SKUTKI TEGO EKSPERYMENTU NA LUDZIACH SĄ DUŻO POWAŻNIEJSZE NIŻ JESTEŚMY W STANIE TO SOBIE WYOBRAZIĆ!

ANALIZA ENERGETYCZNA SPUSTOSZENIA DOKONUJĄCEGO SIĘ W LUDZIACH PO PODANIU TYCH „SZCZEPIONEK”

ŚwiadomaTV
Opublikowany 9 kwi 2021

Czym jest świadomość?
Jak zrealizować Boski plan?
Do czego służy wolna wola?
Jak czerpać ze źródła?
Jak łamać negatywne schematy?

Szkoła Świadomości to miejsce, w którym poznasz odpowiedź na te i podobne pytania. Oparta jest na rocznym cyklu nauczania, w czasie którego zajęcia prowadzone są dwutorowo – w formie wykładów dla całej grupy oraz indywidualnych spotkań z każdym uczestnikiem.

MONTAŻ I ZDJĘCIA: Maciej Starko, Adam Karpiński Świadoma.TV
https://www.facebook.com/Swiadoma.TV/
_________
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie materiału bez zgody autora zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone.


POWIKŁANIA PO „SZCZEPIONKACH” NA COVIDA ZBIERA PONAD CZTEROKROTNIE (!!!!) WIĘKSZE ŻNIWO ŚMIERCI NIŻ SAM „COVID” (dane z końca lutego 2021 – https://vaers.hhs.gov/data.html)

 źródło: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=266766061710484&id=115498060170619&tn=-R&paipv=0

źródło: wiadomość nadesłana drogą elektroniczną


od mg: KTO stoi za tym eksperymentem i jakie są prawdziwe jego cele? – https://7777777blog.wordpress.com/2020/03/13/agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-zydom-pandemia/

PODSTĘPNY ZASTRZYK SZATANA

m.rekinek 19 mar PODSTĘPNY ZASTRZYK SZATANA – Film właśnie usunięty z mojego kanału Y.T. po 3 godzinach.

źródło: https://gloria.tv/post/vqaPXMqeyvtw1NPFXYpXhrCG1


źródło: Internet7 myśli w temacie “SKUTKI TEGO EKSPERYMENTU NA LUDZIACH SĄ DUŻO POWAŻNIEJSZE NIŻ JESTEŚMY W STANIE TO SOBIE WYOBRAZIĆ!

 1. „08.04.2021 Maria Majewska

  Z Polski napływają coraz bardziej niepokojące wieści związane z obecną epidemią. Wszystko wskazuje, że im więcej podaje się szczepień covid, tym więcej jest zachorowań i zgonów na tę chorobę. Na podstawie danych zebranych w bazach VAERS i Vigiaccess można już poczynić pewne znaczące obserwacje.

  W bazie Vigiacess do 7.4.2021 zarejestrowano 442485 powikłań (Ryc. 1) oraz 3019 zgonów po szczepieniach covid (Ryc. 2), z czego 80% miało miejsce w Europie. Natomiast w amerykańskiej bazie VAERS zarejestrowano 50861 powikłań i 2249 zgonów po tych szczepieniach. I to tylko niewielki procent wszystkich przypadków.

  Procentowy stosunek zgonów do powikłań w różnych okresach szczepień ilustruje Ryc. 3. Widzimy, że w pierwszych tygodniach lutego zgony stanowiły ok. 1% powikłań poszczepiennych, a w późniejszym okresie ten procent się zmniejszył. Prawdopodobnie różnice te wynikały z faktu, że w lutym szczepiono głównie osoby najbardziej zaawansowane wiekiem i schorowane, a w późniejszym okresie młodsze i zdrowsze.

  Interesujące jest występowanie zgonów w różnych odstępach czasowych od szczepienia. Najwięcej zgonów miało miejsce w pierwszych 2 dniach po szczepieniu, lecz drugi znaczny ich wzrost występował w dniach 10 do 30 po szczepieniu (Ryc. 4). Następowanie poszczepiennych zawałów serca cechuje się podobną dynamiką. Po wczesnym szczycie zawałów pojawiających się w ciągu 1-4 dni po szczepieniu, następuje drugi szczyt po 10 dniach od szczepienia (Ryc. 5). Prawdopodobnie ów opóźniony szczyt zawałów i zgonów wynika z pobudzenia silnych reakcji autoimmunologicznych w organizmie, gdyż koreluje on także z dynamiką występowania zespołu Guillaina-Barrégo po szczepieniach covid.

  Tabela 1. Ilustruje diagnozy związane ze zgonami po szczepieniach covid.

