Wójt z Podkarpacia: “Prawo boże jest ponad prawem stanowionym przez człowieka.”

admin 10 marca 2021

Szkoda, że urzędnicy państwowi tak późno publicznie głoszą tak odważne słowa, ale lepiej późno niż w ogóle.

W 2019 r. gmina Tuszów Narodowy na Podkarpaciu przyjęła uchwałę o “przeciwdziałaniu ideologii LGBT”, Rzecznik Praw Obywatelskich zaapelował, by ją wycofała, gdyż łamie polskie i unijne „prawo”. Z odpowiedzi od wójta gminy wynika, że prawo boże ”ma wyższość nad „prawem” powszechnie obowiązującym, zaś instytucje unijne dążą do demoralizacji Polski, narzucając jej “tęczową, diaboliczną zarazę”.

“tęczowa zaraza” i “diaboliczna ideologia LGBT” może zdemoralizować młode pokolenie “począwszy od przedszkola”

http://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/tuszow-narodowy-jak-wojt-gminy-korespondowal-z-rpo/methkwm,79cfc278

Dobrze wiemy, że większość polityków prezentuje swą wiarę tylko podczas świąt. Choinka zajączki i życzenia. Wójt Turowa  Andrzeja Głaza w Podkarpackiem mówi tak, jak powinien mówić  KAŻDY  wierzący.

Inna wypowiedź wójta:

“Unią rządzą masoni, świat czeka kara gorsza niż spopielenie”

Tylko w Polsce ludzie dali sobie wmówić, że masoneria jest wymysłem szurów. W Kielcach działa oficjalnie, a w USA jest ich masa i na budynkach widnieją tabliczki z informacją o danej loży.

Przykład, budynek demoralizującej młodzież telewizji MTV:

Wielki mistrz masonerii włoskiej di Bernardo,  ujawnia w La Stampa  z 23 marca 1990 r., że prezydent Stanów Zjednoczonych, George Bush  jest przewodniczącym loży 33 stopnia masonerii amerykańskiej i nosi tytuł “Potężnego Suwerennego Wielkiego Komandora”.

http://www.salon24.pl/u/rak/409656,masoneria-w-europie-masonscy-prezydenci-usa,2

Z tego samego linku możemy się dowiedzieć, że masoneria włada całym światem bez względu na religię czy pochodzenie:

“Rozumie się, że lobby masońskie silnie zaważyło na wypadkach, działając w tym samym kierunku, co lobby syjonistyczne i naftowe”

W Polsce masoneria działa potajemnie, gdyż w pierwszej połowie XX wieku Ignacy Mościcki rozwiązał wszystkie loże masońskie i od tamtej pory loże masońskie działały w konspiracji.

Wolnomularzami byli m.in. działacz opozycji demokratycznej i socjalista Jan Józef Lipski oraz wicemarszałek Sejmu Aleksander Małachowski, członek Unii Pracy, która przez pewien czas znajdowała się w koalicji wyborczej z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Masonem był Bronisław Wildstein.

Tam, gdzie masonów jest najwięcej, obecnie są największe lockdowny i obostrzenia.

Dzisiaj na świecie najwięcej wolnomularzy żyje w Stanach Zjednoczonych (ok. 2 mln), Wielkiej Brytanii (ok. 500 tys.), Francji (ok. 120 tys.)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolnomularstwo#XX_wiek

Odważny wójt Turowa mówi więc prawdę, Problem polega jednak na tym, że jest on w PIS i ma pełne poparcie Ziobry, który ustanowił kiedyś prokuratorem generalnym syna sędziego Rotmistrza Pileckiego…

Swego czasu  w komentarzach pojawiał się taki oto slogan drwiący z istnienia masonerii “tak, to wszystko wina Żydów, masonów i cyklistów”.

Kiedy rozkradano Polskę, nakładano kajdany podatkowe i ktoś chciał dojść prawdy powtarzano “tak, to wszystko wina żydów, masonów i cyklistów”.

Pomimo, że masonami są osoby nieżydowskiego pochodzenia, to głównym trzonem masonerii stanowią właśnie Aszkenazyjczycy i Edomici.

Jeden z najbardziej znanych polskich masonów, Cegielski w swojej książce o pierwszym stopniu masońskiego wtajemniczenia mówi o tym, że religia masonów – kabała to „prareligia” – „jedyna prawdziwa religia, która została objawiona Adamowi, religia, z której wywodzą się wszystkie pozostałe religie”.

http://prawy.pl/73892-chabad-lubawicz-zydzi-i-masoneria-cz-iii/

Masoneria jest dla karierowiczów, którzy sprzedali dusze diabłu i są winni i współwinni wszelkiego zła na ziemi.  Natomiast taka organizacja jak Cahabad Lubawicz jest tylko dla ludzi odpowiedniego pochodzenia…

Czy różnica nie polega tylko na tym, że Chabad jest bardziej „duchowy”, „religijny” niż masoneria i bardziej elitarny (jest tylko dla tych, którzy uznają siebie za Żydów i stosują się w życiu codziennym do wskazówek Talmudu)?

http://prawy.pl/73892-chabad-lubawicz-zydzi-i-masoneria-cz-iii/

Oni stoją po każdej ze stron dlatego najlepszym wyjściem jest opozycja poza organizacyjna, poza religijna ale w duchu biblijnym.

Wójt ma słuszne przekonania, ale powinien wiedzieć, że masoni są również w PIS i Rzymie…

Módlmy się o tego wójta  Andrzeja Głaz, gdyż takich ludzi brakuje. Módlmy się o odwagę wierzących ludzi o prawicowych przekonaniach.

na podstawie: http://detektywprawdy.pl/2021/03/10/wojt-z-podkarpacia-prawo-boze-ktore-jest-ponad-prawem-stanowionym-przez-czlowieka/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s