STOP COVIDOWEJ MANIPULACJI. Część 1 – przyczyna zgonu.

Manipulacja COVIDOWA wykorzystuje największy ludzki lęk, czyli  lęk przed śmiercią.  Na co dzień nie myślimy o tym, ile ludzi codziennie umiera. W sytuacji, gdy media ciągle przypominają o tym, że umarło ileś tam ludzi, nabiera to specjalnego znaczenia, a bierni słuchacze i oglądacze tych wiadomości, nieświadomi PRAWDY  zaczynają żyć w strachu przed możliwym „zarażeniem” i możliwą śmiercią. I godzą się na WSZYSTKO i dziwią się, że inni myślą inaczej.

W takiej sytuacji, jeśli nie reagujemy na podawanie nam PÓŁPRAWDY lub nawet FAŁSZU, ponosimy odpowiedzialność za to, że pozwalamy sobą manipulować, że pozwalamy, aby fałsz czy półprawda zaistniały w coraz szerszym kręgu społeczeństwa. W konsekwencji wszyscy jesteśmy temu poddawani i proceder ten jest rozszerzany.  I nagle dziwimy się, że żyjemy w „żółtej” lub „czerwonej” strefie, znowu może być zablokowana działalność gospodarcza, ludzie mogą stracić pracę, albo na podstawie fałszywych przesłanek zostaną nakazane jakieś drastyczne środki, jak na przykład zakaz wychodzenia z domów,  zamykanie działalności całych sektorów gospodarki, nakazy „obowiązkowych” „szczepień”, czy  stan wyjątkowy.

Dlatego w obecnej chwili BARDZO PILNE JEST śledzenie i upublicznienie, albo wręcz piętnowanie wszelkich przejawów fałszu i półprawdy.  NIE CZEKAJMY, AŻ KTOŚ INNY TO ZROBI!

Aktualnie możliwe i ważne są działania wszędzie tam, gdzie dokonywane są największe przekłamania. W tym tekście skupię się wyłącznie na zagadnieniach związanych z fałszowaniem przyczyny zgonu i podawaniem, że przyczyną jest koronawirus, w sytuacji, gdy nie ku temu wystarczających danych.  Takie postępowanie powoduje windowanie statystyk zgonów. Jest narzędziem do utrzymywania ludzi w strachu i  uzasadnieniem dla różnorodnych restrykcji.

WARTO WIEDZIEĆ co powoduje zgon w przypadku koronawirusa

Obejrzyj nagranie programu „Warto rozmawiać” z dnia 29.09.2020 ( link ). Jest tam wiele cennych informacji przekazywanych przez LEKARZY.  Tutaj chcę przytoczyć tylko dwa stwierdzenia, które tam padły:

  • Jeśli przyczyną zgonu jest COVID, to nie tylko dochodzi do uszkodzenia nabłonka oddechowego, problemów oddechowych, ale także do zmian zatorowo-zakrzepowych (minuta 17.50 ).  I pacjenci powinni być leczeni z uwzględnieniem tego problemu, a nie tylko być podłączeni do respiratora! Nieprawidłowe leczenie też podnosi śmiertelność.
  • Wg danych CDC (Amerykańskiego Centrum ds. kontroli zakażeń) z września 2020 śmiertelność Covida wynosi około promila, czyli 1/1000 w średniej populacji, a więc śmiertelnością zbliża się do grypy (minuta 11.50).

A ponieważ – według mediów – śmiertelność w Polsce z powodu koronawirusa rośnie, dlatego są konsekwencje, wprowadzane są ograniczenia, a mogą być jeszcze większe. A może to wynika z tego powodu, że tolerujemy podawanie kłamstw?  

Co możemy zrobić?

NIE ZEZWALAJ NA TO, ABY TO KŁAMSTWO POMPOWAŁO STATYSTYKI I POWIĘKSZAŁO STRACH. 

Reaguj wtedy, gdy jako przyczynę zgonu podaje się COVID, w sytuacji, gdy przyczyna była inna, lub jest nieznana:

  • Żądaj podania prawdziwej przyczyny zgonu, a nie ostatniej „diagnozy”
  • Żądaj sekcji zwłok, dla wykazania prawdziwej przyczyny.

A jeśli nie udało Ci się temu zapobiec:

Pamiętajmy, że to pacjenci wybierają lekarzy. Możemy się wypisać od lekarzy, którzy wpisują  KŁAMSTWA w aktach zgonu. Możemy na forach pacjentów, na forach internetowych podawać sobie informację o KŁAMSTWACH LEKARZY  i nie musimy korzystać z usług tych lekarzy.

„Szukajmy prawdy, a prawda nas wyzwoli” . Kroczenie drogą prawdy uruchamia duży potencjał ukrytej siły. Warto odrzucić kłamstwa i  wspierać prawdę.  Tylko w ten sposób obronimy siebie i nasze rodziny.

Czy ktoś z Was był świadkiem fałszowania przyczyny zgonu? Podawania, że przyczyną był covid, w sytuacji  gdy było wiele chorób, bez sprawdzania? 

Czekam na Wasze komentarze.  Mam też prośbę – podawajcie ten tekst dalej,  aby było coraz więcej ludzi świadomych sytuacji i świadomych tego, że każdy z nas jest potrzebny i może działać

Wkrótce napiszę o  „zakażeniach” i „przypadkach”.

Orita

Pozdrawiam Was 


od mg: ten tekst został mi nadesłany mailem przez jego Autorkę :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s