“W tym lokalu nie obsługujemy policjantów” (…)

admin 3 marca 2021

Emocje dopiero będą sięgać zenitu. W bezprawiu władz i w podzielonym społeczeństwie na poddanych propagandzie telewizora i szukających prawdy te podziały będą coraz mocniejsze.

W toruńskim lokalu posiłku nie zamówią policjanci i ich rodziny, o czym informuje plakat powieszony na drzwiach restauracji. Decyzja restauratora podzieliła klientów na dwa obozy – popierających i krytykujących ten pomysł. – Nie ma przyzwolenia na fizyczne i werbalne ataki na policjantów i ich rodziny – odpowiada biuro prasowe KGP.

https://msp.money.pl/wiadomosci/torun-w-tym-lokalu-nie-obslugujemy-policjantow-burza-po-plakacie-na-drzwiach-restauracji-6613761693121088a.html

Przysłowiowe “dziecko wylewane z kąpielą”.

Szkoda tych dobrych, ludzkich policjantów. Ale to jest koszt tyranii…

Z drugiej strony taka akcja da wiele do myślenia policjantom. Będą musieli wybrać między bezprawiem rządu a Prawem Bożym, które nakazuje przede wszystkim miłosierdzie.

W trudnej sytuacji są także nauczyciele, którzy ze strachu przed utrata pracy podejmują decyzje skutkujące tym najgorszym.

Obecna sytuacja w Polsce przypomina grecką tragedię władzy opisana w “Antygonie”, z tym, że tutaj dochodzi jeszcze Prawo Boże.

Módlmy się o siebie wzajemnie. Módlmy się o policjantów, nauczycieli, gdyż niebawem my możemy być na ich miejscu.

To co się dzieje to apogeum bezbożności świata, ale też oddzielania ziarna od plew.

źródło: http://detektywprawdy.pl/2021/03/03/w-tym-lokalu-nie-obslugujemy-policjantow-zgorzknialy-wlasciciel-nie-bedzie-wpuszczal-policjantow-i-ich-rodzin/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s