Bardzo ciekawy komentarz z Internetu posłuchajcie (prawda o 5G)

A N K H
Opublikowany 9 gru 2020

tinyurl.com/y34xo4qr
(…) 5G przy 60 Gigaherców rezonuje z cząsteczką tlenu i nadaje tlenowi odwrotną polaryzację, co czyni go znacznie mniej użytecznym dla organizmu ludzkiego.
Przy wysokim stężeniu 5G można udusić ludzi na poziomie ulicy.
Przy niższych dawkach pojawiają się objawy grypopodobne, które są dokładnie tymi samymi objawami, co grypa z obniżonym poborem tlenu przez organizm.

Ale sposób, w jaki zabija 5G, jest znacznie bardziej interesujący.
Nasze ciała zawierają biliony organizmów pasożytniczych, które żywią się nami, a niektórzy twierdzą, że pomagają nam żyć, wykonując wiele pożytecznych funkcji.

Ale kiedy te bakterie, grzyby i pasożyty zostaną poddane działaniu jakiegokolwiek promieniowania mikrofalowego WIFI, zostaną uszkodzone i zaczną rozmnażać toksyny w obronie własnej.
Organizmy te szybko się rozmnażają, aby zapewnić sobie przetrwanie.
I tak mamy objawy grypopodobne tych organizmów pasożytów wewnętrznych atakowanych przez promieniowanie mikrofalowe WIFI, szybko rozmnażające się i wydalające toksyny.

To jest prawdziwa choroba, na którą ludzie zapadają, a nie koronawirus broni biologicznej.
2G ma przypisane dziesięć częstotliwości mikrofalowych, 3G ma również dziesięć, 4G ma pięć częstotliwości z pewnym nakładaniem się, ale 5G ma 3000 częstotliwości mikrofalowych przypisanych do niej przez FCC. Dlaczego tak dużo?

Tak więc 5G powinno nazywać się 297G, a nie 5G.
Tak więc dzięki wdrożeniu sieci 5G w Chinach, Korei, Włoszech, Iranie i na statkach wycieczkowych mamy do czynienia z największym stężeniem 5G oraz największą liczbą chorób i zgonów na świecie.

Nasze wewnętrzne pasożyty są jak kanarki w kopalni i są szybko zabijane w wyniku użycia 5G.
Kiedy dzieje się to zbyt szybko, organizm nie może pozbyć się zwiększonych toksyn, a gospodarz (ty) umiera z powodu zatrucia.

Wszystkie nasze ludzkie komórki są ze sobą połączone i tworzą znacznie silniejszy związek, ale wielu naszych pasożytniczych żywicieli w nas jest znacznie bardziej odizolowanych i znacznie bardziej podatnych na promieniowanie mikrofalowe WIFI.
Próbują przetrwać, szybko się rozmnażając i wytwarzając toksyny, aby chronić je przed uszkodzeniem, ale nie ma to sensu i umierają z 5G.
A wraz z ich szybką śmiercią nasze ciała (przynajmniej stare er i mniej zdrowy człowiek) są bardzo szybko przytłaczani przez toksyny i umierają z powodu połączonych skutków obniżonego poboru tlenu z 5G, a także z powodu masowego przeludnienia, a następnie obumierają z naszej wewnętrznej biomasy zarazków i pasożytów, co tworzy przytłaczającą toksemię.

Kiedy Chińczycy zablokowali ludzi w Wuhan, zwrócili się do swoich nowych telefonów 5G i połączeń internetowych, dzięki czemu miasto zostało zalane znacznie większym promieniowaniem 5G WIFI i sprawiło, że wiele osób zachorowało i umarło.
Wiele osób zachorowało nawet od razu na ulicy z powodu niedoboru tlenu, który wcześniej nie powodował choroby.
Ogromna chmura promieniowania mikrofalowego 5G 60Ghz spowodowała, że zawartość tlenu w powietrzu R spadła poniżej poziomu krytycznego dla przetrwania.
Azja wyłączyła 5G i pozostawiła tylko systemy 3G i 4G do komunikacji, więc oni wiedzą, że 5G jest prawdziwą przyczyną chorób.

Dlatego wyłącz smartfony lub włóż je do aluminiowej torebki, dopóki nie będziesz musiała ich używać, aby zmniejszyć narażenie na promieniowanie siebie i wszystkich innych.
To jest prawdziwa rzecz, którą musisz zrobić, zamiast myć ręce, aby chronić innych.
A jeśli chciałabyś uleczyć swoich starszych i dziadków, umieść ich w klatce Faradaya, gdzie nie będą stale napromieniowywani przez sygnały WIFI Które są wszędzie wokół nas, zwłaszcza w szpitalach. Wtedy ich chore ciała mogą się z czasem uleczyć, gdy toksemia zniknie z ich ciał.

Grypa nie powoduje tej cichej / szczęśliwej hipoksji. Żaden „wirus” nie może tego spowodować. Jednak milimetrowe promieniowanie mikrofalowe działa: (w tym miejscu jest podany link do gugle drajw – możesz go znaleźć w opisie pod filmem).

To jest test, poczekaj do 2021 roku.

Sławik Kraszennikow o tym wspomniał, że pojawi się pewna choroba bez nazwy, bardzo możliwe, że to 5G, wkleję tekst:

Później wrócą wszystkie choroby, o których ludzie już zapomnieli. Jedna choroba pojawi się bez nazwy, od której będzie mnóstwo trupów na ulicach i nikt nie będzie ich chował. Będą po nich pełzać robaki i wokół będzie panował smród. Sławoczka powiedział: „Mamusiu, ludzie będą iść i umierać w ruchu, ponieważ zupełnie nie będą mieć energii. W naszym mieście będzie tak samo”.

ANKH dodał od siebie – pierwsze co pomyślałem po zaznajomieniu się z tymi informacjami przyszło mi do głowy jak w Chinach tam ludzie na ulicy tak zwyczajnie padali nawet na twarz – tłumaczono nam, że to ten psedo fejk świrus – a z tego co wiem to Chiny od jakiegoś czasu mają właśnie 5g – czyżby testowali je na pełnej mocy w czasie inicjowania fejk świrusa?


od mg: bezpośredni link do dokumentu BIOLOGICAL EFFECT OF MILLIMETER RADIOWAVES

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s