Po wstrzyknięciu kowidowej „szczepionki” mRNA, człowiek już nie jest stworzeniem bożym! Czy żywy człowiek może stać się przedmiotem? Przyjmując „szczepionkę” zgadza się zostać własnością korporacji, która posiada patent na jeden z genów, którzy podstępnie zostaje dostarczony do organizmu człowieka w „szczepionce”. Taki jest jeden z celów „plandemii” i „szczepień”.

07.05.2021 04:30:28

Wideo z przemówienia TEDx Beacon Street wygłoszone przez Tal Zaksa, dyrektora medycznego Moderna jest bardzo interesujące. Zaksa mówi otwarcie o technologii mRNa, która znajduje się w obecnych szczepionkach kowidowych.

Poniższy opis jest wstrząsający:

„Podczas „zmiany” linii kodu lub „wprowadzenia” linii kodu” (odnoszącej się do DNA), „kod” lub DNA jest następnie zmieniany, co oznacza, że ​​osoba lub„podmiot” ma teraz zmieniony genom na to, co „naukowcy” zakodowali. Jednostka lub podmiot nie jest już stworzeniem Bożym, ale stworzeniem człowieka, co oznacza, że ​​jednostka lub podmiot mogą być przedmiotem „patentu”.

Powiedzmy sobie wyraźnie: tego jeszcze nie grali…

Według źródła, które podaję poniżej, osoba zaszczepiona może być przedmiotem patentu… czyli co… należy do właściciela patentu?

Mało tego. Oni uważają, że osoba zaszczepiona ich technologią, nie jest stworzeniem Bożym.

Czyli… oni chcą ukraść dzieło stworzenia?

I popatrz, oni o tym jawnie mówią. Nie ukrywają tego. Tylko główne media nie nagłaśniają, nie wałkują tych informacji, jak robią to z tzw. ofiarami kowidowymi.

Nie wiem, czy ściemniają z tą technologią RNA, czy mówią prawdę. Czy jest to technologia przyszłości, czy już stanowi system operacyjny.

Jeżeli faktycznie RNA jest systemem operacyjnym, to mogą robić wiele rzeczy w organizmie poza świadomością człowieka…

Dlatego tak bardzo naciskają, aby była trzecia dawka szczepionki, a później kolejne…

Robert Brzoza

źródło: thewashingtonstandard.com

na podstawie: http://akademiageopolityki.pl/mail-click/147802?mailing=580&link=https://odkrywamyzdrowie.pl/post/po-wstrzyknieciu-kowidowej-szczepionki-mrna-czlowiek-nie-jest-stworzeniem-bozym-moze-byc-przedmiotem-patentu

07.05.2021 04:06:41

Dyrektor Medyczny Moderny przyznaje, że mRNA zmienia DNA człowieka

Kilku wybitnych lekarzy, ekspert ds. Zdrowia w Sons of Liberty Media Kate Shemirani, jej kolega dr Kevin Corbett postulowali, że obecny eksperymentalny zastrzyk mRNA na kowid, może zmienić kod genetyczny lub DNA człowieka.

Jest to jeden z powodów, dla których termin „eksperymentalny zastrzyk mRNA zmieniający genom ludzki” został użyty do opisania szczepionki narzuconej większości niczego niepodejrzewającej społeczności światowej.

Dr Anthony Fauci i jego wesoła grupa chronicznych kłamców i „weryfikatorów faktów”, uznało to twierdzenie za fałszywe.

Nagranie wideo z przemówienia TEDx Beacon Street wygłoszone przez Tal Zaksa, dyrektora medycznego Moderna, Inc – jedna z firm farmaceutycznych, producent eksperymentalnej technologii mRNA – potwierdza, że ​​wstrzyknięcie mRNA dla COVID-19 może zmienić twój kod genetyczny lub DNA. Ta rozmowa TEDx Beacon Street miała miejsce w 2017 roku. H / T dla kanału YouTube Silview Media Backup Channel.

Zaks nazywa to „hakowaniem oprogramowania życia”. W pierwszej minucie filmu Zaks stwierdza:

„Przeżywaliśmy tę fenomenalną cyfrową rewolucję naukową i jestem tutaj dzisiaj, aby wam powiedzieć, że tak naprawdę hakujemy oprogramowanie życia i że zmienia to sposób, w jaki myślimy o zapobieganiu i leczeniu chorób”.

Powtarza nawet, że Moderna myśli o nim jak o systemie operacyjnym, gdzie witryna Moderny określa mRNA jako: „Nasz system operacyjny”.

„W każdej komórce jest coś zwanego informacyjnym RNA lub w skrócie mRNA, które przekazuje krytyczne informacje z DNA w naszych genach do białka, które jest tak naprawdę materiałem, z którego wszyscy jesteśmy stworzeni”.

„To są krytyczne informacje, które określają, co zrobi komórka. Więc myślimy o tym jako o systemie operacyjnym. Więc gdybyś mógł to zmienić, gdybyś mógł wprowadzić linię kodu lub zmienić linijkę kodu, okazuje się, że ma to głębokie konsekwencje dla wszystkiego, od grypy po raka”.

Należy wyraźnie zwrócić uwagę na fakt, który jest często powtarzany.

