KONCERNY FARMACEUTYCZNE wykorzystują żywe zwierzęta do „testów”: BESTIALSTWO „ludzi” nie zna granic [od mg: TERAZ zamierzają „TESTOWAĆ” SKUTKI UBOCZNE „SZCZEPIONEK” – NA LUDZIACH: żywych Polakach!!!]

szczepienia bez granic
Opublikowany 19 lis 2020

Koncerny farmaceutyczne wykorzystują zwierzęta do testów. Zobacz jak zwierzęta są męczone. Film dla osób o mocnych nerwach.

Ten film niech będzie przesłaniem dla tych którzy wierzą, że osoby zatrudnione w koncernach farmaceutycznych wykazują się empatią. Ciekawe jak te osoby biorące udział w tych pseudotestach naukowych wracają do domu i prowadzą normalne życie. Pewnie tak. Przypomina nam się dr. Mengele, który w podobny sposób traktował ludzi. Z jego pracy do dziś korzystają koncerny farmaceutyczne. Warto i o tym pamiętać. Z kim każdego dnia prowadzimy wojnę.

Ktoś zada pytanie, trzeba prowadzić eksperymenty dzięki temu my ludzie jesteśmy mniej narażeni na choroby, dzięki nowym lekom. To popatrz sobie na to w jakim cierpieniu powstaje ten Twój chemiczny lek. Może warto wrócić do natury, a nie jak wielu np. obżera się chemiczną żywnością, w wyniku czego pojawią się choroby, które próbuje ów nieszczęśnik zwalczać chemiczną pigułką. Oczekuje, cudownego ozdrowienia, by móc znów żreć zatrutą żywność. Pomyśl i zmień swoje postępowanie. Miej świadomość, jak wiele zwierząt cierpi. Tylko Ty nie chcesz o tym nawet myśleć.

Sądzisz, że nie ma już takich miejsc? Może oficjalnie nie ma, ale nieoficjalnie gdzieś w głębokiej konspiracji są miejsca w których prowadzi się tak bestialskie eksperymenty w imię nauki. W imię poszukiwania nowych dróg np. do poznawania ludzkiej natury.

Świat potrzebuje przebudzenia.

Jedna myśl w temacie “KONCERNY FARMACEUTYCZNE wykorzystują żywe zwierzęta do „testów”: BESTIALSTWO „ludzi” nie zna granic [od mg: TERAZ zamierzają „TESTOWAĆ” SKUTKI UBOCZNE „SZCZEPIONEK” – NA LUDZIACH: żywych Polakach!!!]

  1. B. Gates: Szczepionki powinny być testowane 5 – 6 lat, bo uszkodzenia poszczepienne ujawnią się po 2 latach.

    Paweł Szydłowski
    Opublikowany 1 gru 2020

    Co B. Gates mówi o „bezpieczeństwie” „szczepionek” i jakie są powody pominięcia procedur sprawdzania „bezpieczeństwa” „szczepionek”?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s