RATUJMY NASZYCH LEKARZY!!!!

Lekarze w Polsce dostali pismo, jak to w załączeniu, z którego wynika, że jeśli się nie „zaszczepią”, „nie będą mogli” (legalnie) wykonywać swojego zawodu!

pismo_do_lekarzyIch kolegów, już kupiono. Za profity z wypisywania fałszywych aktów „zgonów na covid-19” i za stawianie fałszywych „diagnoz: covid-19” i dawanie ludziom skierowań do szpitali-umieralni. Oni już są w ręku okupanta, który ma na nich „haka”. Teraz reżyserzy „nowej normalności” usiłują zniszczyć tych uczciwych, tych którzy pracują zgodnie ze złożoną przysięgą Hipokratesa.

Podobnie się dzieje w innych służbach – wojsku, Policji… To właśnie ich postanowiono jako pierwszych złamać (tresurą maskową), zaprząc przeciw Narodowi Polskiemu, a w końcu zabić „szczepionkami”, bo to właśnie oni, jako pierwsi, mają zostać „zaszczepieni”, albo stracą pracę!

Co my, ludzie, w takiej sytuacji możemy zrobić?

2 myśli w temacie “RATUJMY NASZYCH LEKARZY!!!!

 1. „John Common
  Odezwa do lekarzy, sedziow, prokuratorow, policji i armii a tez innych urzednikow

  Bracia Polacy, zwykli ludzie i lekarze, i ci mniej zwykli, przyszedl czas gdy wrog ludzkosci zdecydowal aby skonczyc z nami. Obecnie przymusza was abyscie nam zrobili krzywde a potem sobie. Nie bedziecie juz potrzebni. Murzyn zrobil swoje, murzyn nie jest juz potrzebny.

  https://www.youtube.com/watch?v=CJvSxDvJJy0 – Przewrót ideologiczny – Jurij Bezmienow

  Doprawdy teraz sie waza losy nasze i twoje indywidualne. Wrog ludzkosci czyli syjonisci dali lekarzom, policji, sedziom, armii, i innym urzednikom ultimatum – jestescie z nami albo przeciwko nam.

  Wy jestescie naszymi slugami, my wam placimy za uslugi dla nas. Niestety zlamaliscie kontrakt czyli zlamaliscie prawo, a obecnie wrog naklania was do nazwijmy to tak jak to jest; do ludobojstwa.

  Sluzba zdrowia nie tylko nie byla satysfakcjonujaca ale powinna sie nazywac prawidlowo sluzba chorob. A obecnie nie macie watpliwosci ze jest to sluzba ludobojstwa.

  Sprawiedliwosc mozna bylo znalezc wszedzie za wyjatkiem sadow. I wy sedziowie i prokuratorzy o tym dobrze wiecie. Przysiega prokuratora jest calkiem niezla ale jaka jest praktyka? Wszyscy o tym wiemy. I wrogowi ludzkosci tego wciaz malo.

  Sedziowie, nie sluzyliscie jak powinniscie spoleczenstwu i nie dzialaliscie w imieniu prawa tylko w imieniu bezprawia ustawowego.

  Wy policjanci, tez nie przysiegaliscie ze bedziecie lamali prawo, a lamiecie. Powszechna opinia ze gliny nie maja inteligencji, jest w duzej mierze sluszna ale to nie usprawiedliwia waszych przestepstw.
  Wam gliny wystarczy ze przytoczymy pierwsza zasade prawa naturalnego – zasada zwrotnosci znana jako; nie czyn drugiemu czego nie chcesz z powrotem. Stawiajac was przed prawdziwymi sadami pracujacymi na prawdziwym prawie naturalnym, co glino odpowiesz: chcesz z powrotem to co robiles ludziom? Zastanow sie poki nie jestes oskarzony.

  My zwykli ludzie wstajemy z kolan i nie tylko w kraju ale i na calym Bozym swiecie. My rozumiemy co jest prawem a co bezprawiem a wy inteligentni nie wiecie? Niedlugo przyjdzie czas rozliczenia. Na pocieszenie, wiedzcie ze wrog ludzkosci oglupil nas wszystkich i nie tylko niszczy nas ale czyni to naszymi rekoma i naszym wysilkiem.

