PLAN ROCKEFELLERÓW SPRZED 11 LAT NA CAŁĄ PLANDEMIĘ I DALSZE NWO…

01 lutego 2021 r. Mateusz Zając

W 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała tzw. białą księgę – OPERATION LOCKSTEP, która przedstawia dokładnie to samo, co jest teraz i nadchodzi!

W tekście pisze o zrobieniu sztucznej pandemii, niegroźnego wirusa ze szczepów SARS i HIV – koronawirusa SARS-CoV-2!

W razie potrzeby, gdyby był masowy opór wobec NWO, to zostanie wypuszczony zabójczy wirus ze szczepów Tribrid z SARS, HIV i MERS, który został stworzony w laboratorium Fort Detrick klasy 4 w 2015 roku!

Obecnie panujący koronawirus został przemycony z laboratorium klasy 4 National Microbiology Lab w Winnipeg (Kanada) do chińskiego laboratorium klasy 4 Wuhan Institute of Virology, aby uwiarygodnić, że pandemia jest przypadkowa i naturalna!

„Eksperci” i światowe instytucje (np. WHO, ONZ, CDC) są korumpowani i służą jako narzędzia deep state do kontroli plandemii!

Zostaną wdrożone światowe „szczepienia” (Gates – Decade of Vaccines: Global Vaccine Action Plan – 2010-2020), certyfikaty „szczepień”, identyfikatory cyfrowe „szczepień” – ID2020 Microsoftu!

Ruchy przećwiczone na finansowanym przez Fundację Gatesów Evencie 201 w październiku 2019 roku są obecnie używane (np. lockdowny)!

Korona została wypuszczona z Institute of Virology w Wuhan, a zakłamano, że wybuchła ona na targu w Wuhan!

Korona wybuchła już w listopadzie 2019 r., a kraje wdrożyły jakiekolwiek obostrzenia dopiero w marcu/kwietniu 2020 roku! Tym samym pozwoliły na rozpoczęcie się pandemii i wdepnięcia w ostateczne scenariusze NWO! To celowe, aby wirus został szeroko rozprzestrzeniony i na tej podstawie były wdrażane liczne ograniczenia!

Statystyki korony są fałszowane, aby straszyć ludzi! Wpisuje się zmarłym i każdemu z objawami grypopodobnymi Covida!

Plandemia powoduje potężne zniszczenia gospodarki i łańcucha dostaw, niepokoje społeczne, niedobory żywności i osłabienie odporności ludzi – obostrzenia!

Błędnie uważa się obecnie, że jedynie „szczepienia” to lekarstwo na Covid, aby zmusić ludzi do „szczepień”!

Masowe ograniczenia będą ciągle przedłużane co 2 tygodnie, aby nie nastał ogólnopolski bunt! Protestujących ludzi na ulicach obwinia się za duże statystyki korony (wynikające z dużej ilości wykonanych „testów”) i zaostrzy obostrzenia! Będą one co jakiś czas lekko luzowane, aby niwelować gniew społeczny i dać ludziom sztuczną nadzieję na normalność!

Wkrótce zastąpi się mandaty za łamanie bezprawnych obostrzeń karami więzienia w obozach! Wykorzysta się do tego wojsko i Policję! Zmusi się ludzi do pobrania aplikacji śledzącej na telefon! Będzie tak mało towarów w sklepach, że będą do nich (sklepów) mogli wejść tylko obywatele z aplikacją śledzącą i/lub certyfikatem „zaszczepienia”!

Ludzi walczących o wolność i prawdę przedstawia się jako wrogów publicznych, aby obywatele byli sami przeciwko sobie! „Szczepienia” będą obowiązkowe, a ci, którzy będą się im sprzeciwiać zostaną uznani za jednostki uniemożliwiające rzekomy powrót do normalności (masowe „szczepienia”) i będą prześladowani, ich prawa zostaną ogromnie ograniczone, a może nawet zamknie się ich w obozach do czasu, gdy się nie „zaszczepią”!

Wejście totalnego NWO jest zależne od tego, czy masy się „zaszczepią”! Jednak jak masy nie będą chciały się „szczepić”, to deep state wypuści wirusa ze szczepów SARS, HIV i MERS, który będzie miał śmiertelność w wielkości ponad 30%! Będzie to straszak, który ma spowodować, że nawet oporne osoby się „zaszczepią” i przyjmą NWO! Nie można się na to zwieść!

