„Zaszczepieni” rozsiewają wirusa? To nie jest teoria konspiracji – tak twierdzi dokument firmy Pfizer!

Posted by Marucha w dniu 2021-05-12 (Środa)

Tysiące osób na całym świecie, w tym lekarze ze zdumieniem postrzegają tajemnicze przypadki zachorowalności „na koronawirusa” osób nie zaszczepionych, po przebywaniu w otoczeniu tych osób, które zaszczepiły się jednym z preparatów chemiczno-genetycznych reklamowanych jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.

Oficjalna propaganda tego typu twierdzenia i ukazywanie niezbitych faktów potwierdzających to zjawisko, uważa za „teorie spiskowe”, a cenzorzy internetowi usuwają wpisy i wywiady z pokrzywdzonymi ludźmi oraz badającymi zjawisko naukowcami.

Niestety, nie jest to „teoria spiskowa”, lecz konkretna i realna praktyka konspiracyjna. Oto bowiem okazuje się, że o dokładnie tym zjawisku pisze i ostrzega sam producent preparatu w swoich oficjalnych dokumentach.

Firma Pfizer podczas testowania „szczepionki” przyznaje, że:

„Narażenie zawodowe ma miejsce, gdy osoba jest nieświadomie narażona na bezpośredni kontakt z osobą poddawaną testom na szczepionkę, co może, ale nie musi, doprowadzić do wystąpienia zdarzenia niepożądanego. … Te osoby mogą obejmować pracowników służby zdrowia, członków rodziny i inne osoby, które znajdują się w pobliżu uczestnika badania”.

„8.3.5.3. Occupational Exposure
An occupational exposure occurs when a person receives unplanned direct contact with the study intervention, which may or may not lead to the occurrence of an AE. Such persons may include healthcare providers, family members, and other roles that are involved in the trial participant’s care.”

Stwierdzenie w oficjalnym dokumencie firmy Pfizer można tłumaczyć tylko w jeden sposób: wstrzyknięcie preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19” może spowodować „zdarzenie niepożądane”, czyli to co obserwowane jest na całym świecie, gdy osoby niezaszczepione przebywające w otoczeniu osób zaszczepionych zaczynają cierpieć na „zdarzenia niepożądane”.

Dalej, dokument Pfizera przyznaje, że ​​zaszczepione kobiety w ciąży mogą cierpieć na spontaniczne poronienia i inne problemy reprodukcyjne, a niezaszczepione kobiety, które mają z nimi kontakt, również mogą obserwować u siebie te same zjawiska. To jest dokładnie to co jest obecnie obserwowane przez wielu lekarzy na całym świecie, a o czym pisaliśmy wcześniej tutaj, m.in o dziwnych zjawiskach zaburzenia cyklu miesiączkowego, wielotygodniowe krwawienia, a u mężczyzn np. pojawiające się znienacka krwiaki i siniaki na nogach, co może sugerować lokalne zatory.

Należy podkreślić: te zjawiska są obserwowane zarówno u osób zaszczepionych, jak i u osób niezaszczepionych przebywających w otoczeniu osób zaszczepionych!

Szczepionki „tradycyjne” a preparaty genetyczne mRNA

Zjawisko zarażania przez osobę zaszczepioną dotychczasowymi szczepionkami posiadającymi żywy acz osłabiony drobnoustrój (np. szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce, ospie wietrznej) jest znane (shedding) i właśnie dlatego zaleca się izolację osoby zaszczepionej „tradycyjnymi szczepionkami” przeciwko jednej z tych chorób. Jednak zjawisko zarażania przez osoby zaszczepione preparatem chemiczno-genetycznym mRNA zwanym „szczepionką przeciwko Covid”, czyli stworzonym bez udziału drobonoustroju, jest dotychczas niewytłumaczalne.

Producent jednak w swoich dokumentach przewidział to zjawisko, zatem należy dążyć do odpowiedzi na pytanie: co je powoduje, jaka jest przyczyna?

Zanim jednak prawdziwi i odważni naukowcy znajdą na to odpowiedź, albo prawnicy zmuszą firmy do ujawnienia prawdziwego składu „szczepionki”, należy żądać od przywódców państwowych natychmiastowego zaprzestania podawania groźnego preparatu, niezależnie od producenta. Natychmiastowego zaprzestania reklamowania, dystrybucji, nakazów, zachęt i innych politycznych działań.