  I tak zobacz raz jeszcze na ilustracje faktow czym jest film, a tu mam na mysli Katyn. Kto to uczynil? Byc moze w twojej naiwnosci jeszcze nie wiesz. Szukaj i to pilnie bo i na ciebie sie to samo szykuje. A moze nie wiesz kto stworzyl Holodomor? Ok 12 milionow slowian zaglodzonych. Tego tez nie wiesz. A moze nie wiesz kto wymordowal 50-100 milionow slowian w okolicach obu wojen? Ale wiesz to czego nie bylo o 6mln. A moze warto abys szybko sie dowiedzial.
  Nawet korzystajac tylko z ponizej podanych materialow, to powinno wystarczyc jesli rzetelnie to przeanalizujesz i porownasz z obecna sytuacja.

  Co za wspaniala okazja aby kazdy z was zrobil sobie rozrachunek sumienia. Za kilka srebrnikow marnej mamony masz mozliwosc pozostac w obozie przestepcow i czynic zbrodnie przeciwko ludzkosci a tez przeciwko sobie i twojej rodzinie, albo odwrotnie. Mozesz powiedziec, dosc, przejsc na strone nas, zwyklych ludzi ktorzy pragna zyc zgodnie z prawami Natury, i miec rozumnych i sprawiedliwych lekarzy ktorzy nam beda pomagac bez licencji przestepcow.

  Gdy kowboj Bush powiedzial; are you with us or against us? Wkrotce po tym narobil wiele zniszczenia w Iraku.

  Lekarze, sedziowie, bracia Polacy, albo nas zdolacie wyniszczyc i siebie tez bo czym walczysz od tego zginiesz. Albo my sobie poradzimy nawet jesli sie przylaczysz do przestepcow i bedziesz probowal nas niszczyc, ale czy nie myslisz ze pewnego dnia staniesz przed naszymi sadami ludowymi? A nawet przed swoimi dziecmi ktore ty skrzywdzisz jesli dolaczysz do obozu przestepcow i terrorystow.

  Spojrz jak przestepcy sie przedstawiaja sami. A masz intelekt aby samemu zbadac tak dokladnie jak tylko chcesz.
  Protokoly Medrcow Syjonu mozesz znalezc drukowane lub na internecie lub tu z pewnymi artykulami podkreslonymi kolorowo. https://7777777blog.wordpress.com/2020/12/17/przymusowe-szczepienia-w-polsce-jest-wyjscie/#comment-119345

  Oto jak sie wrog ludzkosci przedstawia. I coraz wiecej ludzi widzi ze wlasnie dokonuje tego co zadeklarowal.

  Lekarzu, zostales lekarzem majac wystarczajaca inteligencje, ale inteligencja nie jest tym samym co madrosc. I nas nie interesuje twoja inteligencja ale twoja madrosc. I ty sie musisz wykazac czy ja masz czy nie masz. Jesli nie masz to nie licz na nasza pomoc, a jesli masz to sie nawzajem potrzebujemy.
  Majac madrosc, wiesz ze cie zmuszano do procedur ktore nie lecza. Symbolicznie dr Wezol z Ranczo jasno mowil ze nie wierzy w leki ani medycyne i chodzil do babki. I o ile mi wiadomo, wielu z was ma wystarczajaca madrosc i w ubieglych latach az 3% was sie szczepilo na flu. Reszta wolala byc zdrowa psychosomatycznie. A ja tez mam 12 lat studiow w tej dziedzinie, i cos tam wiem ale wy uczyliscie sie o chorobach a ja sie specjalizowalem na zdrowiu.
  Wiesz co Hipokrates odkryl -first do no harm. Czy ty to czynisz? A do czego cie zmuszaja wrogowie ludzkosci.
  Poczawszy od niemieckich, szwedzkich, austriackich a tez amerykanskich lekarzy, i naukowcow, zaczeli formowac i uformowali International Tribunal of Natural Justice, a wsrod oskarzonych jest malzenswto Gates, bankierzy, glowy panstw i Soros i wielu innych. Jesli tego nie rozumiesz, to czy my narod Polski potrzebujemy takich nierozumnych lekarzy, przestepcow?
  A jesli rozumiesz to wiesz ze to co mowie, to lekarze postanowili aby nie wspolpracowac z przestepcami, zadbac o spoleczenstwo i swoje rodziny i ich przyszlosc. A czy oni sie przejmuja marnymi srebrnikami? Nie. A niektorzy z nich nawet byli aresztowani za wystapienia ku odzyskaniu wolnosci. I do kogo spoleczenstwo pojdzie z problemami zdrowia? Do sprzedajnych rzeznikow czy do takich co dbaja o wolnosc?