Deep state chce wdrożyć nowy system ekonomiczny w postaci czipa ID2020 – ilość przyznawanych kryptowalut ludziom na podstawowym dochodzie będzie zależna od ich zachowania, np. jeśli będą nieposłuszni, to odbierze się im pieniądze! Będzie tyczyło się to także ich praw!JEDEN Z NAJBARDZIEJ BANOWANYCH FILMÓW O NWO – PLANDEMIAna podstawie: http://www.prawyglos.com/artyku%C5%81y/fundacja-rockefellera-dokladnie-opisala-plandemie-nwo-11-lat-temu


od mg: linki uzupełniające:

tekst źródłowy planów Fundacji Rockefellera http://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

raport Fundacji Rockefellera z 2010 r.
http://www.rockefellerfoundation.org/wp-content/uploads/Annual-Report-2010-1.pdf

obszerny tekst angielski z porównaniem scenariusza z 2010 r . z jego wdrożeniem w 2020 r.
http://principia-scientific.com/2010-rockefellers-operation-lockstep-predicted-2020-lockdown/

Jedna myśl w temacie “PLAN ROCKEFELLERÓW SPRZED 11 LAT NA CAŁĄ PLANDEMIĘ I DALSZE NWO…

 1. Uny nie ujawniliby bezprecedensowej operacji globalnej. Nie ma w raporcie z 2010 r. wiele z tego, co pisze polski autor jakoby powtórzyło się w covidiotyzmie 2019. Podobieństwa, np. mieszanka SARS i HIV wynikają z realiów w tamtym czasie — zwyczaj w pisaniu scenariuszy, aby wyglądały realistycznie dla użytkownika. Ok. 2010 szczytowały badania nad uzdatnianiem wirusów SARS polami elektromagnetycznymi.

  Scenariusze pisze się od dawna. Plandemie organizuje się na podobnych zasadach i w podobnym celu. Toteż są podobieństwa między plandemiami i scenariuszami z różnych lat, np.:
  https://piotrbein.net/2021/03/02/makabra-2009-i-wczesniejsze-skryte-planowanie-pandemii-dla-banksterskiego-obalenia-demokracji/
  https://piotrbein.net/2021/03/02/kiedys-hcg-teraz-mrna-czy-szczepionki-przeciw-pandemii-wywolaja-bezplodnosc/

  Żaden raport nie zbliżył się bardziej do obecnej szwindemii niż ćwiczenie myślowe z 2017 r., dot. pocdemicznej info-wojny:

  Click to access spars-pandemic-scenario.pdf

  A propos recyklingu „wirusa” rzekomo z Wuhan: może nie opłaca się opracowywać coraz nowszego bez postępu w jego zjadliwości. Może osiągnięto jej szczyt? Jak widać nie potrzeba nawet „wirusa” — ludziom strach się bać samych siebie i ż-medialnych strachów. Dlatego uny wymyślili bezczelny, wręcz kpiarski, łańcuch łgarstw covidowych? Zagonił frajerów do scypień, tj. zakazanych testów na ludziach.

  Może o to chodziło, bo w technologii wstrzykiwalnych nano-neuro-struktur jest spory postęp. Uny zrobili hałas o mRNA — chcieli zagłuszyć diabli wiedzą co w scypionkach, czy może doskonalą mRNA?

  Większość nie pójdzie pod igły, nawet gdyby trup padał gęsto od bio-broni — bodziec do ruszenia milionami z powrozami na waadzę i banksterię. Uny wiedzą; niech wymyślą co chcą, a niewielu przekonają, bo stracili zaufanie. Ok. połowa ludzi jest tego świadoma, udają posłuch nakazom, żeby unikać mandatów. Znikoma frekwencja na scypieniach, bunty służb zdrowia w różnych krajach, coraz więcej pozwów wobec oficjeli o naruszanie konstytucji, wygrane sprawy o mandaty.

  To był i trwa test alfa. Czy i jaki będzie test beta? Ocipienie klimatu niewypaliło, niewypali Agenda 2030, a 5G ma swe poważne problemy wdrożeniowe — od tego zależy powodzenie NWO. Psychopaci Kill Gates, Klaun Szwab, Elon Musk ni Moraw-icek z Bidenem nie przekonają świata zamordyzmem chińskim… Żondy czują presję społeczną, m.in. przewodami sądowymi. Uciekają się do prymitywnych psycho-manipulacji. Gubią się w waria(n)tach, testach i scypionkach do dupy. Im dłużej to potrwa, tym cieniej dla nich i ich bossów — unych…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s