  źródło: wiadomość otrzymana mailem

  Polubienie

 2. „24 marca 2021 Maria Majewska

  Niezwykle wazne interview z belgijskim wirusologiem, ktory przez kilka dekad pracowal przy produkcji szczepionek. W polskim tlumaczeniu. Powinno byc rozesłane do wszystkich polityków i decydentow, na rozwage lobbystow zwanych ekspertami nie liczymy, bo dla nich liczą sie tylko łapówki od karteli farmaceutycznych. Powinno się natychmiast zastopować wszystkie szczepienia na covid.

  źródło: wiadomość otrzymana mailem

  Polubienie

 3. „20 marca 2021 Maria Majewska

  W internecie pojawił się mem: „Szczepionki na covid są bezpieczne, tylko ludzie nie wiedzą jak na nie reagować i umierają”. W Polsce i innych krajach Europy rządowe statystyki pokazują znaczny wzrost zakażeń koronawirusem-19 od ok. połowy lutego, czyli w kilka tygodni po rozpoczęciu szczepień na covid (Wykres 1). Mówi się też o zakażeniach zmutowanymi wirusami (brytyjski, afrykański, brazylijskie etc.), które także pojawiły się wkrótce po rozpoczęciu szczepień. Jeśli te dane są prawdziwe, to wskazuje, że są to prawdopodobnie mutacje poszczepienne. Szczepienia wygenerowały nowe, bardziej zjadliwe odmiany wirusa, które zwiększają zachorowalność i umieralność ludzi, oraz atakują teraz także młode osoby włącznie z dziećmi. Tego wcześniej nie obserwowano.

  Mechanizm powstawania nowych, groźniejszych mutacji koronawirusa pod wpływem szczepień covid-19 był przewidywany przed ich wprowadzeniem. Szczepionki na bazie mRNA kodującego białko kolcowe koronawirusa sprawiają, że komórki zaszczepionych osób stają się stałymi fabrykami tego białka. Jeśli taka osoba zarazi się kononawirusem, wówczas jej komórki uzbrajają go w dodatkowe białka kolcowe, generując wirusy super groźne i zakaźne, które będą zarażać nowe osoby. Być może, było to zaplanowane przez twórców tej epidemii.

  zgony covax Polska.docx.pdf

  źródło: wiadomość otrzymana mailem

  Polubienie

 4. Szanowny Panie, skąd Pan wytrzasnął tę liczbę 9,5 miliona zgonów z powodu szczepionki? Proszę o zaprezentowanie dokładnego sposobu wyliczenia na podstawie bazy danych, a nie przytaczanie tylko odnośnika, z którego nic nie wynika https://vaers.hhs.gov/data.html . Z tego co widzę, są tam jedynie dostępne pliki Excela i nie jest prosto na ich podstawie coś wyliczyć, a interfejs interaktywny nie działa.
  Jeśli chodzi o te 4,1%, to źle Pan interpretuje dane – chodzi o 4,1% z całej liczby NOP-ów! Więc było x NOP-ów, z czego 4,1% zakończyły się śmiercią. Proszę nie manipulować danymi i ludźmi. Tu odpowiedni odnośnik: https://noqreport.com/2021/03/21/cdc-ignores-inquiry-into-increasing-number-of-deaths-injuries-reported-after-covid-vaccines/


  od mg: dziękuję za komentarz, odniosę się do niego gdy znajdę wolną chwilę, bo teraz nie mam na to czasu, pozdrawiam

  Polubienie

   1. Szanowny Panie! Niestety, ale autor artykułu, który Pan cytuje (http://stateofthenation.co/?p=59334), popełnił własnie ten błąd, o którym pisałem. Założył, że 4,1% dotyczy wszystkich szczepień, a nie NOP-ów. Chodzi jednak o 4,1% jedynie z NOP-ów. Poźniej, na podstawie błędnego założenia wyciąga błędne wnioski. W pliku Excela ze strony VAERS są wpisane NOP-y – dokładnie jest ich 57642. Licząc z tego 4,1% mamy 2363 zgonów. Prawda, że trochę mniej niż 9,5 mln? Niech Pan więc zmieni treść obrazka, który Pan wkleił na początku swojego artykułu, bo nie jest wiarygodny – opiera się na błędnych przesłankach.


    od mg: obrazek pochodzi z pejsbookowej strony: Narodowy Protest Polaków, tam proponuję składać ewentualne swoje uwagi do tej grafiki, ja tego zrobić nie mogę, bo nie mam konta na pejsbooku

    Polubienie

 5. PILNE!

  Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”.

  Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkimi wojnami światowymi wydają się być jak Myszka Miki.

  „Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”.

  https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death

  źródło: wiadomość otrzymano drogą elektroniczną

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s