Każdy kto politycznie przyczynia się do dystrybucji „szczepionki przeciwko Covid-19” powinien zdać sobie sprawę, że staje się współsprawcą ludobójstwa.

Każdy, kto rozważa przyjęcie niebezpiecznego preparatu, powinien przynajmniej wstrzymać się z tą decyzją – dotyczy to tych wahających się – a najlepiej z niej zupełnie zrezygnować.

Pamiętaj: preparat genetyczny reklamowany jako „szczepionka przeciwko Covid-19” po wstrzyknięciu do organizmu powoduje nieodwracalne zmiany. Już nigdy, w żaden sposób Twój organizm nie będzie taki sam, nie będzie tak samo funkcjonował, nie będzie tak samo reagował na bodźce i patogeny. Każde zetknięcie z wirusem może spowodować tzw. burzę cytokinową, która może się nie wyłączyć i doprowadzić do chorób autoimmunologicznych i zakończyć tragicznie.

Jak mówi dr Zelenko (video tutaj) kontaktujący się z nim pacjenci oraz inne osoby, żałują, że podjęli tę decyzję, żałują że się zaszczepili. Niestety, nie ma od niej odwrotu. Obyś nie żałował tej decyzji! Najważniejszej w życiu decyzji, mogącej zadecydować o tym jak będzie wyglądało Twoje zdrowie, życie i jakość życia. W tej chwili nie ma ważniejszej decyzji, którą miałbyś podjąć!

STĄD możesz załadować oryginalny dokument firmy Pfizer „A PHASE 1/2/3, PLACEBO-CONTROLLED, RANDOMIZED, OBSERVER-BLIND, DOSE-FINDING STUDY TO EVALUATE THE SAFETY, TOLERABILITY, IMMUNOGENICITY, AND EFFICACY OF SARS-COV-2 RNA VACCINE CANDIDATES AGAINST COVID-19 IN HEALTHY INDIVIDUALS”

Oprac. http://www.bibula.com
2021-05-10

Na podstawie NaturalNews (May 03, 2021) – „BOMBSHELL: Pfizer’s own documents admit covid vaccines will shed infectious particles to others”

·  D-T said

2021-05-13 (Czwartek) @ 06:27:29

Nie pojmuję wielu entuzjastów auto-eutanazji. Z jednej strony starają się odgrywać ekologów, nie kupują żywności GMO, udają że dbają o czyste powietrze i na pokaz wykonują tysiące niepotrzebnych gestów, z drugiej strony – wstrzykują sobie za pisemną zgodą preparaty o których sam producent informuje że są GMO, niebezpieczne i mogą powodować poważne komplikacje zdrowotne. Może właśnie na tym polega depopulacja? W humanitarny sposób pozbyć się bezwartościowych idiotów oraz mało wnoszących do społeczeństwa roszczeniowców?
Czytałem niedawno o eksperymencie Calhouna. Polecam wielu „nowoczesnym i postępowym” zapoznanie się z jego treścią celem wyciągnięcia wniosków wobec siebie.
https://magnifier.pl/eksperyment-calhouna-mysia-utopia/

·  Voodoosch said

2021-05-13 (Czwartek) @ 07:38:29

Ja tylko, przypomnę, że koronawirus to pospolity wirus, który został odkryty już w latach 60tych. Jest z nami każdego roku i powoduje przeziębienia i choroby grypopododne i w 2020 nic się nie zmieniło poza propagandą rządowo telewizyjną, że grypa sezonowa zabija. Wczoraj Asasselo pisał, że miał Skowyta i przeszedł jak słabe przeziębienie. Tak samo było ze mną, z moją rodziną i chyba z 30 moimi znajomymi. I jak to bywa znajomy znajomego, pojechał przez to do szpitala, no bo ma słabszy organizm i tyle. Starzy schorowani ludzie umierali, umierają i umierać będą. Tuż przy końcówce życia, kiedy organizm już powoli się wyłącza to łapie wszystko i umiera na kilka różnych schorzeń /chorób równocześnie. Kiedyś nazywało się to śmiercią ze starości. Nie ma nowej choroby skowytowej i nie ma nowego wirusa. Nazwa covid zastąpiła takie nazwy jak: przeziębienie, grypa, kaszel itp. Nadmiar w zgonach jest spowodowany zamknięciem służby zdrowia, odwlekaniem operacji, a także depresją spowodowaną restrykcjami. Nie ma pandemii wirusa. Jest plandemia strachu, propagandy, a przede wszystkim strasznej głupoty ludzkiej.

