Ezra — Radioactive Isotopes in Covid 19 Vaccines?

6 maja 2021

dees-die-off2.jpeg

Ezra uważa, że zachorował z powodu bliskości miejsca masowych szczepień kowida.

Lata temu Ezra doświadczył tego samego zestawu osłabiających objawów promieniowania jonizującego podczas wizyty w elektrowni jądrowej, co zmusiło go do opuszczenia grupy badawczej po zaledwie kilku minutach.

„Licznik Geigera powinien być używany do pomiaru rozpadów na sekundę pochodzących od osoby zaszczepionej. Teraz, wspomagając to uszkodzenie spowodowane przez radioaktywne elementy w C19 vax do żywych tkanek jest generowanie syntetycznych białek spike, które stopniowo przyspieszają burze cytokinowe prowadzące do chorób autoimmunologicznych i upadku organów zabijających biorców C19 vax w ciągu 2-3 lat.”

„Złe skutki transmisji vaxu C19 będą się pogłębiać w moim organizmie biorąc pod uwagę jego nadwrażliwość. Czuję smutek dla tych żyjących w zwykłej świadomości, którzy nie będą wiedzieli, co ich uderzyło, kiedy poważnie zachorują i znajdą się na łożu śmierci.”

Disclaimer – szczerze nie wiem, czy Ezra jest prorokiem-geniuszem, czy stracharzem-owocowcem. Powiedzcie mi, co o tym sądzicie. hmakow@gmail.com

Ezra pisze: „Pracowałem nad doktoratem z nauk fizycznych, ale zrezygnowałem z tego z powodów duchowych – zyski osiągnięte w sensie mistycznym znacznie przewyższają wszystko, co uzyskałbym, trzymając się badań naukowych. Nie żałuję, że skróciłem swoją karierę akademicką. Mistyczne doświadczenia pokazały mi poprzez bezpośrednią percepcję głębsze warstwy istnienia, daleko wykraczające poza to, co nauka wie lub kiedykolwiek będzie wiedzieć o rzeczywistości.”

by Ezra
(henrymakow.com)

Stwierdziłem, że szczepionki C19 (mRN/non-mRNA) zawierają RADIOAKTYWNE CZĄSTECZKI (radionuklidy) w silnych ilościach, których jonizujące promieniowanie alfa/beta powoduje nieprawidłowe funkcjonowanie żywych komórek prowadzące do ich śmierci.

Stało się to po zaobserwowaniu śmiertelnych symptomów wywołanych w moim organizmie przez ekspozycję na efekty szczepionki C19, spowodowaną mieszkaniem w odległości dwóch kilometrów od miejsca, w którym funkcjonuje w pełni funkcjonalny program szczepionki C19, w ramach którego każdego dnia szczepi się tysiące ludzi. Dokonałem również szczegółowego mentalnego porównania z innymi podobnymi źródłami promieniowania jonizującego.

Objawy, które manifestowały się w moim ciele – ból głowy, zawroty głowy, zmęczenie, bóle mięśni, ciężkość w klatce piersiowej, kończyny pozbawione życia, obniżona energia w ciele, zamglone myślenie, niemożność chodzenia, trudności w mówieniu, pieczenie w oczach itd.

Lata temu doświadczyłem tego samego zestawu szkodliwych objawów promieniowania jonizującego podczas wizyty w elektrowni jądrowej, co zmusiło mnie do opuszczenia grupy badawczej już po kilku minutach.

Co ciekawe, objawy promieniowania jonizującego są podobne do tych, które obserwuje się, gdy ktoś zostaje wampiryzowany przez niekorzystną istotę duchową, która lokuje się w klatce piersiowej, aby wyciągnąć z niego siły życiowe.

Oba te zjawiska mogą zabić w najbardziej bolesny sposób, przy czym wampiryzm wywołany przez ducha powoduje śmierć w ciągu 2 lub 3 dni, gdy zasoby sił życiowych organizmu spadną poniżej poziomu niemożliwego do utrzymania, podczas gdy promieniowanie jonizujące zabija w ciągu miesięcy lub kilku lat, w zależności od dawki, na jaką człowiek jest narażony.

Radioaktywny tusz, celowo stosowany do barwienia banknotów, również ma takie same szkodliwe działanie na organizm.

Licznik Geigera powinien być używany do pomiaru liczby rozpadów na sekundę pochodzących od osoby zaszczepionej.

Teraz, wspomagając te szkody spowodowane przez radioaktywne elementy w szczepionce C19 w żywej tkance, generowane są syntetyczne białka spike, które stopniowo przyspieszają burze cytokinowe prowadzące do chorób autoimmunologicznych i upadku organów zabijających biorców szczepionki C19 w ciągu 2-3 lat.

