Nie mam: telewizora ani smartfona, mam: czas, samodzielność myślenia, dystans do wszystkiego i wolność do prawdziwego życia! :)

Bez aplikacji zdrowotnej nie będzie pracy, ubezpieczeń, podróży, szkoły, kina – niczego nie będzie.

TajoActing
Opublikowany 31 sie 2020

Zaprezentowano w Irlandii aplikację na smartfona, bez której ludzie będą praktycznie wyłączeni z życia? Takie aplikacje – paszporty zdrowotne będą już zaraz na całym świecie. Super nie ?!

Health Passport Ireland – http://www.youtube.com/watch?v=U88ZKJhztiM
https://www.healthpassportireland.ie/

Czy masowe wyłączanie dzienników i nie oglądanie kilku stacji TV przywróci prawdziwe informacje?

TajoActing
Opublikowany 1 wrz 2020

Return Path Data to cyfrowa ścieżka powrotna – jest to system śledzenia od dostawców telewizyjnych tego co oglądamy w czasie rzeczywistym i wpływa wprost na ceny reklam płaconych przez reklamodawców – takie jest moje zdanie w dużym uproszczeniu. Czy nie oglądając np. dzienników i całych stacji możemy odciąć TV od kasy w sytuacji gdy nie zgadzamy się z rzetelnością informacyjną ? Czy nie lepiej przejść na np. YouTube i innych? Czy możemy podobny mechanizm zastosować w przeglądarkach internetowych?

 

Jedna myśl w temacie “Nie mam: telewizora ani smartfona, mam: czas, samodzielność myślenia, dystans do wszystkiego i wolność do prawdziwego życia! :)

  1. Trzeba jak najmniej telewizorni głównego nurtu oglądać i od razu robi się lepiej. Jak ktoś jest wierzący to może się modlić o ograniczenie kary bożej za grzechy chociażby nas Polaków, które nam się należą b też nagrabiliśmy jako naród trochę.


    od mg: niestety w Polsce sporo jest wierzących w mściwego żydowskiego okrutnika Jahwe, który tylko czeka jak by tu ukarać ludzi; ci sami wierzący ubóstwiają boginkę o super mocach Maryję, uprawiając w ten sposób bałwochwalstwo; oni nie uznali faktu, że Jezus całkowicie już zapłacił za wszystkie grzechy ludzkości; dalej uprawiają symbolicznie swój rytualny kanibalizm na swoich mszach zamiast pójść za Jezusem jako ludzie wolni i szczęśliwi, wdzięczni za dar istnienia; oni się poniżają i niszczą i myślą, że prawdziwemu Bogu to sprawia radość

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s