytać, jak w badaniu zdefiniowano „przypadek COVI*-19”? Pozornie na podstawie objawów takich jak kaszel, przeziębienie, chrypka i pozytywny wynik testu RT-PCR, który jest niezwykle niewiarygodny, o czym wszyscy już wiedzą. Tak więc w rzeczywistości mamy do czynienia ze szczepionką, która może zapobiec kaszlowi, przeziębieniu lub chrypce u mniej niż 1% pacjentów.

Sytuacja nie jest lepsza w przypadku innych szczepionek. W związku z tym profesor Peter Doshi, pisząc w prestiżowym British Journal of Medicine, skarży się: „Żadne z prowadzonych obecnie badań nie ma na celu wykrycia zmniejszenia ciężkich wyników w postaci hospitalizacji, przyjęć na oddziały intensywnej terapii czy zgonów”.
Jak wielka jest więc korzyść ze szczepień, zwłaszcza w grupie najbardziej narażonej na zakażenie? Odpowiedź: Nikt nie wie. I to jest niepokojące.

Warunkowa zgoda wymaga, aby zapobieganie poważnym wynikom zostało wyraźnie wykazane, ale tak się nie stało. Jak się okazało, warunkowa zgoda na te wysoce eksperymentalne szczepionki oparte na genach została udzielona bez jakiegokolwiek klinicznego uzasadnienia!

Próba szczepionki u ludzi trwa nadal, a każdy, kto przyjmuje szczepionkę, jest częścią tej próby.
Czy szczepionka zapobiega infekcji, a tym samym rozprzestrzenianiu się wirusów?

Powszechnie głoszonym celem szczepień jest nie tylko zapobieganie zachorowaniom na COVI*-19 u osób zaszczepionych, lecz także zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa w populacji ogólnej. Już teraz w przedszkolach i szkołach podstawowych wmawia się dzieciom, że mogą nieświadomie zabić swoich dziadków, ponieważ są nosicielami wirusa, mimo że same nie są chore. Aby temu zapobiec, mówi się nam, że wszyscy powinni być zaszczepieni, w tym dzieci.

Czy to ma jakikolwiek sens? Czy szczepienia mogą w ten sposób zapobiegać zakażeniom?

Zacznijmy od pierwszego pytania: Czy ma sens próba zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa, który jest mało niebezpieczny dla większości ludzi, aby, rzekomo, chronić małą grupę ludzi, którzy uważani są za zagrożonych?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się pewnym podstawom. Czy wiedzieliście, że 90% Niemców nosi w sobie wirusy opryszczki, nie zdając sobie z tego sprawy? Wirusy stają się zauważalne dopiero wtedy, gdy system odpornościowy jest osłabiony, na przykład przez gorączkę, stres lub inną chorobę zakaźną. Prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy nosicielami zadziwiającej liczby możliwych patogenów, zarówno na, jak i wewnątrz naszego ciała – a mimo to jesteśmy zdrowi!

Wiadomo, że koronawirusy mogą być przenoszone przez ludzi przez dziesiątki lat bez wywoływania objawów. W przeszłości ludzie ci byli nazywani „zdrowymi” i nikt nie zwracał na nich uwagi. Dzisiaj uważa się ich za „bezobjawowo zakażonych” i stanowiących zagrożenie dla innych. Nie ma to jednak żadnego uzasadnienia, ponieważ osoby bez ostrych objawów SARS-Co*-2 nie mogą rozprzestrzeniać choroby.

Kiedy pojawiają się objawy, jest to znak, że wirus znalazł szansę na uaktywnienie się. Jest to również znak, że nasz układ odpornościowy przystąpił do walki. Jeśli nie ma kaszlu, kataru, chrypki itp., to wiemy, że nasz organizm od początku trzymał wirusa w szachu. Ładunek wirusowy, który bezobjawowa osoba może uwolnić do środowiska zewnętrznego jest o wiele za mały, aby zagrozić innym ludziom. Dlatego plan zaszczepienia całej populacji jest urojeniem i szaleństwem.

Przejdźmy teraz do naszego drugiego pytania: Czy szczepionki mogłyby zapobiec rozprzestrzenianiu się SARS- Co*-2? Prestiżowy Instytut Roberta Kocha twierdzi, że to pytanie jest nadal całkowicie nierozwiązane. Aby znaleźć odpowiedź, należałoby ustalić (1) czy zaszczepione osoby mogą nadal być nosicielami infekcji, a jeśli tak, to (2) czy przenoszona przez nie wiremia jest wystarczająca do zarażenia innych.

