Czy na 18 września jest zaplanowany 3 fazowy lockdown w całej Europie?

DetektywPrawdyTV
Opublikowny 18 sie 2020

Portal hiszpański informuje, że 18 września 2020 ma nastąpić zamknięcie Europy czego dokonają komuniści rządzący w każdym kraju UE.

Psalm 23
PAN jest moim pasterzem, niczego mi nie zabraknie. (2) Sprawia, że kładę się na zielonych pastwiskach, prowadzi mnie nad spokojne wody. (3) Posila moją duszę, prowadzi mnie ścieżkami sprawiedliwości ze względu na swoje imię. (4) Choćbym nawet chodził doliną cienia śmierci, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną; Twoja laska i kij pocieszają mnie. (5) Zastawiasz przede mną stół wobec moich wrogów, namaszczasz mi głowę olejkiem, mój kielich przelewa się. (6) Zaprawdę dobroć i miłosierdzie pójdą w ślad za mną po wszystkie dni mego życia i będę mieszkał w domu PANA przez długie czasy.

Bóg moim pasterzem, a nie żadna „Matka Boska”.
#wyrzekamsieMaryjiwimieJezusa

Nie lękajcie się zła. Bóg nad wszystkim czuwa.
#niebojsiewrzesnia

„4 Lecz mówię Wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą. 5 Pokażę Wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie! 6 Czyż nie sprzedają pięciu wróbli za dwa asy? A przecież żaden z nich nie jest zapomniany w oczach Bożych. 7 U Was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli.” Łk 12.

 

Jedna myśl w temacie “Czy na 18 września jest zaplanowany 3 fazowy lockdown w całej Europie?

 1. Lockdown moze byc juz niedlugo bo nauczyciele w mojej podstawowce nagle kazali sie profirma logowac dziecion do.google suite. Na razie to tylko test tak na wszelki.wypadek.


  od mg: Jednak 18.09 był prawdziwą datą lockdownu w Europie. Izrael zakazuje przemieszczania powyżej 500m.

  DetektywPrawdyTV
  Opublikowany 14 wrze 2020

  Wyjaśnienie.
  W biblii nie ma takiej nazwy jak Rosz Haszana. To babilońska nazwa. Po drugie, biblijny nowy rok nie rozpoczyna się w Święto Trąb a tak jest w judaizmie. To nie jest biblijny Nowy Rok.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s