Ostrzeżcie swoich seniorów! LUDOBÓJCY wymyślili nowy sposób zwabienia seniorów do umieralni zwanych „szpitalami”: metoda na oksymetr – Poczta „polska” prześle seniorom oksymetr, ekstra zapłacą „lekarzowi” rodzinnemu za rejestrowanie (u seniorów) „covid-a”, a umieralnia już „wyleczy” seniorów – na śmierć! [od mg: „Polska” przystąpiła do ludobójczej Agendy 2030 = zobowiązała się do ZMNIEJSZENIA POPULACJI Polaków]

2020-11-03 19:55

Poczta Polska będzie doręczać pulsoksymetry

fot. Juan R. Velasco / Shutterstock

Poczta Polska będzie doręczać pulsoksymetry – poinformowało PAP biuro prasowe spółki. Urządzenia do pomiaru saturacji krwi ma być wykorzystane w opiece nad pacjentami z dodatnim wynikiem na obecność koronawirusa, przechodzącymi zakażenie skąpo lub bezobjawowo.

W piątek szef resortu zdrowia Adam Niedzielski, zapowiedział, że w opiece nad pacjentami skąpo lub bezobjawowymi będą wykorzystywane pulsoksymetry, czyli urządzenia do pomiaru saturacji krwi. Urządzenia mają otrzymywać osoby z dodatnim wynikiem na obecność koronawirusa, wskazane przez lekarzy rodzinnych.

Jak powiedziała rzecznik prasowa Poczty Polskiej Justyna Siwek, spółka przygotowuje się do kolejnego zadania, jakim będzie sprawne doręczanie pulsoksymetrów.

„Od początku epidemii w Polsce Poczta wykonuje usługi logistyczne na rzecz instytucji walczących z koronawirusem. Jako największa spółka infrastrukturalna i logistyczna w kraju jesteśmy gotowi do świadczenia różnych usług, aby pomóc polskiemu społeczeństwu w tym trudnym czasie” – wskazała.

Dodała, że spółka dostarcza niezbędne środki ochrony oraz sprzęt dla szpitali i aptek, wspiera tworzenie tymczasowych szpitali w 17 lokalizacjach. „Łącznie przetransportowaliśmy blisko 40 tys. palet z łóżkami i sprzętem medycznym zarówno do składnic Agencji Rezerw Materiałowych, jak i z tych składnic do magazynów wojewodów i innych instytucji, z których prowadzona jest dystrybucja sprzętu i środków potrzebnych medykom oraz pacjentom” – wymieniła.

W piątek szef resortu zdrowia Adam Niedzielski, zapowiedział, że w opiece nad pacjentami skąpo lub bezobjawowymi będą wykorzystywane pulsoksymetry – urządzenia do pomiaru saturacji krwi. Urządzenia mają otrzymywać osoby , wskazane przez lekarzy rodzinnych.

Poczta Polska jest największym operatorem na rodzimym rynku – zatrudnia ponad 80 000 pracowników, jej sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. (PAP)

autorka: Longina Grzegórska-Szpyt

lgs/ drag/ Źródło: PAP

na podstawie: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Poczta-Polska-bedzie-doreczac-pulsoksymetry-7994430.html

„masekrut555 2020-11-04 10:48

Przypominam że tą metodę opracował Richard Rockefeller, kropka w kropkę to co forsuje rząd.

http://patents.google.com/patent/US20200279585A1/en

Tak więc jak dalej owieczki nie widzicie NWO i powoli nadchodzącego Holokaustu, to włączcie sobie jakieś myślenie i zadajcie sobie pytanie: czemu marionetkowy rząd realizuje politykę Rockefellerów? ;) niewolnictwo systemowe zawsze było ale teraz zaciskają Wam pętlę na szyi już niedługo permamentne płacenie za tlen swoim zdrowiem, naukowiec FEMA z USA już mówił, że przygotowane są maski hydro do noszenia 24/7 dla ludzi nawet po tych szczepieniach-zbrodniach przeciwko ludzkosci.”

źródło: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Poczta-Polska-bedzie-doreczac-pulsoksymetry-7994430.html#

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s