AstraZeneca trafiła na pierwsze strony gazet z informacją, że zaszczepieni ludzie są znacznie mniej zaraźliwi. Jest jednak oślepiająco oczywiste – po raz kolejny! – że nie ma żadnych danych na poparcie tego wniosku.

Badanie dotyczyło tylko części pytania, a mianowicie, ile osób dostaje infekcji po szczepieniu? Jeszcze raz musimy zapytać, jak to sprawdzono?

Jedynym kryterium był pozytywny wynik testu RT-PCR. Teraz nawet Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że test PCR sam w sobie nie może być stosowany do diagnozowania infekcji. Więc kiedy AstraZeneca twierdziła, że zaszczepieni ludzie „byli znacznie mniej zaraźliwi” mówili kompletne bzdury.

Każdy, kto ma choćby najmniejsze pojęcie o infekcjach i obronie immunologicznej, wie również, że mechanistyczna koncepcja szczepionki przeciwko SARS-Co*-2, przedstawiona opinii publicznej, jest od początku amatorska i naiwna. Wywołane przez szczepionkę przeciwciała będą krążyły przez większość czasu w naszym krwiobiegu.

Teraz wirus dostaje się do naszych płuc poprzez powietrze, którym oddychamy i przyczepia się do komórek w płucach. Przeciwciała nie mogą przeszkodzić temu procesowi. Mogą one działać tylko wtedy, gdy intruz jest już w komórce. Ich zadaniem jest wtedy zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się intruza w krwiobiegu.

Z tego wynika, że nie ma żadnej podstawowej ochrony czy bariery przed atakiem na nasze płuca z powietrza, którym oddychamy. I właśnie dlatego nie istnieje żadna naprawdę skuteczna szczepionka chroniąca przed infekcjami dróg oddechowych, w tym przed grypą!
Jeśli korzyści są wątpliwe, to co z ryzykiem?

W mediach głównego nurtu czytamy, że szczepionki mRNA nie są przecież niczym nowym. To prawda, ale nigdy nie były one stosowane u ludzi do zwalczania infekcji wirusowej. Co więcej, ludzie nigdy nie byli zaszczepieni rekombinowanymi genami wirusowymi, zarówno w formie DNA jak i mRNA.

Dlatego też szczepionki te od samego początku znajdowały się pod dużym znakiem zapytania. W przypadku wszystkich trzech szczepionek odnotowano niepokojące natychmiastowe skutki uboczne, które jednak starannie ukrywano przed opinią publiczną. Obejmowały one silny obrzęk i ból w miejscu wstrzyknięcia, wysoką gorączkę i dreszcze, silny ból głowy, bóle kończyn i mięśni na całym ciele, biegunkę, nudności i wymioty.

Wiele zaszczepionych osób było tak chorych, że nie były w stanie pracować. W badaniu AstraZeneca skutki uboczne były tak poważne, że protokół badania musiał zostać zmieniony w połowie – co jest sprzeczne z przyjętą praktyką. W późniejszych etapach uczestnicy badania otrzymywali wysokie dawki leku przeciwbólowego i przeciwgorączkowego acetaminofenu, aby szczepienie było w miarę znośne!

Takie zmiany protokołu w środku badania są po prostu niedopuszczalne, dlaczego więc w tym przypadku zrobiono wyjątek?
Ale to nie wszystko. Badania AstraZeneca zostały przerwane w lipcu i wrześniu 2020 roku, ponieważ wykryto niezwykle rzadką chorobę autoimmunologiczną, poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, które dotyka rdzenia kręgowego.

Ta poważna choroba wiąże się z paraliżem i normalnie występuje z bardzo niską częstotliwością – około 3 rocznie na każdy milion populacji. Jest więc bardzo zaskakujące, że 2 takie przypadki wystąpiły wśród stosunkowo niewielkiej liczby zaszczepionych osób.

W ciągu kilku dni AstraZeneca wezwała wszystkich do uspokojenia się. Twierdzili, że pierwsza osoba miała początki stwardnienia rozsianego, a drugi przypadek był tylko niefortunnym zbiegiem okoliczności. Jak to się mówi: „Przedstawienie musi trwać!”. I tak się stało. AstraZeneca kontynuowała swoją działalność.

