BYŁY DYREKTOR NAUKOWY PFIZER: „SZCZEPIONKA COVID-19 MOŻE SPOWODOWAĆ BEZPŁODNOŚĆ U KOBIET.”

Były dyrektor naukowy koncernu Pfizer, dr Michael Yeadon złożył petycję w Europejskiej Agencji Leków z żądaniem zawieszenia badań III fazy w Niemczech do czasu naprawienia poważnych błędów proceduralnych. Wskazał w niej m.in. na rażące konsekwencje, jakie może mieć przyjmowanie niedokładnie przebadanej szczepionki przeciw Covid-19.

 

Dr Michael Yeadon twierdzi, że szczepionka Covid-19 może spowodować bezpłodność u kobiet, w szczególności może tego dokonać szczepionka Pfizer przeciw Covid-19, a także inne szczepionki koronawirusowe obecnie pozostające w fazie III badań:

Oczekuje się, że wywoła tworzenie humoralnych przeciwciał przeciwko białkom wirusa SARS-CoV-2. Syncytin-1, który pochodzi z ludzkich endogennych retrowirusów (HERV) i jest odpowiedzialny za rozwój łożyska u ssaków i ludzi, a zatem jest niezbędnym warunkiem pomyślnej ciąży, występuje również w postaci homologicznej w białkach wirusów SARS.

Nie ma wskazań, czy przeciwciała przeciwko białkom wypustek wirusów SARS będą również działać jak przeciwciała przeciwko Syncytin-1. Jednakże, gdyby tak się stało, zapobiegłoby to również tworzeniu się łożyska, co skutkowałoby w istocie bezpłodnością zaszczepionych kobiet.

O ile mi wiadomo, firma Pfizer / BioNTech nie opublikowała jeszcze żadnych materiałów pisemnych dostarczonych pacjentom, więc nie jest jasne, jakie informacje dotyczące (potencjalnych) specyficznych dla płodności zagrożeń powodowanych przez przeciwciała są w nich zawarte.

Zgodnie z sekcją 10.4.2 protokołu badania Pfizer / BioNTech, kobieta w wieku rozrodczym kwalifikuje się do udziału w programie szczepień, jeśli nie jest w ciąży ani nie karmi piersią i podczas szczepienia stosuje akceptowalną metodę antykoncepcji opisaną w protokole badania.

Oznacza to, że może upłynąć stosunkowo dużo czasu, zanim będzie można zaobserwować zauważalną liczbę przypadków niepłodności poszczepiennej.

Nie jest tajemnicą, że szczepionki od dawna są używane jako nośniki środków sterylizujących dla kobiet i to nie tylko w krajach Trzeciego Świata.

Wielokrotnie powtarzano nam, że kobiety w ciąży powinny być jednymi z pierwszych, które otrzymają szczepionkę przeciwko Covid-19. Przypadek?

Cóż… wiemy, że Fundacja Billa Gatesa – jedna z głównych inicjatorów „pandemii” – jest aktywnie zaangażowana w wyludnianie świata.

Trudno więc uwierzyć, że ​​bezpłodność jest jedną z „niezamierzonych” konsekwencji szczepionek przeciwko Covid-19…

Aborcja na żądanie nie wywarła wielkiego wpływu na obniżenie światowej populacji, na jaki liczyli, więc teraz należy podjąć bardziej drastyczne kroki.

źródło: http://www.odkrywamyzakryte.com/szczepionka-covid-19-moze-spowodowac-bezplodnosc/

eval(ez_write_tag([[580,400],’odkrywamyzakryte_com-medrectangle-4′,’ezslot_1′,107,’0′,’0′]));

⇒ Czytaj także: RZĄD WIELKIEJ BRYTANII OBIECUJE ODSZKODOWANIA ZA SKUTKI UBOCZNE SZCZEPIONKI COVID-19

⇒ Czytaj także: SZOKUJĄCE ZAMÓWIENIE! SZUKAJĄ SYSTEMÓW PRZETWARZAJĄCYCH DANE O MASOWYCH SKUTKACH UBOCZNYCH SZCZEPIONKI COVID-19

⇒ Czytaj także: PLAN SFAŁSZOWANIA SUKCESU SZCZEPIONKI PRZECIW COVID-19

⇒ Czytaj także: SKUTKI UBOCZNE SZCZEPIONKI COVID-19 MOGĄ BYĆ FATALNE DLA ORGANIZMU – ALARMUJĄ LEKARZE

⇒ Czytaj także: WŁOSKI LEKARZ O KŁAMSTWACH COVID-19: „WOLĘ ŚMIERĆ, NIŻ SZCZEPIENIE”

⇒ Czytaj także: SKARGA LEKARZY: „ZŁYMI DIAGNOZAMI I NIEODPOWIEDNIM LECZENIEM COVID-19 ZABIJALIŚMY LUDZI”

⇒ Czytaj także: KORONAWIRUS TO ZBIÓR FATALNYCH BŁĘDÓW „NAUKOWYCH”

⇒ Czytaj także: PANDEMIA: WYNALEZIENIE CHOROBY ZWANEJ STRACHEM

⇒ Czytaj także: „ZATOPIONA ŁÓDŹ” – NIEZWYKŁA PRZYPOWIEŚĆ O STRACHU PRZED ZMIANĄ

⇒ Czytaj także: GENEZA LĘKU – SKĄD W NAS TYLE OBAW?

⇒ Czytaj także: TWÓJ WEWNĘTRZNY „GPS”

⇒ Czytaj także: TWÓJ WEWNĘTRZNY „GPS” – CZĘŚĆ II


od mg: tchórze i głupcy dobrowolnie się „zaszczepią”, tak jak teraz dobrowolnie ze strachu i głupoty ubierają i noszą maski, szkoda mi tylko bezbronnych dzieci i ludzi „zaszczepionych” przemocą, wszyscy oni będą chorować i umierać…

p. s. konferencja Morawieckiego – „szczepionka” zakupiona lecz „dobrowolna”,
ministrowie: ma być przymusowa

OpcjaSpoleczna – Videoblog
Opublikowany 10 gru 2020

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s