Piotr Bein: Panie Maciak (CW24 TV) — Czy to nie fantastyczna technologia i postęp Ludzkości?

10/09/2020  — grypa666 @ 18:15

Panie Maciak

Czy to nie fantastyczna technologia i postęp Ludzkości? Izraelsko-chiński-zachodni konglomerat śmierci wdraża wychwalany przez Pana system 5G właśnie dla Transhumanizmu w NWO, w którym żydłactfo będzie rządzić jak sami powiedzielii “żelaznym prętem” nad wszystkimi narodami gojów. Pomału wychodzi, jak ten pręt ma wyglądać — zniewalające technologie: scypionki, czipy, 5G… — Piotr Bein

Taternik Himalajski: Elon Musk zademonstrował światu mikrochip wszczepiany do MÓZGU ludzkiego

4 wrz 2020 Wici #Musk #ChipLudzniegoMózgu #Humanoid Zapraszamy na naszą stronę web. https://wicipolskie.pl Dla lepszego zasięgu proszę zostaw komentarz pod filmem. Subskrybuj nasz kanał 

Mariusz Grabas: Zgadzam się, wpływanie na ludzi i sprawdzanie skuteczności tych działań jest realizowane, propagandą i przemocą.

Andrzej Szubert: Mariusz, głoszony nakaz noszenia namordników to przede wszystkim test – ilu odmóżdżonych i zastraszonych niewolników poddaje się psychozie strachu. Oczywiście celem dodatkowym jest “wizualne” utrzymywanie strachu przed świrusem i uwiarygadnianie fikcyjnej pandemii. Ale przede wszystkim to test – jaki procent społeczeństw jest już duchowymi niewolnikami i da z sobą zrobić wszystko.

Mariusz Grabas: Żądanie noszenia namordników ma tylko jeden cel: 
“uwarygadnianie”, wizualne “udowadnianie”, przekonywanie i przypominanie o “istnieniu pandemii”, czyli masowe działanie na podświadomość ludzi w kierunku zaprogramowania w nich – lękiem – postawy zniewolenia. Dlatego bardzo prosta jest broń przeciw temu: osobista decyzja o pozostaniu wolnym człowiekiem bez względu na wszystko.

Andrzej Szubert: Mariusz, naturalnie masz rację – wiele uchwalanych “praw” jest bezprawiem — w Polsce, Dojczlandii, usraelu i gdzie tylko. Niemniej w sprawie namordników okupanci nawet tego bezprawnego “prawa” nie uchwalili, bojąc się konsekwencji – procesów sądowych o odszkodowania za szkody wyrządzone przez noszone namordniki. Jeśli ktoś by podał władze do sądu o odszkodowanie, to mu powiedzą – po coś namordniki nosił – nie było takiego prawnie uchwalonego obowiązku. Sam żeś sobie winny.

Mariusz Grabas: Trzeba wyraźnie odróżnić prawo od bezprawia. Nawet gdyby jacyś oni coś uchwalili, to nadal nie będzie to prawem, jeśli ci, którzy coś nam uchwalają, nie reprezentują naszej woli. Tylko to jest prawem, co wynika z umowy. Nikt się ze mną na nic nie umawiał i nie ma prawa mi niczego narzucać, ani niczego żądać. Poza tym każdy człowiek ma swoje niezbywalne prawa i żadne uchwały nie są w stanie tego usunąć, jeśli to łamią, to są bezprawiem i mamy prawo bronić siebie i swoich praw.

Andrzej Szubert: Piotrek, należy być konsekwentnym — ponieważ nie ma i nie było żadnej pandemii świrusa, wszystko to brednie (panika, picdemia, plandemia i giga-oszustwo), noszenie namordników, kagańców zwanych maseczkami ochronnymi to IDIOTYZM !!! Służy przetestowaniu, jaki procent populacji jest już ogłupiony i zastraszony do tego stopnia, że z ich strony opór nie grozi.
Zwracam uwagę na to, że narzucony przez okupanta tzw. “obowiązek noszenia masek” jest bezprawny.
Nie ma prawa uchwalonego przez knessejm w Polin, czy w Dojczlandii kness-bundestag, nakazujący noszenie namordników. W Dojczlandii zwraca na to uwagę wielu prawników! Nie uchwalono i nie wprowadzono prawnie nakazu noszenia namordników, by uniknąć ew. ponoszenia odpowiedzialności za szkody wynikłe z ich noszenia (wdychanie własnego CO2, wdychanie mikrowłókien z namordników czy substancji, jakimi podczas produkcji były nasączone). Z tego powodu nie uchwalono aktu prawnego nakazującego noszenie namordników. A to co wyją łżemedia, marionetki polityczne i sprzedajne medyczne ałtorytety nie ma mocy prawnej. Tak samo mogliby nakazywać chodzenie tyłem czy na czworaka, a każdy miałby prawo odpowiedzieć im – spadaj na drzewo korniki pierd…