Podobne epizody miały miejsce u ich konkurentów. Niektórzy ochotnicy z Biontech/Pfizer i Moderna również doświadczyli poważnych ogólnych skutków ubocznych. Szczepionka wyprodukowana przez tę pierwszą spowodowała ostry paraliż twarzy u czterech uczestników, podczas gdy szczepionka Moderny spowodowała dwa, ale w żadnym z tych przypadków nie zaoferowano wyjaśnienia. Dominująca postawa, najwyraźniej, była zasadniczo następująca: „Po co zawracać sobie głowę takimi szczegółami w wyścigu o ocalenie ludzkości?”.

Takiej różnorodności natychmiastowych efektów ubocznych nie zaobserwowano nigdy w przypadku żadnej innej szczepionki. W Ameryce, kiedy porównano liczbę zgłoszonych skutków ubocznych różnych szczepionek w ciągu ostatnich dwóch lat, szczepionki COVI*-19 wysunęły się na czoło, mimo że dopiero co zostały dopuszczone do użytku i są stosowane od zaledwie kilku miesięcy.

Czy szczepionka mRNA jest niebezpieczna?

Odpowiedź, którą wszyscy słyszymy na to pytanie brzmi: „Nie!”, ale te „szczepionki” nie są szczepionkami we właściwym znaczeniu tego słowa. Normalnie szczepionka wprowadza do naszego organizmu kompletnego lub nieuszkodzonego wirusa, który może zaatakować komórki, do których został przyciągnięty, uwalniając swój materiał genetyczny do każdej komórki i zamieniając ją w fabrykę wirusów.

Jednakże w tych szczepionkach Covi* zakodowana jest jedynie informacja dotycząca niewielkiej części wirusa, tzw. białka kolczastego. Oznacza to, że nie ma kompletnego lub nienaruszonego wirusa, który mógłby się rozmnażać.

Czy możemy więc powiedzieć, że nie ma tu żadnego problemu? Wręcz przeciwnie. Naturalna infekcja dróg oddechowych (która jest spowodowana przez całego wirusa) zwykle dotyka tylko samych dróg oddechowych. Jeśli,

W najgorszym przypadku dochodzi do śmierci komórki, ale uszkodzenie jest miejscowe i może być stosunkowo łatwo naprawione. Jednak wirusowa informacja genetyczna ze szczepionki Covi* jest wstrzykiwana do mięśnia.

Z tego powodu wielu błędnie uważa, że spakowane geny wirusowe pozostają w miejscu wstrzyknięcia, czyli w samym mięśniu. Te wirusowe geny zostałyby przejęte – jak się przypuszcza – tylko przez komórki w miejscu wstrzyknięcia i tam powstałaby większość „fabryk wirusów”. Dlatego skutki uboczne takie jak obrzęk, zaczerwienienie i ból byłyby spodziewane tylko w miejscu wstrzyknięcia. Są one stosunkowo nieszkodliwe i zniknęłyby po kilku dniach.

Ale to rozumowanie jest błędne i popełniono fatalny błąd!

Geny wirusów w szczepionkach Moderna i Biontech/Pfizer są umieszczone w tak zwanych nanocząsteczkach, które można traktować jako małe opakowania z powłoką tłuszczową. Ta powłoka tłuszczowa chroni nanocząsteczki i ułatwia ich wchłanianie przez komórki naszego ciała.

Tak się składa, że wiadomo, iż samo opakowanie wywołuje silne reakcje alergiczne w tempie wielokrotnie wyższym niż w przypadku konwencjonalnych szczepionek. Z tego powodu ostrzega się obecnie osoby z alergiami, aby nie poddawały się szczepieniom, ponieważ mogą one ryzykować wystąpienie zagrażającej życiu reakcji (zwanej wstrząsem anafilaktycznym). W rzeczywistości takie niebezpieczne skutki uboczne wystąpiły u niektórych ochotników poddanych szczepieniom i wymagały leczenia ratunkowego.

Ponadto same nanocząsteczki mogą powodować szkodliwe skutki uboczne, gdy zakłócają funkcjonowanie naszych komórek krwi i układu krzepnięcia.

Wszystko to jest złe, ale jest jeszcze gorzej.

Standardową wiedzą medyczną jest to, że wszystkie substancje rozpuszczalne wstrzyknięte do tkanki mięśniowej przedostają się do krwiobiegu i w bardzo krótkim czasie są rozprowadzane po całym organizmie. Dlatego właśnie do mięśni wstrzykuje się substancje lecznicze, które mają działać natychmiast.