  Polacy bracia, jestem nie tylko wyksztalcony w medycynie naturalnej, ale tez i w prawie naturalnym. Jedna z definicji prawa jest: Prawo = umowa, zgoda, kontrakt.
  Wymuszone, na sile, pod grozba = bezprawie, przestepstwo.

  I ja/my mamy ci pomagac w decyzji po ktorej stronie ty masz sie zadeklarowac???

  Inna definicja prawa to: prawo daje zycie, chroni je i pozwala na optymalny rozwoj.
  Bezprawie, zabija zycie, utrudnia lub je uniemozliwia.

  I ja/my mamy ci pomagac w decyzji po ktorej stronie ty masz sie zadeklarowac???

  Cytaty z Protokoly…
  Wyklad 1.
  § 19. Terror
  Państwo nasze, krocząc drogą podboju pokojowego, ma prawo zastąpienia okropności wojny przez mniej dostrzegalne, ale więcej celowe egzekucje, przy których pomocy należy podtrzymywać terror, uosabiający do ślepego posłuszeństwa. Sprawiedliwa, lecz nieubłagana surowość, stanowi najważniejszy czynnik siły dla państwa; nie tylko dla zysku, lecz również w imię obowiązku, dla zwycięstwa przyszłego, musimy być wierni programowi gwałtu i obłudy. Zasada wyrachowania jest o tyle silna, o ile i środki, których używa. Dlatego też nie tyle przy pomocy samych środków, ile dzięki doktrynie bezwzględności osiągniemy triumf i oddamy wszystkie rządy we władanie pańszczyźnie naszego ,,nadrządu”. Wystarczy, by wiedziano, że jesteśmy nieubłagani, a ustaną zaraz wypadki nieposłuszeństwa.


  Wyklad 9
  § 5. Żródło terroru
  My jesteśmy źródłem terroru wszechobejmującego.
  § 6. Kto służy międzynarodowemu żydostwu?
  Na usługach swych mamy ludzi wszelkich poglądów, wszelkich zasad odnowicieli monarchii, demagogów, socjalistów. Wszystkich zaprzęgliśmy do pracy. Każdy z nich na swoją rękę toczy jak czerw resztki władzy, usiłuje obalić cały ustalony ład. Wszystkie państwa są przemęczone wskutek działań tych: wzywają pokoju, gotowe dla niego poświęcić wszystko, lecz my im pokoju nie udzielimy, dopóki jawnie i kornie nie uznają naszego nadrządu międzynarodowego. Ludy wołają, że niezbędne jest rozstrzygnięcie kwestii socjalnej w drodze porozumienia międzynarodowego. Rozczłonkowanie na partie oddało je wszystkie do dyspozycji naszej, bowiem, chcąc prowadzić walkę konkurencyjną, należy mieć pieniądze, które całkowicie są w posiadaniu naszym.


  Wyklad 10
  § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie
  Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.
  **
  A oto przyklad ze dotrzymuja slowa. https://www.vaccinationinformationnetwork.com/vaccines-caused-1918-spanish-flu-which-killed-millions/ – VACCINES CAUSED 1918 “SPANISH FLU” WHICH KILLED MILLIONS
  Slyszeliscie ze szczepionki sa skuteczne i bezpieczne. Nigdy ani jedno ani drugie nie zostalo wykazane i nie zostanie gdyz to jest absolutnie niemozliwe. A w tym przypadku czyli dosc wczesnie po opublikowaniu swego planu panowania nad swiatem, zaszczepili choroby i to sie stalo w barakach po masowych szczepieniach zolniezy w usa. Z wszczepiona choroba zostali wyslani do Europy aby zainfekowac innych i tak sie stalo bo duzo wiecej zamordowali niz armaaty i karabiny. A drugim razem te calkiem bezpieczne i skuteczne (w mordowaniu) szczepionki byly uzyte w amerykanskich barakach wojskowych i pech chcial ze znowu hiszpanka nie wiadomo czemu opanowala tych zaszczepionych w 1976 roku.
  No to moznaby powiedziec, ze to byla proba. A teraz mamy czas na przedstawienie galowe.


