O COVID z przymrużeniem oka ;)

Posted by Marucha w dniu 2021-03-07 (Niedziela)

Jak powiedział niegdyś Wolter, gdyby Bóg nie istniał, należałoby Go wymyślić. Pogrążone w dekadencji i rozkładzie moralnym społeczeństwo, które odrzuciło Boga (abstrahując od tego, czy istnieje, czy nie), zdołało oszukać samo siebie.

Uwierzyło w nieprzemijającą młodość i nieśmiertelność. A jako że natura nie znosi próżni, pustkę tę należało czymś zastąpić, aby wrócić do odwiecznego porządku rzeczy. Chrześcijańskiego Boga zastąpiło nowe bóstwo – COVID.
COVID jest bóstwem ciemności i śmierci, pożogi i zniszczenia.

Niemniej, co ciekawe, w odróżnieniu od wielu pradawnych mitologii, nie jest bóstwem związanym z ziemią (chtonicznym, tellurycznym). Jego żywiołem jest powietrze. Według legendy, zrodził się na Wschodzie, wskutek wypicia przez śmiertelnika wywaru z nietoperza, a więc zwierzęcia powietrznego. Również przez powietrze zdołał dotrzeć we wszystkie zakątki świata.

Wyznawcy kultu COVID-a nazywani są covidianami, a ich religią jest covidianizm. Mimo że covidianizm jest religią monoteistyczną, jest to religia synkretyczna, czerpiąca z różnych politeistycznych systemów wierzeń starożytnych cywilizacji.

Podobnie jak mezoamerykański Quetzalcoatl czy fenicki Moloch, COVID wymaga składania ofiar. Z tym że obyczaje poszły do przodu i nie wyrywa się już serc na ołtarzach ani nie pali dzieci w świętym ogniu. Ofiarami składanymi COVID-owi są przedsiębiorcy, którym zamyka się interesy, czekając, aż zdechną z głodu.

Nawiązując do starożytnego Rzymu, ważną pozycję w hierarchii społecznej zajmują kapłani. Odprawiając tajemnicze obrzędy, komunikują się z bóstwem i ustalają, jakie kroki należy podjąć, aby zyskać łaskę COVID-a. Mimo że rytuały te nie są znane zwykłym zjadaczom chleba, można przypuszczać, że jest to albo czytanie z kurzych podrobów, albo wróżenie z zalegających kart do głosowania, albo rzut kośćmi.

Obecnie naczelnym kapłanem Polski, nadwiślańskim pontifexem maximusem, jest Horban.

Covidianizm czerpie również z dorobku starożytnego Egiptu, a mianowicie z obrzędów pogrzebowych. Egipcjanie wierzyli, że gwarancją życia po śmierci jest zakonserwowanie zwłok, dlatego balsamowali, a następnie bandażowali ciała.

Jeśli covidianie dojdą do wniosku, że kto pomarł z powodu COVID-a, dezynfekują jego zwłoki, pakują w szczelny plastikowy worek, a następnie zabijają trumnę ćwiekami, aby nikt jej już nigdy nie otworzył. Wyznawcy covidianizmu wierzą, że nawet martwe, zdezynfekowane ciało, nadal żyje i oddycha, a przez wyziewy może ściągnąć klątwę na kolejnych nieszczęśników.

DK

http://myslpolska.info/2021/03/04/o-covid-z-przymruzeniem-oka/

za: http://marucha.wordpress.com/2021/03/07/o-covid-z-przymruzeniem-oka/

„plausi 2021-03-08 (Poniedziałek) @ 11:42:05

Wyznanie Wiary Covid-19

„Wierzę w Boga, Ojca wszechmogącego wszystkich chorób Covid-19 i w Williama Gatesa, Syna Jego Jedynego, Pana naszego, który się począł z wirusów Windows i SARS-CoV-2, Ducha świętego Covid-19, który powstał z piekieł, aby w 18 miesięcy *) zaprowadzić na ziemi panowanie Ojca, siedzi po jego prawicy w niebie zarazy, stamtąd przyjdzie sądzić żywych i czynić ich umarłymi. Wierzę w Ducha Świętego, SARS-CoV-2, i genetyczny materiał mRNA, GNA jako jedyną szczepionkę, świętą Pandemię powszechną, grzechów odpuszczenie jedynie przez wieczne wyszczepienie ludzkości i kaganiec na mordzie jako jedyny dowód wyznawania tej wiary. Amen.”

Kościół Katolicki (hierarchowie) z jego papieżem, „tym w żimie ? I w żimie i w lecie” stał się wyznawcą tej jedynej prawdziwej wiary i zastąpił dotychczasowe wyznanie wiary tym prawdziwym.

Wszystkich wierzących w świętą wieczną pandemię Covid-19 wzywa się odmawiać to wyznanie wiary 5 razy dziennie, tak jak to czynią pobożni muzułmanie, najlepiej na dywaniku i w kierunku Genewy, gdzie znajduje się sanktuarium Covid-19 i wszelkiej zarazy, jaką jest kwatera WHO, lub w kierunku Wuhan w ChRL.

Nie bardzo rozumiemy, jak można o najświętszym Covid-19 pisać „z przymrużeniem oka”, to jest czyste bluźnierstwo. Nie potrfimy ukryć naszego oburzenia.

*) http://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Demon
adres komentarza

Jedna myśl w temacie “O COVID z przymrużeniem oka ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s