Wiadomo również, że wstrzyknięte pakiety genów, takie jak te stosowane w szczepionkach Covid, również przedostają się do krwiobiegu. Musimy więc zadać zasadnicze pytanie: Jakie typy komórek je pobiorą, przetworzą i wyprodukują białko wirusa?
Niestety odpowiedź nie jest znana z całą pewnością.

Jesteśmy teraz świadkami eksperymentu na dużą skalę na ludziach. Jest to absolutnie nieodpowiedzialne, tym bardziej, że od samego początku istniały powody do ostrożności. Potencjalne niebezpieczeństwa związane z „opakowaniem” były już znane.

Co ważniejsze jednak, niepokojące wzmocnienie zależne od przeciwciał – gdzie przeciwciała w rzeczywistości zwiększają wchłanianie wirusa do komórek, zamiast temu zapobiegać! – zostało zaobserwowane w badaniach na zwierzętach nad SARS i innymi koronawirusami. Podczas trwających dziesiątki lat, ale daremnych wysiłków zmierzających do opracowania szczepionek przeciwko SARS i MERS, ten efekt wzmocnienia był wielokrotnie obserwowany.

W związku z tym należało oczywiście przeprowadzić badania na zwierzętach, aby jednoznacznie wykluczyć ten efekt w przypadku SARS-Co*-2!

Nie wiadomo nawet, czy inokulacja genami wirusowymi mogłaby wywołać inne, nowe efekty wzmacniające odporność! Najwyraźniej bardzo elementarne rzeczy, takie jak to, powinny być wcześniej rozważone i przetestowane.

Lekarze, którzy nie ostrzegają tych, którzy chcą się zaszczepić, przed ryzykiem, że szczepionka może pogorszyć, a nie polepszyć przebieg choroby, naruszają swój prawny i moralny obowiązek uzyskania świadomej zgody.

Wszystkie infekcje koronawirusowe produkują „śmieci molekularne”. Nasze limfocyty lub białe krwinki mają pamięć długoterminową i są w stanie zidentyfikować, jak te śmieci wyglądają. Śmieci koronawirusowe wyglądają prawie tak samo, bez względu na to, od którego członka rodziny koronawirusów pochodzą.

Nasze układy odpornościowe zostały z czasem wytrenowane, poprzez wcześniejsze infekcje, do rozpoznawania koronawirusów na podstawie produkowanych przez nie śmieci. Na przykład, wszyscy mamy limfocyty, które rozpoznają śmieci SARS-Co*-2.

Osoby nie posiadające dogłębnej wiedzy na temat wirusologii mogły przeczytać, że te reagujące krzyżowo limfocyty zabójcze zostały wykryte tylko w 40% – 70% próbek starej krwi i słabo reagowały na SARS-Co*-2. Wiadomo jednak, że tylko niewielka część naszych limfocytów znajduje się w danym momencie w naszym krwiobiegu. Reszta rezyduje zamiast tego w naszych organach limfoidalnych i węzłach chłonnych i może być wezwana do działania w razie potrzeby.

Zwracamy również uwagę na ekscytujące odkrycie. W kwietniu 2020 roku szwedzcy naukowcy poinformowali, że odkryli coś naprawdę niezwykłego: Aktywowane i gotowe do walki limfocyty T zostały wykryte we krwi wszystkich (100%) zakażonych wirusem SARS-Co*-. 2, niezależnie od stopnia zaawansowania choroby.
To odkrycie jest wyraźnym i jednoznacznym ostrzeżeniem! Zobaczmy dlaczego.

Po pierwsze, kontekst: Podczas początkowej konfrontacji, gdy wirus atakuje układ odpornościowy, odpowiedź limfocytów będzie powolna. Jednak silne, szybkie reakcje, takie jak te udokumentowane przez szwedzki zespół, ujawniają, że uprzedzone oddziały są już w pogotowiu i mogą zostać zmobilizowane w krótkim czasie.

Wyruszą one z narządów limfoidalnych, by walczyć z wrogiem. Ich główne zadanie? – Wytępić fabryki wirusów. Będą zabijać komórki naszego ciała, które produkują cząsteczki wirusa.
Należy tu zwrócić uwagę na fakt, że zabiją one wszystkie takie komórki, bez względu na to, w którym miejscu naszego ciała się znajdują.

