W Australii testowane jest URZĘDOWE BEZPRAWIE: Obywatelu, sam ściągnij majtki do „szczepienia”, bo jak nie, to Ci je ściągniemy siłą!

2020/09/25

Australijskie „prawo” stanowe „upoważnia” urzędników do przymusowego zdejmowania  obywatelom bielizny w celu podania „szczepionki”.
Organy ścigania mają „prawo” „usunąć wszystko (w tym bieliznę), którą ma na sobie dana osoba”, jeśli „zostanie ustalone”, że osoba ta „musi” zostać „zaszczepiona”.

Stan Australii Zachodniej wprowadził ustawę zezwalającą funkcjonariuszom policji lub innym „upoważnionym osobom” na krępowanie osób a, jeśli uzna to za konieczne, na przymusowe zdejmowanie bielizny w celu podania „szczepionki”.

Tak zwane użycie „rozsądnej siły” obejmuje uprawnienia do:

a) zatrzymanie osoby, oraz zabranie jej do miejsca, w którym osoba ta “ma przejść obserwację lekarską, badanie lekarskie lub leczenie, lub też zostać zaszczepiona zgodnie dyrektywami” 

b) zatrzymania danej osoby w miejscu, w którym jest ona zobowiązana do poddania się obserwacji lekarskiej, badań lekarskich lub leczenia albo do szczepienia zgodnie z zaleceniami; i

c) krępowanie odpowiedniej osoby –

i) w celu umożliwienia przeprowadzenia obserwacji lekarskiej, badań lekarskich lub leczenia; lub

(ii) umożliwienie zaszczepienia;

(d) by zdjąć ubranie (w tym bieliznę), jeżeli:

(i) usunięcie rzeczy jest konieczne, aby umożliwić przeprowadzenie badania lekarskiego lub leczenia lub, w zależności od przypadku, zaszczepienie danej osoby; i

(ii) dana osoba ma możliwość samodzielnego rozebrania się, ale odmawia lub nie robi tego.

Artykuł Australian Broadcasting Corporation (ABC) stwierdza, że ​​„uprawnienia te są wykonalne tylko w stanie wyjątkowym dotyczącym zdrowia publicznego, jakie ogłoszono w Australii Zachodniej 23 marca 2020 r. w odpowiedzi na pandemię COVID-19”.

Dr Rocco Loiacono, starszy wykładowca w Curtin Law School w Zachodniej Australii, powiedział LifeSiteNews, że „nie ma podstaw do jakiegokolwiek zagrożenia zdrowia publicznego, ponieważ od początku kwietnia nie było żadnego społecznego przenoszenia wirusa w Australii Zachodniej”.

za lifesitenews

na podstawie: http://www.goniec.net/2020/09/25/australia-obywatelu-sciagaj-majtki-bo-ci-sciagniemy/


od mg: w Polsce okupant trzymający władzę również przygotował służącym mu służbom mundurowym odpowiednie przepisy, według których „funkcjonariusz może” zastosować wobec wolnego człowieka przemoc, a nawet go zastrzelić! https://7777777blog.wordpress.com/2020/04/17/procedura-postepowania-w-stosunku-do-osoby-podejrzanej-o-covid-19-lub-z-potwierdzonym-jej-rozpoznaniem-z-dnia-13-marca-2020-r/ dlatego każdy Polak będący w służbach mundurowych, niebawem będzie musiał podjąć osobistą decyzję i wybrać stronę – komu służy: obcemu okupantowi, czy swoim Rodakom?!

7 myśli w temacie “W Australii testowane jest URZĘDOWE BEZPRAWIE: Obywatelu, sam ściągnij majtki do „szczepienia”, bo jak nie, to Ci je ściągniemy siłą!

 1. kurwa ty dalej nic nie rozumiesz ?

  przecierz to moja myśl z tym wirusem .

  Chryste co za debil.

  A i jeszcze mocniej wam przypierdolimy – trzymaj się krzesła i zamknij morde.

  Polubienie

 2. rozpierdolę cały ten świat nim nie znajdę miłości – a reszta niech zdycha / rozumiesz już ?

  To ja wymyśliłem ten Covid – kurwa rozumiesz ?

  Mateoooo Halllooooo – kumasz już czy nie ?

  Polubienie

 3. kochaj Ją ….. i już. Oto moja rada.

  Wiesz o czym mówię.

  Swych synów kochaj i córeczkę – JA Tobie zazdroszczę
  Jesteś wielki.
  Ja nie mam nikogo ……. niszczę świat.


  od mg:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s