Koncerny farmaceutyczne wymyśliły technologię: RNA, podobną do systemu operacyjnego. Są w stanie poprzez szczepionkę mRNA, wprowadzić linię kodu lub zmienić linię kodu. 

Oznacza to, że technologia RNA jest bronią biologiczną.

W kolejnej fazie szczepień, technologia RNA może tak zmienić kod genetyczny człowieka, że spowoduje: brak koncentracji, zmniejszenie inteligencji. Będzie miało to olbrzymi wpływ na postrzegania rzeczywistości, na brak analizy podstawowych faktów.

Robert Brzoza

źródło: thewashingtonstandard.com

za: https://odkrywamyzdrowie.pl/post/dyrektor-medyczny-moderny-przyznaje-ze-mrna-zmienia-dna-czlowieka


od mg: właśnie o tym „znamieniu bestii” napisano w Biblii:

(1): Wtedy ujrzałem dziwną bestię, wyłaniającą się z morza. Miała siedem głów, dziesięć rogów, a na nich dziesięć koron. Na głowach miała wypisane swe bluźniercze imię. (2): Bestia przypominała lamparta, z łapami jak u niedźwiedzia i lwią paszczą. A smok przekazał jej swą moc, tron i wielką władzę. (3): Jedna z głów bestii została śmiertelnie raniona, ale nagle rana została uleczona. I cały świat wpadł w podziw dla bestii. (4): Ludzie oddali pokłon smokowi, bo to on obdarzył bestię taką potęgą. Jej również się pokłonili i wołali: „Kto może równać się z bestią? Kto może stanąć z nią do walki?” (5): Następnie bestia otrzymała usta, by wypowiadać bluźnierstwa przeciw Bogu. Dostała bowiem władzę robić to przez czterdzieści dwa miesiące. (6): Otworzyła więc paszczę i zaczęła rzucać bluźnierstwa przeciw Bogu, szargać Jego imię i świątynię, i poniżać mieszkańców niebios. (7): Pozwolono jej walczyć ze świętymi i pokonać ich. I dostała władzę nad wszystkimi plemionami, ludami, językami i narodami świata. (8): A wszyscy ludzie, których imion nie zapisano przed powstaniem świata w księdze życia zabitego Baranka, będą oddawali cześć bestii. (9): Kto słucha, niech usłyszy: (10): Kto ma pójść do więzienia, zostanie uwięziony; kto ma zginąć, zginie. Będzie to dla świętych czas, by pokazać swą wytrwałość i ufność.

[od mg: tą pierwszą bestią jest fałszywe chrześcijaństwo (nie mylić z prawdziwym – prawdziwe jest miłością i życiem, fałszywe jest fanatyzmem, pustym rytualizmem i kultem śmierci)]

(11): Potem zobaczyłem inną bestię, która wyszła z ziemi. Miała dwa rogi, podobne do rogów Baranka, i przemawiała jak smok. (12): Sprawowała rządy w imieniu pierwszej bestii, która została uleczona ze śmiertelnej rany, i wzywała całą ziemię i jej mieszkańców do oddawania jej pokłonu. (13): Dokonywała niezwykłych znaków – na oczach ludzi sprowadzała z nieba na ziemię ogień. (14): W ten sposób oszukiwała wszystkich, czyniąc te cuda przed pierwszą bestią. I rozkazała ludziom na ziemi, by wykonali wielki posąg bestii, która ożyła po śmiertelnej ranie. (15): Pozwolono też drugiej bestii ożywić ten posąg i sprawić, aby mówił. Wtedy posąg zarządził, że wszyscy, którzy mu się nie pokłonią, muszą umrzeć. (16): Rozkazał, aby wszystkim ludziom – wielkim i małym, biednym i bogatym, niewolnikom i wolnym – naniesiono znak na prawą rękę lub na czoło. (17): I nie można było niczego sprzedać ani kupić bez znaku, który oznaczał imię bestii lub jego cyfrowy symbol. (18): W tym tkwi zagadka: kto jest mądry niech rozszyfruje tę liczbą bestii, bo jest to również liczba człowieka. Jego liczba to 666. [Słowo Życia NT, Ap 13]

[od mg: drugą bestią jest działalność światowych elit, masonerii, światowy syjonizm i rosnąca władza nowotworu Izrael, który zamierza narzucić całemu światu tzw. „7 praw Noego”, taki jest cel organizacji FEMA i jej obozy koncentracyjne i ich odpowiedniki na całym świecie – w Polsce m. in. na stadionie narodowym i mnóstwo izolatoriów „covidowych”]

(1): I usłyszałem potężnie brzmiący głos, wołający ze świątyni do siedmiu aniołów: – Idźcie i wylejcie na ziemię siedem pucharów gniewu Bożego! (2): Wtedy ruszył pierwszy anioł i wylał swój puchar na ziemię. I natychmiast wszystkich ludzi, mających znak bestii i oddających cześć jej posągowi, dotknęły złośliwe i bolesne wrzody. [Słowo Życia NT, Ap 16]

[od mg: czym ma być ożywiony posąg? nie wiem, ale to się właśnie dzieje, od niespełna roku, czyli odkąd zaczęto „szczepić” ludzi na całej Ziemi, jest to możliwe dzięki hipnozie realizowanej poprzez telewizję i sygnały emitowane przez nadajniki (!)]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s