Przyjrzyjmy się, jakie to będzie miało implikacje dla szczepionek Covid. Wstrzyknięte pakiety genów zostaną pobrane lokalnie w komórkach mięśniowych (w miejscu wstrzyknięcia), ale duża ich ilość dotrze najpierw do lokalnych węzłów chłonnych, a następnie, po przejściu przez węzły chłonne, do samego krwiobiegu. W węzłach chłonnych znajdują się nasze limfocyty, oddziały bojowe, które zwalczają wszelkie infekcje. Gdy gen wirusowy zostanie przejęty przez którąś z komórek węzłów chłonnych, rozpoczyna się produkcja białka spike.

Białko spike jest markerem molekularnym, który informuje nasz układ odpornościowy, że właśnie pojawił się potencjalnie szkodliwy wirus.

Zabijające wirusa limfocyty w węzłach chłonnych wkraczają do akcji i rozpoczyna się walka! Atakują i zabijają komórki w węźle chłonnym, które posiadają białko spike, powodując obrzęk węzła chłonnego i ból. Następnie limfocyty masowo opuszczają węzły chłonne i poszukują innych komórek, które zawierają ten marker, czyli komórek w innych miejscach ciała, które posiadają nowo wytworzone białka spike.

Początkowo kierują się w stronę komórek mięśniowych w miejscu wstrzyknięcia i atakują je zaciekle! Prowadzi to do zaczerwienienia, obrzęku i znacznego bólu w miejscu wstrzyknięcia.
Niestety, tu właśnie zaczyna się prawdziwy koszmar.

Gdy pakiety genów zawarte w szczepionkach dostaną się do naszego krwiobiegu, będą krążyć w nieskończoność w zamkniętej sieci naszych naczyń krwionośnych, wraz z naszymi komórkami krwi. Niewielka ich liczba zostanie wchłonięta przez nasze białe krwinki. Pozostałe dostaną się do komórek śródbłonka, które tworzą wyściółkę naszych naczyń krwionośnych i założą „fabrykę wirusów” w każdej komórce, do której się dostaną.

Najłatwiej będzie się to działo tam, gdzie przepływ krwi jest najwolniejszy, czyli w naczyniach włosowatych (małe, wąskie naczynia krwionośne), gdzie pakiety genów będą miały bliski kontakt ze śródbłonkiem.

Po wchłonięciu pakietów genów, komórki śródbłonka będą produkować białko szpiku wirusowego i umieszczać produkty odpadowe tego procesu w „drzwiach” komórki obok krwiobiegu. Jednakże, kiedy nasze białe krwinki przybędą, aby usunąć odpady, limfocyty-zabójcy (które rezydują w naszych białych krwinkach) wykryją obecność białka spike ze śmieci pozostawionych przy „drzwiach”. Ponieważ uważają one białko spike za obcego najeźdźcę, który musi zostać wyeliminowany, zaatakują i zabijają samą komórkę.

Stoimy przed przerażającą perspektywą, że gdy duża liczba sąsiednich komórek śródbłonka zostanie zabita w ten sposób, wzdłuż wyściółki naczynia krwionośnego powstaną skrzepy krwi. Biorąc pod uwagę, że pakiety genów będą przenoszone w całym organizmie przez nasz krwiobieg, „fabryki wirusów” z pewnością powstaną w komórkach śródbłonka znajdujących się w dowolnym miejscu naszego układu naczyniowego.

Zabójcze limfocyty będą atakować i zabijać takie komórki, gdziekolwiek się one znajdują. Dotyczy to między innymi naszego mózgu, a w przypadku kobiety ciężarnej – łożyska, które chroni jej nienarodzone dziecko. Uszkodzenie łożyska może spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu dziecka lub wywołać poronienie.
Czy istnieją dowody na to, że coś tak poważnego rzeczywiście się dzieje? Tak, są!

U niektórych uczestników badań klinicznych wykryto rzadkie zaburzenie krwi. Najwyraźniej badana jest możliwość związku między tym a szczepionką. Bardzo niepokojące są jednak doniesienia o pacjentach, u których zaobserwowano gwałtowny spadek liczby płytek krwi. Jest to bardzo istotne, ponieważ płytki krwi (lub trombocyty) są wykorzystywane przez organizm do tworzenia skrzepów. Nagły spadek ich liczby w krwiobiegu jest znakiem, że duża ich część została właśnie przesunięta (wycofana z krwiobiegu), aby wspomóc tworzenie skrzepu.

Czy istnieje sposób, aby sprawdzić, czy nasza hipoteza jest poprawna?

Tak. Badania laboratoryjne mogą szybko wykazać, czy krew krzepnie, a autopsja może ustalić, czy w mniejszych naczyniach krwionośnych utworzyły się skrzepy, czy też nie. Jeśli chodzi o leczenie, można by rozważyć profilaktyczne podawanie pacjentom antykoagulantów. Warto również rozważyć stosowanie preparatów kortyzonu w celu osłabienia aktywności limfocytów.

