Protest „Odwołujemy pandemię. Zdejmij maskę” odbędzie się w Rudzie Śląskiej w sobotę 29 sierpnia 2020 w samo południe na Placu Jana Pawła II.

Dodano: 2020-08-26 10:00, aktualizacja: 2020-08-26 12:48

Będą protestować przeciwko noszeniu maseczek

(…)

W sobotę, 29 sierpnia, w Rudzie Śląskiej odbędzie się kolejna odsłona akcji protestacyjnej „Odwołujemy pandemię. Zdejmij maskę”. 


Wydarzenie zostanie zorganizowane w samo południe na Placu Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu. Jak wskazują organizatorzy, jest to protest m.in. przeciwko pandemii, fałszywym testom, manipulacji statystykami, zablokowaniu dostępu do opieki medycznej oraz ograniczaniu swobód poprzez noszenie maseczek.

Tego samego dnia zaplanowano także demonstrację w Berlinie.

– 29 sierpnia 2020 r. wielu z nas (bardzo wielu !!!) wyjdzie na ulice Berlina, aby chronić pokój i wolność Europy. Zapraszamy do nas ze wszystkich krajów do Berlina. Berlin jest ważny dla nas wszystkich: Niemcy mają prezydencję w Radzie UE, a testy i liczby, do których cały świat tańczy od miesięcy, pochodzą z Berlina. Jeśli chcemy zachować naszą wolność, musimy to zrobić 29 sierpnia – wskazują organizatorzy przedsięwzięcia pt. „Dołącz do protestu w Berlinie wraz z całą Europą” na facebookowej stronie wydarzenia.

Przypomnijmy, że podobne tego typu akcje odbywają się w całej Polsce. Przykładowo, 16 sierpnia w Warszawie protestowali zwolennicy „teorii” głoszącej, że koronawirus to spisek ograniczający wolności obywatelskie

Magdalena Majeranek

 

 

na podstawie: http://rudaslaska.com.pl/i,beda-protestowac-przeciwko-noszeniu-maseczek,200274,1426154.html

Jedna myśl w temacie “Protest „Odwołujemy pandemię. Zdejmij maskę” odbędzie się w Rudzie Śląskiej w sobotę 29 sierpnia 2020 w samo południe na Placu Jana Pawła II.

 1. Relacja z Rudy Śląskiej „Odwołujemy PLANdemię”

  Krzysztof Andrychowski
  Opublikowany 1 wrze 2020

  W Rudzie Śląskiej w sobotę 29 sierpnia 2020 roku odbyła się manifestacja „Odwołujemy PLANdemię – zdejmij maskę”.

  Z przyczyn wyższych nie mogłem osobiście uczestniczyć w owej manifestacji ale dzięki uprzejmości niektórych osób udało mi się pozyskać jakieś materiały video z tego protestu więc postanowiłem je zmontować w jeden solidny materiał. :-)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s