·  Kar said

2021-05-13 (Czwartek) @ 07:40:30

….nic dodać nic ująć do w/w artykułu. Sam osobiście jestem zszokowany decyzją jaką podejmują w podeszłym wieku już b. zmurszałe osoby (żyje z nimi pod jednym dachem). Idą-cisną się w kolejce i wrzeszczą z rozdartymi dziobami …daj, bo mnie się k… należy!.

To wygląda dokładnie tak jak to było za PRL-u, kiedy stali całą noc przed jatką w kolejce za kawałkiem owrzodzonego gnata. Mój Boże, do jakich to kurew#skich czasów żeśmy się doczekali.

·  revers said

2021-05-13 (Czwartek) @ 07:48:01

Przetrwają tylko nie głupsi jak ustawa i who, nwo przewiduje.

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/05/przetrwanie-najmadrzejszych.html

·  ? said

2021-05-13 (Czwartek) @ 07:48:12

13.05.2021, 06:18 Publikacja: 12.05.2021
Szczepienia na Covid-19 nie objęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny.

Ubezpieczyciele nieoficjalnie traktują zastrzyk przeciw Covid-19 jako eksperyment medyczny i odmawiają ochrony.
Za naruszenie zbiorowego prawa pacjentów do świadczeń zdrowotnych uznał rzecznik praw pacjenta (RPP) praktykę chorzowskiej przychodni, która szczepionym przeciw Covid-19 kazała podpisywać oświadczenie, że „świadomie biorą udział w eksperymencie medycznym i nie będą wnosić o roszczenia z tytułu odszkodowania za skutki uboczne”. Tymczasem takie dodatkowe zabezpieczenie na wypadek roszczeń doradzają lekarzom sami ubezpieczyciele.

https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/305129937-Szczepienia-na-Covid-19-nieobjete-ubezpieczeniami-Sa-traktowane-jako-eksperyment-medyczny.html

·  Anucha said

2021-05-13 (Czwartek) @ 08:41:05

Czyta się ten artykuł jak o płaskiej ziemi.
Ja takich testów PCR miałem już chyba 7.
Jak na razie, bez zmian.
Apetyt jest, na zdrowie nie narzekam, kobitki podobają się.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

40 min. temu

A pomyśleliście co Was spotka w 2023 roku?! Pani w laboratorium mi opowiadała, że trwają testy, do 23 roku. I chcą w ten sposób sprawdzić ile osób przeżyje! Prawda jest taka, że te „szczepionki” szkodzą! I może wysiąść płodność, serce wątrobę! A nawet życie można stracić! Prawda jest taka że do czynienia w tej plandemii jest miliony osób! Które mają z tym do czynienia! Chcą nam zrobić depopulację! I nic dziwnego, czemu ten rząd nas do „szczepień” zmuszą! Po prostu chcą żeby 70% ludności wyginęło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKAAAAAAAAAABRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CO WIEMY O „SZCZEPIONCE” NA COVID-19?

Stan wiedzy na 08.12.2020

SZCZEPIONKI” BĘDĄ „DARMOWE”, „DOBROWOLNE” I „DWUDAWKOWE”

Kolejność „szczepień”:

1) pracownicy służb medycznych

2) mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej

3) służby mundurowe: Policja, Wojsko

4) osoby powyżej 60 roku życia („Szczepionka” Pfizer BNT 162b2 nie była testowana na osobach 55+ (tylko18-55): przeczytaj o Charakterystyce Produktu Leczniczego na stronie www.mp.pl

MINISTER „ZDROWIA”: CELEM JEST DOSTARCZENIE SZCZEPIONKI WIARYGODNEJ, BEZPIECZNEJ ORAZ WYSOKIEJ JAKOŚCI. CHCEMY „WYSZCZEPIĆ” 31 MLN OBYWATELI.

