Informacja prasowa – Tomasz Różański: „Pragniemy nauczyć Was, jak sobie radzić z policjantami.”

www.Crisis-Consulting.pl
Doradztwo Kryzysowe, Prawne i Ekonomiczne
Informacja Prasowa
Tylko dzięki posłuszeństwu policjantów obecna władza może sobie pozwolić na ten nielegalny cyrk z Korona-wirusem, który w mojej ocenie powinien zostać wpisany na listę chorób psychicznych i terroryzowanie ludzi, przy pomocy policji, której funkcjonariusze przysięgali bronić narodu.

Pragniemy nauczyć Was, jak sobie radzić z policjantami.

Chcemy, by każdy umiał skutecznie oskarżyć policjanta. Tak, aby policja bała się łamać Wasze prawa w obawie, że Naród zaleje ich sprawami.

Poświęciliśmy dużo czasu na przygotowanie materiału. Chcemy, żeby trafił do jak największej liczby osób. Udostępniamy go za darmo.

Pełen sposobów prawnych zbiór PDF’ów jest dostępny za darmo w ostatniej linijce opisu zrzutki, która ma na celu zebranie środków na dalszą walkę i powództwa przeciwko okupantowi. Jeżeli chcecie nas pomóc w walce o swoją wolność wspomóżcie naszą inicjatywę, wpłacając dowolną kwotę na zrzutkę http://zrzutka.pl/h266xv.

Wiemy że pojawi się wiele pytań o poszczególne rozwiązania prawne na każdą z sytuacji, chcemy dostarczać je wam za darmo zgodnie z zapotrzebowaniem. Tylko od was zależy czy będziemy dalej pracowali nad łatwo przyswajalnymi narzędziami prawnymi i sposobami na urzędników, czy ten cenny czas będziemy musieli poświęcić na pracę dla kogoś.

Prawnicy i adwokaci Wam nie pomogą ponieważ ruszając takie tematy narażają się na utratę prawa do wykonywania zawodu. Może nieliczni, ale i tak istnieje ryzyko że będą działali tak by zamieść sprawę pod dywan.

Do Was prośba o pomoc w promowaniu tej akcji, gdyż ma ona sens jedynie wtedy, gdy wszyscy ruszą na raz z paragrafami na policję.

Tutaj bardzo ważna sprawa, w zbiorze pdf’ów, jest również karta policjanta, jest tam opisane jak policjant może odmówić wykonania nielegalnego rozkazu. Uświadamiajcie policję tak żeby mogli skorzystać ze swoich praw, a w końcu dobrzy ludzie staną po naszej stronie.

Jeżeli zechcecie Nam pomóc w promocji naszej akcji to z góry dziękujemy i zobowiązujemy się że będziemy Wam dostarczali nowe rozwiązania prawne i będziemy brali czynny udział w dyscyplinowaniu policji na zgromadzeniach. I innych przedsięwzięć mających na celu wyzwolenie narodu polskiego spod okupacji ekonomiczno-politycznej i koniec końców postawienie przestępców przed Trybunałem Stanu m. in. za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Przydatne tagi:

#crisisconsultingpl
#paragrafikajdany
#lukawprawie
#iskrazpolski
#tomaszrozanski 
#adamkloszewski

Linki:

http://www.crisis-consulting.pl
http://www.facebook.com/Crisis-Consultingpl-111537717297087
http://www.facebook.com/tomasz.rozanski.520
http://www.facebook.com/mgradamkloszewski

Do zobaczenia w wolnym świecie.
Tomasz Różański
tel. 501 204 983
www.crisis-consulting.pl


źródło: http://www.crisis-consulting.pl/?na=v&id=13

Jedna myśl w temacie “Informacja prasowa – Tomasz Różański: „Pragniemy nauczyć Was, jak sobie radzić z policjantami.”

 1. PDF-y z ROZWIĄZANIAMI PRAWNYMI

  Karta Policjanta

  Karta Obywatela

  NIE PRZYJMUJ MANDATU

  Kontrola Obywatelska Policjanta

  ROZWIĄZANIE PROBLEMU DLA SKLEPIKARZY

  ODWOŁANIE OD KAR SANEPID-u

  Zawiadomienie o przestępstwie SANEPID’u!!!

  !!!! SZKOŁY – ZAKAZ ZNĘCANIA SIĘ NAD DZIEĆMI !!!!

  (…)

  Jako wolni ludzie nie możemy stać obojętnie wobec obrazy, jaką dla Narodu Polskiego i Rzeczypospolitej jest wprowadzanie przez obecną władzę ohydnych metod zarządzania państwem i Narodem.

  !!!NIE MASZ OBOWIĄZKU ZAKRYWAĆ UST I NOSA!!!

  Jeżeli tak jak my jesteście już zmęczeni nielegalnymi zakazami i nakazami i chcecie zakładać sprawy karne funkcjonariuszom i urzędnikom państwowym za wyłudzanie Waszych pieniędzy poprzez bezpodstawne nakładanie kar, mandatów i stosowanie bandyckiej przemocy przez policjantów, zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w tej zrzutce i wsparcia nas w zwalczaniu z totalnego autokratyczno-faszystkowskiego reżimu, niekonstytucyjnego zamordyzmu którego metody w naszej ocenie są wzorowane na nazistowskim gestapo i komunistycznym NKWD z czasów Stalina.

  Nielegalne rozporządzenia nie mają żadnej mocy prawnej.

  Chcemy dzielić się z Wami wiedzą i zebrać środki na realizację wielu wolnościowych projektów, które brutalnie utemperują sadystyczne zapędy policji.

  Oprócz projektów oskarżania urzędników o poważne przestępstwa na bieżąco będziemy dostarczali Wam rozwiązania prawne na:

  uniknięcie wystawienia nielegalnego mandatu i założenie sprawy karnej oprawcy z policji
  skuteczne napisanie skargi na policjanta i założenie mu sprawy karnej
  anulowanie nielegalnej kary z sanepidu poprzez m.innymi założenie szeregu spraw karnych urzędnikowi który się pod nią podpisał.

  Dla osób które zechcą nas wesprzeć w działaniach przewidujemy możliwość skorzystania z darmowej porady prawnej i materiałów szkoleniowych ze sposobami na policjantów, urzędników, mandaty, nakazy i zakazy. Dostałeś mandat za brak maski, zapraszamy do nas, oferujemy narzędzia prawne oraz usługi, do obrony przed represjami systemu.

  W skrócie, dostałeś mandat z sanepidu, to nie tłumacz się tylko przeczołgaj przez prokuraturę urzędnika który go podpisał i postaw mu zarzut za który grozi mu nawet 10 lat więzienia, połącz to w zbieg jeszcze kilku przestępstw i wyegzekwuj sprawiedliwość.

  Policjant chce wystawić mandat za brak kagańca, poinformuj go że działa w zamiarze popełnienia przestępstwa nielegalnego ukarania mandatem i wymuszenia podporządkowania się niekonstytucyjnym obostrzeniom, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 191 par. 1 w zb. z art. 231 par. 2 Kodeksu karnego, za co grozi już 10 lat pozbawienia wolności. Jak widzicie moi drodzy każdy urzędnik który przyłożył rękę do koronawirusowych opresji ma wiele na sumieniu. Przestańmy wykłócać się z policjantami tylko stawiajmy im zarzuty, grzecznie i merytorycznie.

  Ten kto nie walczy o swoje prawa, ten nie ma ich wcale.

  (…)

   

  źródło: http://zrzutka.pl/h266xv

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s