PB: Niedawno w MusiszToWiedzieć usłyszałem:

1. To rząd w-szawski sprowadził covida do Polski.

2. Sprzeciw nakazom ściemdemii w Polsce zagraża zdrowiu publicznemu, bo maseczki, kwarantanny i dystansowanie chronią od epidemii. 

3. Dyrektor szkoły to boss ponad rodzicami w wyborze środków przeciw picdemii.

4. Szwedzka polityka bez lockdownów to fiasko, jako że kraj doświadcza najwyższej liczby zgonów w ostatnich 10 latach. 

5. Wszystko chińskie i ich Szlag Jeb-wabny to cacy, zagrożone przez “amerykańskie” korporacje.

6. Robert Kennedy Junior to agent kliki z USA, przysłany na berliński spęd bojówkarzy “korporacyjnej” rozwalanki w UE, konkurencie USA.

Czyżby Inwazja ultraCovidowców na MusiszToWiedzieć? 

Ad 1. Jak można importować byt nieistniejący? Wirus SARS Cov2 nie został wyizolowany, więc nie ma wiarygodnego standardu do jego wykrycia i identyfikacji, a “testy” to ściema do potęgi. 

Ad 2. Ditto. Maseczki mogą doraźnie chronić redukując jednorazową dawkę wirusa w kropelkach i aerozolu. Ale nie z instrukcją (nie)obsługi maseczek przy braku kultury ich stosowania. 

Ad 3. Nikt nie może anulować suwerenności rodzica wobec własnych dzieci. Nikt nie zabroni rodzicowi wejść na teren publicznej szkoły z protestem edukującym in. rodziców na ten temat. Mentalność Maciaka pełza w totalitarną.

Ad 4. Łączna liczba zgonów będzie w br. najniższą w ostatnich 10 latachhttps://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/
jeśli trend zgonów “z covidem” utrzyma się:
https://www.statista.com/statistics/1105753/cumulative-coronavirus-deaths-in-sweden/ Kraj tak krnąbrny prosi się unych pokazać, jak goje się fatalnie pomyliły ignorując kłamdemiczne ukazy, nakazy i zakazy. Obrodziły one banksterii i korporacjom w cieniu oraz ich psychopatom w rządach, Szwecja ma minimalne szkody gospodarcze, a plandemiczne kraje pędzą do katastrofy. Z W. Brytanii i in. płyną wnioski, że lockdowny zwiększyły łączną śmiertelność poprzez kastrację poza-covidowych usług służby zdrowia i podważenie zaufania społecznego (ludzie boją się iść do lekarza). 
Rządowi Szwecji zasłużył się płatny doradca Prof. Gisecke, przeciw lockdownom ale za odpornością zbiorową, talmudycznie nazywaną “stadna” przez psychopatów plandemii. Awans bezpłatnego konsultanta Światowej Organizacji Zdrowia, Prof. Gisecke, na jej etatowego wiceszefa technicznej grupy doradczej politykieruf WHO na sznurku globalistów może być asekuracją banksterską przed rozluźnieniem plandemii wobec sprzeciwu społecznego. Podobne ruchy globaliści wykonali w zw. z fiaskiem testu pt. H1N1 w 2009, wykorzystując Kopaczową w “apelu” do waac jewrounii.  

Ad 5. Chiny (jak USA, Zachód, Izrael, Arabia Saudyjska, Rosja…) są zasadniczym elementem kliki władzy banksterskiej globalnie. Pan Maciak zauważa “dialektykę” eskimoską — teza eskimoska kontra eskimoska antyteza, np. PiS/PO pod kontrolą eskimoską, ale już nie w geopolityce, takoŻ zdialektyzowanej.

Ad 6. Bezsensowne są opinie o czołowym dysydencie w USA i najskuteczniejszym dotąd na świecie, niemieckim ruchu przeciw kitdemii. Pozostaną kitem jak szajba śfirusowa, chyba że Panowie Maciak i Czajkowski podeprą je w miejsce konfabulacji. 