CZY POWINNIŚMY UFAĆ I O NIC NIE PYTAĆ? (WWW.STOLIKWOLNOSCI.PL)

*Firmy Pfizer i BioNTech skróciły proces tworzenia „szczepionki” z 10 lat do10 m-cy! (Czy wiesz, że w przeszłości Pfizer zapłacił miliardy dolarów odszkodowań za oszustwa i nadużycia/ 80 przestępstw w ciągu 20 lat?) http:/www.rp.pl/artykul/357882–Notoryczny-przestepca–Pfizer.htm

TO MUSISZ WIEDZIEĆ

OFICJALNA FAZA TESTÓW PRODUKTU MA SIĘ ZAKOŃCZYĆ W GRUDNIU 2022 „JEST TO NOWA SZCZEPIONKA TYPU MRNA, KTÓRA NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYŁA APLIKOWANA LUDZIOM” (ŹRÓDŁO: BBC.COM)/DR MARIUSZ BŁOCHOWIAK, FIZYK,WSPÓŁAUTOR KSIĄŻKI PT. FAŁSZYWA PANDEMIA: “TE SZCZEPIONKI SĄ BEZ SENSU.” “MOGĄ ZMIENIAĆ GENY CZŁOWIEKA.” “WIRUS JEST ŁAGODNY.” SZCZEPIENIA SĄ DOBROWOLNE? RZĄD STOSUJE TZW. „MIĘKKI PRZYMUS”: ZASZCZEPIONE OSOBY BĘDĄ WPISYWANE DO REJESTRU, NIE BĘDĄ PODLEGAŁY KWARANTANNIE, NIE BĘDĄ ICH CHOBOWIĄZYWAŁY LIMITY SPOTKAŃ. NIEKTÓRE LINIE LOTNICZE NIE WPUSZCZĄ NA POKŁAD OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH!

DR ZBIGNIEW MARTYKA: “PORAZ PIERWSZY W HISTORII MA BYĆ SZCZEPIONKA WPŁYWAJĄCA NA GENY. NIE BYŁO MOŻLIWOŚCI DŁUŻSZYCH BADAŃ. NIKT NA ŚWIECIE NIE MOŻE MIEĆ INFORMACJI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA, ODLEGŁYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH. ”FIRMA ASTRA ZENECA PRZYZNAJE: SKUTKI UBOCZNE PO SZCZEPIENIU MOGĄ SIĘ UJAWNIĆ NAWET PO KILKU LATACH. FIRMA NIE WEŹMIE NA SIEBIE ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA MOŻLIWE POWIKŁANIA. (KONCERN W 2010 R. ZAPŁACIŁ198 MLN DOLARÓW, W RAMACH UGODY Z PACJENTAMI POSZKODOWANYMI PO STOSOWANIU LEKU SEROQUEL.

Powstał List otwarty do Prezydenta i Rządu RP. Apel Naukowców oraz lekarzy:

“Wprowadzane obecnie pośpiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu. Ponieważ mogą obniżyć odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Zmiany genetyczne mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia” (www.sejm.gov.pl, Interpelacja15013) Jest tłumaczenie ulotki szczepionki, którą Polska zamówiła: “Nie stosować u dzieci poniżej 16 lat” /“Nie mogą się szczepić osoby z obniżoną odpornością”/ „Nie stosować podczas infekcji ani przy gorączce”/“Nie stosować u kobiet w ciąży ani podczas karmienia piersią”/

 „W ciążę można zajść min. po 2m-cach od przyjęcia drugiej dawki”/ „Szczepionka nie została przebadana pod kątem wpływu na płodność”/    

„Pełną ochronę można zapewnić dopiero co najmniej po 7 dniach od otrzymania 2. dawki”/ “Nie przebadano interakcji z innymi szczepionkami” /”Nie mieszać z innymi lekami”.


tutaj więcej na ten temat:

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/05/przetrwanie-najmadrzejszych.html

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/05/dlaczego-szczepionki-cow-id-19-sa-niebezpieczne/źródło: materiał został mi nadesłany mailem przez młodego, ale bardzo ambitnego i zaangażowanego blogera

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s