PILNE! „SZCZEPIONKI” BRONIĄ BIOLOGICZNĄ! DLATEGO OTWIERAJĄ SZKOŁY!

Po to puszczają dzieci do szkoły, aby nauczyciele (akurat świeżo po II dawce „szczepionki”) ich zarazili białkiem S mRNA ze „szczepionki”, co u uczniów może spowodować identyczne konsekwencje, jak u normalnie „zaszczepionych”. Nasze początkowe spekulacje, że „zaszczepieni” mogą zarażać innych jakimś śmiertelnym wirusem i dlatego trzeba być od nich z daleka okazały się generalnie prawdą! Zamiast śmiertelnego wirusa mamy białko S korony wytworzone na skutek mRNA!

Dlaczego zaszczepieni ludzie powodują choroby u ZDROWYCH ludzi? – ARCHIWUM TAJEMNIC

🔊 Listen to this

dokument Pfizera przyznaje, że zaszczepieni ludzie „rzucają” cząsteczki zakaźne, białko szczytowe jest bronią biologiczną

Natural News ) Szczepionka jest bronią biologiczną. W szczególności białko kolczaste jest bronią bioaktywną i jest przeznaczone do przenoszenia się z człowieka na człowieka, przenosząc się od zaszczepionych w celu zakażenia niezaszczepionych.

Nigdy nie zapominaj, że Bill Gates od dawna chciał używać komarów do przenoszenia szczepionek, aby ludzie mogli być szczepieni wbrew własnym życzeniom (i całkowicie bez świadomej zgody). Okazuje się, że nie potrzebują komarów. Mają ludzi o wysokim posłuszeństwie, gotowych do pełnienia tej samej roli.

Ludzie, którym wstrzyknięto szczepionkę mRNA, zamieniają swoje ciała w fabryki broni biologicznej , wyrzucając cząsteczki białka w postaci kolców, które wyrzucają przez usta i skórę (i nawiasem mówiąc, nasienie), zarażając wszystkich wokół siebie. Białko kolca jest biologicznie aktywne i powoduje skrzepy krwi, co prowadzi do udarów, zawałów serca, zatorowości płucnej i skutków niepłodności. Dokumenty własne firmy Pfizer ujawniają, że to zjawisko jest dobrze znane twórcom szczepionek.

Teraz staje się oczywiste, że dzisiejsze szczepionki zostały celowo zaprojektowane tak, aby działały jako samoreplikujące się szczepionki , aby rozprzestrzeniać broń biologiczną zawierającą białko szczytowe tym, którzy odmawiają szczepienia. Jak napisał w zeszłym roku Bulletin of the Atomic Scientists: „Naukowcy pracują nad szczepionkami, które rozprzestrzeniają się jak choroba. Co może pójść nie tak?

To wyjaśnia wszystkie dziwaczne skutki krzepnięcia krwi, które są obecnie doświadczane u niezaszczepionych osób, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie zaszczepionych osób. W najbliższych dniach będziemy informować o tym znacznie więcej.

Globaliści wypuścili „ostateczne rozwiązanie”, samoreplikującą się szczepionkę i zamierzają raz na zawsze położyć kres ludzkości

W dzisiejszej Aktualizacji Sytuacji ujawniam, w jaki sposób globaliści podjęli się ludobójczej, obejmującej całą planetę eksterminacji, aby unicestwić rasę ludzką, zakończyć wszystkie narody i dosłownie zabić miliardy ludzi. Szczepionka kowidowa jest kluczowym elementem tego ludobójczego planu przeciwko ludzkości, a to wyjaśnia, dlaczego robią tak desperackie wysiłki, aby uciszyć sceptyków szczepionek, cenzurujących lekarzy i naukowców oraz zmusić jak największą liczbę ludzi do otrzymania zastrzyku szczepionki.

Ze względu na zdolność przenoszenia się białka spiczastego i przechwytywanie syntezy białek organizmu za pomocą szczepionek mRNA, globaliści prawdopodobnie potrzebują tylko około 50 procent danej populacji do zaszczepienia i już osiągnęli ten cel w większości krajów.