Śmiertelne działania niepożądane

Obecnie mamy ciągły strumień doniesień z całego świata o zgonach, które nastąpiły niedługo po szczepieniu. Oczywiście, lokalni urzędnicy zaprzeczają, że szczepionka miała cokolwiek wspólnego z tymi zgonami. Obecnie większość przypadków śmiertelnych dotyczy osób starszych z istniejącymi wcześniej schorzeniami. Ogólnie rzecz biorąc są to ludzie, którzy i tak wkrótce odeszliby z tego świata. Jeśli tak jest, to dlaczego ci nieszczęśni ludzie zostali zaszczepieni eksperymentalną, słabo scharakteryzowaną szczepionką na tak krótki czas przed ich naturalną śmiercią? Jak jakakolwiek normalna osoba może wierzyć, że jest to racjonalne lub humanitarne?

Jeśli istnieje związek przyczynowy między szczepionką a śmiercią starszych osób zaledwie kilka godzin lub dni po jej otrzymaniu, jesteśmy zobowiązani zastanowić się, co to może być. Istnieją trzy możliwości:

1. Stres wywołany przez samą szczepionkę, np. reakcja alergiczna.

2. Atak autoimmunologiczny: U osoby starszej z istniejącą wcześniej chorobą, atak limfocytów na „fabryki wirusów” może być słomką, która złamie kręgosłup wielbłąda.

3. Jednoczesna infekcja: Sprawa komplikuje się, gdy oprócz SARS-Co*-2 w grę wchodzi jeszcze inna infekcja.

W kilku domach opieki epidemie COVI*-19 wystąpiły pozornie kilka dni po zaszczepieniu mieszkańców. Do tego momentu w domu nie było prawie żadnych przypadków, a wszystkie niezbędne środki higieny były przestrzegane. W niektórych przypadkach ogniska Covi*-19 pojawiły się nawet po drugim zastrzyku, co jest wyraźną wskazówką, że szczepionki te nie chronią przed infekcją.

Wydaje się, że większość pacjentów, którzy obecnie umierają z powodu SARS-Co*-2, była szczepiona. Czy może to być spowodowane zaostrzeniem choroby związanym z odpornością, o którym właśnie mówiliśmy? We wszystkich takich przypadkach śmiertelne wyniki są spowodowane aktywacją limfocytów zabójców.
Oczywiście jest to coś, co może się zdarzyć w każdej chwili każdemu, kto jest zaszczepiony – jutro, za tydzień lub za rok.

Limfocyty mają pamięć jak słoń. Komórki zainfekowane wirusem produkują śmieci, które limfocyty są w stanie rozpoznać. Potrafią też rozpoznać fragmenty śmieci, które są wspólne dla kilku koronawirusów. Kiedy to zrobią, zaatakują również te komórki. I to jest bardzo niepokojące. Dlaczego? Ponieważ indukowane przez limfocyty zaostrzenie postępu choroby mogłoby prawdopodobnie wystąpić w przypadku każdej infekcji pochodzącej od spokrewniony wirus.

Tak się składa, że kilka powszechnych, ale łagodnych chorób układu oddechowego jest wywoływanych przez członków rodziny koronawirusów, które cały czas krążą w społeczeństwie. Osoba, która otrzymała szczepionkę Covi*, może w późniejszym czasie zostać zakażona jednym z tych skądinąd nieszkodliwych koronawirusów i doświadczyć poważnej lub śmiertelnej reakcji autoimmunologicznej.

Jeśli ten mechanizm kiedykolwiek zadziała – a są wszelkie powody, by wierzyć, że tak się stanie – szczepionki Covid z pewnością zabiją lub uszkodzą dziesiątki milionów ludzi.

Wniosek

Szczepionki oparte na genach otrzymały błyskawicznie zatwierdzenie w trybie pilnym do walki z wirusem, który nie jest bardziej niebezpieczny niż grypa.

Obecnie istnieją wyraźne dowody – oparte na badaniach i zgłoszonych efektach ubocznych wśród osób, które już otrzymały szczepionkę – że ludzie mogą ciężko zachorować i umrzeć w wyniku tych szczepień Covi*. Co więcej, nigdy nie wykazano żadnych realnych korzyści z tych szczepionek.

