AGENCJA LEKÓW: MARTWE DZIECI, SKUTKI UBOCZNE I PRZENOSZENIE PRZEZ MLEKO MATKI

miziaforum, 2021/05/06

Paraliż, drgawki, śmierć: tak niebezpieczna dla dzieci może być „szczepionka” „przeciw Covid19” dla dzieci.


Martwe dzieci i niemowlęta, paraliż twarzy, drgawki, zapalenie mięśnia sercowego – w bazie danych EMA udokumentowano już ponad tysiąc przypadków poważnych działań niepożądanych u dzieci. Mogą one być nawet w dużym stopniu spowodowane przez mleko matki.

Paraliż, niekontrolowane drgawki, a nawet zgony: w bazie danych EMA zarejestrowano już 1.268 przypadków działań niepożądanych u dzieci i młodzieży do 17 roku życia w czasowym związku ze szczepionką Corona, zgodnie z raportem Petera F. Mayera. Wśród niemowląt w wieku do 2 lat obejmuje to prawie 500 przypadków działań niepożądanych w firmie AstraZeneca i nieco poniżej 100 przypadków w firmie Biontech/Pfizer. Szczególnie dramatyczne: udokumentowano trzy zgony – dwa po szczepionce Biontech/Pfizer i jeden po szczepionce AstraZeneca, podkreśla blog internetowy (Wochenblick podał).

Efekty uboczne karmienia piersią?

Duszności, drgawki, paraliż twarzy – wszystkie te skutki uboczne wydają się być wywoływane u niemowląt nawet przez samo mleko matki, jak donosi Mayer. Z drugiej strony, jeśli wierzyć mediom głównego nurtu i fachowym czasopismom, to właśnie szczepienie matek ma chronić ich nienarodzone dzieci lub niemowlęta. Przekazywanie antygenów ma być powodem rzekomej ochrony. Ale może to być również przyczyną objawów.

Szczepienia za wszelką cenę

Obecnie trwa prawdziwa kampania propagandowa na rzecz szczepień kobiet w ciąży i dzieci. Należy stwarzać wrażenie, że szczepienia są bezpieczne. W Górnej Austrii rozpoczęto już nawet szczepienia kobiet w ciąży (donosi Wochenblick). Jak dotąd jednak ani jedna szczepionka nie została zatwierdzona dla dzieci, a szczepienia dla dorosłych były realizowane jedynie w drodze zatwierdzenia w trybie pilnym – o czym jednak mainstream lubi milczeć.

Zaniedbanie czy zamiar?

W swojej nowej książce „Corona unmasked” dr Sucharit Bhakdi mówi o wielkim eksperymencie – „ale bez żadnej odpowiedzialności ze strony producentów […]. Ponieważ w przypadku szczepień interwencyjnych […] niczego nie można zagwarantować – […] aż do śmierci […] Jednocześnie, zwłaszcza w przypadku zupełnie nowych szczepionek opartych na genach, jak np. szczepionki mRNA przeciwko Coronie, należałoby w szczególnym stopniu wymagać zbadania możliwych zagrożeń”, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wiele poważnych skutków ubocznych.

Dane EMA zniknęły – prezentacje są sprzeczne

Jeśli przyjrzeć się bliżej, można zauważyć poważne różnice między istniejącymi źródłami. Na przykład Peter F. Mayer i pewien portal informacyjny podają po troje zmarłych dzieci. Mayer podaje jednak dwa zgony dzieci w wyniku szczepień Biontech/Pfizer i jeden po AstraZeneca, natomiast wspomniany portal informacyjny mówi o zmarłych dzieciach po zastrzykach z lekami Biontech, AstraZeneca, ale także Moderna.

Zgodnie ze sprawozdaniem, jeden zgon dotyczy dziewczynki w wieku od 12 do 17 lat, która zmarła w ciągu 24 godzin po pierwszym szczepieniu szczepionką Moderna.

Ponadto chłopiec w wieku od 3 do 11 lat zmarł z powodu napadu drgawek po zaszczepieniu szczepionką AstraZeneca.

Najnowszy przypadek śmiertelny to mała dziewczynka w wieku od 2 miesięcy do 2 lat, która również zmarła w ciągu 24 godzin od pierwszego szczepienia szczepionką BioNTech/Pfizer.

Nie jest jednak możliwe zweryfikowanie tej informacji w sposób niebudzący wątpliwości na podstawie danych EMA, ponieważ arkusze danych dotyczących przypadków nie zawierają już informacji na temat wieku.

http://www.wochenblick.at

na podstawie: http://miziaforum.com/2021/05/06/agencja-lekow-martwe-dzieci-drgawkiparaliz-i-przenoszenie-przez-mleko-matkitak-niebezpieczna-dla-dzieci-moze-byc-szczepionka-przeciw-covid19/


od mg: nie bez powodu Jezus odradzał modlić się o uzdrowienie tych, którzy DĄŻĄ DO ŚMIERCI :(
nie mam tu na myśli te dzieciątka, ale ich matki COVIDIOTKI, które NIE SŁUCHAJĄ swego naturalnego instynktu, tylko słuchają innych…
i mówił też o tzw. grzechu przeciwko duchowi świętemu – tu chodzi o ludzką zatwardziałość, gdy człowiek LEKCEWAŻY życie po „bożemu”, tylko chce „mądrzej”, a raczej sprytniej…, głupiec, myśli że istnieje coś lepszego niż to co jest… naturalne! lekceważy ostrzeżenia i WPADA W PRZEPAŚĆ (!) ale jest już za późno (!!) mimo tego TO ROBI (!!!)

dlaczego to robi? bo zamiast zaufać Bogu, woli się „zabezpieczyć” i traci wszystko, właśnie to o co się najbardziej boi! czy można się nie bać? nie można, ale można nie ulegać strachowi i nie kierować się nim (!!) czym więc się kierować? instynktem i wiedzą! (!!!)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s