  Jesli masz rozum, to zrozumiales ze wrog cie zmusza do wpolpracy w przestepstwie. Wiesz ze nikt na sile alkoholika wbrew jego woli nie uzdrowil ani psychicznie ani somatycznie chorego. I powinienes wiedziec ze zmuszanie jest przestepstwem.

  Wolni ludzie na swiecie powstaja, tworza sady ludowe oparte na prawie naturalnym, i daja oferty podobne do tych jakie ci wrog daje. Taka oferta warunkowego zwolnienia z odpowiedzialnosci karnej za dotychczasowe przestepstwa, moze i tobie wkrotce byc przedstawiona; I typowo odbiorca, czy to lekarz, sedzia, prokurator czy komendant, dostanie 72h czasu na decyzje czy jest po stronie przestepcow czy ludu. Jesli sie w tym czasie zdecyduje stanac po stronie ludu i spelni warunki a najwazniejszy to publiczna deklaracja ze staje bezwarunkow po stronie ludu i prawa naturalnego, to jest zwolniony z dotychczasowej dzialalnosci przeciwko ludziom. Nie oskarzamy cie teraz lekarzu ale wiesz co to sa iatrogenic diseases, wiesz ilu pacjentom bezbronnym i nieswiadomym pomogles a ilu zaszkodziles bo takie dostales wytyczne ze takie sa procedury….
  Czescia nowego systemu ludowego, jest zniesienie monopolu medycznego i pharma. Jesli jestes dobrym fachowcem to powinienes sie tylko z tego cieszyc, a jesli zlym to i tak musisz wybrac po ktorej stronie sie deklarujesz a ludzie wybiora tych najlepszych aby brac porady zdrowotne.
  To samo dotyczy sedziow i prokuratorow i komendantow a tez i innych urzednikow.
  A co jesli sie deklarujesz po stronie przestepcow?
  Odnosnie obecnej akcji terrorystycznej, to nazywam to od poczatku; nowa polityczna religia wirusowa.

  Mozesz liczyc ze reka sprawiedliwosci akurat ciebie ominie. Albo ze cie inni przestepcy beda bronili przed sadami sprawiedliwosci. Nie mysle ze madry czlowiek na nich moze liczyc.
  Kazdy kto ma tylko nieco rozumu, ten wie ze zadna szczepionka nigdy nikomu nic dobrego nie uczynila ale duzo szkod tak. A ta jest wyjatkowa. Bo zawierajac RNA i inne molekuly malp, ptakow i ludzkie, ma takze jako zadanie dehumanize you, odczlowieczyc ciebie, a tez jak ktos slusznie zauwazyl, w ten sposob sprzedajesz swoja dusze – oni daja ci swoje DNA, RNA i maja ciebie doslownie jako swoja wlasnosc.
  A czy to nie miesci sie w definicji przestepstwa?
  Lekarzu, sedzio, komentancie, prokuratorze, oficerze, jestes nam potrzebny jak my tobie, ale chcesz nas niszczyc za marne nic warte pieniadze, a wraz z tym stac sie przestepca dla siebie i niszczyc przyszlosc dla swojej rodziny?
  **Wyobraz sobie ze nie ma rzadu ani policji bo wyjechali na dlugo sluzyc…. I co? Dochodzisz do wniosku ze trzeba chronic rodzine i posiadlosc. Wynajmujesz ochroniarzy, dajesz im zadania, pokazujesz kto jest czescia twej rodziny, oprowadzasz po posiadlosci,. Negocjujecie zaplate i dajesz koncowe polecenia; Place wam dobrze, i jesli zobaczycie w waszym mniemaniu ze ja sie zle zachowuje to mnie mocno spalujcie, wsadzcie do klatki na jakis czas i traktujcie jak psa. Robcie od czasu do czasu naloty nocne i przewroccie dom do gory nogami, ukradnijcie mi moje komputery i telefony i co wam sie wyda za sluszne. Dobrze wam place wiec mnie sluchajcie jak macie na to ochote. A tez gdy sie wam wyda za sluszne to mnie po prostu zastrzelcie dla mego dobra.
  **
  Oczekuje sie ze oprocz glin, wszyscy inni ta bajke wlasciwie zrozumieja.

  https://innersunshine.medium.com/dr-thomas-cowan-has-a-new-more-holistic-model-of-disease-7dcef8101db

  https://www.youtube.com/watch?v=8x-QBYibY2A – Dr. Thomas Cowan, MD at Healthy Immunity 2019

  A zobacz ze nie wygrasz. Jednego tylko przytoczylem dr Cowan, ktory mowi z ogromnym sensem. A popre go o wiele wiekszym autorytetem.

