Ameryka działa obecnie pod okupacją komunistycznych Chin (KPCh) i rośnie liczba wezwań do Trumpa, aby ogłosił ustawę o powstaniu i rozmieścił wojska w miastach Ameryki.

14 grudnia 2020

Źródła SpecOps mówią nam, że zbliża się 10-dniowa blokada, podczas której Siły Operacji Specjalnych będą prowadzić wojnę krajową przeciwko zdradzieckim wrogom, którzy zostaną ścigani przez trybunały wojskowe.

Harmonogram tego działania nie jest pewny, ale dwa okna wydają się łączyć. Okno 1 to 18-24 grudnia. Okno 2 jest bezpośrednio po 6 stycznia.

Przeczytaj mój cały artykuł i posłuchaj mojego podcastu (krytyczne aktualizacje).

Również dzisiaj: KPCh z powodzeniem infiltrowała czołowych producentów szczepionek na całym świecie i możemy teraz potwierdzić, że zidentyfikowano 123 lojalistów CCP w firmach Pfizer, AstraZeneca i GlaxoSmithKline.

Uważamy, że oznacza to, że szczepionka przeciwko koronawirusowi została wykorzystana jako komunistyczna broń biologiczna, która powoduje szkody i śmierć żołnierzy i cywilów w USA. Ten system broni jest obecnie wdrażany w całej Ameryce, a wkrótce pojawią się miliony dawek.

Przeczytaj tutaj całą moją historię, również krytyczną.

źródło: emailowy biuletyn serwisu Natural News


od mg: wszystko co obecnie dzieje się na świecie jest sterowane, zza kulis, przez pejsatych bankierów, którzy opłacają wszystkie strony każdej z wojen, a Chiny są ich lokomotywą wprowadzającą NWO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s