Dopóki nie pojawią się wiarygodne i przekonujące dane, nie można pozwolić na kontynuację tego ryzykownego eksperymentu na ludziach.

[Koniec rozdziału]

Opublikowano za: https://d3konspiracja.neon24.pl/post/161693,dlaczego-szczepionki-cow-id-19-sa-niebezpieczne

<!–

–>

Comments

  1. krnabrny1 says:

   Wyszła jakiś czas temu kolejna sprawa, teraz uzyskuje potwierdzenie. Stosując magnes neodymowy okazuje się że przykleja się on do miejsca szczepienia. Zatem wewnątrz preparatów z pewnością znajdują się metale w dużej ilości. Co więcej okazało się że ktoś zaszczepiony nie może przez 8-10 tygodni używać rezonansu magnetycznego według producentów preparatów. Oznacza to że wiedzą o tym. Rezonans magnetyczny spowodował by uszkodzenie /rozerwanie tkanek.

   Tutaj kilka opisów zwykłego amerykanina i filmy:

   Alex WRESZCIE przedstawił magnetyczną szczepionkę Covid
   Zastanawiałem się, czy zamierza to pominąć. Może starał się być ostrożny. Wiedziałem, że to było legalne od samego początku, kiedy dwukrotnie sprawdziłem, czy MRI jest dozwolone zaraz po szczepieniu. Kiedy im nie pozwolono, było oczywiste, że pierwsza kobieta, którą wysłałem, nie udawała. MRI spowodowałoby, że twoje ramię eksplodowało, gdyby było to magnetyczne.
   Więc pytanie brzmi: skoro Alex już to ma, co zamierzają zrobić? Jego publiczność jest tak ogromna, że ​​zamknięcie jej będzie prawdziwym problemem, zwłaszcza że każdy, kto ma magnes, może to udowodnić, elita nie może po prostu pójść do tych ludzi, którzy są teraz magnetyczni i cofnąć to wszystko z powrotem. Mogliby pogrzebać moje około pół miliona wyświetleń, ale po prostu nie pogrzebią Alexa i jego 10 milionów plus, kiedy wszyscy to połączą. Snopy nie mogą nawet tego trollować, ale możesz się założyć, że Snope spróbują.

   Teraz sprawy staną się naprawdę interesujące. Co, na ZIEMIĘ, psychopaci zrobią teraz, kiedy ich szczepionka została w sposób możliwy do udowodnienia i udowodniony zatrzymana? Myślisz, że ktoś będzie się w to angażował? Myślisz, że ktoś będzie odwiedzał ich regularnie zaplanowane aktualizacje? Prawdopodobnie nie!!! Udało im się tym przybić około 5 procent światowej populacji, to wystarczy na freak show. WIĘCEJ NIŻ WYSTARCZAJĄCO. Każdy przypadek będzie bronią nuklearną przeciwko ich oszustwu. Wiele osób może być na tyle głupich, by nieobecność szczepionki w tym nowym objawieniu, ale teraz, gdy ludzie są wszędzie, co może udowodnić, że w rzeczywistości nie jest to wosk, to koniec gry.

   Co teraz zrobi plemię? Wysadzić most? Wystrzelił broń nuklearną? Czy obcy przestraszyli? Potrzebują CZEGOKOLWIEK – CZEGOKOLWIEK – nie chcą się poddać. Ich wiarygodność jest tak okropnie podważona, że ​​nigdy się z tym nie pogodzą. Są teraz całkowicie przygotowani do zrobienia czegoś naprawdę przerażającego (jakby szczepienie nie było wystarczająco przerażające) – zdecydowanie było – ale prawdopodobnie będą chcieli czegoś, co działa o wiele szybciej niż teraz szturchanie ludzi igłami. Miejmy na Boga nadzieję, że rozrzutnik nie dokończy za nich pracy. Miejmy nadzieję, że nie osiągnęli jeszcze masy krytycznej.