  Prawda i zycie sa w najlepszym interesie Natury. I dlatego nasze prawa naturalne i my zwyciezymy.
  Czy ty jestes na tyle glupi ze wierzysz ze ty mozesz wraz z banda terrorystow udoskonalic Nature przez szczepienia i inne przestepstwa terrorystyczne?
  Nikt kto walczyl z natura nie wygral. A ty chcesz wygrac z natura?

  Naprawde jestes taki glupi?
  A zobacz, takich ludzi jest coraz wiecej i stosujac prosta logike, mowia sam sens.
  https://7777777blog.wordpress.com/2020/12/17/przymusowe-szczepienia-w-polsce-jest-wyjscie/#comment-119345
  Lekarzu, sedzio, inny mundurowy, jest wyjscie. A ty jestes problemem.
  Ty teraz musisz zdecydowac, czy ty walczysz przeciwko Naturze czy wpoldzialasz z nia czyli z nami.
  A wrog byl w krajach Europy tylko 109 razy przepedzony. A wiesz czym cie moze jeszcze nastraszyc? Ma w rekawie plan zwany Samson option. Jesli tego nie rozumiesz to sam odszukaj w ich mitologiach o historii Samsona.

  Wolni Polacy
  2020-12-20 23:39

  John Common

  2020-12-20 23:45

  John Common
  https://www.commonlawcourt.com/aiovg_videos/clc-news-update/
  To oznacza ze sady w uk uznaly bez bicia, ze sa dwa systemy. Wiec mamy podstawe aby zaproponowac burmistrzom i sedziom i prokuratorom ze albo sie po naszej albo po tamtej stronie opowiadaja i czy wola byc osadzeni?
  Nie musimy prosic o pozwolenie. To jest uznane przez sady w uk. I mysle ze z czasem ich wysiudamy calkiem. Moze oni pozosana od spraw korporacyjnych.
  2020-12-21 02:04

  John Common
  Super wiadomosc. U gory tej strony jest napisane co uznaly sady uk. A ten czlowiek co sie boi z motyka na ksiezyc, to owszem niech sie wstydzi ale tylko na tyle aby wiecej nie zniechecal nikogo. Bo sie zbieramy aby sie dalo uwolnic. I jak widzisz da sie. Tylko wykorzystajmy moment i nie robmy bledow z demokracja. Czynmy od razu dobrze. I laski nie robia ze nam dadza pokoj wyposazony dla szeryfow i pensje dla nich. Ale to trzeba albo chlopow z glowa i jajami albo kobiety wyslac. Bo swietne pytanie jedna zadala. Super. A my mozemy zapraszac do wspolpracy i Ossowek, i innych abysmy razem skoordynowani dzialali. I widze ze teraz trzeba policje rozbroic czyli pare ludzi z glowa abysmy razem ulozyli te oferty do przejscia na nasza strone. Jakis sekretarz i burza mozgow. A tez ludzie rozpoznajacy ktorego sedziego najpierw podejsc, burmistrza, prokuratora. I tych zlych i tych dobrych. I rozwiac ile sie da watpliwosci. Dzialajmy. I pare tych art np co podalem z Protokolow tez im pokazac, i zapytac np sedziego, czy ty to uznajesz? No to chyba jestes po naszej stronie. BO i sedziowie maja rodziny…..
  2020-12-21 02:09

  John Common
  https://www.youtube.com/watch?v=TSYos4JAK-k – Jak marksiści przejęli Holandię – Yuri Bezmenov i przewrót ideologiczny
  2020-12-21 06:06

  John Common
  Jak wam sie widzi taka uniwersalna przysiega kazdego urzednika?

  Uniwersalna przysiega wszystkich urzednikow panstwowych

  Ja (imie i nazwisko), przysiegam ze od dzis (data) bede wypelnial moje zadania tylko w najlepszym interesie Polakow i Polski, i przyjmuje naturalne prawa i zasady Polakow, jednoczesnie odrzucam bezprawie ustawowe, konstytucyjne i wszystko co jest wbrew naturalnym prawom i najlepszym interesom Polakow.

  John Common
  2020-12-21 10:30″

  źródło: wiadomości nadesłane mi drogą elektroniczną

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s