Nie potrzebują nawet drugiej połowy populacji do wyrażenia zgody, ponieważ ci ludzie zostaną „zaszczepieni” samą transmisją białka spiczastego. Oznacza to, że prawie każdy zostanie zakażony białkiem kolca, co spowoduje, że prawie każdy będzie podatny na możliwość wystąpienia reakcji hiper-zapalnej po kontakcie ze szczepami koronawirusa typu dzikiego, które zostaną wypuszczone jeszcze w tym roku. (To binarny system broni, rozumiesz?)

Stąd ogromne znaczenie immunomodulacji, stosowania diety przeciwzapalnej, unikania substancji wzmagających alergię w żywności i medycynie itp.

Poniższy film od dr Sherri Tenpenny i innych wyjaśnia bardzo ważne koncepcje dotyczące przenoszenia tego białka w postaci kolców przez zaszczepionych. Dr Tenpenny zwraca uwagę, że nie jest to „wydalanie” cząsteczek wirusa, ale raczej „przenoszenie” cząsteczek białka kolczastego na podstawie adenowirusa używanego do produkcji szczepionki:

https://www.naturalnews.com/2021-05-03-extermination-machine-unmasked-vaccinated-people-are-making-healthy-people-sick.html

https://archiwumtajemnic.eu/2021/05/04/dlaczego-zaszczepieni-ludzie-powoduja-choroby-u-zdrowych-ludzi/?amp=1
Najważniejsze jest, aby powstrzymać akcję „szczepień”, „testów” i obostrzenia, albowiem jest to podstawa do następnego etapu – czipy, a dalej totalnego NWO z najmroczniejszych tzw. spiskowych teorii dziejów.

 
 
 
 

5 Doctors Agree that COVID-19 Injections are Bioweapons and Discuss What to do About It

 
Buzzand_NZ
Published 15 days ago
 
Reports have surfaced in recent days that people who have chosen NOT to receive the experimental COVID-19 shots but have been exposed to those who have received them, and have suffered what appear to be infections coming from these fully „vaccinated” people, affecting mainly women who have reported menstruation difficulties, heavy bleeding, miscarriages, and reduction of breast milk.

 

Fortunately, a team of 5 doctors in the U.S., all of whom are highly qualified to address this topic, just held a round-table discussion a couple of days ago to address these issues.

The issues they discuss affect ALL of us in the U.S. (and around the world) right now, and it is imperative that you take 79 minutes of your time to watch this video.

Not only do these highly qualified doctors discuss why they think this is happening, they also give practical advice at the end about what we can be doing right now to protect ourselves and stop this attack on the human race by the Globalists seeking to reduce the world’s population.

Every single one of these doctors believe that these shots are NOT vaccines, but bioweapons designed to kill human beings.

Whatever else you are doing when you come across this video, it is highly unlikely that anything else you do the rest of your day will be more important than watching this video so you can be informed of the evil effects of these injections that are being censored in the corporate media and Big Tech social media.

Share this video with as many people as you can.

 

https://www.brighteon.com/embed/5fc47f25-dab5-472e-aa50-44e19ce141af

źródło: wiadomość nadesłana mi przez jednego z blogowiczów (mailem)

3 myśli w temacie “PILNE! „SZCZEPIONKI” BRONIĄ BIOLOGICZNĄ! DLATEGO OTWIERAJĄ SZKOŁY!

  1. Testeście po.ebani. Krótko i na temat. Sami w to nie wierzycie.


    od mg: komentarz niczego nie wnoszący, do tego obraźliwy

    rozumiem, że komentujący się „zaszczepił” i teraz nie jest w stanie przyjąć prawdy o spustoszeniu, jakie te „szczepionki” czynią w organizmie „zaszczepionych”…

    Polubienie

  2. Jeśli to prawda to wszyscy mamy wielki problem. Nie da się unikać zaszczepionych, bo przecież każde pójście do pracy, sklepu, fryzjera czy gdziekolwiek wiąże się ze spotkaniem ludzi, których nie znamy i nie wiemy czy się zaszczepili tym syfem czy nie. Każda z tych napotkanych osób może więc nas potencjalnie „poczęstować” tym białkiem mRNA i nie będziemy nawet wiedzieć kto i kiedy. A nie da się przecież odizolować i nigdzie nie chodzić.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s