   POTWIERDZONE: Covid dźgnięcie POTWIERDZONE: magnesy przyklejają się do świeżego covid dźb.
   To znaczy, kiedy nie dostajesz soli fizjologicznej.
   INNE OSOBY, KTÓRE ZOSTAŁY COVID JAB, POTWIERDZAJĄ, ŻE ZDARZY SIĘ TO, JEŚLI TESTUJESZ TO PRAWO PO ZROBIENIU. AKTUALIZACJA: NIE MOŻESZ WYKONAĆ MRI PRZEZ 6-10 TYGODNI PO ZROBIENIU ZE WZGLĘDU NA ZDJĘCIE (PRZEWIŃ W DÓŁ, ​​DOWÓD JEST POD WIDEO)
   Uderzenie Pfizera rzeczywiście sprawia, że ​​magnes przykleja się do ramion ludzi w miejscu, w którym dostali strzał.
   Teraz potwierdziłem, że strzał prawdopodobnie zawiera nanoboty, ponieważ powinieneś odczekać 6-10 TYGODNI po strzale, zanim wykonasz rezonans magnetyczny, najprawdopodobniej ponieważ nanoboty muszą się rozproszyć lub MRI rozerwie twoje ramię. DOWÓD TO PRAWO PONIŻEJ FILMU. TO NIE JEST BYDŁO.

   Tym razem to kilku facetów zrobiło to w sposób, który nie jest łatwy do trollowania. Jedynym ich błędem było stwierdzenie, że został złamany. Mówię, że to mało prawdopodobne, o wiele bardziej prawdopodobne jest to, że strzał ma tak wiele nanobotów, że zachowuje się jak ferrofluid. Gdyby to był chip, nigdy nie byłbyś w stanie wykonać rezonansu magnetycznego w pobliżu miejsca wstrzyknięcia przez całe życie. Mówią, że poczekaj 6-10 tygodni przed wykonaniem rezonansu magnetycznego w pobliżu miejsca wstrzyknięcia, więc oczywiście wszystko, co powoduje reakcję magnesu, ostatecznie się rozproszy, a to oznacza, że ​​nanoboty. Prawdopodobnie DUŻO gorzej niż jakikolwiek chip.
   Ku mojemu zdziwieniu wielu osobom trudno jest uwierzyć w poniższy post o przyklejaniu magnesów do świeżego zastrzyku kovidu. Jeśli jednak nie powinno się wykonywać rezonansu magnetycznego przez 6-10 tygodni po zastrzyku, to pytam, dlaczego nie? DLACZEGO NIE?? Odpowiedź: Ponieważ nie można włożyć materiałów magnetycznych do rezonansu magnetycznego, a strzał musi całkowicie się rozproszyć, ponieważ jest rzeczywiście magnetyczny. A jak by to było magnetyczne? Oczywiście nanoboty.
   (Naprawdę niedoświadczeni) i / lub głupi ludzie lub po prostu trolle (i tym razem nie będę uderzać) również mówią, że nie ma mowy, żeby to zadziałało, ponieważ strzał jest płynny i „wszystko w nim byłoby zbyt małe, aby rozwinąć magnetyczny atrakcja”. To totalna gówno prawda, czy ludzie naprawdę zapomnieli o ferrofluidzie? Wiesz – ten płyn magnetyczny używany do chłodzenia cewek drgających głośników o wysokiej wydajności? To nie jest niejasny temat dla KAŻDEGO, kto ma uncję wyczucia technicznego. ISTNIEJE TWOJA MAGNETYCZNA STRZAŁKA COVID, PRAWO TAM.Oczywiście nie jest to klasyczny ferrofluid w ujęciu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby działał dokładnie w ten sam sposób. Miałem takie kolumny w latach 90-tych i ferrofluid był całkowicie czysty. Odkryłem to, kiedy musiałem wymienić membrany głośnika wysokotonowego. To było jak całkowicie przezroczysty olej. Uważam, że wideo tej kobiety jest w 100 procentach uzasadnione i nie jestem ani trochę głupi. Cholera, tak, jest sposób, żeby to było prawdziwe. Musi istnieć powód, dla którego powinieneś unikać rezonansu magnetycznego przez pewien czas po strzale, JAKI JEST TAKI POWÓD DO PIEKŁA? Prosta odpowiedź: nie możesz wejść do najpotężniejszego na świecie magnetycznego sprzętu medycznego z magnetyczną substancją, jeśli ta substancja nie jest całkowicie rozproszona. Rozerwałoby ramię tej kobiety, gdyby poddała się takiemu rezonansowi magnetycznemu.

  1. chybanie says:

   Smutny jest ten artykuł, ale był konieczny.

Jedna myśl w temacie “Dlaczego „szczepionki” Cow ID -19 są niebezpieczne?

 1. KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ 13/05/2021 Ci, którzy ośmielają się kwestionować oficjalną narrację, są oczerniani w mediach.

  Wywiad Alex Kingston z Sucharit Bhakdi. Szantaż to paskudny biznes. Człowiek staje w obliczu jakiejś groźby i zgadza się przekaza”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s