Wcześniej,niemiecki policmajster opowiedział się po stronie ludu przeciw fałszdemistom, lecz dla Pana Maciaka, psa na korporacje usraelskie ale nie kitajskie takoż koszerne, ważniejsza jest markowa koszulka policmajstra i bajdura jaką na tej osnowie sklecił o Niemcach marzących o inwazji usraelskiej. 

Dostało się też grupie z Polski — wydali więcej na wycieczkę do Berlina, niż wyniósł w tym czasie łączny przychód z turystyki do Włocławka, siedziby CW 24 TV 🙂 

13. bm. w Vancouver będę zważał na koszulki mówców na manifie przeciw fars-demii. Nabyłem za 5 baksów w Walmarcie T-szirta bez napisu, ale koszernej marki 🙂 gdyż z wPrawo.pl koszulki nie dostałem, mimo szczodrego datku.

 

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2020/09/10/panie-maciak-cw24-tv-czy-to-nie-fantastyczna-technologia-i-postep-ludzkosci/

10/09/2020  — grypa666 @ 21:51

Jewpsy commie neomarxist revolution in America — 2700 armoured vehicles, 1.6B bullets, 30k guillotines

Homeland security purchased 2700 armoured trucks 

Obama DHS Purchases 2,700 Light-Armored Tanks to Go With Their 1.6 Billion Bullet Stockpile

https://www.thegatewaypundit.com/2013/03/obama-dhs-purchases-2700-light-armored-tanks-to-go-with-their-1-6-billion-bullet-stockpile/embed/#?secret=IG42PUuRWQ

True or False! Did the U.S. Gov Purchase 30,000 Guillotines?

USA –Guillotines in our future

Stashed at Bitchute

True or False! Did the U.S. Gov Purchase 30,000 Guillotines?

GUILLOTINES FOUND AT U.S. MILITARY BASES

Dave Hodges & Celeste Solum (4/8/2020) – Mark of the Beast – ‘They Want to Kill This Generation Off’

REVEALED: How the Noahide Laws Will Deceive Christians — Special Guest — And It Is Happening NOW

30,000 Guillotines Waiting To Be Utilized!

…………..

Department Of Homeland Security Set To Purchase 1.6 Billion Rounds Of Ammunition – YouTube

DHS-HSI Homeland Security Investigations El Paso SRT MRAP Armored Vehicle

DHS MRAP Armored Vehicles

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Obama DHS Purchases 2,700 Light-Armored Tanks to Go With Their 1.6 Billion Bullet Stockpile

By Jim Hoft Published March 3, 2013 at 9:55pm 
3761 CommentsShare on FacebookTweetShareEmail

This is getting a little creepy.
According to one estimate, since last year the Department of Homeland Security has stockpiled more than 1.6 billion bullets, mainly .40 caliber and 9mm.

DHS also purchased 2,700 Mine Resistant Armor Protected Vehicles (MRAP).

Modern Survival Blog reported:

The Department of Homeland Security (through the U.S. Army Forces Command) recently retrofitted 2,717 of these ‘Mine Resistant Protected’ vehicles for service on the streets of the United States.

Although I’ve seen and read several online blurbs about this vehicle of late, I decided to dig slightly deeper and discover more about the vehicle itself.00:3201:34

TRENDING: EXCLUSIVE VIDEO: 15 Armed USPIS Agents from New York Sent to Arrest Triple Amputee War Hero Brian Kolfage in Florida — VIDEO and PHOTOS

The new DHS sanctioned ‘Street Sweeper’ (my own slang due to the gun ports) is built by Navistar Defense (NavistarDefense.com), a division within the Navistar organization. Under the Navistar umbrella are several other companies including International Trucks, IC Bus (they make school buses), Monaco RV (recreational vehicles), WorkHorse (they make chassis), MaxxForce (diesel engines), and Navistar Financial (the money arm of the company).

DHS even released a video on their newly purchased MRAPs.
Via Pat Dollardhttps://youtu.be/0pS9aw5pcJo

The MRAP featured in this video is was in Albuquerque, New Mexico for Law Enforcement Day which was held at a local area Target Store. This MRAP is stationed in El Paso, Texas at The Homeland Security Investigations Office. MRAP is a Mine Resistant Armor Protected Vehicle.

 

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2020/09/10/jewpsy-commie-neomarxist-revolution-in-america-2700-armoured-vehicles-1-6b-bullets-30k-guillotines/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s