Zaszczepione szczepionką C19 ciało ludzkie staje się radioaktywne emitując do atmosfery jonizujące promieniowanie alfa/beta, które wraz z przenoszeniem syntetycznych białek kolcowych chwyta nieszczepione osoby i szkodzi im prowadząc do śmierci zarówno zaszczepionych jak i nieszczepionych populacji.

Podobnie, wampiryzujący duch, który tkwi w osobie, którą chce zabić, wysysając z niej energię życiową, może negatywnie wpłynąć na innych w pobliżu poprzez splątanie pól siłowych, niszcząc również tę osobę.

Jak doszedłem do tego wniosku?

Wczoraj zgłosiłem zaostrzenie objawów chorobowych, które stopniowo nasilały się przez ostatnie 2 tygodnie po tym, jak w mojej okolicy, około 2 km od miejsca zamieszkania, otwarto centrum szczepień przeciwko C19.

Dzisiaj celowo przejechałem obok niego taksówką i zaobserwowałem te same niekorzystne symptomy cielesne o zwiększonej intensywności w bezpośredniej bliskości około 15 m od centrum szczepień C19.

Byłem w złym stanie i spokojnie powiedziałem taksówkarzowi, który zauważył, że jestem chory, aby pojechał do innego centrum szczepień C19, oddalonego o dobre 15 km od mojego miejsca zamieszkania. Tam również zaobserwowałem ten sam zestaw niekorzystnych efektów w moim organizmie.

Kiedy, powiedzmy, 40% populacji jest zaszczepione szczepionką C19, całe miasto zamienia się w jedną wielką strefę skażenia, szkodzącą wszystkim, którzy się w niej znajdują, ponieważ zabójcze cząsteczki radioaktywnych jąder i białka kolców rozprzestrzeniają się na wszystkich.
————–
Ezra dodaje:

Wskazówki są zbyt silne i uporczywe, aby można było odwrócić sytuację na tym etapie, kiedy około 30% światowej populacji jest zaszczepione szczepionką C19, a w nadchodzących tygodniach i miesiącach będzie ich jeszcze więcej.

Program szczepień ochronnych przeciwko C19 powinien zwolnić, gdy uda się zaszczepić co najmniej 40% do 45% światowej populacji, a następnie znieść blokadę i zachęcać do lokalnych/międzynarodowych podróży i wydarzeń publicznych, aby doprowadzić do bliskiego kontaktu populacji zaszczepionej przeciwko C19 z tymi, którzy nie zostali zaszczepieni.

Za rok lub dwa, spodziewaj się, że rozpęta się piekło. Dodaj do tego cyberpandemię, która jest następna w programie. W ciągu 10 lat liczba ludności na świecie zmniejszy się o 10% lub mniej od obecnego poziomu. Bądź przygotowany na najgorsze.

Członkowie mojej rodziny są zszokowani widząc mój opłakany stan fizyczny spowodowany narażeniem na emanacje C19. Zostaję w swoim pokoju z zamkniętymi drzwiami i oknami, aby zminimalizować wnikanie cząsteczek szczepionki C19. Wychodzę na zewnątrz w pełni zakryty tylko wtedy, gdy jest to konieczne i czyszczę lub dezynfekuję moje ubrania, kapelusz i buty po powrocie do domu. HaShem pchnął zaciskający się uścisk cząsteczek C19 vax trochę daleko od mnie od kilku godzin, aby dać mi bardziej zrelaksowany oddech i zmniejszyć ból w moim ciele. Piję dużo wody i roztworu sodu/potasu, aby nadać moim spowolnionym prądom nerwowym więcej rozpędu. Próbuję uspokoić moje zszargane nerwy/umysł.

Jednakże, te złe efekty szczepionki C19 bledną w porównaniu z pewnymi mistycznymi doświadczeniami, kiedy demoniczne istoty agresywnie atakowały mój system nerwowy, doprowadzając mnie do bram śmierci, ale przeżyłem te podstępne ataki co najmniej trzy razy, chociaż nie mogłem chodzić ani mówić przez 30 dni po tych atakach, ponieważ znaczna ilość energii życiowej została wydrenowana z mojego ciała, pozostawiając mnie w stanie nerwowym z moją skórą, która stała się żółta. Ten C19 vax ataki nasilą się w nadchodzących tygodniach jak znaczna liczba ludzi dostaje zaszczepiony. HaShem jest zawsze z mną. Mogę stale postrzegać Jego moc i obecność nad, w i wokół mnie.

[od mg: tekst z j. ang. na j. pol. przetłumaczyłem za pomocą DeepL (deepl.com)]

źródło: https://www.henrymakow.com/2021/05/ezra-radioactive-isotopes-in-covid-vaccines.html?_ga=2.268702001.1919444607.1616347091-903648786.1588285733

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s